FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
آیکون ادیشن نسخه فیزیکی نداره فکر کنم
رونالدوی برزیلی رو میتونی 7 تا بازی قرضی تو اولتیمیت داشته باشی

پس تیم نداره که بشه تو بازی معمولی برش داشت؟ تو تیم کلاسیک هم نیست؟ :-s
این فیزیکیشه فکر کنم
بازی FIFA 18 Icon Edition مخصوص PS4 FIFA 18 Icon Edition PS4 Game | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

• Like
Reactions: dargon9090

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
پس تیم نداره که بشه تو بازی معمولی برش داشت؟ تو تیم کلاسیک هم نیست؟ :-s
این فیزیکیشه فکر کنم
بازی FIFA 18 Icon Edition مخصوص PS4 FIFA 18 Icon Edition PS4 Game | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

ناموسا 385 تومن دادی بازیو خریدی ؟؟؟!!!! :-SS:-t:-t:o:o

اگه آلتیمت بازی نمیکنی الکی پول دادی....ولی اگه آلتیمیت بازی میکنی بازم زیاد پول دادی...

من نسخه معمولیشو دیجیتالی خریدم کلی راضی هستم...

• Like
Reactions: Siamak61 and ALI77

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
برا نسخه وان امروز یک اپدیت 700 مگی داده بازی :|:-?
کسی میدونه تغییراتش چیه و برای ps4 هم اومده ایا؟

تا اونجا که من خوندم مربوط به آفلاین میشه...وقتی دونفری بازی میکنین و یکی دسته رو خاموش میکنه...یع همچین چیزی بود ...الان دقیق یادم نیست....به این ربط داشت...
برا ps4 هم نیومده چیزی....توی آخر آپدیته زده بود برای xbox

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
برا نسخه وان امروز یک اپدیت 700 مگی داده بازی :|:-?
کسی میدونه تغییراتش چیه و برای ps4 هم اومده ایا؟
فقط برای ایکس باکس هستش! تو ایکس باکس باگی بودش که تو دیلی ناک اوت یهو اختیار بازیکنا از دست پلیرا خارج میشد و هوش مصنوعی خودش شروع میکرد به بازی کردن :D

• Like
Reactions: gladiator12

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
فقط برای ایکس باکس هستش! تو ایکس باکس باگی بودش که تو دیلی ناک اوت یهو اختیار بازیکنا از دست پلیرا خارج میشد و هوش مصنوعی خودش شروع میکرد به بازی کردن :D

آپدیت 2 گیگی ک گند زده بازی برا xbox واقعا بد شده
دفاع ها بعضی وقتی بی دلیل راه را برای بازیکنهای حریف بازی میکنن و وقتی سوییچ میشن ک کار تمام شده!!!
گلر ها هم شیرجه های الکی میزنن و نود درصد شوت ها تو گل میره
واقعا من موندم رو چه حسابی انقدر گند زد تو این آپدیت و اونایی ک تست میکنن چقدر ابله هستن ک نمیفهمن این باگ ها وجود داره!!!!!!!

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
آپدیت 2 گیگی ک گند زده بازی برا xbox واقعا بد شده
دفاع ها بعضی وقتی بی دلیل راه را برای بازیکنهای حریف بازی میکنن و وقتی سوییچ میشن ک کار تمام شده!!!
گلر ها هم شیرجه های الکی میزنن و نود درصد شوت ها تو گل میره
واقعا من موندم رو چه حسابی انقدر گند زد تو این آپدیت و اونایی ک تست میکنن چقدر ابله هستن ک نمیفهمن این باگ ها وجود داره!!!!!!!
اره دوستان تنهاخوبی اپدیت سخت شدن سی پی یو وفیسهای اضافه شدست وگرنه باگهای بازی ازقبیل قفل شدن بازیکن روتوپهای هوایی هنوزپابرجاست.فقط پاسها وشوتهاارورش بیشترشده.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
ناموسا 385 تومن دادی بازیو خریدی ؟؟؟!!!! :-SS:-t:-t:o:o

اگه آلتیمت بازی نمیکنی الکی پول دادی....ولی اگه آلتیمیت بازی میکنی بازم زیاد پول دادی...

من نسخه معمولیشو دیجیتالی خریدم کلی راضی هستم...
نه داداش مگه پولم علف خرسه؟
من دبیرستانی بودم اوج فوتبال رونالدو و اون موقع مخصوصا تو جام جهانی 2002 بت ما بود.
دیدم عکسش رو جلده گفتم اگر تو تیم کلاسیک هم هست ، بعدا که ارزون شد برای کلکسیونی میخواستم بخرم.کلا نگهش دارم.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
من یه چند دستی بدون آپدیت بازی کردم که مثل همون دمو بود!
و چندین دست دیگه بعد آپدیت زدم هم آفلاین هم سیزن به نظرم خیلی خیلی بهتر شده .بدون مشکل که نیست طبیعتا مثل همیشه:D ولی برای من از ۱۷ هم بهتره اگه باز خراب نکنن با آپدیت
هم دفاع خوبه هم دروازه بان ها خوبن کلا خوب شده

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من یه چند دستی بدون آپدیت بازی کردم که مثل همون دمو بود!
و چندین دست دیگه بعد آپدیت زدم هم آفلاین هم سیزن به نظرم خیلی خیلی بهتر شده .بدون مشکل که نیست طبیعتا مثل همیشه:D ولی برای من از ۱۷ هم بهتره اگه باز خراب نکنن با آپدیت
هم دفاع خوبه هم دروازه بان ها خوبن کلا خوب شده

آره این آپدیت 2 گیگ آخری خیلی بازی رو بالانس کرده...دیگه خبری از پاسای پینگ پنگی نیست...شوتا بهتر شدن...وزن توپ هم خیلی بهتر شده...

ولی نورپردازیش بدتر شده..من رسما وقتی باز بعد از ظهر هست و توی زمینی هست که یه قسمتی ازش سایه داره کور میشم....از سایه که میاد تو آفتاب خیلی چشمو اذیت میکنه...

به خاطر همین ورزشگاه تیممو از این ورزشگاهایی که کوه و ساختمون توشون هست میزارم که اگه توی زمین من بود دیگه خبر از سایه نباشه...

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
آره این آپدیت 2 گیگ آخری خیلی بازی رو بالانس کرده...دیگه خبری از پاسای پینگ پنگی نیست...شوتا بهتر شدن...وزن توپ هم خیلی بهتر شده...

ولی نورپردازیش بدتر شده..من رسما وقتی باز بعد از ظهر هست و توی زمینی هست که یه قسمتی ازش سایه داره کور میشم....از سایه که میاد تو آفتاب خیلی چشمو اذیت میکنه...

به خاطر همین ورزشگاه تیممو از این ورزشگاهایی که کوه و ساختمون توشون هست میزارم که اگه توی زمین من بود دیگه خبر از سایه نباشه...
این بحث سایه که همیشه آزاردهنده بودی تو فیفا حالا تو این 2سال بنظرم بدترم شده.واقعا نورپردازی و رنگ چمن برا من داخل بازی افتضاحه.به تی وی هم ربطی نداره چون تو خروجی کنسولم هم داغونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر