FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
دوستان جوایز اسکاد بتل رو خودش میده؟زده 4-5 ساعت دیگه رقابت این هفته تمومه.جوایزشو باید چطوری گرفت؟
همین امشب می‌ده.
وارد اسکواد بتل میشی خودش واریز میشه. ساعت ۳:۳۰ شب فکر کنم.
Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsas1

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
اگه واسه اینترنت و دیلی بود همیشه بود نه یه زمان خاص.احتمالا همون چیزیه که ما با دوستام بهش میگیم فشار بازی و به شدت مسخرس. این که بازی تصمیم میگیره هر زمانی کدوم تیم حمله کنه. وقتی فشار دست حریفت باشه بازیکنات کند میشن پاس اشتباه میدن تو عمق حرکت نمیکنن مهاجمات میرن پشت مدافع های حریف که پاس بخوای بدی بهشون نرسه پرس تیم حریف چند برابر زیاد میشه. راه حلی هم نداره فقط باید منتظر بشینی تموم بشه و دعا کنی هریف گل نزنه
مسخره ترین قسمت گیم پلی همینه یعتی قشنگ تصمیم میگیره کدوم تیم اون لحظه گل بزنه. اگه 2 طرف از موقعیت هاشون استفاده کنن قشنگ سناریویی که هر بازی میچینه رو میفهمی. مثلا یه بازی اول فشار رو میده بهت یه گل بزنی بعد میده به حریفت تا 3 تا بزنه دوباره تا آخر بازی میده بهت تا بازی مساوی شه
این واسه من خیلی از لذت بازی کم کرده
واقعاً این قضیه گند زده به لذت بازی، تو این نسخه که حسابی یقه منو گرفته ول نمیکنه :-w
به شدت این داستان دیگه مسخره شده تو این نسخه، خیلی تاثیرش بیشتر شده، یعنی عالی هم دفاع کنی کافیه طرف یه شوت ول بده،جوری بیلیاردی میخوره به بازیکنات که یا گل میشه یا یه موقعیت عالی جور میشه واسه طرف.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
سیزن داشتم میزدم طرف اسپورتینگ لیسبون رو برداشته بود
با ویلیام کاروالیو هتریک کرد,این بازیکن حتی تو عمرش هم گمون نکنم گل زده باشه
هر 3 تاش شوت پشت محوطه جریمه!!! اخه مگه میشه:o
چه جوری ارور شوتها کمتر شده با اپدیت 1.03 که دوستان میگفتن
بیشتر بازیها هم پر گل هست :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سیزن داشتم میزدم طرف اسپورتینگ لیسبون رو برداشته بود
با ویلیام کاروالیو هتریک کرد,این بازیکن حتی تو عمرش هم گمون نکنم گل زده باشه
هر 3 تاش شوت پشت محوطه جریمه!!! اخه مگه میشه
چه جوری ارور شوتها کمتر شده با اپدیت 1.03 که دوستان میگفتن
بیشتر بازیها هم پر گل هست
شوتها بهتر شدن اون يارو هم تيمشه قلق شوتهاي بازيكناش دستشه البته توي 17 از اونور بام افتاده بودن همه رو save ميكردن

• Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا این جریان هندیکاپ تو کریر هم هست
دیشب جلو دو تا تیم ضعیف بازی داشتم هر چی حمله می کردم گل نمی شد پاسام نمی رسید جایگیری ها افتضاح بود خلاصه طرف با یک حمله اونم چ حمله بی خودی گل زد خیلی بد چیزیه این هندیکاپ
-----------------

دوستان بهترین وظایف برا مهاجم چیه تو قسمت تنظیمات می خوام خوب جایگیری کنه و تو عمق حرکت کنه
این Alwayse Owerlab هم ک گزینش را فعال کردم ولی ماشالله خیلی کم میان جلو

پ.ن: ی مشکلی هم ک دارم این شش حالت بازی ک از پارک د باس گرفته بود تا آل اتک برا من همیشه شروع بازی رو حالت دفاعی هست!! در صورتی ک تو فیفا 17 رو بالانس بود جایی می تونم درستش کنم؟؟ بعضی بازی ها سر این قضیه یادم می رفت درستش کنم بدجور ب فنا می رفتم.

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
به نظرم هندیکپ بهترین چیز فیفا ست اگه هندیکپو بردارن فیفا به درد نمیخوره دیگه
تو افلاین وکریر میتونید با امار صد در صد برد لیگها رو تموم کنید این لذت بخشه؟ تو انلاینم همینطور مگه قراره هر کی بهتر باشه حتما ببره؟ برید یه ذره فوتبال واقعی رو ببینید مشکلاتتون حل میشه.
ده تا بازی رو کنسولتون نصبه از این بازی میپرید به اون بازی فکر کردید این بازی اکشن اول شخصه بزنیم بکشیم بریم جولو. فیفا به این حرفا گوش بده گور خودشو کنده.

AminMoradiXL

کاربر سایت
Sep 27, 2017
41
تو افلاین وکریر میتونید با امار صد در صد برد لیگها رو تموم کنید این لذت بخشه؟ تو انلاینم همینطور مگه قراره هر کی بهتر باشه حتما ببره؟ برید یه ذره فوتبال واقعی رو ببینید مشکلاتتون حل میشه.
ده تا بازی رو کنسولتون نصبه از این بازی میپرید به اون بازی فکر کردید این بازی اکشن اول شخصه بزنیم بکشیم بریم جولو. فیفا به این حرفا گوش بده گور خودشو کنده.
تو بازی رقابتی بین دو انسان هندیکپ چیز اعصاب خورد کنیه. چون تو از یه آدم میبازی که بازیش بدتر از توئه. اما در مقابل سی پی یو حرفتو قبول دارم

• Like
Reactions: sam.fisher

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
تو بازی رقابتی بین دو انسان هندیکپ چیز اعصاب خورد کنیه. چون تو از یه آدم میبازی که بازیش بدتر از توئه. اما در مقابل سی پی یو حرفتو قبول دارم
دوست عزیز من چونکه دوساله فیفاروشروع کردم ولی بنظرم هندیکاپ وجودنداره فقط اسم فیفابددررفته خیلی موقعها توپیس هم مشکلاتی وجودداره تازه من نسبت به دوستای دیگه چون مبتدیم ضعیفتربازی میکنم پس چرایه بارهندیکاپ به نفع من اتفاق نیفتاده به جای اینکه اعصابتون روخردکنین ازبازی لذت ببرین بازی یه مشکلاتی داره ولی من هندیکاپ ندیدم.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان وقتی حرف پاس هوایی(چه شروع دروازه چه عمقی هوایی چه با دکمه سانتر) میفرسته بازیکن اون منطقه من قفل میکنه و حرکت نمیکنه.برای شما هم اینطوریه؟
بخصوص رو دفاع کناریا اینطوری میشه که راحت وایمیستم و خالی میشه پشتشون و درنهایت خوردن گل :-?
دسته هم سالمه :D

• Like
Reactions: Siamak61

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
دوست عزیز من چونکه دوساله فیفاروشروع کردم ولی بنظرم هندیکاپ وجودنداره فقط اسم فیفابددررفته خیلی موقعها توپیس هم مشکلاتی وجودداره تازه من نسبت به دوستای دیگه چون مبتدیم ضعیفتربازی میکنم پس چرایه بارهندیکاپ به نفع من اتفاق نیفتاده به جای اینکه اعصابتون روخردکنین ازبازی لذت ببرین بازی یه مشکلاتی داره ولی من هندیکاپ ندیدم.
سیامک جان هندیکپ صد درصد هست چه انلاین چه افلاین
بنظرم بودنش از نبودنش بهتره و هیجان رو بیشتر میکنه تو فیفا16 خیلی دچارش شدم 17 کمتر بود
18 هم فعلا بهش برنخوردم زیاد

هر وقت چند تا موقعیت بالای نود درصد تو یه بازی گل نزدی یا بهتر بگم بصورت غیر طبیعی گل نشد در صورتی در حالت عادی گلش میکردی اون هندیکپ هستش
بازیایی برخوردم بالای 15 موقعیت خیلی خوب داشتم که یا دروازه بان یهو تبدیل به لیو یاشین شده
و یا هم گلای خیلی راحت رو نزدم و در عوض حریف برعکس تو میشه حداقل موقعیت براش احتمال گل هست
البته من قبلا مفصل گفتم بودن هندیکپ هیجان رو بیشتر میکنه و شاید هر 30 بازی یبار رخ بده

• Like
Reactions: ehsas1

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
یعنی اینجا عدم نبود دیسلایک خیلی به چشم میاد
الان کله مشکلات فیفا حل شده فقط مونده بود بازی هندیکپ داشته باشه تا طبیعی تره شه؟
خوب جا این کارا مثه PES کنسول PS1/2 یه حالت روحی برا بازیکن میذاشتن درست میشد
مثلا بازیکن امروز رو فرم نیست
امروز نرماله
امروز خیلی آمادست
واقعا آدم یه نظراتی میخونه خندش میگیره
یعنی هر جوری هست میخواین اشتباه و کم کاری سازنده رو بزارین بر حسب طبیعی بودن بازی
به اون میگیم که اصلا از 1-2 سلبریتی معروف تو ساندترک استفاده نمیکنند طرف میاد خودش و قانع میکنه که اتفاقا خیلی خوبه با خواننده های گمنام زیادی آشنا شدم
یکی نیست بگه آخه عزیز تو میخوای خواننده ببشناسی این همه سایتهای موزیک خارجی از همه نقاط دنیا هست که راحت میتونی استعداد نشناس پیدا کنی دیگه چرا خودتو گول میزنی
بازی گند زده رسما ولی یه سریا چنان دفاع میکنند انصافا فکر میکنم سهام دار EA ند بازی اصلا قابل دفاع نیست پیشرفت نکرده هیچ پسرفت های بیشتری هم داشت
هنوز هم منتظر آپدیتیم که باز یکم بالانس ترر بشه بازی

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
دوستان وقتی حرف پاس هوایی(چه شروع دروازه چه عمقی هوایی چه با دکمه سانتر) میفرسته بازیکن اون منطقه من قفل میکنه و حرکت نمیکنه.برای شما هم اینطوریه؟

بعضی موقع ها قفل میکنه بعضی موقع ها گیر میکنه به بازیکن حریف ! این گیر کردنا یه جاهایی مثل تجمع بازیکنا تو 18 به اوج خودش میرسه

یک سری ایراد اساسی تو گیم پلی داره فیفا خیلی ساله. سال به سال یک سری ایرادات ریز دیگه هم اضافه میشه مخصوصا از وقتی اینجین فراسبایت شد :|

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
هندیکپ بهترین چیز فیفاست؟!!!
مگه قراره هرکی بهتر باشه ببره؟!
بریم یه ذره فوتبال واقعی ببینیم؟!!
دوستان ما واقعاً فکر کردیم این بازی اکشن اول شخصِ؟!
8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر