FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
دقیقا حرفات درستن...من همیشه وقتی خیلی شانسی میبرم خودمو میزارم جای کسی که دارم باهاش بازی میکنم و سعی می کنم وقت کشی نکنم.....ولی یسری هستن گل شانسی میزنن بازی رو هم اصلا رو هوا کنترل میکنن بعد وقت هم تلف میکنن....واقعا اینا رو مخن....همیشه دلم می خواست یه چیزی توی بازی باشه که بیشتر از یه زمانی اگه یه تیمی حمله نکرد جریمه بشه....واقعا عالی میشه اونطوری :|

دقیقا. اتفاقا من دیروز با یکی بازی کردم 2 گل بهش زدم تا دقیقه 60 بعد کلا دسته رو گذاشته بود روی زمین و بازی نمی کرد. من هم توپ رو گرفته بودم و بین بازیکنای خودم پاسکاری می کردم تا وقت تموم بشه. فیفا اگه می تونه با هندیکپ نتیجه رو معلوم کنه پس می تونه نحوه اجرای بازی رو هم مدیریت کنه و جلوی این افراد را بگیره تا بازی رو به گند نکشن.

• Like
Reactions: rosoneri9

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,596
دوستان این بحث هندیکپ دو طرفه اس. ولی ما فقط باختهامون رو می ذاریم به حساب هندیکپ.
تا حالا نشده یه بازی رو ببرید و پیش خودتون بگید چقدر شانس داشتم.
در کل اگه بخواهیم همه برد و باختهامون رو به هندیکپ ربط بدیم از بازی نمی تونیم لذت ببریم.
و یه مورد دیگه اینکه جذابیت فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودنشه. جذابیتش به اینه که تا دقیقه 90 بازی صفر - صفر دنبال میشه و در یک ضد حمله یکی گل می زنه. حالا اگه ما گل زده باشیم که دنیا رو بهمون دادن و اگه ما گل رو خورده باشیم که زمین و زمان رو به هم می دوزیم.
فیفا هر سال ساخته میشه و همین موارد (هندیکپ و باگ و غیره) همه می دونیم داخلش هست. و چیزی نیست که امیدوار باشیم حذف بشه. ولی چرا با دونستن این نقاط ضعف باز هم میریم سمت فیفا؟
فقط یه مورد اون هم جذابیت بازی
مسئله اینه هندی کپ و بردارند نه پیروزی شانسی میخوایم نه باختشو

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
مسئله اینه هندی کپ و بردارند نه پیروزی شانسی میخوایم نه باختشو
حق با شماست. ولی چون فیفا هر سال می خواد مشتریاش بیشتر از قبل بشن این ترفند رو می ذاره تا کسانی که اولین بارشونه به سمت فیفا میان برد راحت داشته باشند و از فیفا زده نشن.
مثلا راه های گل زدن ساده رو میذاره که آدم با کمی تمرین می تونه جلوی بیشتر این حملات رو بگیره. مثلا سانتر از کناره ها و گل شدن توپ یه راه ساده گل زدنه.
فیفا این موارد رو به خاطر اولین ها میذاره.
این نظر منه امیدوارم به کسی بر نخوره.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,596
حق با شماست. ولی چون فیفا هر سال می خواد مشتریاش بیشتر از قبل بشن این ترفند رو می ذاره تا کسانی که اولین بارشونه به سمت فیفا میان برد راحت داشته باشند و از فیفا زده نشن.
مثلا راه های گل زدن ساده رو میذاره که آدم با کمی تمرین می تونه جلوی بیشتر این حملات رو بگیره. مثلا سانتر از کناره ها و گل شدن توپ یه راه ساده گل زدنه.
فیفا این موارد رو به خاطر اولین ها میذاره.
این نظر منه امیدوارم به کسی بر نخوره.
ما هم حرفی نداریم ولی این بخش و امسال شدید شدید کرد خصوصا تو التیمیت
حداقل بیان از div 5به 1 حذف کنند
نه به خاطر یه مشت نوبی که تازه میخوان فوتبال باز بشن طرفدارای قبلیشو از دست بده

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
نمیخوام خیلی وارد این بحث ها بشم مخصوصا با دوستانی که اصلا فیفا باز نیستن.اینو میگم کسی نخواست قبول کنه و سر حرفش بمونه مهم نیست...
خودم 9 ساله دارم فیفا آنلاین بازی میکنم.اینجا شاید تک و توک باشن با تجربه من.امسالم نزدیک 2000 بازی آنلاین داشتم!هندیکپ(و بقیه اتفاقات تخیلی بازی) تو بازی هست،بر منکرش لعنت.به شدت هم روی اعصابه ولی سطح بازی کسی رو بالا و پایین نمیبره.تو ویکند لیگ طرف میاد 160 برد پشت هم تو یک ماه میاره و میره مسابقات جهانی بازی میکنه.آخه هندیکپ واسه اون نبوده؟چرا بوده ولی انقدر بازیش خوبه که میتونه بعد چند موقعیت از دست رفته بازم موقعیت ایجاد کنه.ولی من بازیم در اون حد نیست و معمولا 20 تا 25 برد هر هفته میارم.کسایی هم دیدم که معمولا الیت میشن.به خدا بازی با اونا فامیل نیست و بازی خودشون بهتره.:D

بعدشم هندیکپ مال زمانیه که دو تیم با قدرتهای متفاوت جلوی هم قرار میگیرن و اصلا ربطی به بازی آفلاین و دسته نداره.شاید مومنتوم شیفت تو بازی آفلاین باشه یا اسلایدرها به قول بچه ها بالا پایین برن ولی هندیکپ که نیست!این هندیکپ رو به همه جا نمیشه ربط داد.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
هندي كپ هست ولي واسه ماها كه بيشتر متوسط يا ضعيفيم :D اوني كه خيلي قوي باشه مطمئن باشيد بازيشو جوري به رقيب ديكته ميكنه كه گله رو ميزنه هرجوري. حرف رفيق بالايي هم درسته امكان نداره با ٢٥ تا موقعيت مثلا ببازي بازيو.

Sent from my iPhone using Tapatalk

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دقیقا حرفات درستن...من همیشه وقتی خیلی شانسی میبرم خودمو میزارم جای کسی که دارم باهاش بازی میکنم و سعی می کنم وقت کشی نکنم.....ولی یسری هستن گل شانسی میزنن بازی رو هم اصلا رو هوا کنترل میکنن بعد وقت هم تلف میکنن....واقعا اینا رو مخن....همیشه دلم می خواست یه چیزی توی بازی باشه که بیشتر از یه زمانی اگه یه تیمی حمله نکرد جریمه بشه....واقعا عالی میشه اونطوری :|

برا منم بارها اینجوری شده ولی وقتی فکرش رو میکردم به خودم میگفتم حالا که این همه موقعیت رو از دست دادی...حالا چه هندی کپ چه هر چیز دیگه ای حقته که تیم مقابل از این کارای عربا انجام بده تا کِشـــــــــش بیای... 8->:-??

وقتی یه برد بخوای تا سعود کنی به دیویژن بالاتر یا نری دیویژن پایین...دست به هر کاری میزنه آدم.... :-??

بعض وقتا هم تیم مقابل اینقدر بازیکنای اینفورم داره که آدم مجبور میشه دفاع ضد حمله بازیکنه و بعد گل..پارک دِ باس کنه...

طرف اینقدر بازیکن اینفورم داشت که اومده بود آزپلیکوِتا رو گزاشته بود نوک حمله....:|:|

ولی خدایی کاش یه چیزی اضاف میکردن که بتونی بازیکن تیم مقابل رو بزنی مصدوم کنی ...مثلا با جفت پا بری توی سینه بازیکن تیم مقابل.... :D
خشونت بازیو بیشتر کنن خوبه...آرزو به دل موندیم یه تکل سفت بزنیم به بازیکن دیگه از جاش بلند نشه... :-":>
چرا برانکارد رو اضافه نمیکنن به بازی ؟؟؟ یه چیزیه که همیشه بوده و هست...

داوری هم که دیگه معرف حضور همه هست....نحوه کارت دادنشون... #:-S

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
یه چیزو که حتما حتما حتما باید درست کنن روون کردن منوی بازیه
بخصوص تو فصل دوم کریر وقتی بازی اروپایی داری منو بشدت سنگین و کند میشه
بقیه جاها هم به نوبه خودشون کنده

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
نمیخوام خیلی وارد این بحث ها بشم مخصوصا با دوستانی که اصلا فیفا باز نیستن.اینو میگم کسی نخواست قبول کنه و سر حرفش بمونه مهم نیست...
خودم 9 ساله دارم فیفا آنلاین بازی میکنم.اینجا شاید تک و توک باشن با تجربه من.امسالم نزدیک 2000 بازی آنلاین داشتم!هندیکپ(و بقیه اتفاقات تخیلی بازی) تو بازی هست،بر منکرش لعنت.به شدت هم روی اعصابه ولی سطح بازی کسی رو بالا و پایین نمیبره.تو ویکند لیگ طرف میاد 160 برد پشت هم تو یک ماه میاره و میره مسابقات جهانی بازی میکنه.آخه هندیکپ واسه اون نبوده؟چرا بوده ولی انقدر بازیش خوبه که میتونه بعد چند موقعیت از دست رفته بازم موقعیت ایجاد کنه.ولی من بازیم در اون حد نیست و معمولا 20 تا 25 برد هر هفته میارم.کسایی هم دیدم که معمولا الیت میشن.به خدا بازی با اونا فامیل نیست و بازی خودشون بهتره.:D

بعدشم هندیکپ مال زمانیه که دو تیم با قدرتهای متفاوت جلوی هم قرار میگیرن و اصلا ربطی به بازی آفلاین و دسته نداره.شاید مومنتوم شیفت تو بازی آفلاین باشه یا اسلایدرها به قول بچه ها بالا پایین برن ولی هندیکپ که نیست!این هندیکپ رو به همه جا نمیشه ربط داد.
99.99 درصد قبول دارم
واقعا همینه
فیفا 15 رو یادتونه همه می گفتن میگ میگ :D
یبار من با یکی از گولاخا بازی کردم اقا اصلا نمی ذاشت بازیکن من میگ اول رو بزنه چه برسه به میگ میگ :D
اینو میگم که در سطح فاجعه که 15 بود بازم بودن کسایی که واقعا بازیشون خوبه واقعا طرف درروز 10 ساعت به بالا بازی می کنه دیگه :D
نه مثل من که در روز 5 الی 10 تا بازی میکنه :D

• Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی

هرچی نگاه میکنم با فیفا 17 هیچ فرقی نداره
:|
فقط بنظر میرسه توپ و بازیکنا سنگین تر شدن,EA تا زمانی که لایسنس ها رو داره گمون نکنم تغییری داخل گیم پلی بازی ایجاد کنه
نسل هشت داره تموم میشه هنوز ی فوتبال خوب بازی نکردیم
هیچکدومشون راضی کننده نبودن تا اینجا ,هر کدومش ایرادات خودش رو داره که همین اشکالات باعث میشه اصلا در حد این نسل نباشن

• Like
Reactions: اروند 2520

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر