FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
ای لعنت بهت ea. اخه مگه میشه زور بزنی یه چیزی رو درست کنی بعد دوباره خرابش کنی؟ دوباره هرچی گل میزنمو میخورم بعد کیکافه. یعنی انقدر براشون سخته یه چیزی رو که درست کردن بزارن همون طور بمونه؟
بعد چرا اینقدر گیمپلی عوض میشه تا میای عادت کنی دوباره عوض شده.یهو بازیا بسته و کند میشه بازیکنا تکون نمیخورن بازیا کم گل میشه باید اروم اروم پاسکاری کنی دوباره تا میای عادت کنی بازیا سریع میشه دفاع ها باز میشن بازیا 7 8 تا گل توشون زده میشه. چه کاریه آخه:|

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
ای لعنت بهت ea. اخه مگه میشه زور بزنی یه چیزی رو درست کنی بعد دوباره خرابش کنی؟ دوباره هرچی گل میزنمو میخورم بعد کیکافه. یعنی انقدر براشون سخته یه چیزی رو که درست کردن بزارن همون طور بمونه؟
بعد چرا اینقدر گیمپلی عوض میشه تا میای عادت کنی دوباره عوض شده.یهو بازیا بسته و کند میشه بازیکنا تکون نمیخورن بازیا کم گل میشه باید اروم اروم پاسکاری کنی دوباره تا میای عادت کنی بازیا سریع میشه دفاع ها باز میشن بازیا 7 8 تا گل توشون زده میشه. چه کاریه آخه:|

دقیقا منم یه سوال بزرگ برام ایجاد شده شاید تا الان 10 گیگ اپدیت دادن خدایی اصلا معلوم نیس چکار میکنن فقط بحثم رو گیم پلیه موارد دیگه هیچی این اپدیت نه اپدیت قبلی گیم پلی بهتر شده بود کامل محسوس بود کیک اف بوست و دقت شوتا واقعا بالانس شده بود یهو تر زدن وسطش جوری که یارو از پشت محوطه شوت میزنه اگه بفهمه کجا بزنه 90 درصد گله ارزو به دل موندیم Ea یه بازی بالانس بده از روز اول و با اپدیتا بهترش کنه که برعکسش اتفاق میفته

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
بعد آپدیت امروز گفتم برم بازیش کنم ببینم چطور شده
همون اولین بازیم بردم و بازی ک تموم شد هر کاری کردم نرفت تو منوی بعد بازی
وایسادم خودش بره ... بعد ک رفت هیچ دکمه ای کار نمیکرد از بازیو اومدم بیرون و باز رفتم تو ک دیدم بله باخت ثبت کرده برام :)

• Like
Reactions: IMANOKA

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
بالاخره در فیفا ۱۸ هم این جام نصیب ما شد. در این ورژن خیلی بیشتر طول کشید تا به تغییرات عادت کردیم اما میبینید که دیگه اغلب دارن از بازی تعریف میکنند و ازش لذت میبرن...

و البته هدف هم همین لذت بردن و در کنار هم بودنه دیگه.. مگه نیست؟ حالا اگه یه جاشم میلنگه و باگ هم داره زیاد به گلوی مبارکت فشار نیار... بابا بالاخره یه نرم افزاره دیگه بازی واقعی که نیست ... بنابراین من به دوستانی که خیلی عصبانی هستند میگم بابا بیخیال بازی رو پاک کن و خلاص... چه کاریه خو آینه دق خودت رو روی کنسولت نگه داشتی...

دوستان افتخار بدن ادد کنید دوستانه بازی کنیم
REDHEART8262

f0d8p1.jpg

29vylux.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر