FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
دوستان بازی الان ارزش خرید داره ؟ منظورم از لحاظ باگ و اینا . اعصاب حرد کن نیس که ؟
سلام
اگر فیفا 17 رو بازی کردی و لذت بردی و اعصابت خرد نشد بخر ولی اگه با 17 مشکل داشتی با این هم قطعا مشکل خواهی داشت
موفق باشی

• Like
Reactions: ehsas1

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بعد از چند ماه بازی کردن مینونم بگم این بازی باگه و اصلا اررش نداره وقت پاش بزاری

یارو با همون بازیکن ها که من دارم از پشت محوطه شوت میکنه توپ میره تو گوشه گل میشع من با همون بازیکن تک به تک رو گل نمیکنه توپ به گلر میخوره یارو با فابرگاس چنان شوتی میکنه من با همون فابرگاس نمیتونن پاس ساده بدم
یارو رو کله کهیل و مصطفی با ولبک هد میزته بازیکن من با فد بلندتر توپ رو نمبتونه هد بزنه اگه اینا هندیکپ نباشه چیه ؟

• Like
Reactions: R3ZN0V

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
بعد از چند ماه بازی کردن مینونم بگم این بازی باگه و اصلا اررش نداره وقت پاش بزاری

یارو با همون بازیکن ها که من دارم از پشت محوطه شوت میکنه توپ میره تو گوشه گل میشع من با همون بازیکن تک به تک رو گل نمیکنه توپ به گلر میخوره یارو با فابرگاس چنان شوتی میکنه من با همون فابرگاس نمیتونن پاس ساده بدم
یارو رو کله کهیل و مصطفی با ولبک هد میزته بازیکن من با فد بلندتر توپ رو نمبتونه هد بزنه اگه اینا هندیکپ نباشه چیه ؟
این بازی قبل بازی خودش نتیجه رو معلوم میکنه
بخوای عوضش کنی شهیدی
همین هفته پیش یه بازی کردم دقت پاسم 53 بود بازی قبلی 87 با همون بازیکنا
یعنی بخوای ببری باید چنان تمرکزی کنی که حد نداره بعدش هم باید خودتو با شیرموز تقویت کنی این قدر انرپی میبره
کلا اصلا با اومدن icon برای ps4 حال نکردم

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544

هندیکاپ توپیس18هم هست ولی حساب شده ولی توفیفاتابلویه.فرقش اینه.وهیجان بازی به نظرم روهندیکاپه وگرنه هردوازی فوتبالی گلها تعدادش مثل بسکتبال بود.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
هندیکاپ توپیس18هم هست ولی حساب شده ولی توفیفاتابلویه.فرقش اینه.وهیجان بازی به نظرم روهندیکاپه وگرنه هردوازی فوتبالی گلها تعدادش مثل بسکتبال بود.

FIFA 17 هم هندیکپ داشت ولی حداقل هر ۱۰بازی ۱بار پیش میومد اونم وقتی تیم حریف ضعیف تر بود ولی اینجا فرقی نداره از بازی اول هست تا اخر

طرف شوت میکنه جوری توپ میره گوشه انگار خط کش گزاشته بعد تک به تک توپ رو میزنه تو تیرک

تو این بازی من ۲۵۰ بازی تو FUT اتجام دادم شاید ۵۰تاش بازی بدون دخالت هندیکپ باشه از اون ۲۰۰تا شاید ۲۰تاش هم به نفع من نبوده

• Like
Reactions: R3ZN0V

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
میتونستن دفاع رو بهتر کنن بخدا تو بازی اصلا چیزی ب اسم interception نیس توپو میگری تو یه فعل و انفعال باز میرسه ب خودش ... :|
FIFA 17 هم هندیکپ داشت ولی حداقل هر ۱۰بازی ۱بار پیش میومد اونم وقتی تیم حریف ضعیف تر بود ولی اینجا فرقی نداره از بازی اول هست تا اخر

طرف شوت میکنه جوری توپ میره گوشه انگار خط کش گزاشته بعد تک به تک توپ رو میزنه تو تیرک

تو این بازی من ۲۵۰ بازی تو FUT اتجام دادم شاید ۵۰تاش بازی بدون دخالت هندیکپ باشه از اون ۲۰۰تا شاید ۲۰تاش هم به نفع من نبوده
داداش دیروز فک کنم با تو بازی میکردم یعنی هر شوتی زدم بازیکنات بلاک کردن :|

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
هیچ فیفایی اینقد مضخرف نبوده بخدا
فقط حرص خوردن خالصه این بازی هیچکی ام نیست بیاد این اکانت مارو بخره راحت شیم از دستش

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
این فلسفه هندیکپ(به فرض اینکه واقعا وجود داشته باشه) رو من درک نمی‌کنم! اینکه بازی به بازیکن ضعیفتر کمک کنه که برنده بشه تا از بازی زده نشه اصلا با عقل جور در نمیاد ، چون اگه اون بازیکن ضعیف ببینه که تیم ضعیفی داره و زیاد میبازه احتمال بیشتری وجود داره که پول خرج تیمش کنه که قویتر بشه و بتونه برنده شه و این به نفع EA هست
این هم که بازی اینکار رو می‌کنه که بازیکنای ضعیف از بازی زده نشن هم چیزی رو توجیه نمیکنه چون به نظر من اگه کسی قراره با چندتا باخت از بازی زده بشه و بازی رو ببوسه بزاره کنار با چندتا برد صوری زیاد تفاوتی ایجاد نمیشه

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
این فلسفه هندیکپ(به فرض اینکه واقعا وجود داشته باشه) رو من درک نمی‌کنم! اینکه بازی به بازیکن ضعیفتر کمک کنه که برنده بشه تا از بازی زده نشه اصلا با عقل جور در نمیاد ، چون اگه اون بازیکن ضعیف ببینه که تیم ضعیفی داره و زیاد میبازه احتمال بیشتری وجود داره که پول خرج تیمش کنه که قویتر بشه و بتونه برنده شه و این به نفع EA هست
این هم که بازی اینکار رو می‌کنه که بازیکنای ضعیف از بازی زده نشن هم چیزی رو توجیه نمیکنه چون به نظر من اگه کسی قراره با چندتا باخت از بازی زده بشه و بازی رو ببوسه بزاره کنار با چندتا برد صوری زیاد تفاوتی ایجاد نمیشه
فرض كن مثلا يكي برسه به ويكند ليگ. اونجا بازيش ضعيف باشه و تيمش هم داغون باشه از ٤٠ تا بازي خيلي همت كنه ٢-٣ تا ببره.
هندي كپ تاثيري نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
هیچ فیفایی اینقد مضخرف نبوده بخدا
فقط حرص خوردن خالصه این بازی هیچکی ام نیست بیاد این اکانت مارو بخره راحت شیم از دستش
دوست عزیزمن امسال فیفا18روگرفتم ویه هفتست پیس18میزنم نمیتونم یه پاس درست بدموبعداز18سال پیس بازی کردن پیس منوناامیدکرداینقدرکه هندکاپ توش موج میزنه تازه قدرفیفاروگرفتم.گیمپلی فیفاامسال نسبت به پیس نرموروونتره پاسکاری روون وخیلی نکات مثبت وحتی معدودمنفی دیگه.ولی پیس روبهبودگیم پلی کارنکرده فقط پاسکاری وکل بازیروسخت کرده .هندیکاپ هم بصورت موزیانه ای انجام میشه.البته این حرفهامبدورازتعصبه فیفاهرسال میادبایدوقت گذاشت همه اپدیتهاشوانجام دادتاازبازی لذت برد.

• Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
دوست عزیزمن امسال فیفا18روگرفتم ویه هفتست پیس18میزنم نمیتونم یه پاس درست بدموبعداز18سال پیس بازی کردن پیس منوناامیدکرداینقدرکه هندکاپ توش موج میزنه تازه قدرفیفاروگرفتم.گیمپلی فیفاامسال نسبت به پیس نرموروونتره پاسکاری روون وخیلی نکات مثبت وحتی معدودمنفی دیگه.ولی پیس روبهبودگیم پلی کارنکرده فقط پاسکاری وکل بازیروسخت کرده .هندیکاپ هم بصورت موزیانه ای انجام میشه.البته این حرفهامبدورازتعصبه فیفاهرسال میادبایدوقت گذاشت همه اپدیتهاشوانجام دادتاازبازی لذت برد.
کاری ب پی ای اس ندارم من اصلا اون نباشه فیفا هم باید مضخرف باشه ؟ بابا بخدا بازی پر از مشکله الان نیاید بگید بهترین بازیکنای دنیا چطور اینهمه بازی میبرن :/ بابا اونا رود گولیت و پت ویرا و متئوس تو خط هافبکشونه :/ باکایوکو و رناتو سانچز ندارن :///

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
اینکه لذت برد بیاد زیر زبونت بیشتر وادارات میکنه ک برای بازی پول خرج کنی شده کسایی جلوم بازی کنن ک مهاجماشون آمار پوزیشنینگ ۷۰ داشتن ولی جوری تو فضا های خالی فرار میکنن ک انگار لواندوفسکیو گذاشتن اونجا :/
در مورد هندیکپ ... یعنی میگید وجود نداره ؟ :)) نمیدونم یادتون میاد یا نه ولی تو فیفا ۸ بود فک کنم کنار نتیجه بازی ها نوار هندیکپ وجود داشت :)) دیگه از این تابلوتر میخواید ؟؟؟!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SON OF HEAV3N

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
میتونستن دفاع رو بهتر کنن بخدا تو بازی اصلا چیزی ب اسم interception نیس توپو میگری تو یه فعل و انفعال باز میرسه ب خودش ... :|

داداش دیروز فک کنم با تو بازی میکردم یعنی هر شوتی زدم بازیکنات بلاک کردن :|

من کلا اخرین باری FIFAزدم ۳تا ۴ روز پیش بود

مطمنا با من بازی نکردی چون به لطف هندیکپ با گلز شوت کنی گل میشه

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
نمی‌دونم تا حالا دقت کردید یا نه، ولی بیشتر اتفاقات و مکانیزم های بازی رو گزارشگر توضیح میده. مثلا وقتی ۲-۰ جلویی گزارشگر میگه این نتیجه خیلی خطرناکه، حالا یدونه میخوری میشه ۲-۱ حالا گزارشگر میگه الان روحیه با تیمیه که یه گل زده، یا وقتایی که یه تیم مساوی می‌کنه بازی رو هم میگه همینو اون موقع اس که باید بفهمی الان بازی به ضرر توعه.
یا یه نمونه دیگه برای کیک اف بوست هم دوباره دیالوگ داره و میگه همچین چیزی. دقیق یادم نیست چی میگه.
برای دروازه بان هم هست، بعضی وقتا اواسط بازی، بعد از چند تا سیو دروازه بان میگه که به نظر نمیاد دروازه بان گلی بخوره امروز بعد اون دروازه بان تقریبا هر چی بزنید میگیره.
یا تقریبا هممون هم نظریم که امسال بازی ها خیلی پر گله، خب این موضوع اتفاقی بوده یا خود ea اینو خواسته؟ من میگم مورد دوم باز با توجه به گزارشگر ها. تقریبا همه بازی ها که پر گل میشه گزارشگر اینو میگه، یعنی اینقدر شنیدم که متنفرم ازش، میگه this is what we love about football, a goal fest به نظر من این جمله اصلا اتفاقی نیست و فلسفه سازنده ها بوده برای ساخت فیفا ۱۸.
حالا نظر من در مورد گیم پلی، به نظرم گیم پلی بازی اوایل خیلی خوب بود، شاید بگید کجاش خوب بود هر چی می‌زدیم می‌رفت تو گل، ولی به نظرم واقعا خوب بود، چرا؟ چون دست بردن تو نتایج بازی یا به قول شما ( هندیکپ) کم تر بود و بازیکن ضعیف تر شانس کمی برای برنده شدن داشت ولی بعد چند تا اپدیت به مرور تاثیر ai یا همون هوش مصنوعی تو دفاع بیشتر شد تا جایی که الان به طرز مسخره ای بالاست و شما الان تو دفاع با یه بازیکن همین جوری برا خودت بچرخی و r1 رو بگیری خود بازی همه چی رو برات جمع می‌کنه. دیگه اون حس رقابتی رو نداره. اگه می‌خواید از بازی لذت ببرید نسخه فیزیکی رو اپدیت نکنید، همون بیلد اولیه خیلی از الان بهتره.
پ ن: کل این ها نظر شخصیه :)

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر