FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
دادا بالوتلی؟! وات؟ ایتالیا تابستون خونس..

تو کاستوم میتونی برش داری.. من دوستم شب اومده بود پیشم میخواستیم کاپ بندازیم 8 تا تیم نفری 4 تا تیم برداریم نشد!! منم نامردی نکردم تو هر گروه 2تا تیم برداشتم تا 16 تا تیم رو بیارم تو یک هشتم و سیوش کنم که دوستام میان پیشم خواستیم کاپ بندازیم به مشکل نخوریم...

چون تعداد تیم های خوب 16 تا نبود ایتالیا رو جای سوئد و هلند رو جای عربستان اضافه کردم به کاپ ولی حیف که بالوتلی و روبن نیستن:((

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
دوستان یه سوال توی التیمیت معمولی من صلاح دارم ولی فیسش هنوز عوض نشده در حالی که طرف مقابلم صلاح داشت ولی فیسش جدید بود
به گفته یکی از کارمندای ea توی چند روز آینده توی یه آپدیت درست میشه

• Like
Reactions: ehsas1

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
ای کاش میشد بازیکنهای فیس شده ایرانی تو جام جهانی رو در بخش کریر هم استفاده کرد متاسفانه ea اومده گریزمان رو مثلا همون فیس جدید جام جهانی رو تو دیگر بخش ها آزاد گذاشته ولی مثلا سردار آزمون رو نه همون فیس داغون قدیمیه !!!!!

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
اصلا EA گند زده!! یه بار روشن میکنم ناینگولان هست فرداش نیست!! همون قدوس یه روز اومد فرداش نبود دوباره اومد!! عکس رویس تو تیم آلمان نیس درحالی که رویس رو جلد fifa17 بود!!!! تو بخش معمولی تمام ترفسفرهایی که کرده بودم پریده!! کلا قاطی کرده!! تو بخش معمولی آورال و حتی بعضی فیس ها فرق داره!! کاش یه ادیت ام تو بخش جام جهانی میذاشت بازیکنایی که دوس داریم رو دعوت میکردیم به تیم ها.. یه حرکت مفید ام این EA میکنه توش 100تا باگ درمیاد!! حالا اگه پول گرفته بود یه باگ ام نداشت!!

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
واقعا عجیبه یه سیستم رنک ساده هم نداره همه رو با هم میریزه یجا. نزدیک 40 تا بازی کردم یه حریف درست پیدا نمیکنه در حد دیویزن یک سیزن معمولی. کلا 2 بار با dc شدن باختم. نه این که بازیه من خیلی خوبه حریفا بیش از حد ساده پیدا میکنه چون اصلا سیستم رنک نداره:|

• Like
Reactions: Siamak61

pourya_sanru88

کاربر سایت
Jun 5, 2018
1
بچه ها یه سوال داشتم.. من تازه از pes وارد فیفا شدم و دارم فیفا 18 رو با PC بازی میکنم.. سوالم اینه که تو اینترنت تکنیکای زیادی رو برای فیفا 18 آموزش میدن، اما تو کامپیوتر نمیتونم اجراش کنم. یعنی این تکنیک ها فقط برای Xbox و PS4 هست و برای کامپیوتر تعبیه نشده؟ اگه میشه راهنمایی کنید؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بچه ها یه سوال داشتم.. من تازه از pes وارد فیفا شدم و دارم فیفا 18 رو با PC بازی میکنم.. سوالم اینه که تو اینترنت تکنیکای زیادی رو برای فیفا 18 آموزش میدن، اما تو کامپیوتر نمیتونم اجراش کنم. یعنی این تکنیک ها فقط برای Xbox و PS4 هست و برای کامپیوتر تعبیه نشده؟ اگه میشه راهنمایی کنید؟
نه عزیز فرقی نداره همه پلتفرما مثل همه
شما باید با یه کنترلر خوب بازی کنی تا تکنیکا اجرا بشن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
یک سوال داشتم، آیا معنی داره کسی در ایکس باکس وان FIFA 18 داره، بعد بره برای PS4 هم این بازی رو بخره؟
نه من اتفاقا جفتشنونو روي دو كنسول تست زدم فرقي ندارن

• Like
Reactions: Locker

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر