FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
چقدر خوب واقعا که یه سری چیزارو تا این حد حواست هست و گفتی و واقعا چیزای مهمین تو بازی

این موضوع همه نسخه های فیفا بوده یه مقداری مثلا خوب باشی باید ببری اما اینا اومدن تو فیفا 17 بدون اینکه طرف دفاع بلد باشه کلی بهش حال دادن و در واقع اگه مثلا دسته رو ول هم میکردی دفاع ها خود به خود جوری میموندن یا حتی میرفتن تو پا که توپو میگرفتن این خیلی بد بود..چون 18 دمو رو فقط تونستم با cpu بازی کنم واسم سوال بود تو بخش دو نفره چه خبره ..هر سال این استرسو داریم نزنن خراب کنن..چون همونطور که گفتی باید یه فرقی باشه بین بازیکنا..

درسته یه سری بازیکن جدید رو میخوان بکشونن سمت فیفا و بحث مالی واسشون مهمه اما واقعا لذتو میگیرن از ادم وقتی یه بازی سر و ته نداشته باشه و حتی بهتر باشی هر لحظه استرس اینو داشته باشی یه گل چرت بخوری..
باز تو 18 خیلی به خواسته بازیکنای قدیمی احترام گذاشتن که این کارشون واقعا قابل تحسینه
--------------------
من یه پیشنهاد دارم واستون ..تا اونجایی که نظراتتو خوندم بیشتر سیسن بازی میکنی .. اگه وقتشو داشتی بیا وارد التیمیت شو و بخش فوت چمپیونس رو بازی کن اون زمان میفهمی سیسن معمولی و بقیه بخشای فیفا یه سو تفاهم بوده :D
شاید همه بازیکنا فوت چمپیونس عالی نباشن اما مطمعنن بعد 20 30 تا بازی کم کم 3/4 نفر بهشون میخوری که واقعا هنگ میکنی :D

اصلا سطح div1 سیسن معمولی و التیمیت حتی با اونا قابل مقایسه نیس..قصد جسارت ندارم اما بخدا سیسن div 1 حتی المتیمیت خیلی نوبن ..خیلیی... و بازیای اماتور که واقعا خنده داره
ناراحتی خودم به شخصه رو 17 این بود زهر مارم شد این بخش چون نت قوی ایران همیشه لطف داشته به ما اینم جز همون موارد بود

باز امیدم به اینه رو 18 اوکی شده باشه این بخش که بشه راحت تمرکز کرد روش اما به هر حال اگه نت خوبی داری این قسمتو به هیچ وجه از دست نده
اختیار دارید دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون
ولی من خودم آنچنان بازیم خوب نیست که بتونم اونجا با یک تیم فیک رقابت کنم همین سیزن هم که به قول شما آسونتره با سلام و صلوات تا دیو1 میریم، این چیزاییی که میگمم در حد یه طز در نظر بگیرید شاید خدمم اون لحظه این تمرکزم نداشته باشم خودمم عمل کنم ولی اگر کسی بتونه با تمام تمرکز این موارد رعایت کنه قطعا خیلی بهتر نتیجه میگیره!
من فقط سیزنم میزنم در حد تمرین کردن برام واسه 5 شنبه شبا که با یسری دوست جمع میشیم بازی میکنیم شاید باور نکنید ولی همین فیفا که 10 ساله مارو کنار هم نگهداشته و آخر هفته ها باهم جمع میشیم بازی میکنیم تازه رو حالت سمی مانوءل آسیستم نمیزنیم تا کمتر بشه باگ زد فقط اون فانش برامون خیلی مهمه سرگرم کننده!برد باختش اون آخر سر وقتی میخوایم بریم مهمه که همدیگرو دست میندازیم!
Fut حق با شماس همه حرفه ایا بیشتر اونجان و واقعا معتاد کننده،اما من نمیتونم اونجا رقابت کنم مخصوصا اگر تیمم بایرن نباشه کلا گیج میزنم:))
واقعیت هم همین باید باشه.بنظرم کار درستیه اگه دفاع همینطور باشه
شما در مورد توپ یه توضیحی میدی که درست شده یا نه؟تو دمو واسم خیلی سبکه.اصلا با این وضع نمیتونم کنار بیام.تو نسخه نهایی سنگین شده؟ویدیوهایی که دیدم اینطور به نظر میرسید
حقیقتش برایه من خوب بود ولی وقتی میگین دمو راضی نبودید پس نظراتمون فرق داره اخه من از خوده دموهم راضی بودم
جالبه من میگفتم بازی سنگین شده سرعتش خیلی کمتر شده اما تمام دوستانم که دیشب بازی میکردیم همه میگفتن بازی سنگین هست ولی سرعتش دو نفره خیلی رفته بالا!و دفاع نکردنشونم برایه سرعت بالاش میدونستن
میخ ام بگم نظرات متفاوته هرکی بازیو یجور میبینه باید خودتون تجربه کنید ببینید میپسندید یا نه
دوستان سلام كسايي كه خود بازي يا تريال رو بازي كردن در مورد آب و هوا صحبت كنن تاثيرش رو چمن دايناميك شده يا نه
ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
داداش یزره زودتر میگفتی برات تست میکردم من 10 ساعتم تمام شد حقیقتش 7 ساعتش سیزن گرفت 3 ساعت بعدم دو نفره آفلاین زدیم اون بازیا که من انجام میدادم متاسفانه هوا بارونی برامون نیافتاد ولی از چمن راضی بودم.

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
اختیار دارید دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون
ولی من خودم آنچنان بازیم خوب نیست که بتونم اونجا با یک تیم فیک رقابت کنم همین سیزن هم که به قول شما آسونتره با سلام و صلوات تا دیو1 میریم، این چیزاییی که میگمم در حد یه طز در نظر بگیرید شاید خدمم اون لحظه این تمرکزم نداشته باشم خودمم عمل کنم ولی اگر کسی بتونه با تمام تمرکز این موارد رعایت کنه قطعا خیلی بهتر نتیجه میگیره!
من فقط سیزنم میزنم در حد تمرین کردن برام واسه 5 شنبه شبا که با یسری دوست جمع میشیم بازی میکنیم شاید باور نکنید ولی همین فیفا که 10 ساله مارو کنار هم نگهداشته و آخر هفته ها باهم جمع میشیم بازی میکنیم تازه رو حالت سمی مانوءل آسیستم نمیزنیم تا کمتر بشه باگ زد فقط اون فانش برامون خیلی مهمه سرگرم کننده!برد باختش اون آخر سر وقتی میخوایم بریم مهمه که همدیگرو دست میندازیم!
Fut حق با شماس همه حرفه ایا بیشتر اونجان و واقعا معتاد کننده،اما من نمیتونم اونجا رقابت کنم مخصوصا اگر تیمم بایرن نباشه کلا گیج میزنم:))

حقیقتش برایه من خوب بود ولی وقتی میگین دمو راضی نبودید پس نظراتمون فرق داره اخه من از خوده دموهم راضی بودم
جالبه من میگفتم بازی سنگین شده سرعتش خیلی کمتر شده اما تمام دوستانم که دیشب بازی میکردیم همه میگفتن بازی سنگین هست ولی سرعتش دو نفره خیلی رفته بالا!و دفاع نکردنشونم برایه سرعت بالاش میدونستن
میخ ام بگم نظرات متفاوته هرکی بازیو یجور میبینه باید خودتون تجربه کنید ببینید میپسندید یا نه

داداش یزره زودتر میگفتی برات تست میکردم من 10 ساعتم تمام شد حقیقتش 7 ساعتش سیزن گرفت 3 ساعت بعدم دو نفره آفلاین زدیم اون بازیا که من انجام میدادم متاسفانه هوا بارونی برامون نیافتاد ولی از چمن راضی بودم.
ممنون مرسي كه جواب دادي آره چمنش فوق العاده شده تو دمو

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: navid_x360

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بابا ولش کنین این بنده خدا رو بزارین به کارو زندگیش برسه.... :D

اگه بیای آلتیمیت بازی کنی دیگه طرف هیچ بازی نمیری تا یکسال شایدم بیشتر... از کارو زندکیو خورد و خوراک هم میوفتی :D:D

توی فوت چمپیونز چنان به چالش کشیده میشی...چنان استرسی بهت وارد میشه موقع مسابقات که خودت میمونی... :D

یکی از بچه میگفت من بعد 3 روز فوت چمپوینز ، تا فوت چمپوینز بعدی نیاز به ریکاوری دارم... =)):))

واقعا راست میگفت...من که این اواخر گفتم برم ببینم چی به چیه...وقتی رفتم توش دیگه بیرون نیومدم...توی 3 ماه بالای 1000 تا بازی انجام دادم....دیشب 76مین فوت سیزنم رو بازی کردم.... :-??:-??نمیدونم چجوری ولی بازی کردم... :D:-??

آقا من میگم فوت چمپیونز خیلی خوبه....یه چیزی میگم شما یه چیزی میشنوی...باید حتما تجربش کنی... :)

من اینترنتم گوش شیطون کر خوب بود...توی فوت چمپیونز فقط وقتی به دوستان عزیز و گرامی عرب زبان کشورهای همسایه :| میخوردم با لگ و ضد فوتبالو وقت تلف کردنو این چیزا بر میخوردم...

من 3 بار بیشتر نتونستم توی فوت چمپیونز شرکت کنم ولی خیلی خوب بود....یه جا دیگه گفتم اینجا هم میگم....استرسی که توی فوت چمپیونز موقع نمایش ترکیب تیم مقابلم قبل بازی که یا خدا چه تیمی داره طرف... (چون 9ماه دیر شروع کرده بودم تیمیم قوی نبود و بازیکنام همه معمولی بودن) و موقع بازی داشتم....سر جلسه کنکور نداشتم... :|:-??:D

بعضیاشون خدایی خیلی حرفه ایی بازی میکردن و آدم کف میکرد....یه اشتباه کوچیک میکردی سریع گل رو میزدن... :-t
من بیشتر سیزن میزنم و فرندلی. آفلاین هم با دوستان میزنیم.
گیم پلی FUT متفاوته؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
این یکم برای من عجیبه که گیم پلی بخش های مختلف با هم تفاوت دارن! چرا باید اینطوری باشه؟
اینجوری رو بازی آدم تاثیر میزاره.
یه کوچولو ارکید تره نظر منه این که تو التیمیت بعضا فاصله تیم ها خیلی زیاده و اینجوری یکم بازیکن ها با تیم های ضعیفتر نزدیک تر میشن به بالاتری ها. ولی پایه بازی همونه یه سری ریزه کاری های متفاوت داره. چهار پنج تا بازی کنی میفهمی خودت تفاوت رو.
در مورد تاثیر رو بازی هم اگه یکی تو التیمیت قوی باشه تو بقیه بخش ها حتی قوی تر خواهد بود :) شما کافیه یه هفته ویکند لیگ بازی کنی ۴۰ تا بازی، سطح بازیت یه لول میاد بالا، به شخصه بازیم قبل فات چمپیونز با الان قابل مقایسه نیست مخصوصا تو دفاع.
و همینطور وضع اعصابم :))

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
این یکم برای من عجیبه که گیم پلی بخش های مختلف با هم تفاوت دارن! چرا باید اینطوری باشه؟
اینجوری رو بازی آدم تاثیر میزاره.
تفاوتی نداره. بازی اتوماتیک یه جاهایی به خاطر اختلاف تیم ها سعی میکنه بالانس تر کنه...

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دقت کنید بازی نسخه رجن یک دو نوع دیتا داره یکی CUSA08038 و یکی CUSA08006 . من دیشب از شاتل لند اولی رو گرفتم ولی اشتباه بود و باید دومی رو میگرفتم . اسیا دی ال جفتشو گذاشته .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دقت کنید بازی نسخه رجن یک دو نوع دیتا داره یکی CUSA08038 و یکی CUSA08006 . من دیشب از شاتل لند اولی رو گرفتم ولی اشتباه بود و باید دومی رو میگرفتم . اسیا دی ال جفتشو گذاشته .

فرقش چیه دوست عزیز؟
شاتل لند که فقط CUSA08038 گذاشته!!!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دوستان فرق رونالدو ادیشن با استاندارد ادیشن چی هست ؟ فقط درسترسی زودتر به بازی ؟‌

• Three Days Early Access
• Cristiano Ronaldo 5-match FUT Loan
• 20 Jumbo Premium Gold Packs (1 per week over 20 weeks)
• 8 Special Edition FUT Kits

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

8038 برای برزیل هست. من 8006 رو از شاتل لند گرفتم و راحت هم نصب شد.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من 3 تا گیفت 20 دلاری بگیرم اکانتم 60 دلار شارژ میشه دیگه ؟؟

مالیاتی چیزی کم نمیکنه ؟؟ که دوباره مجبور بشم 10 دلاری گیر بیارم ؟؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان من 3 تا گیفت 20 دلاری بگیرم اکانتم 60 دلار شارژ میشه دیگه ؟؟

مالیاتی چیزی کم نمیکنه ؟؟ که دوباره مجبور بشم 10 دلاری گیر بیارم ؟؟
اون قضیه مالیات به بعضی ایالت ها برمیگرده.مثلا تگزاس 5دلار مالیات میزنه
باید ببینی کدوم ایالت بدون مالیاته.فکر کنم کالیفرنیا مالیات نمیزنه.چون اکانت من کالیفرنیاست و همون 60دلاره.یه تگزاس ساختم 5دلار مالیات اورد روش
خلاصه قبل اینکه گیفتارو بزنی بازی بذار تو سبد خرید ببین قیمت نهاییش چقد میشه.اگه همون 60دلار بود گیفتارو بزن یا ایالتو تغییر بده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر