1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

کدوم رو بخرم ؟؟!!! xbox one یا ps4 یا xbox 360 ?

گفتگو در 'راهنمايی در خريد و مشكلات سخت افزار' ایجاد شده توسط saeedmilani, ‏May 28, 2017.

1. saeedmilani

کاربر سایت

سلام . دوستان راهنمایی کنین من آخرش کدومو بخرم ؟ بازی های xbox one و ps4 گرونن از اونور هم 360 نسل 7 ه ... حالا من موندم واقعا کدوم ارزش خرید داره ؟ هزینه ای که میتونم بکنم 1300 فوقش 1400 ....

2. yaran

کاربر سایت

من کنسول باز نیستم ولی دیگه معلومه که باید دور 360 رو ی خط قرمز بکشین

kamkar این نوشته را Like کرده است.
  3. kamkar

کاربر سایت

PS4 انحصاری های خوب و زیادی داره. (اکانت هکی و بازی دست ۲ هم تو ایران زیاد گیر میاد)
    X1 هم سرویس های نرم افزاری فوق العاده ای مثل game pass و EA access و backward compatibility داره.
    ۳۶۰ هم بزار کنار.

4. Moriarty

Moriarty Napoleon of Crime
    Gold User

ps4 از هر نظر .
    اوریجین اکسس و انحصاریای ایکس باکس و بقیه رو که با یه پی سی ویندوز10 هم میتونی داشته باشی.

5. saeedmilani

کاربر سایت

ممنون از پاسخ شما .. دردسر کدوم یک کمتره ؟؟ منظورم این تحریم و استفاده از قند شکن و ... بعد کیفیت گرافیکی کدوم بیشتره ؟ بازی های رایگان ندارن ؟

6. Moriarty

Moriarty Napoleon of Crime
    Gold User

هر دو تاشون مشکلی ندارن از نظر تحریم. انحصاریای ps4 گرافیک به مراتب بیشتری دارن.

7. mgh2225

کاربر سایت

به نظر من ps4 در اکثرجنبه ها ارجحیت داره.
    انحصاریهای با کیفیت سونی که همه بهش معترفن.
    بازار خرید و فروش کنسول و بازیهای دست دوم نسبت به ایکس باکس خیلی پررونق تره
    برای تهیه بازیها هم راه های مختلفی هست که اگه اهل نگه داری بازی نباشی میتونی نهایتا با 300 -400 تومن تمام بازیهای نسل هشت رو تجربه کنی