FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فقط كافيفه فرميشن 41212(2)بذاري همه رو درو كني يعني تو fut champ همه اين فرميشن رو ميذارن دوتا مهاجم اسب هم ميذارن نوك راحت ميبرن
يه سري دوستان فن فيفاهستن هميشه و هميشه در هرحالتي دفاع ميكنن اينا ك معلوم هست موضعشون ولي يه سري هستن فقط فيفاهايي مثه 15 و 18 مياد ايناسركلشون peyda ميشه و شروع ميكنن تمجيد ك بهترين فيفاهست و ازين دست خزعبلا ما همون اولي كه اين فيفا اومد goftim اقا در كنار 15 بدترين فيفا هست حتي ممد هودورم اومد goft ولي اين عده كه need for speed فنن اومدن الكي تعريف و تمجيد كردن بازم صدرحمت ب فنهاي فيفا كه هميشه طرفداري ميكنن اينايي كه اركيد بازن و بعد از فيفاهاي اركيد سروكله شون peyda ميشه اينا خيلي خطرناكن تازه migan فلان يوتوبر از بازي تعريف كرده pas خيلي فيفاي خوبيه
كلا ea هرسال بخاطر اينكه حس تكراري شدن دست نده ب اونايي هرسال فيفا ميخرن هر ٢ ٣ سال يه بار يه فيفاي فول اركيد ميسازه مثه 15 و 18

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
فقط كافيفه فرميشن 41212(2)بذاري همه رو درو كني يعني تو fut champ همه اين فرميشن رو ميذارن دوتا مهاجم اسب هم ميذارن نوك راحت ميبرن
يه سري دوستان فن فيفاهستن هميشه و هميشه در هرحالتي دفاع ميكنن اينا ك معلوم هست موضعشون ولي يه سري هستن فقط فيفاهايي مثه 15 و 18 مياد ايناسركلشون peyda ميشه و شروع ميكنن تمجيد ك بهترين فيفاهست و ازين دست خزعبلا ما همون اولي كه اين فيفا اومد goftim اقا در كنار 15 بدترين فيفا هست حتي ممد هودورم اومد goft ولي اين عده كه need for speed فنن اومدن الكي تعريف و تمجيد كردن بازم صدرحمت ب فنهاي فيفا كه هميشه طرفداري ميكنن اينايي كه اركيد بازن و بعد از فيفاهاي اركيد سروكله شون peyda ميشه اينا خيلي خطرناكن تازه migan فلان يوتوبر از بازي تعريف كرده pas خيلي فيفاي خوبيه
كلا ea هرسال بخاطر اينكه حس تكراري شدن دست نده ب اونايي هرسال فيفا ميخرن هر ٢ ٣ سال يه بار يه فيفاي فول اركيد ميسازه مثه 15 و 18
90 درصد ترکیب تیما همینه دیگه. شما همین ترکیبم بچینی حریفات هم همینو چیدن دیگه

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
سلام دوستان
من میخوام اکانتم رو بفروشم. موجودی سکه‌اش 5 میلیون هست و بازیکن غیر قابل فروش خوب هم دارم مثل کاکا دل پیرو پیرلو و لوییس هرناندز آیکون
اگه فقط هم سکه میخواین هرچقدر خواستین به قیمت مناسب بهتون میفروشم
بهم پیام بدین
ps4 هستم

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دقیقا همینه...تازه این بازی به مراتب خیلی بدتر از فیفا15 ئه...سی پی یو اونجایی که نباید دست ببره تو بازی میبره و اونجایی که باید دست ببره نمیبره...اصن نمیفهمم ینی چی...من هنوز نتونستم این قضیه رو هضم کنم که چرا خود بازی بازیکن منو هر وقت دلش بخواد سوییچ میکنه رو یکی دیگه در صورتی که من سوییچمو گذاشتم رو حالت Manual...!
چرا سی پی یو موقعی که حریف پاس میده برا خودش پا میندازه...!
چرا جهت پاسی که من میدمو سی پی یو برا خودش عوض میکنه...!
بعد از اون طرف وقتی میخوای پرس بذاری رو تیم حریف و دکمه R1و نگهمیداری که سی پی یو پرس کنه با یه بازیکن ، اون بازیکن مثل مرغ شروع میکنه راه رفتن..!!!
مهاجم حریف داره مثه pepsi man میدوئه بعد دفاع برا پرس گذاشتن کنارش راه میره..!!!
مسئولیت منه گیمر اینه که موقعی که حریف میخواد پشت محوطه یا توی محوطه شوت بزنه ، یه دفاع بیارم بذارم جلوش که شوتو بلاک کنه...ولی حریف شوت میزنه توپ از خشتک دفاع به هر نحوی رد میشه میره تو گل...انگا نه انگا دفاع گذاشتی جلوش...مسئولیت لنگو پاچه دفاعو که دیگه به عهده گیمر نیست که...!
اینجا که سی پی یو باید باهوش عمل کنه و دست ببره تو بازی نمیبره و اونوقت اونطوری وسط بازی گند میزنه به بازی...!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دقیقا همینه...تازه این بازی به مراتب خیلی بدتر از فیفا15 ئه...سی پی یو اونجایی که نباید دست ببره تو بازی میبره و اونجایی که باید دست ببره نمیبره...اصن نمیفهمم ینی چی...من هنوز نتونستم این قضیه رو هضم کنم که چرا خود بازی بازیکن منو هر وقت دلش بخواد سوییچ میکنه رو یکی دیگه در صورتی که من سوییچمو گذاشتم رو حالت Manual...!
چرا سی پی یو موقعی که حریف پاس میده برا خودش پا میندازه...!
چرا جهت پاسی که من میدمو سی پی یو برا خودش عوض میکنه...!
بعد از اون طرف وقتی میخوای پرس بذاری رو تیم حریف و دکمه R1و نگهمیداری که سی پی یو پرس کنه با یه بازیکن ، اون بازیکن مثل مرغ شروع میکنه راه رفتن..!!!
مهاجم حریف داره مثه pepsi man میدوئه بعد دفاع برا پرس گذاشتن کنارش راه میره..!!!
مسئولیت منه گیمر اینه که موقعی که حریف میخواد پشت محوطه یا توی محوطه شوت بزنه ، یه دفاع بیارم بذارم جلوش که شوتو بلاک کنه...ولی حریف شوت میزنه توپ از خشتک دفاع به هر نحوی رد میشه میره تو گل...انگا نه انگا دفاع گذاشتی جلوش...مسئولیت لنگو پاچه دفاعو که دیگه به عهده گیمر نیست که...!
اینجا که سی پی یو باید باهوش عمل کنه و دست ببره تو بازی نمیبره و اونوقت اونطوری وسط بازی گند میزنه به بازی...!!!
واقعا این فیفا از 15 بدتره 15 باگ سرعت داشت و گلرها توی سرعت جا میموندن ولی اینجا مشکلات بغیر باگ سرعت یکی قطع توپ هست که مدافعها هم مرغ هستن و اون مسئله که اشاره کردی طرف پاس توی عمق زمینی میده مدافع از مهاجم به دروازه نزدیکتره ولی مهاجم از مدافع عبور میکنه و به توپ میرسه مسئله بعدی شوتهای پشت محوطه هستن که 95%گلن مسئله بعدی سانتر رو تیر دوم هست که کماکان هیچکس اونجا نیست و مهاجم همیشه اونجا هست و سر میزنه جالبه اینقدر بازی اپدیت میده ولی اینارو درست نمیکنه بنظرم میخوان همه توی این فیفا با اینا عادت کنن برای 19 یه چیزی بین 16و17 بسازن

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
این بازی حتی ارزش نظر دادن صحبت کردن در موردش رو هم نداره
همه چیش مشکله اصن
اگه بازی بخواد توپی گل بشه مطمئن باشید میشه ...
تو بازی شما نیازی ب مهارت نداری شما فقط مومنتوم میخوای ک بازیو ببری ... شوتا ، پاسا ، دریبلا و ... همه تحت تاثیر مومنتوم هستن
دفاع افتضاح - هوش مصنوعی افتضاح تر - مومنتوم - پاسایی ک هیچوقت قطع نمیشن - هافبکایی ک اصلا تو حمله شرکت نمیکنن
ی بازی تکراری ک کل داستانش اینه : پاس - پاس - یک و دو - یک و دو - شوت - گل
تکرار !
----------------
FIFA 18 | Best Proof Of Handicap !! | MUST Watch
این بازیو 3-0 بردم ولی حالم بهم خورد ...اصلا مهم نیس ببری یا ببازی این بازی حال بهم زنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
واقعا این فیفا از 15 بدتره 15 باگ سرعت داشت و گلرها توی سرعت جا میموندن ولی اینجا مشکلات بغیر باگ سرعت یکی قطع توپ هست که مدافعها هم مرغ هستن و اون مسئله که اشاره کردی طرف پاس توی عمق زمینی میده مدافع از مهاجم به دروازه نزدیکتره ولی مهاجم از مدافع عبور میکنه و به توپ میرسه مسئله بعدی شوتهای پشت محوطه هستن که 95%گلن مسئله بعدی سانتر رو تیر دوم هست که کماکان هیچکس اونجا نیست و مهاجم همیشه اونجا هست و سر میزنه جالبه اینقدر بازی اپدیت میده ولی اینارو درست نمیکنه بنظرم میخوان همه توی این فیفا با اینا عادت کنن برای 19 یه چیزی بین 16و17 بسازن
واقعا این پاس های توی عمق زمینی جزو بدترین چیزاس مطمعن هم هستم از اون دست چیزایه که توی بازیه تا کاری کنه حریفای ضعیف هم شانس برد داشته باشن و این مسخرس. من با یه دوستامه بازی میکنم اصلا هم بازیش خوب نیست خودش هم میگه تنها راه گل زدنم اینه که پاس در عمق میدم جایی که هیچ بازیکنی نیست. بعد یهو میبینی از نا کجا آباد یه مهاجم ها دوید سمت توپ تک به تک شد.
یه عده هم میان میگن بازی نکنین راضی نیستید ولی خیلی ها مثل من علاقه به فوتبال دارن و گذینه بهتری هم ندارن خب باید چیکار کنن:|

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
دوستان اگر ممكنه يه سيستم خوب بگيد كه من بتونم با يوونتوس، ناپولى رو تو فيفا ١٨ بزنم و سرعت اين تيم رو بگيرم اگر instruction و كاستوم سيستم رو پيشنهاد بديد كه خيلي ممنون ميشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
دوستان اگر ممكنه يه سيستم خوب بگيد كه من بتونم با يوونتوس، ناپولى رو تو فيفا ١٨ بزنم و سرعت اين تيم رو بگيرم اگر instruction و كاستوم سيستم رو پيشنهاد بديد كه خيلي ممنون ميشم

من با یووه این مدلی بازی میکنم و خیلی جوابه.
بوفون
ساندرو کیلینی بن عطیه بارزاگلی
متوئدی
کواد دیبالا کاستا
ماندژو هیگایین

4 - 1 - 3 - 2

مهاجم ها

ماندژو st و کنارش هیگایین rs

هافبک ها هم
lm - cam - rm

متوئدی هم cdm

سرعت و شتاب تو حمله هر دو رو 66

سانتر و شوت 67

جابه جایی بازیکن ها 0

پرس 32
جنگندگی تیم 67
باز شدن تیم 34

• Like
Reactions: SCANIA V8

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان سلام. ی لطفی میکنین از تنسیمات کنترلرتون تو بخش ابتداییش عکس بذارین. که assist هاتون چجوریه. منظور پاس و شوت و course change و ... من همش رو assisst عه ولی آزادی عمل مناسبی ندارم. پاس تو عمقام مخصوصا ...ولی منوال هم میکنم خیلیییی سخت میشه. لطفا بگین دوستانی که حرفه ای هستن چه تنطیماتی میذارن این بخشو همه ش رو البته
ممنون
خبری هم از آپدیت جام جهانی کسی نداره؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

R4moS

کاربر سایت
Apr 17, 2018
2
سلام دوستان
من فیفا 18 رو خریدم نصب کردم بدون هیچ اشکالی تو نصب بازی
بعد از انتهای نصب که میخوام بازی رو اجرا کنم وقتی میخوام وارد بازی بشم بدون هیچ ارور بازی بسته میشه :|
دوستانی ک میتونن لطفا کمک کنن

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
سلام دوستان
من فیفا 18 رو خریدم نصب کردم بدون هیچ اشکالی تو نصب بازی
بعد از انتهای نصب که میخوام بازی رو اجرا کنم وقتی میخوام وارد بازی بشم بدون هیچ ارور بازی بسته میشه :|
دوستانی ک میتونن لطفا کمک کنن
پاک کن از اول نصب کن

• Like
Reactions: R4moS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر