FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
دوستان من تازه انلاین اومدم می خواستم ببینم کدوم قسمت میشه آیدی یه نفر رو سرچ کرد و باهاش بازی کرد
ایکس باکس رو اطلاع ندارم ولی احتمالا فرق زیادی با پی اس فور نداره
ایدی طرف رو سرچ کن به فرندات اضافه کن برو تو قسمت انلاین و گزینه فرندلی رو بزن... ایدی طرفو انتخاب کن اینوایت بزن

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
هنوز برای من جای سواله که چرا گلر حریف وقتی برای کرنر میاد جلو اما توپ میره اوت دستی به نفع من ، بازی رو نمیشه فورا شروع کرد ضدحمله زد تا اینکه گلر حریف به دروازه ش برسه :))
این باگ پارسالم بود

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
دوستان بعد آپدیت آخر مشکل اینوایت واسه فرندلی برطرف شد؟
نه داش
یبار میزنی دوبار میزنی ده بار میزنی تا گزینه اینوایت بیاد
بعد جدیدا بعد اپدیت میخوای اینوایتش کنی End seasson میزنه نمیزاره اینو بدی:|

• Like
Reactions: B!G_BosS

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خب دیگه میخوان خودشون راحت کنن
فهمیدن که دیگه تفاوتی بین شمارها نیست البته دیر متوجه شدن یکم ولی باز خوبه

اندرو ویلسون، مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتز به تازگی اعلام کرده است که ممکن این شرکت روزی عرضه سالانه بازی های ورزشی به مانند FIFA و Madden را متوقف کرده و تنها شاهد انتشار بروزرسان های فصلی برای این عناوین باشیم.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من یه چند دستی بدون آپدیت بازی کردم که مثل همون دمو بود!
و چندین دست دیگه بعد آپدیت زدم هم آفلاین هم سیزن به نظرم خیلی خیلی بهتر شده .بدون مشکل که نیست طبیعتا مثل همیشه:D ولی برای من از ۱۷ هم بهتره اگه باز خراب نکنن با آپدیت
هم دفاع خوبه هم دروازه بان ها خوبن کلا خوب شده
ea هر كاري كنه مطمئن باش باز هميشه يه سري ناراضي وجود خواهد داشت ! ديگه فيفا ١٢ كه انقلابي بود در نوع خودش و متاي خيلي بالايي هم گرفت باز كلي منتقد داشت تو دوستان ايرانيمون ! بازي الان بعد اپديت فوق العاده شده . پاسكاري ها سخت شده و شوت ها الكي و به سادگي گل نمي شن . گلر ها خيلي بهتر عمل مي كنن و در مجموع براي مني كه حداقل ٨ سال فيفا بازي مي كنم . و الانم نزديك به ٧٠ دست تو ديويژن ١ با انواع و اقسام تيم ها بازي كردم ، اين نسخه قطعا يكي از بهترين فيفا هاي ساخته شده هست . جداي از مبحث گيم پلي تو زمينه وضعيت سرور و جو استاديوم ها و ... هم كه نيازي به تعريف وجود نداره !

• Like
Reactions: Destro and atzoriha

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر