Assassin's Creed Origins | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط armin_shadow, ‏May 23, 2017.

?

به نظر شما اینبار یوبیسافت می تواند به ریشه های Assassin پایبند بوده و عنوانی درخور این سری عرضه کند

 1. حتما

 2. احتمالا

 3. فکر نمی کنم

 4. اصلا

Results are only viewable after voting.
 1. armin_shadow

  armin_shadow A New Era Begins
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2006
  ارسال ها:
  2,597
  نام:
  آرمين
  [​IMG]
  Title: Assassin's Creed Origins
  Developer:
  Ubisoft Montreal
  Publisher: Ubisoft
  Director: Ashraf Ismail
  Release Date: October 27
  MetaScore: N/A

  MINIMUM CONFIGURATION
  OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  PROCESSOR: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz or equivalent
  VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  SYSTEM RAM: 6GB
  Resolution: 720p
  Video Preset: Lowest

  RECOMMENDED CONFIGURATION
  OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  PROCESSOR: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  SYSTEM RAM: 8GB
  Resolution: 1080p
  Video Preset: High


  پس از شایعات فراوان در مورد نسخه بعدی Assassin's Creed، بالاخره یوبیسافت در 16 May تایید کرد که نسخه جدید این سری در سال جاری منتشر می شود. رونمایی کامل از بازی در همایش E3 2017 صورت گرفت و مهر تاییدی بر همه شایعات بود. بازی در مصر باستان جریان داشته و وسعت آن بسیار زیاد شده است. المان های RPG زیادی به بازی راه پیدا کرده و مبارزات کاملا از نوع بنا شده اند. در این شماره از بازی به مسائل بنیادی فرقه اساسین ها پاسخ داده می شود، چرا از کلاه استفاده می شود، Hidden Blade چطور طراحی شد، Eagle Vision چگونه پدید آمد و ... . تیم اصلی سازنده بازی، همان تیم سازنده Black Flag است که به عقیده بسیاری، یکی از پخته ترین گیم پلی ها را در سری داشت. باید دید آیا این باز هم می توانند موفقیت خود را تکرار کنند یا خیر!
  به گفته سازنده این شماره مسیر کاملا جدیدی در سری است و آن را با شعار "A New Era Begins" معرفی کرده اند.


  [​IMG]

  • دوره زمانی بازی از 49 سال پیش از میلاد صورت می گیرد، در این دوره 3000 سال از تمدن مصر گذشته است و اهرام مصر زمان زیادی است که ساخته شده اند.
  • شخصیت اصلی بازی Ba'Yek نام دارد. وی متولد یکی از روستاهای مصر بوده ولی به دلایلی در کودکی از شهر خود دور می شود و در نمایش بازی شاهد بازگشت او به شهرش هستیم.
  • المان های RPG بسیازی در بازی گنجانده شده اند. از Loot تا ارتقا سلاح و لباس، توانایی های مختلف شخصیت اصلی و ... . باید دید آیا در زمینه پیشبرد داستانی نیز چنین المان هایی در بازی وجود دارند با خیر.
  • ماموریت های بازی در سراسر نقشه پخش شده اند. علاوه بر ماموریت های اصلی، ماموریت های فرعی زیادی نیز وجود داردن که با گشت گذار می توانید به آن ها برسید، حتی ممکن است در خلال انجام یک ماموریت، ماموریت دیگری پیدا کنید و به دنبال آن بروید.
  • Eagle Vision در بازی جای خود را به عقابی همراه به نام Senu داده است، با این عقاب شما می توانید مناطق مختلف را شناسایی کنید، اطلاعات افراد و دشمنان را استخراج کنید. حتی گفته شده با این عقاب بدون محدودیت می توانید کل نقشه بازی را بگردید و از مناظر آن لذت ببرید و با یک دکمه به پیش شخصیت اصلی برگردید.
  • در مورد بسیاری از المان هایی که به نوعی نماد سری هستند پاسخی داده خواهد شد. نحوه شکل گرفتن Hidden Blade، کلاه یا Hood مخصوص و چرایی استفاده از آن و ...
  • نقشه بازی این بار به جای تمرکز بر یک شهر بزرگ، بر کل کشور مصر تمرکز دارد. طبق شنیده ها وسعت این نقشه در حدود 3 برابر نقشه بازی Black Flag است و دیده شده که مقایسه هایی با Skyrim نیز شده اند.
  • Mini Map دیگر در بازی حضور نخواهد داشت و جای خود را به راداری مشابه با چیزی که در Skyrim دیده ایم داده است. دلیل این کار تشویق بیشتر بازیکن به گشت و گذار و کاووش در محیط می باشد.
  • Tombها به بازی بازگشته اند و حاوی داستان های خود می باشند.
  • مناطق بازی از شهر های بزرگ، روستا ها، کویر، قسمت های ساحلی و حتی شهر های زیر آب تشکیل شده اند. معابد زیر آب به نظر بسیار جذاب می آیند.
  • این بار به صورت آزادانه می توانید در زیر آب به گشت و گذار بپردازید. به دنبال Loot بگردید یا مسیر ورودی معبد ها را پیدا کنید.
  • علاوه بر پوشش گیاهی متنوع در بازی، جانوران و حیات وحش کاملی نیز در بازی وجود دارد، از شیر، اسب آبی، تمساح گرفته تا گربه و مرغ!
  • در این بازی می توانید از اسب، شتر و ارابه برای رفت و آمد استفاده کنید. هم چنین امکان جنگیدن از روی آن ها نیز وجود دارد.
  • شخصیت اصلی هم می تواند از سلاح های Melee استفاده کند و هم Range . امکان استفاده از آن بر روی اسب و شتر نیز وجود دارد. در کل سلاح های Melee به 8 دسته و سلاح های دور برد به 4 دسته مختلف تقسیم می شوند. شمشیر، تبر، نیزه و ... همگی در بازی حضور دارند.
  • مبارزات بازی مجددا از پایه ساخته شده اند. در سری های پیشین شاهد این بودیم که وقتی دکمه حمله را می فشردیم، شخصیت به صورت خودکار به سمت یک دشمن حمله می کرد، اما این بار همه چی عوض شده است. شما با فشردن دکمه حمله، سلاح خود را به حرکت در می آورید، و اگر فاصله شما تنظیم نباشد، شمشیر شما از میان هوا رد می شود.
  • هر سلاح روش مبارزه مخصوص به خود را دارد. وزن و سایز اسلحه شما در شیوه مبارزه شما و حرکات شما تاثیر گذارند. مثلا چرخاندن یک تبر بزرگ، باعث می شود هر دشمنی که در محدوده چرخش بوده صدمه ببیند.
  • برای اولین بار در سری شاهد استفاده از Shield هستیم!
  • Adrenaline Bar نیز در بازی وجود دارد و پس از تعداد معینی حمله پر شده، سپس با استفاده از آن می توانید طی یک حمله قوی دشمن را یکسره از پای در آورید.
  • سلاح های بازی قابلیت تخریب ندارند، اما همه ی آن ها قابل ارتقا هستند. هم چنین درجه بندی های کیفی مختلفی نیز دارند.
  • همچنان در بازی Synchronization و Leap of Faith وجود دارند.
  • اطلاعاتی در مورد زمان حال بازی هنوز داده نشده، اما گفته شده به حرف طرفداران گوش دادیم و به موقع در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
  • بازی شامل بخش Multiplayer نمی شود، اما یک سری قابلیت های Online برای آن در نظر گرفته شده که اطلاعاتی هنوز در دسترس نیست.
  • مبارزات گلادیاتوری در بازی وجود دارند که هم به صورت ماموریت در طی بازی با آن مواجه می شوید، هم به صورت ماموریت های جانبی!
  • Boss Fight های بسیاری در بازی وجود دارد که باز هم یا در ماموریت ها به آن بر می خورید و یا به صورت تصادفی. گفته شده Boss های متنوعی برای بازی ساخته شده که هر کدام متفاوت از دیگریست. نکته جالب این است که Boss ها خودشان را با شیوه مبارزه شما وفق می دهدن.
  • در قسمت Gladiator Arena، برای سلاح ها Loadout های از پیش تعیین شده وجود دارد، هم چنین می توانید از تله های محیطی به نفع خود استفاده کنید.
  • قابلیت بخشیدن Boss ها در قسمت گلادیاتور نیز وجود دارد. در مورد داستان اصلی هنوز تایید نشده است و این اطلاعات از ویدیو های پخش شده به دست آمده.
  • قابلیت های مخفی کاری در سری پیشرفت های زیادی داشته اند. همچنین قابلیت جابجا کردن جنازه نیز در بازی وجود دارد.
  • گویا علاوه بر معابد باستانی، باید با افسانه ها نیز روبرو شویم، در قسمتی از نمایش ماری بسیار بزرگ دیده می شود که شخصیت اصلی به مبارزه با آن رفته است!
  • قابلیت تغییر زمان در بازی وجود دارد. مثلا می توانید ساعت روز را به شب تغییر دهید. در این صورت دوربین به بالا می آید و منظره و تغییرات آن در ساعت های طی شده را با سرعت زیاد نشان می دهد.
  • NPC ها فعالیت روزانه خود را دارند و در ساعات مختلف کارهای متفاوتی انجام می دهند. به نوعی زندگی در بازی جریان دارد.

  اطلاعات منتشر شده از بازی بسیار جالب به نظر می آیند و اگر همه این ها به خوبی در کنار هم قرار بگیرند، شاهد شاهکاری در این سری خواهیم بود که می تواند بر ادامه سری و هم چنین سرنوشت سایر بازی های یوبیسافت تاثیر بگذارد.

  [​IMG]
  *** عکس های قرار گرفته کیفیت بالا و حجم زیادی دارند، لطفا موقع باز کردن لینک توجه کنید.


  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  #1 armin_shadow, ‏May 23, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Oct 5, 2017
  KiLL3R/4/Ev3r, pouria1995, Amin_Evil_Dead و 39 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. armin_shadow

  armin_shadow A New Era Begins
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2006
  ارسال ها:
  2,597
  نام:
  آرمين
  خوب شما این نسخه رو هنوز بازی نکردی! نقات قوت رو نگه داشته و در کنارش المان های جدیدی اضافه کرده! و این بازی همچنان هم Action Advanture هست!
   
  robb stark, The Listener, H^D^ و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 3. saphire

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 9, 2007
  ارسال ها:
  2,543
  نام:
  امیرحسین
  بزرگ ترین خلاقیت اینه که تا فیها خالدون یه بازی عرضه نشده رو جاج کنیم!
   
  robb stark و The Listener این نوشته را Like کرده اند.
 4. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,295
  نیازی به عرضه شدن نداره ، خود من که فن این سری هستم و کل سری رو تو لایبرری دارم ، با دیدن همین تریلر 18 دقیقه ای یکی از بدترین گیم پلی های کل سری رو دیدم ، Judge!!! کردن نیاز نداره :)) نبود tessellations مناسب گرافیکی ، صداگذاری فجیع ، سیستم کمبتی که هیچ ربطی به AC نداره و بیشتر منو یاد Ryse میندازه! انیمیشن های افتضاح در کل تریلر ها! ته همه این ها بگیم work in progress در صورتی که بیلد نهایی هیچ فرقی نخواهد داشت ! عادت UBI که بعد از ریلیز هم تا یکسال برای دست و پنجه نرم کردن با این مشکلات باید صبر کرد! تریلر گیم پلی رو برای همین ریلیز میکنن ، نه که چشم بسته بشینین و هر چی بهتون عرضه کردن به به و چه چه کنین! خلاقیت شما هم در اینه که هر چی بود بود ، ریلیز کنن پلی بشه (:|
   
  Paradise Lost, mobile1199, kamyy و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 5. Outer Heaven

  عضو تحریریه

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 21, 2011
  ارسال ها:
  2,480
  متاسفانه جدیدا شناخت بازیای یوبی نیاز به درک و دانش خفنی داره که خیلی از ما ها نداریم و فقط جاج(!!!??) میکنیم8-|
   
  A-L-I این نوشته را Like کرده است.
 6. Annunaki ™

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 14, 2014
  ارسال ها:
  2,214
  نام:
  رضا.آ
  صبر کنید تا بیلد نهایی بیرون بیاد . هنوز بازی پولیش نشده و چیزی که نشون دادن به نظرم خام بود وفقط سعی در نمایش مکانیک بازی داشت . حتما ubi روی ریزه کاریهای گرافیکی کار میکنه و اون چیزی که همه ما میخوایم مثل tess و خروارها اپشن گرافیکی رو به بازی اضافه می کنه . احتمالا شاید این گیم پلی 18 دقیقه ای نسخه کنسول بوده و برای pc سنگ تموم میزاره . چیزی که الان تو ذهن منه رو اگه می تونستید تصور کنید نیاز به sli gtx 1080ti داشتید . منتها با کمی دانگرید :D:-bd
   
  #35 Annunaki ™, ‏Aug 17, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Aug 17, 2017
 7. armin_shadow

  armin_shadow A New Era Begins
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2006
  ارسال ها:
  2,597
  نام:
  آرمين
  #36 armin_shadow, ‏Aug 22, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Aug 22, 2017
  H^D^, msf, robb stark و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 8. ADU_Tank

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 26, 2011
  ارسال ها:
  1,110
  نام:
  Ali
  آقا جریان روم باستان و سزار چیه. یدفعه خیلی هایپ شدم اصلا:D
  تا دیروز اصلا امیدی به بازی نداشتم:D
  خب مشخص شد که خداروشکر ما خائن هستیم و با سزار دستمون تو یه کاسه است:D
   
 9. Chaplin

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 27, 2015
  ارسال ها:
  408
  نام:
  محمد
  جان عزیزانتون فاز نگیرید جاج جاج نکنید. قضاوت کلمه خوبیه دیگه حالا هرچقدرم عربی باشه سوسولی نیست . ببخشید خارج از تاپیک بود. رو اعصاب بود
  :D

  راستی تو پست های قبل ذکر کردید کروکودیل میشه رام کرد... چطوری اخه؟ به چه کار میاد؟ چه نیازیه کروکودیل رام بشه؟:| ازون زمان که تریلرش توe3 پخش شد منتظرشم. امیدوارم یکی دوتانسخه ی آخرو بشوره ببره پایین... و خدا کنه 5هزارتا npc نریزن تو بازی.. من حاضرم هرجا میرم یه قیافه رو ببینم ولی بازیش باحال باشه:>
   
  agent 360, Jack.bauer, robb stark و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 10. Annunaki ™

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 14, 2014
  ارسال ها:
  2,214
  نام:
  رضا.آ
  می تونه اشاره ای به نبرد نیل سالِ 47 قبل از میلاد بوده باشه که با ترکیب ارتش های روم باستان با فرماندهی Julius Caesar و مصر باستان با فرماندهی Cleopatra VII شکل گرفت . این دو در مقابل ملکه Arsinoe IV و پادشاه بطلمیوس XIII از تاج و تخت مصر دفاع کردن و برنده جنگ شدن .

  از ماه ژانویه سالِ 47 قبل میلاد تا ماه آگست سالِ 48 قبل از میلاد Julius Caesar با 4000 سرباز در تلاش برای حل و فصل جنگ داخلی در مصر بین بطلمیوس XIII و خواهرش Cleopatra در اسکندریه مصر ماند ( اصن تا حالا میدونستی بطلمیوس برادر کلوپاترا بوده ؟:D ) . هنگامی که Cleopatra به طرفداری از سزار پرداخت توسط بطلمیوس دستگیر شد . اما بعد توسط سزار آزاد شد و ارتش خودش رو جمع کرد تا رومی ها رو در منطقه کوچکی در اسکندریه مخاصره کنه .
  غیر از این باشه با ی رویا پردازیِ دیگه از طرف یوبی سافت و تحریف تاریخ طرف هستیم ! :D
  وقتی به تمام نسخه های بازی از نسخه اول تا این آخری نگاه می کنم میبینم یوبی سافت قشنگ این اساسین رو گذاشته تو ماشین زمان تو ادوار مختلف پیاده کرده ی دوری باهاش زده :)) شاید به دوران انقلاب شکوهمند اسلامی ما هم برسه :)) .
   
  #39 Annunaki ™, ‏Aug 22, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Aug 22, 2017
  agent 360, dashte laleha و ADU_Tank این نوشته را Like کرده اند.
 11. ADU_Tank

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 26, 2011
  ارسال ها:
  1,110
  نام:
  Ali
  اون موقع پادشاهی روم رقیب پادشاهی مصر بود؟ مثل پارس و روم؟
  بعد خیلی پیچیده شد:D
  کی با کی هم پیمان شد تا در مقابل کی وایسن در کجا و به چه هدفی؟:D
   
  Annunaki ™ این نوشته را Like کرده است.
 12. Annunaki ™

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 14, 2014
  ارسال ها:
  2,214
  نام:
  رضا.آ
  مثل اینکه تو برهه ای از تاریخ بین مصر و روم باستان پیوند خونی ایجاد شده بوده . فرضا یکی از پادشاهان مصری با دختر پادشاه رومی وصلت کرده . حالا این می تونه به دلیل صلح بین دو امپراطوری یا به اسارت گرفتن خاندان سلطنتی مقابل بوده باشه . صد در صد بین کلوپاترا و سزار هم ی خبرایی بوده :D . بعد دوران باستان مثل زمان ما نبوده 8 سال با هم جنگ کنن بعد سازمان ملل قطع نامه صادر کنه یکی جامو سربکشه ! کینه شتری داشتن 200 300 سال و چندین و چند نسل با هم می جنگیدن :D . احتمالا برای همین این دو نفر با هم متحد شدن تا کلا جنگ تموم بشه !
  حالا این وسط یوبی سافت ی آکولات باز کرده یا علی اساسینشو گذاشته وسط :))
   
  dashte laleha, Fifa 10 و ADU_Tank این نوشته را Like کرده اند.
 13. Max Payne Pay

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 1, 2014
  ارسال ها:
  1,199
  نام:
  ابراهیم
  چقدر سینماتیک ها خوب بود! به به
  البته سینماتیکای Ac همیشه خوبه ولی اینا واقعا عالی بودن مخصوصا اونی که توش راجب کلئوپاترا و سزار و بطلیموس حرف میزنه
  اون گیم پلی 18 دقیقه ای رو هم دیدم از همه چی راضی بودم از سیستم لوت گرفته تا شتر سواری و مبارزات کلا خیلی امیدوار شدم به بازی تو مصر بودنش هم دقیقا چیزیه که باعث میشه عاشقش بشم!
  مثل اینکه بخش تاریخی بازی هم خیلی غنی تر از نسخه های اخیره
   
 14. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,295
 15. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,295
  ویدئو 30 دقیقه ای اخیر از بازی که متوجه شهر ممفیس بود ، خیلی امیدوارکننده و جذاب بود ، شهر دلنشین بود ، امیدوارم سراسر محیط یه همچین بافتی داشته باشه و بهبود های گیم پلی زیادی رو به همراه داشت ، میتونید از لینک زیر دریافت کنید :
  Download Assassin's Creed Origins Gameplay - 30 MINS OPEN WORLD _5BMEMPHIS_5D NO COMMENTARY 1.mp4
   
  uriel, Paradise Lost, agent 360 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 16. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,295
  uriel, Fifa 10 و sorrowful این نوشته را Like کرده اند.