Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اخه ادم نمیفهمه یعنی چی این لوت باکس و تخم مرغ شانسی که شانسی بتونی قطعه ارتقا بدی ماشین بگیری مثلا ؟!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
اخه ادم نمیفهمه یعنی چی این لوت باکس و تخم مرغ شانسی که شانسی بتونی قطعه ارتقا بدی ماشین بگیری مثلا ؟!

من استریم میدیدم از JoshOG
۲تا ریس پشت هم که برنده شد یه قطعه رو خودش لول ۶ داشت، ۲بار پشت هم لول ۴ بهش داد :D
یعنی یه چیز دیگم نداد بهش، همونو ۲تا لول پایینتر از مال خودش
این اتفاق زیاد ممکنه پیش بیاد
شانسیه دیگه، هیچ ربطی به اسکیل نداره

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من استریم میدیدم از JoshOG
۲تا ریس پشت هم که برنده شد یه قطعه رو خودش لول ۶ داشت، ۲بار پشت هم لول ۴ بهش داد :D
یعنی یه چیز دیگم نداد بهش، همونو ۲تا لول پایینتر از مال خودش
این اتفاق زیاد ممکنه پیش بیاد
شانسیه دیگه، هیچ ربطی به اسکیل نداره
همون دیگه نوید جان شانسیش کردن حالا باید خودم بگیرم دقیق ببینم چجوریه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
این سری ظاهرا باید یه استراحت طولانی مدت داشته باشه انگار
اگه مثل من بدترین نسخه‌ی این سری رو MW 2012 می‌دونید و تحت تاثیر نقدهای Payback قرار گرفتید، فکر کنم عکس زیر همه چیزو روشن کنه:
ibtd_dobuadywaaaeqel.jpg
این نسخه از Most wanted شدیدا تکراری میشد و کلا بازی بی هدف بود! شما تو بازی فقط چندتا ماشین قشنگ میدیدید همین و بس! یه Black list مسخره هم از Most wanted قبلی یدک میکشید همین کلا

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
این سری ظاهرا باید یه استراحت طولانی مدت داشته باشه انگار

این نسخه از Most wanted شدیدا تکراری میشد و کلا بازی بی هدف بود! شما تو بازی فقط چندتا ماشین قشنگ میدیدید همین و بس! یه Black list مسخره هم از Most wanted قبلی یدک میکشید همین کلا
نمره IGN به بازی ۹ بوده 8->
اگه بخوام مقایسه بکنم Payback باید 99 بگیره پس :D

• Like
Reactions: Destro

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
Duuuude :| الان هر بازی ای Day one Patch داره. که 1 گیگ خیلیم عالیه. الان حناب عالی که سنگ خیلی بازیای سونی مثل Bloodborne رو به سینه میزنین 2.7 گیگ DayOne پچش نقل و نبات بود؟؟ یا 5 گیگ آنچارتد 4 !
شما اصلا نقد هارو خوندی؟ دیدی 5 تا نقد بیشتر نیست؟ دیدی از اون 5 تا سه تاش 8 هست و یکیش 6 و یکی 5؟ دیدی اون سه تا چقدر چه تعریف هایی کردن و چی بد گفتن؟ و دو نفر نسبتا ضعیف گفتن؟ اگه اون دو منتقد برای شما "همه منتقدها" حساب میشن که برات آرزوی موفقیت میکنم :)
شما خودت این بازیو بازی کردی که فکر صادر میکنی؟ چیپ؟ پففف

اون دوستمون نظرشو راجب بازی گفت الان شما ها (نه فقط این شخص ریپلای شده) مسئول نظر ایشونین که بتوپین بهش؟
راجب متا هم هنوز 5 تا نقد بیشتر نیومده ولی فکر نکنم متا سبز بشه. ولی نقد هایی که خوندم همه تقریبا از همین لوت باکس ها ناراضی بودن، و از بخش داستانی خوب نگفتن و گفتن سطحیه. و منتقد گیم اسپات هم گفته بازی توی صحنه های هیجانی کنترلی به مخاطب نمیده که باعث میشه کسل کننده بشه...
ولی همشون از ارکید بازی و مسابقات و دنیای بازی و ... تعریف کردن. و چیزی که خیلی معلومه اینه که قطعا بازی به دل طرفداراش میشینه.
توی اون بازیها که اسم بردی با پچ روز اول چیزی اضافه نمیشد ولی با پچ این میبینید چقدر تغییر ایجاد میشه.پچ اونا برای قسمت مولتی پلیر و آنلاین بود.
شما کارت عجیبه بازی که همه میگن ضعیفه رو چارچنگولی چسبیدی.من خودم طرفدار NFS هستم و برای من ریسینگ یعنی NFS خداییش اون موقع که ما NFS 1 تو داس و NFS 2 تو ویندوز 95 بازی میکردیم هیچکس نمیدونست NFS چیه.ولی وقتی دوره یه بازی تموم میشه تمومه دیگه کش دادنش ضایع کردنشه مثل متال گیر مثل هیتمن مثل دو نسخه آخر کوماندوز مثل کرش

• Like
Reactions: m3rdak

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
حتی اگه به جای این مزخرفات میومدن most wanted رو ریمستر میکردن شرف داشت... بازی اون زمان به مراتب از افتضاحات الان هم از لحاظ داستانی هم هیجان چندین سال جلوتره. یادمه گاها یک ساعت بود پلیس دنبالم بود و من همچنان دنبال یه سوراخ موش میگشتم قایم شم تا امتیازشو حفظ کنم برم سراغ beat کردن بلک لیست بعدی... یادش بخیر

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
حتی اگه به جای این مزخرفات میومدن most wanted رو ریمستر میکردن شرف داشت... بازی اون زمان به مراتب از افتضاحات الان هم از لحاظ داستانی هم هیجان چندین سال جلوتره. یادمه گاها یک ساعت بود پلیس دنبالم بود و من همچنان دنبال یه سوراخ موش میگشتم قایم شم تا امتیازشو حفظ کنم برم سراغ beat کردن بلک لیست بعدی... یادش بخیر

یعنی هزچی بود ریمستر شد این نسل جز یه دونه ازون NFS های اصیل!:D فکرم نکنم حرکتی بزنن دیگه

• Like
Reactions: m3rdak

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

زود قضاوت میکنی اینم خوبه تو نقدها انچنان نکات منفی نداره

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
توی اون بازیها که اسم بردی با پچ روز اول چیزی اضافه نمیشد ولی با پچ این میبینید چقدر تغییر ایجاد میشه.پچ اونا برای قسمت مولتی پلیر و آنلاین بود.
شما کارت عجیبه بازی که همه میگن ضعیفه رو چارچنگولی چسبیدی.من خودم طرفدار NFS هستم و برای من ریسینگ یعنی NFS خداییش اون موقع که ما NFS 1 تو داس و NFS 2 تو ویندوز 95 بازی میکردیم هیچکس نمیدونست NFS چیه.ولی وقتی دوره یه بازی تموم میشه تمومه دیگه کش دادنش ضایع کردنشه مثل متال گیر مثل هیتمن مثل دو نسخه آخر کوماندوز مثل کرش
بنده ابدا نمیگم بازی عالیه.‌چون اولا اصلن بازی نکردم. دوما با توجه به نقد ها نکات منفی شو خوندم. ولی بازی ابدا «ضعیف» نیست. متا ۷۱ هم دلالتی بر ضعیف بودن نداره. در بدترین حالت خوب نیست
شما هم نقد هاو بخونی تمام نکات منفی رو حول داستانیه که وجودش ریسک بود و اصلا الزامی نبوده، (هرچند مقوله داستان تو بازی ریسینگ خودش چیز عجیبیه. شخصا کلا قسمت داستانیو یک محرک کوچیک میدونم. چیزی که ماو به ادامه بازی ترغیب کنه. ابدا انتظار داستان بایوشاک ندارم ازش. همونجور که هورایزن ها یک داستان ریز و خیلی ساده دارن و صرفا ترغیب برای ادامست!) و یا خرید های درون برنامه ای! هم داستان برای یک بازی ریسینگ در درجه اول و یا دوم نیست و همهرید درون برنامه ای فکر نکنم چیز خیلی حادی باشه...
درکل نه از اینور بوم بیوفتین نه از اونور... منطقی نگاه کنین...

• Like
Reactions: Sony+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر