FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
من از این دروازه بانه خیلی خوشم اومده :) چه خط حمله هایی بشه ساخت با این بازیکنا. فکر کنید دوتا رونالدو ها نوک مارادونا هم پشتشون cam. کی میخواد جلشونو بگیره.
eac1b6e49cca9d30357a29eb23e5a3a8.jpg

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من از این دروازه بانه خیلی خوشم اومده :) چه خط حمله هایی بشه ساخت با این بازیکنا. فکر کنید دوتا رونالدو ها نوک مارادونا هم پشتشون cam. کی میخواد جلشونو بگیره.
eac1b6e49cca9d30357a29eb23e5a3a8.jpg
بهترين گلر بازيه خيلي گرونتر از اين حرفا باس باشه:دي نازاريو هم احتمالا هم قيمت پله...

Sent from my iPhone using Tapatalk

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
من از این دروازه بانه خیلی خوشم اومده :) چه خط حمله هایی بشه ساخت با این بازیکنا. فکر کنید دوتا رونالدو ها نوک مارادونا هم پشتشون cam. کی میخواد جلشونو بگیره؟ .

هندیکپ !! :D

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
هندیکپ !! :D
یه چیزی شنیدی از دهن بقیه همونو تکرار کردی الان..شک ندارم اونقدر فیفا بازی نکردی که حتی این موضوع رو کامل در جریانش باشی
نمیدونم واقعا چرا یه ناظمی کسی حواسش به این خوشمزگی یه چند نفر نیست
کار سختی نیس اومدت تو تایپک پیس و ..... نوشتن اما این رفتارای بچگانه و چیپ دیگه قدیمی شده به نظرم

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من هنوزم میگم بزرگترین مشکل فیفا 17 داوری هست.در عرض 35 دقیقه 5 تا زرد داد بهم.دیگه دست به عصا بازی کردم تا آخرش
یعنی با یه برخورد کوچک زرد میداد
اصلاً بازی رو از حس و حال می نداخت
امیدوارم این مشکل حل شده باشه
اینا این کچل خان

8wnh_maxresdefault.jpg

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
یه چیزی شنیدی از دهن بقیه همونو تکرار کردی الان..شک ندارم اونقدر فیفا بازی نکردی که حتی این موضوع رو کامل در جریانش باشی
کار سختی نیس اومدت تو تایپک پیس و ..... نوشتن اما این رفتارای بچگانه و چیپ دیگه قدیمی شده به نظرم
الان دیگه مطمین شدم تو سهام فیفا شریکی
مرد مومن چرا اینقدر تعصبی رو یه بازی

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
چند تا گیم پلی از بازی دیدم فیزیک توپ و بازیکنا سنگین شده که قابل قبول بود , ایشالا با اپدیت خرابش نکنن
داخل یکی از گیم پلی ها که تیم رئال مادرید بود رونالدو ی پاس سر ضرب داد که دقیقا مثل خودش داد پاس رو
امیدوارم پلیر ایدی رو داخل بازی پیاده کرده باشن که بنظرم با وجود موشن کپچر کار سختی نباید باشه براشون
این دوستمون اروند هم حقیقت رو گفت از هندیکپ همه چی بر میاد
اینقدر تعصبی نباشید---->امام ره

آخرین ویرایش:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی

فیفا رو به قدر کافی بازی کردم که قشنگ هندیکپ رو حسش کنم !!!
برخلاف اینکه میگن فقط تو التیمیت هست, اتفاقا حتی تو فرندلی افلاین حتی تو نسخه دمو هم هست !! زیادم هست !
کاملا به چشم خودم دیدم
وقتی 4-5 دست پشت سر هم یکی از دسته ها بازی رو به عجیب ترین شکل میبره !!
تو یه جمعی بازی میکردیم حتی دسته رو میدادیم به ضعیف ترین بازیکن مون ... قوی ترین بازیکن مونو به همون شکل میبرد !!
وقتی 4-5 دست پشت سر هم یکی از دسته ها فقط و فقط دروازه خالی میتونه گل بزنه وگرنه هر جا بزنی 95% دروازبان میگیره !! اون یکی دسته از 30 متری و 20 متری و زاویه بسته و هر جا میزنه گل میشه ... مدافعا میخورن به هم توپ میفته جلوش گل بزنه و ...
خب معلومه که بازی داره تصمیم میگیره کی برنده شه !!
جالبه که هر کی اون دسته رو دستش میگرفت همون شکلی بود تا 5 بازی !!
دقیقا نمیدونم چجوری و کی و رو چه حسابی فعال میشه این مسخره بازی ... ولی وقتی فعال میشه دیگه گند میزنه به همه چی !!
جهت پاس ها رو گاها بیش از 90 درجه (حتی بعضی وقتا نزدیک 180 درجه) عوض میکنه !!!!
آدم خودش اشتباهم بکنه تو جهت دادن دیگه حداقل کاملا برعکس که نگرفته جهت رو !!!!!!
حالا این تجربیاتی که گفتم مال دمو بود تازه ...
دیگه ببین التیمیت که این همه ادم مینالن چه خبره !!!
ویدئو گذاشتن حتی گلر داره توپو میگیره دستش از آرنج ! اندازه به توپ خم شد که توپ رد شه بره تو گل !!!
و خیلی ویدئوهای دیگه که کاملا نشون میده بازی به زور تو خروجی داره دخالت میکنه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
برخلاف اینکه میگن فقط تو التیمیت هست, اتفاقا حتی تو فرندلی افلاین حتی تو نسخه دمو هم هست !! زیادم هست !
کاملا به چشم خودم دیدم
تو یه جمعی بازی میکردیم حتی دسته رو میدادیم به ضعیف ترین بازیکن مون ... قوی ترین بازیکن مونو به همون شکل میبرد !!
وقتی 4-5 دست پشت سر هم یکی از دسته ها فقط و فقط دروازه خالی میتونه گل بزنه وگرنه هر جا بزنی 95% دروازبان میگیره !! اون یکی دسته از 30 متری و 20 متری و زاویه بسته و هر جا میزنه گل میشه ... مدافعا میخورن به هم توپ میفته جلوش گل بزنه و ...
دقیقا نمیدونم چجوری و کی و رو چه حسابی فعال میشه این مسخره بازی ... ولی وقتی فعال میشه دیگه گند میزنه به همه چی !!
آدم خودش اشتباهم بکنه تو جهت دادن دیگه حداقل کاملا برعکس که نگرفته جهت رو !!!!!!
ویدئو گذاشتن حتی گلر داره توپو میگیره دستش از آرنج ! اندازه به توپ خم شد که توپ رد شه بره تو گل !!!
من فکر میکنم اوایل بازی به کسی که ضعیف تر بازی میکنه(نه دارای تیم ضعیف تر) زیاد حمله کنی گرفتار این تله میشه.به اصطلاح گلرشو گرم کنی دیگه تمومه.حالا اگه بازی دوطرف برابر باشه اونی که تیم ضعیف تری داره بازی به سود اونه پیش میره معمولا
برای فرار از این مورد اولی که گفتم وقتی اول بازی میبینم طرف مقابل(چه آنلاین چه آفلاین) ضعیف باشه زیاد حمله نمیکنم.ولی از دقیقه 60 به بعد وقتی یه گل بزنم تا اخر بازی اون تیم گل بارون میشه.به اصطلاح شیرازه تیم از هم میپاشه
اینو روی تجربه خودم دارم میگم.شاید اشتباه بکنم ولی نه یکی دو مورد بلکه چندین بار اینو تو کریر تست کردم جواب داده.حالا یه چند درصدم خطا بذاریم براش.
الآن خودم تو کریر لیدز یونایتد برداشتم همه تیمهای قوی رو بردم.اونا هرچی میزنن گل نمیخورم ولی با تیم قوی کریر میرم راحت گل میخورم

• Like
Reactions: اروند 2520

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
کاملا به چشم خودم دیدم
به قدر کافی بازی کردید؟ خودتون که گفتید دمو بازی کردید!! تو پروفایل psn تون هم که نیست!
هندیکپ هم درسته ولی نه با اون شدت.
میگید قوی بودید پس چه طور اصلا فیفا ۱۷ بازی نکردید؟
کلا چند دست پس ۱۷ بازی کردید؟ بقیه دوستانی که پس خریدن چه قدر بازی کردن؟ میخواید من یا بقیه رکورد التیمیتمونو بذاریم ببینید چند بازیه؟ فکر نکنم کسایی که معمولی بازی کرده باشن کمتر از ۵۰۰ ۴۰۰ تا باشه بازی هاشون. حالا معمولی. نشون می‌ده بازی جذابه، خیلی هم جذابه که حتی هندیکپ هم نمی‌تونه جلوی گیمرو بگیره یا کلی اشکال دیگه گیم پلی.
اگه قرار باشه کسی بازی رو نقد کنه ما باید باشیم نه شما که کلا چند دست دمو بازی کردید. که اونم اگه بازی کرده باشید. ۱۰۰ تا بازی کنید ۲۰۰ تا بازی کنید اونوقت دستتون میاد هندیکپ چیه.

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
کاملا به چشم خودم دیدم
واقعا اینو قبول دارم خودم بارها امتحان کردم دقیقا ازمایشی که شما گفتی رو ما هم انجام دادیم رو مخی زیاد داره
در کل ولی خودم از اون دسته ادم هایی هستم که بی تعصب بازی می کنم و هم هر سال pes رو می گیرم , هم fifa رو بیش تر لذت می برم ازشون

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
به قدر کافی بازی کردید؟ خودتون که گفتید دمو بازی کردید!! تو پروفایل psn تون هم که نیست!
هندیکپ هم درسته ولی نه با اون شدت.
میگید قوی بودید پس چه طور اصلا فیفا ۱۷ بازی نکردید؟
کلا چند دست پس ۱۷ بازی کردید؟ بقیه دوستانی که پس خریدن چه قدر بازی کردن؟ میخواید من یا بقیه رکورد التیمیتمونو بذاریم ببینید چند بازیه؟ فکر نکنم کسایی که معمولی بازی کرده باشن کمتر از ۵۰۰ ۴۰۰ تا باشه بازی هاشون. حالا معمولی. نشون می‌ده بازی جذابه، خیلی هم جذابه که حتی هندیکپ هم نمی‌تونه جلوی گیمرو بگیره یا کلی اشکال دیگه گیم پلی.
اگه قرار باشه کسی بازی رو نقد کنه ما باید باشیم نه شما که کلا چند دست دمو بازی کردید. که اونم اگه بازی کرده باشید. ۱۰۰ تا بازی کنید ۲۰۰ تا بازی کنید اونوقت دستتون میاد هندیکپ چیه.

اولا گفتم به قدر کافی برای حس کردن هندیکپ !
دوما من نگفتم بازیم خوبه ... گفتم یه جنع 5 نفره بودیم ... ضعیف ترین مون قوی ترین مون رو میبرد با اون دسته (که اون قوی ترینه من نبودم ... بگم که خیالتو راحت کنم! که اون بحث خوب یا بد بودن من پیش نیاد دوباره)
در مورد جذابیت فیفا هم حرفی نیست ... فیفا هم جذابیت های خودشو داره، وگرنه نمینشستم دمو شو بازی کنم و واسه هر یه بازی برم از منوی شروع بازی دوباره بیام تو بازی ... ولی مشکلات خودشم داره
هندیکپ هم هست ... خیلیم زیاد هست ... و وقتی تو فرندلی هست تو مود های دیگه که احتمالا باید بیشتر هم باشه
برای اینکه خیالت راحت باشه بگم رو دموی pes 2016 هم بود (ولی فقط روی شوت و دروازبان عمل میکرد)
اما تو بازی اصلی 2016 و تو 2017 تا حالا همچین حسی نداشتم
اتفاقات بازی هست ... بصورت تصافدی یه بار اینوری یه بار اونوری ... ولی این حس رو منتقل نمیکنه که هدفداره

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
دوستان این بحث هندیکپ دو طرفه اس. ولی ما فقط باختهامون رو می ذاریم به حساب هندیکپ.
تا حالا نشده یه بازی رو ببرید و پیش خودتون بگید چقدر شانس داشتم.
در کل اگه بخواهیم همه برد و باختهامون رو به هندیکپ ربط بدیم از بازی نمی تونیم لذت ببریم.
و یه مورد دیگه اینکه جذابیت فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودنشه. جذابیتش به اینه که تا دقیقه 90 بازی صفر - صفر دنبال میشه و در یک ضد حمله یکی گل می زنه. حالا اگه ما گل زده باشیم که دنیا رو بهمون دادن و اگه ما گل رو خورده باشیم که زمین و زمان رو به هم می دوزیم.
فیفا هر سال ساخته میشه و همین موارد (هندیکپ و باگ و غیره) همه می دونیم داخلش هست. و چیزی نیست که امیدوار باشیم حذف بشه. ولی چرا با دونستن این نقاط ضعف باز هم میریم سمت فیفا؟
فقط یه مورد اون هم جذابیت بازی

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان این بحث هندیکپ دو طرفه اس. ولی ما فقط باختهامون رو می ذاریم به حساب هندیکپ.
تا حالا نشده یه بازی رو ببرید و پیش خودتون بگید چقدر شانس داشتم.
در کل اگه بخواهیم همه برد و باختهامون رو به هندیکپ ربط بدیم از بازی نمی تونیم لذت ببریم.
و یه مورد دیگه اینکه جذابیت فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودنشه. جذابیتش به اینه که تا دقیقه 90 بازی صفر - صفر دنبال میشه و در یک ضد حمله یکی گل می زنه. حالا اگه ما گل زده باشیم که دنیا رو بهمون دادن و اگه ما گل رو خورده باشیم که زمین و زمان رو به هم می دوزیم.
فیفا هر سال ساخته میشه و همین موارد (هندیکپ و باگ و غیره) همه می دونیم داخلش هست. و چیزی نیست که امیدوار باشیم حذف بشه. ولی چرا با دونستن این نقاط ضعف باز هم میریم سمت فیفا؟
فقط یه مورد اون هم جذابیت بازی
دقیقا حرفات درستن...من همیشه وقتی خیلی شانسی میبرم خودمو میزارم جای کسی که دارم باهاش بازی میکنم و سعی می کنم وقت کشی نکنم.....ولی یسری هستن گل شانسی میزنن بازی رو هم اصلا رو هوا کنترل میکنن بعد وقت هم تلف میکنن....واقعا اینا رو مخن....همیشه دلم می خواست یه چیزی توی بازی باشه که بیشتر از یه زمانی اگه یه تیمی حمله نکرد جریمه بشه....واقعا عالی میشه اونطوری :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر