FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
عاقا لیگ برزیل چرا یکی از بازیکن هاش نیستن تو فیفا ؟
الکیه ؟
یری مینا دفاع خفن پالمیراس که بارسا داره میکشه خودشو بخرتش اصلا تو بازی و پالمیراس وجود نداره !
ارتور هم بازیکن تیم گمیرو هم که فوق ستاره لیگ برزیل نیست !
اینا الکی لیگ میسازن فقط ؟ x-(#-o
وینسینیوس جونیور بازیکن فلامینگو هم رو هم نتونستم پیدا کنم.درواقع فلامینگو اصلا نیست نمیدونم چرا

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
همه ی sbc های کریسمس
ixro_drlvpp3waaexidk.jpg

• Like
Reactions: le0_1O

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
ترکیبتو 41212 بچین...دفاع راست و چپت رو stay back بده....

هافبک دفاعی جلو دفاع هاتو هم stay back بده....اون بازیکنی هم که توی پست cam میزاری فقط این وظیفه رو بش بده که موقع سانتر بره تو محوطه جریمه...

آگوئرو و ژسوس رو بزار نوک....به اونا این وظیفه رو بده drift wid و get in behind

دیبروینه رو هم بزار توی پست cam

توپو برسون به آگوئرو یا ژسوس و بعدش 1-2 کنن با هم دیگه... و بعدش شوت رو 3قسمت پر کن و بلافاصله پشتش یه بار دیگه شوت رو بزن تا درایون شوت بزنن... هرچند این دوتا جونور هرجور بزنن گل میشه مخصوصا آگوئرو... :D:D

توپ اومد دست دیبروینه هم فقط شوت کن....

برای نیمه دوم یا دقیقه 60-70 به بعد سانه و رحیم استرلینگ هم میتونی بیاری جای مهاجمات چون اون موقع دفاع حریف خسته هست و جون میدن برا 1-2 کردن و توی عمق انداختن....و دیگه میشه آی بدو آی بدو .... :D

سانه رو توی پست cam هم بزاری خوب جواب میده...شوتش هم خویه...

کلا سیتی خوب بازیکن داره ولی دفاع وسطاش یکم کند هستن و اگه رد بشن دیگه گل رو خوردی...

تیم مقابلت هم مهمه ها....معمولا رئال بر میدارن که رونالدو رو باید بزنی...یا باید فضا هاشو ببندی....سخته ولی میشه یه کاریش کرد...
ممنون از توضيحاتت ولي چون ليگ جزيره رو بستيم من هر تيمي به جز منچستر سيتي بياد بايد بردارم روبروش بازي كنم و تيم من هم چلسيه و هر تيمي روبروي من بياد حريفم بايد برداره فقط واقعن هر كاري ميكنم نميتونم وينگرهاي منچستر سيتي رو از كار بندازم واقعن خيلي قوي و سرعتي ان بازيكنهاي من هم انگار فلج مغزي ميشن... روشي نيست من تيم رو كاملن دفاعي كنم بتونم مساوي كنم؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

rezacastel33

کاربر سایت
Feb 15, 2017
94
وینسینیوس جونیور بازیکن فلامینگو هم رو هم نتونستم پیدا کنم.درواقع فلامینگو اصلا نیست نمیدونم چرا
داداش اصلا ساخته هیچکیو
کله لیگ برزیل پر بازیکن های پیره
یکی نیس بگه چرا میسازی خوب لیگو وقتی بازیکن نمیریزی تو

• Like
Reactions: ehsas1

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
ممنون از توضيحاتت ولي چون ليگ جزيره رو بستيم من هر تيمي به جز منچستر سيتي بياد بايد بردارم روبروش بازي كنم و تيم من هم چلسيه و هر تيمي روبروي من بياد حريفم بايد برداره فقط واقعن هر كاري ميكنم نميتونم وينگرهاي منچستر سيتي رو از كار بندازم واقعن خيلي قوي و سرعتي ان بازيكنهاي من هم انگار فلج مغزي ميشن... روشي نيست من تيم رو كاملن دفاعي كنم بتونم مساوي كنم؟؟؟

کریر بازی میکنی یا دونفری با هم بازی میکنید ؟؟

• Like
Reactions: SCANIA V8

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دو نفري روبرو بازي مي كنيم

442 خطی بچین جلوش که کناره های زمین هم بازیکن داشته باشی...ولی این ترکیبی که بت گفتم رو یه مدت بازی کنی کامل قلقش دستت میاد...

توی 41212 همه جا بازیکن داری...سعی کن از r2 که شیلد میکنه به موقع استفاده کنی...1-2 هم خیلی خوب جواب میده به شرطی که پاس دوم رو به موقع بندازی...

منم خودم طرفدار چلسی هستم و اکثرا با این تیم بازی میکنم...

من موراتا و هازارد رو میزارم نوک و ویلیان رو میزارم پشتشون....وسط هم که کانته و فابرگاس و باکایوکو رو میزارم....

دفاع وسطا رو هم کیهیل و داوید لویز....دفاع راست هم موزس و دفاع چپ هم آزپلی کوئتا یا آلونسو رو میزارم....

• Like
Reactions: SCANIA V8

SCANIA V8

کاربر سایت
Dec 26, 2008
97
442 خطی بچین جلوش که کناره های زمین هم بازیکن داشته باشی...ولی این ترکیبی که بت گفتم رو یه مدت بازی کنی کامل قلقش دستت میاد...

توی 41212 همه جا بازیکن داری...سعی کن از r2 که شیلد میکنه به موقع استفاده کنی...1-2 هم خیلی خوب جواب میده به شرطی که پاس دوم رو به موقع بندازی...

منم خودم طرفدار چلسی هستم و اکثرا با این تیم بازی میکنم...

من موراتا و هازارد رو میزارم نوک و ویلیان رو میزارم پشتشون....وسط هم که کانته و فابرگاس و باکایوکو رو میزارم....

دفاع وسطا رو هم کیهیل و داوید لویز....دفاع راست هم موزس و دفاع چپ هم آزپلی کوئتا یا آلونسو رو میزارم....
ممنون از راهنمايي هات L2 شيلد ميكنه يا R2؟؟

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
دوستان من یه مشکلی دارم با فیفا...کنسول من ایکس باکس وان اس هست...بازی فیفا هم آپدیت
سوالم اینه چرا آپدیت های من تو آفلاین اعمال نمیشه؟ ینی من تو آفلاین نه میتونم کریر بازی کنم نه سیو های کریرم هست و نه چیز دیگه...ترکیب هیچ تیمی ام آپدیت نیس...زلاتان تو منچستر نیست و...
اصلا چرا من نباید بتونم آفلاین کریر بازی کنم؟ خود کنسول تنظیمات خاصی داره یا نه؟ ممنونتون میشم درست راهنماییم کنید

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بعد دو ماه برگشتم فیفا بزنم. مثل اینکه خطا گرفتن حذف شده از بازی درسته؟ چهارتا بازی کردم حتی یه خطا هم نه از من گرفت نه حریف
طرف عملا دست میذاره تو محوطه هل میده میندازه زمین پنالتی نمیگیره
پاس ها هم هر چند سخت کرده کارو ولی بدم نمیاد

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
دوستان من یه مشکلی دارم با فیفا...کنسول من ایکس باکس وان اس هست...بازی فیفا هم آپدیت
سوالم اینه چرا آپدیت های من تو آفلاین اعمال نمیشه؟ ینی من تو آفلاین نه میتونم کریر بازی کنم نه سیو های کریرم هست و نه چیز دیگه...ترکیب هیچ تیمی ام آپدیت نیس...زلاتان تو منچستر نیست و...
اصلا چرا من نباید بتونم آفلاین کریر بازی کنم؟ خود کنسول تنظیمات خاصی داره یا نه؟ ممنونتون میشم درست راهنماییم کنید
سلام
برو تو تنظیمات از قسمت ادیت تیم گزینه دانلود آپدیت رو بزن، درست میشه
موفق باشی

• Like
Reactions: ehsas1

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
سلام
برو تو تنظیمات از قسمت ادیت تیم گزینه دانلود آپدیت رو بزن، درست میشه
موفق باشی
رفیق من میخوام وارد بازی بشم بهم میگه که باید وارد اکانت ea بشی منم چون کنسولم اکثرن آنلاین هست sign in میکنم اما وختی کنسلو بزنم نه کریر میتونم بازی کن و نه چیز دیگه فقط میتونم دوستانه با کامپیوتر بازی کنم...اینو چجکری باید حل کنم؟ که بتونم کریر آفلاین بازی کنم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
رفیق من میخوام وارد بازی بشم بهم میگه که باید وارد اکانت ea بشی منم چون کنسولم اکثرن آنلاین هست sign in میکنم اما وختی کنسلو بزنم نه کریر میتونم بازی کن و نه چیز دیگه فقط میتونم دوستانه با کامپیوتر بازی کنم...اینو چجکری باید حل کنم؟ که بتونم کریر آفلاین بازی کنم
یه بار از اکانت ps بیا بیرون دوباره برو توش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر