FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
شمام حس میکنید توی fut انگار همه این هندیکپو ضعیف قوی شدن تیم بیشتر هست؟
اره تو FUT حدش خیلی زیاده لامصب از بازی زدت میکنه من بازی با شارلوا بلژیک تو سیزن که احتمالش خیلی کم حریف پیدا کنه رو از Futبیشتر میپسندم

• Like
Reactions: sam.fisher

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
آقا جلو منچستر سيتي چه سيستمي مناسبه هيج جوره نميتونم ببرمش كمي از instruction هم آموزش بديد رفقا

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه میتوتی پاسکاری تند تند بکنی اینو امتحان کن:
41212
دفاع راست و چپ و هافبک دفاعی stay back while attacking
2 تا مهاجم هم هردو stay central و get in behind

با مهاجم و هافبک هجومیت 1-2 بکن.

این ترکیب با بارسا خوب نیست اما رعال چلسی خیلی خوبه.
مخصوصا چلسی

• Like
Reactions: SCANIA V8

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
mfdz_456456.jpg

EA مهربون شده :))
از گلد پک در اومد کلا 1 دونه rare داشت :))
x2ru_7878.jpg

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام
این هندیکپ دقیقا چیه میشه یکی کامل توضیح بده؟

مختصرش اینه کاری کنه که دقت شوت ها تو میاد پایین بازیکن ها اشتباه میکنن گلر ها در حد سوشا مکانی ولی برا حریف دقت شوت بالا پاسکاری چشم بسته و گلری در حد واکی

• Like
Reactions: SCANIA V8

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
سلام
روایت دیگریست از:
«قبول نیست دسته خرابه دست من بود»
:D
خدایی خیلی با هم فرق داره این که میگی توجیه الکی بود واسه باخت ولی این هندیکپ و این که تیمت هر موقع بازی بخاد ضعیف یا قوی میشه تو بازی هست بدجور هم هست و نمیشه گفت فقط یه توجیه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فاز اساتيد هميشه افلاين باز مدافع فيفا هم جالبه
فرق نداره فيفا 15 باشه يا 18 هميشه در حال فيفا افلاين زدن و دفاع از فيفا هستن از اول نسل هم ميشناسمشون اينارو نقل قول نكنيد اينا جز نوابغ و سهام دار فيفا هستن
من خودم همون روز اول كه بازي كردم همه عيبهاشو فهميدم به محض platinum زدن هم خيلي كم بازي كردم اون زمان اساتيد بيشتر بودن الان بيشترياشون توي topic كامنت نميدن اون فني هم كه جواب ميداد روزهاي اول رفته سمت pes كامنتهاشو ميتونيد دنبال كنيد در اون topic والا pes2018 رو هم بازي كردم اصلا ب قبل فيفا18 نميرسه خداروشكر همه فيفاهارو خريدم ١٧ رو بازي ميكنم درغير اينصورت امسال بي فوتبال بودم
به اميد ادم شدن ea و دست برداشتن از money praying

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
فرق نداره فيفا 15 باشه يا 18 هميشه در حال فيفا افلاين زدن و دفاع از فيفا هستن از اول نسل هم ميشناسمشون اينارو نقل قول نكنيد اينا جز نوابغ و سهام دار فيفا هستن
من خودم همون روز اول كه بازي كردم همه عيبهاشو فهميدم به محض platinum زدن هم خيلي كم بازي كردم اون زمان اساتيد بيشتر بودن الان بيشترياشون توي topic كامنت نميدن اون فني هم كه جواب ميداد روزهاي اول رفته سمت pes كامنتهاشو ميتونيد دنبال كنيد در اون topic والا pes2018 رو هم بازي كردم اصلا ب قبل فيفا18 نميرسه خداروشكر همه فيفاهارو خريدم ١٧ رو بازي ميكنم درغير اينصورت امسال بي فوتبال بودم
مگه خودت نبودی اون اوایل ما هی میگفتم دفاع داغونه میگفتی برین pes باز شین ؟:))
ولی بازی پر مشکله

• Like
Reactions: ehsas1

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
خدایی خیلی با هم فرق داره این که میگی توجیه الکی بود واسه باخت ولی این هندیکپ و این که تیمت هر موقع بازی بخاد ضعیف یا قوی میشه تو بازی هست بدجور هم هست و نمیشه گفت فقط یه توجیه
من خیلی دقت کردم بعضی نمونه هاشو میگم براتون
تا میخواین پاس بدین بازیکن خودی میره پشت بازیکن حریف ک توپ بهش نرسه
توپگیری میکنید ولی مدام توپ میرسه دست حریف با بعضی فعل و انفعالا
قشنگ گزینه های پاسکاری حریفو میبندی ولی بازم پاسکاری میکنه
شوتات داغون میشن و بازیکنات فلج
ولی خدا نکنه هندیکپ بنفع تو شه ک اون موقع است ک لذت واقعی فیفا رو میبری :D
با همه ی این تفاسیر فیفا 18 باز بهتر از PES ـه و اگه تو فیفای بعدی مشکلات دفاعی و هندیکپ رو درست کنه و بازیکات درست و حسابی تو حمله شرکت کنن قطعا بی نقص ترین بازی فوتبال تاریخ میشه اون بازی

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

حالا من نمیخوام دسته بندی کنم افلاین باز، انلاین باز و pes باز و باقی ولی کاملا با شما موافقم این FIFA 18 اصلا ارزش وقت و سرمایه گذاری برای حرفه ایی شدن تو مولتی پلیر رو نداره. اصلا تاکتیک و تکنیک معنی نمیده همه فرانسه و یا رئال که هافبک های شوت زن دارند رو برمیدارند و با شوت پشت محوطه جریمه پدر ادمو در میارند ! تو یک بازی با یک بنده خدایی هشت تا شوت کات دار زد، هفت تاش گل شد! مگه میشه اصلا !

قبلا هم گفتم بازم میگم صد حیف کاشکی همون نسخه هفده رو فقط با انیمیشن و گرافیک بالاتر اپدیت میکردند و پولش هم میگرفتند ولی این فیفا هجده لعنتی نمی امد!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
حالا من نمیخوام دسته بندی کنم افلاین باز، انلاین باز و pes باز و باقی ولی کاملا با شما موافقم این FIFA 18 اصلا ارزش وقت و سرمایه گذاری برای حرفه ایی شدن تو مولتی پلیر رو نداره. اصلا تاکتیک و تکنیک معنی نمیده همه فرانسه و یا رئال که هافبک های شوت زن دارند رو برمیدارند و با شوت پشت محوطه جریمه پدر ادمو در میارند ! تو یک بازی با یک بنده خدایی هشت تا شوت کات دار زد، هفت تاش گل شد! مگه میشه اصلا !

قبلا هم گفتم بازم میگم صد حیف کاشکی همون نسخه هفده رو فقط با انیمیشن و گرافیک بالاتر اپدیت میکردند و پولش هم میگرفتند ولی این فیفا هجده لعنتی نمی امد!

تو چرا میزاشتی شوت کات دار بزنه که گل بشه خو...ترکیبت مشکل داره حتما...کاستوم تاکتیکت حتما مشکل داره...من توی آلتیمت هم که میگم فلان و بهمانه هم اینقدر از پشت 18 گل نمیخورم...

والا من خیلی از بازیام تا 120 میریم 0-0 یا 2-2 میشه و میریم تو پنالتی...

البته بازی پر گل هم دارم چون بعضی وقتا که برا فان بازی میکن...دفاع چپ و راست و میزارم که مدام بیان جلو...و all attack هم میزنم با آفساید گیری و خط دفاع رو هم میارم جلو...که در این صورت یا فجیع میبرم یا فجیع میبازم.... :D:D

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر