FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
متاسفانه تو ايران زندگي ميكنيم و اين وضعيت خراب شده بايد كنار بيايم :| همه اروپاييا كم كم ٤ خط رو دارن اونوقت ما دو خط بشه بايد با دممون گردو بشكونيم! واقعا وضعيت افتضاحه كاريشم نميشه كرد، بهترين نت تو ايران هم عملا اون رووني كه اونا دارن رو نداره.. و كلا نميتوني بازي خودتو ارائه بدي ..
با اين اوصاف كسايي رو ميشناسم كه تو همين وضع داغون اليت شدن ! ديگه ببين نت خوب بدي بهشون چجوري ميدرن ادما رو ..

دوستان نزديك ١ ميل و ٢٠٠ كا موجوده، ميخوام ردش كنم، كسي نياز داشت پيام بده با قيمت مناسب، مقدار كم هم نياز داشت بگه.. ممنون
والا مساله سر اینه که یارو سرعت میگیره چون میفهمه نت نداری و زیک زاک میره و تو تا بخوای با دیلی بازیکنتو تغییر بدی گلشو زده
و لجم میگیره یه جوری بازی میکنه انگار خیلی فیفا بازه و اخرشه
یعنی واقعا کسی هست الیت شده باشهههه؟؟؟؟دمشششش گرم من با زور گلد 1 و 2 میشم

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان کسی هست کمک من بکنه الان امروز بازی رو گرفتم ولی تمظیمات tv خوب نیست دوستان کسی هست سامسونگ 4k داشته باشه و تنظیمات تصویر خودش برام بفرسته ممنون میشم

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
تنها ایراد بازی که واسه من و رفقام پیش میاد همین هنگ کردن بازیکن ها روی هواست.

یعنی زمانی که توپ و ال 1 و مثلث میکنن دفاع هنگ میشه بعضی موقع ها و حرکت نمیکنه تا توپ زمین برسه!!!!!!!
اینم بگم که من فقط افلاین و فرندلی میزنم.
همین 1 مورد و درست کنن من مشکلی با بازی ندارم.
بالاخره یکی فهمید من چی میگم
خیلی رو مخه این باگ
منم همین باگو دارم داداش.اینقد اذیتم میکنه
نمیدونم مشکلش چیه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
بالاخره یکی فهمید من چی میگم
خیلی رو مخه این باگ
منم همین باگو دارم داداش.اینقد اذیتم میکنه
نمیدونم مشکلش چیه

راه حل فقط پچ ه که باید سازنده بده.
من اتو سویچ و دستی و ایربال هم گذاشتم فرقی نکرد این حالت.

کلن مدافع هنگ میکنه بعضی موقع ها و هر کاری میکنی تکون نمیخوره تا توپ زمین برسه ~X(

• Like
Reactions: ehsas1

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
والا مساله سر اینه که یارو سرعت میگیره چون میفهمه نت نداری و زیک زاک میره و تو تا بخوای با دیلی بازیکنتو تغییر بدی گلشو زده
و لجم میگیره یه جوری بازی میکنه انگار خیلی فیفا بازه و اخرشه
یعنی واقعا کسی هست الیت شده باشهههه؟؟؟؟دمشششش گرم من با زور گلد 1 و 2 میشم
شما این مشکل نت رو تو بخش سیزن داری یا FUT ؟

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
آقا من دو روزه با یه پدیده‌ی عجیبی مواجه شدم اگه کسی تجربه مشابه داره لطفا راهنمایی کنه ببینم باید چی کار کنم.

از دیروز تا الان 3 تا بازی با این 3 نفر داشتم shadyshadoo8 / subzero19190 / ss7_ss7_ss7 و تا رفتیم تو بازی اینا پاز زدن درخواست Mutual Quit دادن و خودشونم زدن No و تا رفتیم تو بازی دوباره پاز زدن و این بار دیگه بعد از اون چند ثانیه بازی روی تصاویر ورزشگاه باقی میموند و هیچ اتفاقی نمیفتاد و هر چقدر هم صبر میکردم باز هیچی نمیشد و وقتی از بازی میرفتم بیرون و دوباره میومدم باخت 3-0 برام ثبت میشد. فرقی هم نداشت من جوابم به Mutual Quit چی باشه یا اصلا جواب میدادم یا نه چون همه رو امتحان کردم جلو اینا و هر 3 بار با این روش بازی 3-0 به نفع اونا شد.

نکته‌ی بدتر ماجرا اینه که این اتفاق تو دیویژن 1 برام افتاده و الان با اینکه 10 بازی آخرم که کامل انجام دادم رو بردم ولی به خاطر اینکه وسطاش این 3 باخت ثبت شده نتونستم لیگ تایتل رو ببرم!

حالا اول میخوام بدونم چه جوری میشه اینا رو ریپورت کرد تا اکانتشون بن بشه؟ و اینکه اگه این اتفاق شدنی نیست یا اینکه زمان‌بر هست من باید جلوی اینا چی کار کنم؟ چون رفتم نتایجشون رو چک کردم از بین 10 15 تا بازی که 3-0 بردن یه بازی مجبور شدن بازی کنن و اونو اتفاقا باختن :))

گیری کردیم به خدا. من نمیدونم این نوع بردن چه سودی داره آخه؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
آقا من دو روزه با یه پدیده‌ی عجیبی مواجه شدم اگه کسی تجربه مشابه داره لطفا راهنمایی کنه ببینم باید چی کار کنم.

از دیروز تا الان 3 تا بازی با این 3 نفر داشتم shadyshadoo8 / subzero19190 / ss7_ss7_ss7 و تا رفتیم تو بازی اینا پاز زدن درخواست Mutual Quit دادن و خودشونم زدن No و تا رفتیم تو بازی دوباره پاز زدن و این بار دیگه بعد از اون چند ثانیه بازی روی تصاویر ورزشگاه باقی میموند و هیچ اتفاقی نمیفتاد و هر چقدر هم صبر میکردم باز هیچی نمیشد و وقتی از بازی میرفتم بیرون و دوباره میومدم باخت 3-0 برام ثبت میشد. فرقی هم نداشت من جوابم به Mutual Quit چی باشه یا اصلا جواب میدادم یا نه چون همه رو امتحان کردم جلو اینا و هر 3 بار با این روش بازی 3-0 به نفع اونا شد.

نکته‌ی بدتر ماجرا اینه که این اتفاق تو دیویژن 1 برام افتاده و الان با اینکه 10 بازی آخرم که کامل انجام دادم رو بردم ولی به خاطر اینکه وسطاش این 3 باخت ثبت شده نتونستم لیگ تایتل رو ببرم!

حالا اول میخوام بدونم چه جوری میشه اینا رو ریپورت کرد تا اکانتشون بن بشه؟ و اینکه اگه این اتفاق شدنی نیست یا اینکه زمان‌بر هست من باید جلوی اینا چی کار کنم؟ چون رفتم نتایجشون رو چک کردم از بین 10 15 تا بازی که 3-0 بردن یه بازی مجبور شدن بازی کنن و اونو اتفاقا باختن :))

گیری کردیم به خدا. من نمیدونم این نوع بردن چه سودی داره آخه؟
خوب بلاکشون کن و ریپورت رو پروفایلشون بزنی داره اگر رو ایکس باکسی جای دیگه نمیدونم ولی حتما داره

• Like
Reactions: keyvan1370

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
پس این ک همه میگن انلاین نمیشه فیفا رو بازی کرد با تایپ 3 چیه قضیش؟
فرندلي با اكثريت نميشه. با يه سري هم ميشه شانسيه.
سيزن، التيميت، پروكلاب و كواپ مشكل نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: mldqaz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر