FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,061
نام
AmiR
تجربه من تو کریر فیفا 18 میگه نباید بند فسخ بذاری.چون میان پرداخت میکنن بیچاره میشی.بدون بند آزادسازی باشن اول میان ازت اجازه میگیرن که شما میتونی اجازشو بدی یا نه
من با این روش فعلا جواب گرفتم

کریر باز تر از خودت داریم اینجا؟ :grinning:خودت استادی که تو این بخش :relaxed:
من راشفورد و امباپه رو که ST هستن گذاشتم LW و RW پیشرفتشون عالی بود و به همون ته پتانسیلشون رسیدن
ممنون داش
خو حالا چکار ش کنم؟ میره بازیکنه؟!

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
ممنون داش
خو حالا چکار ش کنم؟ میره بازیکنه؟!
قبل فروش گفتی سیوشو داری.قبل سیو ایمیل پرداخت بند بازخرید از طرف باشگاه خریدار اومده؟اگه اومده احتمالش بالاست.ببین میتونی مذاکره کنی برای حذف بند آزادسازی یا بیشتر کردنش
متاسفانه ایجنتهای بازی خیلی لجوج هستن و سر 1دلار یا پوند هم کوتاه نمیان و حتما باید مبلغ خودشون باشه.حالا چرا ea اسمشو گذاشته مذاکره نمیدونم :))

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
شیر تو بازیی ک با 90 دقیقه گرفتن X میشه بازی رو برد
نوب اینا نیستن نوب منم ک وقتم صرف این بازی ک.شر کردم ...
اکانتمو میفروشم فم 17 داره توش هم 18 کسی خریداره بگه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,061
نام
AmiR
قبل فروش گفتی سیوشو داری.قبل سیو ایمیل پرداخت بند بازخرید از طرف باشگاه خریدار اومده؟اگه اومده احتمالش بالاست.ببین میتونی مذاکره کنی برای حذف بند آزادسازی یا بیشتر کردنش
متاسفانه ایجنتهای بازی خیلی لجوج هستن و سر 1دلار یا پوند هم کوتاه نمیان و حتما باید مبلغ خودشون باشه.حالا چرا ea اسمشو گذاشته مذاکره نمیدونم :))
نه نمیتونم مذاکره کنم با بازیکن!
تمومه ؟ رفت؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
کریر باز تر از خودت داریم اینجا؟ :grinning:خودت استادی که تو این بخش :relaxed:
من راشفورد و امباپه رو که ST هستن گذاشتم LW و RW پیشرفتشون عالی بود و به همون ته پتانسیلشون رسیدن

اختیار داری داش احسان گل :D
تا شما هستی درجه استادی واسه ما زیادیه
والا حالا داره داستان عجیب تر میشه الان از تو آکادمی یه CB درآوردم خوده باگه :))
همه ضربات سرش گله این بازیکن تو پست دفاع واقعا حیف میشه
میذارمش ST ، به نظرت این به پیشرفتش ادامه میده ؟ چون پتانسیلش ۹۲-۹۴ هستش دلم نمیاد نابود شه

• Like
Reactions: ehsas1

hesamcomputer

کاربر سایت
Nov 24, 2017
1
روش گل زدن بیشتر در فیفا ۲۰۱۸
بهترین راه برای اینکه در فیفا ۲۰۱۸ بیشترین تعداد گل را بزنین ، اول اینکه سیستم ۳-۳-۴ را انتخاب کنید. بازیکنان سریعتان را در نوک حمله قرار دهید و از هافبکهایتان بهترین استفاده را کنید و در کنار همه اینها مراحل زیر را انجام دهید :

1. مهاجم های کناری تان را به سمت مرکز متمایل کنید اما پست وینگر به آن ها بدهید.
    2. دو فول بک تان را هم از پست های RB و LB به RWB و LWB بیاورید.
    3. در بخش دستورالعمل ها مشخص کنید که هافبک وسط تان عقب بماند و به طرزی پرتکاپو به دنبال توپگیری باشد (aggressive interceptions). یکی از هافبک وسط های تان هم برای حضور در حملات تنظیم کنید تا زمان ارسال توپ، پشت محوطه جریمه باشد.
    4. در بخش دستورالعمل ها (Instructions Tab) همچنین مشخص کنید که فول بک های تان همیشه اوورلپ کنند.
    5. هافبک هجومی مرکزی تان را نیز در خط حمله نگه دارید تا هنگام ارسال توپ در محوطه جریمه بماند.
    6. مهاجمان تان را نیز در هر شرایطی در خط حمله نگه دارید.
    7. همچنین تاکتیک تان را بر روی گزینه پرس سنگین یا همان High Pressure تنظیم کنید.

• Like
Reactions: Siamak61

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اختیار داری داش احسان گل :D
تا شما هستی درجه استادی واسه ما زیادیه
والا حالا داره داستان عجیب تر میشه الان از تو آکادمی یه CB درآوردم خوده باگه :))
همه ضربات سرش گله این بازیکن تو پست دفاع واقعا حیف میشه
میذارمش ST ، به نظرت این به پیشرفتش ادامه میده ؟ چون پتانسیلش ۹۲-۹۴ هستش دلم نمیاد نابود شه
چاکریم :relaxed::grinning:
خب بذاری st فقط هد بزنه؟دریبل و شوت و اینا چی میشه پس؟
خودت قبلا یه سیستمی داشتی که اطلاعات رشد بازیکنارو جمع اوری میکردی با توجه به اون نمیشه بفهمی؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
چاکریم :relaxed::grinning:
خب بذاری st فقط هد بزنه؟دریبل و شوت و اینا چی میشه پس؟
خودت قبلا یه سیستمی داشتی که اطلاعات رشد بازیکنارو جمع اوری میکردی با توجه به اون نمیشه بفهمی؟

آقایی
آره فقط هد بزنه کفایت میکنه :D
تو بازی های بارونی میارمش یه هتریک میکنه تمام !

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر