Friday the 13th: The Game

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Bahram, ‏May 27, 2017.

1. Bahram

Bahram FEARLESS
    کاربر سایت

نام:
    Bahram
    friday-13th-game-440x264.png
    Developer: IIIfonic
    Publisher: Gun Media
    Platform: PC-Windows, Xbox One, PS4

عنوان Friday The 13th روز گذشته برای کنسول های نسل هشتم منتشر شد. بازی یک اقتباس مستقل از فیلمی با همین عنوان که در اون شخصیت منفی داستان، «جیسون» به کشتن افرادی که به کمپ تفریحی دریاچه کریستال سفر می‌کنند، به روشی فجیح برای انجام حرف مادرش مشغول میشه.
    این عنوان با قرار دادن شما در نقش جیسون و یا یکی از بازماندگان به صورت چند نفره قابل بازی و در حال حاضر بازی فاقد بخش تک نفره است.
    جیسون همانند فیلم باید بازماندگان را از بین ببرد و بازماندگان هم باید از دست جیسون به روش های مختلف فرار کنند.
    به گفته سازندگان بازی با گذشت زمان کامل‌تر خواهد شد و حتی بخش تک نفره هم به اون اضافه خواهد شد.
    فعلا فقط یک مد و سه نقشه برای بازی در دسترس است.
    قیمت بازی: 40$
    بازی فقط به صورت دیجیتالی منتشر شده است.

voldmort, sa-sot1, THE BEST BOY و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Bahram

Bahram FEARLESS
    کاربر سایت

نام:
    Bahram
    سلام. دوستانی که بازی تهیه کردند، گیمر تگ یا psn id خودشونو اینجا قرار بدن تا با هم بازی کنیم.
    من خودم روی وان بازی می‌کنم.
    گیمرتگ:
    Bahram

3. Coffee Addicted

Coffee Addicted Better be careful The killer might be near
    کاربر سایت

این بازی دیشب من البته روی استیم بوده و تاپیک برای نسخه کامپیوتری وجود نداره اما حتما ببینید بازی با jasonخیلی حال میده XD

THE BEST BOY, sa-sot1, Emperor visari و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. stanley

کاربر سایت

هست اقا
    Friday 13th : The Game | PC
    ...
    منم ديروز بازى رو توى تويچ ديدم بقيه بازى ميكردن. بنظر خيلى فان و جالبه:D . يچيزى تو مايه هاى ماد slasher بازى GTA V هست
    :Dديروز كه بازى رو ديدم اومدم سايت يه تاپيك از اين بازى پيدا كنم به اين زيرخاكى برخوردم. خواستم ببينم كسى رفته طرف بازى يا نه ، ديدم سالهاست داره خاك ميخوره منم بيخيال شدم!

#4 stanley, ‏May 27, 2017
    آخرین ویرایش: ‏May 27, 2017
    Coffee Addicted این نوشته را Like کرده است.
  5. Coffee Addicted

کاربر سایت

زیر خاکی پیدا کردی تاپیکش مال 2 سال پیشه کسی هم توش فعالیت نمیکنه XD

stanley این نوشته را Like کرده است.
  6. ps34

Gold User

نام:
    مهدی
    بچه ها کسی بازی رو روی ps4 خریده؟؟؟
    خواستم بازی رو بگیرم گفتم قبلش سوال کنم سرورهاش چطورن؟؟پلیر به اندازه کافی داره؟؟اصلا ارزش خرید داره؟؟

7. Bahram

Bahram FEARLESS
    کاربر سایت

نام:
    Bahram
    من رو PS4 بازی نکردم اما روی Xbox One خیلی وضعیت خوبی نداره سرور هت فعلا و در حال اپدبت کردن بازی هستن سازنده ها. تو توییتر هم کامنت ها نشان دهنده وضعیت بد سرور ها روی PS4.
    مثلا پینگ من معمولا بالای ۱۰۰ تو بازی (در حال که تو بقیه بازی ها کمتر از ۵۰ هستش).
    پلیر هم خیلی زیاد داره و وضعیت بعد سرور ها هم به خاطر همین تعداد بالا پلیر. ارزش خرید فعلا نداره تا آپدیت ها بعدی منتشر بشه و ببینیم چه تغییری میکنه وضعیت سرور ها.

THE BEST BOY و ps34 این نوشته را Like کرده اند.
  8. barneysawyer

کاربر سایت

نام:
    nucky thompson
    بازی فعلا وضع خوبی نداره . سرور هاش زیاد تعریفی ندارن . در کل بازی هنوز ناقصه و باید منتظر بود تا بخش داستانی اش بیاد . در کل چیزی که من دیدم تا الان
    گرافیک بازی تعریفی نداره . طراحی چهره ها غیر طبیعیه و افکت های خون هم توی مولتی پلیر اصلا خوب در نیومده . ولی برای یک کار مستقل از سازنده هایی که تجربه ی بازی aaa مهمی تو کارنامه اشون ندارن قابل قبوله . و مهم ترین نکته تونسته حال و هوای سری فیلم هاش رو زنده کنه و واقعا جیسون توش خوب در اومده .
    ولی مشکلی که باهاش داشتم و امیدوارم اون رو به درستی پیاده کنن اینه که یک حالت لوکال پلی براش بگذارن . که فارق از این سروهای مزخرف بشه به هدف اصلی رسید . اونم لذت بازی کردن در نقش حیسون ورهیزه . من به زور 10 دست بازی کردم . هر دست هم شدم قربانی . حسرت جیسون شدن به دلم موند . و البته این که امیدوارم اسکین های بیشتری از جیسون به بازی اضافه شه اسکین هایی مثل فیلم 10-جیسون در جهنم-نسخه بازسازی و فردی علیه جیسون

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  9. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    کلن اگه فیلمشو دیدین حتما سمتش بین بازی در همه چیز داغون ولی در نقش jasonیه بازی AAAکامل

THE BEST BOY این نوشته را Like کرده است.
  10. sa-sot1

کاربر سایت

نام:
    Soheil
    ویدئوی جالبی بود.
    اما بنظرم یکم ایراد داره بازی و جا داره تا کامل شه.
    مثلا:
    وقتی که داری در رو میشکونی با اون Machete...یهو میره جلو در و میزنه بهش انگار انیمیشنش مشکل داره...طبیعی نمیزنه نمیدونم منظورمو متوجه شدید یا نه.
    بازی کامله ولی مشکلات خورده ریز داره...البته طبیعیه و اکثر بازی ها اوایل انتشارشون اینجورین.

THE BEST BOY و Coffee Addicted این نوشته را Like کرده اند.
  11. Coffee Addicted

کاربر سایت

اون مشکل نداره مشکل از منه XD
    باید دکمه RTرو نگه داری تا خودش مرتب همراه با انیمیشن ضربه بزنه و در رو بشکونه اگه تند تند RTبزنی اینجوری میشه

THE BEST BOY و sa-sot1 این نوشته را Like کرده اند.
  12. THE BEST BOY

کاربر سایت

نام:
    امير
    بازي را امروز يه چند ساعتي تجربه كردم و به نظرم با توجه به فشارايي كه رو سازندش بوده ميشه از برخي مشكلات حتي بزرگش گذشت كلا يه بارم تونستم جيسون بشم و سر همون يه بار هم هر چي دق و دلي از زندگي روزمره بود سر ملت خالي كردم:D

چون خيلي از دوستان اشاره كردن و اونم اين كه بازي ناقصه و حتي قراره بعدا بخش داستاني بهش اضافه بشه. كلا اصلي ترين دليل اين اتفاق سوني و مايكروسافت بودن كه اجازه نميدادن بازي به علت خشونت بسيار زيادش رو كنسولاشون منتشر بشن و براي PC چون يه پلتفرم آزاده اين مشكل وجود نداشت ولي اصرار سازنده هاش اين بود كه بازي حتما بايد همزمان با PC رو كنسول ها هم عرضه بشه و دليل اين كه فعلا بازي بخش داستاني نداره و به اين شكل عرضه شده يكي همين مشكليه كه براش درست شده و اون يكي هم اصرار طرفدارا براي زودتر منتشر شدن بازي بوده، چون مدت ها بود هيچ خبري از بازي نبود

ولي خوب همين كه سوني و مايكروسافت مجوز انتشار بازي را با همين وضعيت هم دادن جاي شكر داره و اميدوارم سر اين بخش داستانيشم يه جورايي كوتاه بيان و بزارن سريع تز يه بخش تك نفره هم بهش اضافه بشه. چون قشنگ براي خالي كردن فشار زندگي ايراني جماعت ساخته شده:D

sa-sot1, ps3_360_wii, robb stark و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. ps34

Gold User

نام:
    مهدی
    لطفا از سرورهاشم بگو.منتظرم یک نفر چراغ سبز خوبی سرورها روی ps4 رو بده با کله بخرمش:D

14. THE BEST BOY

کاربر سایت

نام:
    امير
    سلام داداش

من كه چند دستي زدم و يكم اذيت ميكنه ولي به اون حادي اوايل انتشارش نيست البته گاهي وقتا بيخود و بي جهت از بازي پرتت ميكنه بيرون ولي چون پلير نسبتا زياد توش هست دوباره ميشه سريع يه دور ديگه را شروع كرد

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  15. ps34

Gold User

نام:
    مهدی
    سلام به روی ماهت :D
    حالا من بخرم یا هنوزم صبر کنم اپدیت بیشتر بدن؟