1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
  برای عضویت در کانال کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

Assassin's Creed Origins | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط armin_shadow, ‏May 23, 2017.

?

به نظر شما اینبار یوبیسافت می تواند به ریشه های Assassin پایبند بوده و عنوانی درخور این سری عرضه کند

 1. حتما

 2. احتمالا

 3. فکر نمی کنم

 4. اصلا

Results are only viewable after voting.
 1. armin_shadow

  armin_shadow A New Era Begins
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2006
  ارسال ها:
  2,903
  نام:
  آرمين
  [​IMG]
  Title: Assassin's Creed Origins
  Developer:
  Ubisoft Montreal
  Publisher: Ubisoft
  Director: Ashraf Ismail
  Release Date: October 27
  MetaScore: N/A

  MINIMUM CONFIGURATION
  OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  PROCESSOR: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz or equivalent
  VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  SYSTEM RAM: 6GB
  Resolution: 720p
  Video Preset: Lowest

  RECOMMENDED CONFIGURATION
  OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  PROCESSOR: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  SYSTEM RAM: 8GB
  Resolution: 1080p
  Video Preset: High


  پس از شایعات فراوان در مورد نسخه بعدی Assassin's Creed، بالاخره یوبیسافت در 16 May تایید کرد که نسخه جدید این سری در سال جاری منتشر می شود. رونمایی کامل از بازی در همایش E3 2017 صورت گرفت و مهر تاییدی بر همه شایعات بود. بازی در مصر باستان جریان داشته و وسعت آن بسیار زیاد شده است. المان های RPG زیادی به بازی راه پیدا کرده و مبارزات کاملا از نوع بنا شده اند. در این شماره از بازی به مسائل بنیادی فرقه اساسین ها پاسخ داده می شود، چرا از کلاه استفاده می شود، Hidden Blade چطور طراحی شد، Eagle Vision چگونه پدید آمد و ... . تیم اصلی سازنده بازی، همان تیم سازنده Black Flag است که به عقیده بسیاری، یکی از پخته ترین گیم پلی ها را در سری داشت. باید دید آیا این باز هم می توانند موفقیت خود را تکرار کنند یا خیر!
  به گفته سازنده این شماره مسیر کاملا جدیدی در سری است و آن را با شعار "A New Era Begins" معرفی کرده اند.


  [​IMG]

  • دوره زمانی بازی از 49 سال پیش از میلاد صورت می گیرد، در این دوره 3000 سال از تمدن مصر گذشته است و اهرام مصر زمان زیادی است که ساخته شده اند.
  • شخصیت اصلی بازی Ba'Yek نام دارد. وی متولد یکی از روستاهای مصر بوده ولی به دلایلی در کودکی از شهر خود دور می شود و در نمایش بازی شاهد بازگشت او به شهرش هستیم.
  • المان های RPG بسیازی در بازی گنجانده شده اند. از Loot تا ارتقا سلاح و لباس، توانایی های مختلف شخصیت اصلی و ... . باید دید آیا در زمینه پیشبرد داستانی نیز چنین المان هایی در بازی وجود دارند با خیر.
  • ماموریت های بازی در سراسر نقشه پخش شده اند. علاوه بر ماموریت های اصلی، ماموریت های فرعی زیادی نیز وجود داردن که با گشت گذار می توانید به آن ها برسید، حتی ممکن است در خلال انجام یک ماموریت، ماموریت دیگری پیدا کنید و به دنبال آن بروید.
  • Eagle Vision در بازی جای خود را به عقابی همراه به نام Senu داده است، با این عقاب شما می توانید مناطق مختلف را شناسایی کنید، اطلاعات افراد و دشمنان را استخراج کنید. حتی گفته شده با این عقاب بدون محدودیت می توانید کل نقشه بازی را بگردید و از مناظر آن لذت ببرید و با یک دکمه به پیش شخصیت اصلی برگردید.
  • در مورد بسیاری از المان هایی که به نوعی نماد سری هستند پاسخی داده خواهد شد. نحوه شکل گرفتن Hidden Blade، کلاه یا Hood مخصوص و چرایی استفاده از آن و ...
  • نقشه بازی این بار به جای تمرکز بر یک شهر بزرگ، بر کل کشور مصر تمرکز دارد. طبق شنیده ها وسعت این نقشه در حدود 3 برابر نقشه بازی Black Flag است و دیده شده که مقایسه هایی با Skyrim نیز شده اند.
  • Mini Map دیگر در بازی حضور نخواهد داشت و جای خود را به راداری مشابه با چیزی که در Skyrim دیده ایم داده است. دلیل این کار تشویق بیشتر بازیکن به گشت و گذار و کاووش در محیط می باشد.
  • Tombها به بازی بازگشته اند و حاوی داستان های خود می باشند.
  • مناطق بازی از شهر های بزرگ، روستا ها، کویر، قسمت های ساحلی و حتی شهر های زیر آب تشکیل شده اند. معابد زیر آب به نظر بسیار جذاب می آیند.
  • این بار به صورت آزادانه می توانید در زیر آب به گشت و گذار بپردازید. به دنبال Loot بگردید یا مسیر ورودی معبد ها را پیدا کنید.
  • علاوه بر پوشش گیاهی متنوع در بازی، جانوران و حیات وحش کاملی نیز در بازی وجود دارد، از شیر، اسب آبی، تمساح گرفته تا گربه و مرغ!
  • در این بازی می توانید از اسب، شتر و ارابه برای رفت و آمد استفاده کنید. هم چنین امکان جنگیدن از روی آن ها نیز وجود دارد.
  • شخصیت اصلی هم می تواند از سلاح های Melee استفاده کند و هم Range . امکان استفاده از آن بر روی اسب و شتر نیز وجود دارد. در کل سلاح های Melee به 8 دسته و سلاح های دور برد به 4 دسته مختلف تقسیم می شوند. شمشیر، تبر، نیزه و ... همگی در بازی حضور دارند.
  • مبارزات بازی مجددا از پایه ساخته شده اند. در سری های پیشین شاهد این بودیم که وقتی دکمه حمله را می فشردیم، شخصیت به صورت خودکار به سمت یک دشمن حمله می کرد، اما این بار همه چی عوض شده است. شما با فشردن دکمه حمله، سلاح خود را به حرکت در می آورید، و اگر فاصله شما تنظیم نباشد، شمشیر شما از میان هوا رد می شود.
  • هر سلاح روش مبارزه مخصوص به خود را دارد. وزن و سایز اسلحه شما در شیوه مبارزه شما و حرکات شما تاثیر گذارند. مثلا چرخاندن یک تبر بزرگ، باعث می شود هر دشمنی که در محدوده چرخش بوده صدمه ببیند.
  • برای اولین بار در سری شاهد استفاده از Shield هستیم!
  • Adrenaline Bar نیز در بازی وجود دارد و پس از تعداد معینی حمله پر شده، سپس با استفاده از آن می توانید طی یک حمله قوی دشمن را یکسره از پای در آورید.
  • سلاح های بازی قابلیت تخریب ندارند، اما همه ی آن ها قابل ارتقا هستند. هم چنین درجه بندی های کیفی مختلفی نیز دارند.
  • همچنان در بازی Synchronization و Leap of Faith وجود دارند.
  • اطلاعاتی در مورد زمان حال بازی هنوز داده نشده، اما گفته شده به حرف طرفداران گوش دادیم و به موقع در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
  • بازی شامل بخش Multiplayer نمی شود، اما یک سری قابلیت های Online برای آن در نظر گرفته شده که اطلاعاتی هنوز در دسترس نیست.
  • مبارزات گلادیاتوری در بازی وجود دارند که هم به صورت ماموریت در طی بازی با آن مواجه می شوید، هم به صورت ماموریت های جانبی!
  • Boss Fight های بسیاری در بازی وجود دارد که باز هم یا در ماموریت ها به آن بر می خورید و یا به صورت تصادفی. گفته شده Boss های متنوعی برای بازی ساخته شده که هر کدام متفاوت از دیگریست. نکته جالب این است که Boss ها خودشان را با شیوه مبارزه شما وفق می دهدن.
  • در قسمت Gladiator Arena، برای سلاح ها Loadout های از پیش تعیین شده وجود دارد، هم چنین می توانید از تله های محیطی به نفع خود استفاده کنید.
  • قابلیت بخشیدن Boss ها در قسمت گلادیاتور نیز وجود دارد. در مورد داستان اصلی هنوز تایید نشده است و این اطلاعات از ویدیو های پخش شده به دست آمده.
  • قابلیت های مخفی کاری در سری پیشرفت های زیادی داشته اند. همچنین قابلیت جابجا کردن جنازه نیز در بازی وجود دارد.
  • گویا علاوه بر معابد باستانی، باید با افسانه ها نیز روبرو شویم، در قسمتی از نمایش ماری بسیار بزرگ دیده می شود که شخصیت اصلی به مبارزه با آن رفته است!
  • قابلیت تغییر زمان در بازی وجود دارد. مثلا می توانید ساعت روز را به شب تغییر دهید. در این صورت دوربین به بالا می آید و منظره و تغییرات آن در ساعت های طی شده را با سرعت زیاد نشان می دهد.
  • NPC ها فعالیت روزانه خود را دارند و در ساعات مختلف کارهای متفاوتی انجام می دهند. به نوعی زندگی در بازی جریان دارد.

  اطلاعات منتشر شده از بازی بسیار جالب به نظر می آیند و اگر همه این ها به خوبی در کنار هم قرار بگیرند، شاهد شاهکاری در این سری خواهیم بود که می تواند بر ادامه سری و هم چنین سرنوشت سایر بازی های یوبیسافت تاثیر بگذارد.

  [​IMG]
  *** عکس های قرار گرفته کیفیت بالا و حجم زیادی دارند، لطفا موقع باز کردن لینک توجه کنید.


  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  #1 armin_shadow, ‏May 23, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Oct 5, 2017
  LiFE iS 5TrAnG3, pouria1995, Amin_Evil_Dead و 39 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. LiFE iS 5TrAnG3

  LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 22, 2011
  ارسال ها:
  8,703
  نام:
  ∂αнмα
  توی مناطقی که هم لول ـه باهات کارای جانبی انجام بده شکار کردن پیدا کردن مقبره ها پیدا کردن گنجینه ها اینا همه XP میدن بهت بعدم تا دو لول پایین تر اشکال نداره اگه خوب بازی کنی با مخفی کاری میتونی ردشون کنی ....
   
 3. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,294
  پک جدیدی (با یه Outfit جالب شرقی) در استور بازی اضافه شد :

  [​IMG]
   
  bezad, LiFE iS 5TrAnG3, ArefTheGreat و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 4. dishdish

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 7, 2007
  ارسال ها:
  355
  نام:
  امیرحسین لطف اللهی
  دوستان من یه جا گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم اسم ماموریتش هست NEW KID IN TOWN رفتم 3 نفر پیدا کردم از رو دیوار خونشون با نقشه مقایسه کرد بعد نوشت که باید معبد ا میلیون سال پیدا کنی پیدا نمیکنم :((

  ویرایش : پیداش کردم :-bd
   
  #423 dishdish, ‏Feb 17, 2018
  آخرین ویرایش: ‏Feb 17, 2018
 5. Saber

  Saber F.A.M.I.L.Y
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 16, 2009
  ارسال ها:
  3,550
  نام:
  صابر
  دوستان یه لول توی Abilities آپدیت کردم ! با شمشیر طرفو از وسط نصف میکنه ! چه جوری باید اینو انجام داد !؟
   
 6. ArefTheGreat

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 7, 2009
  ارسال ها:
  349
  نام:
  عارف واعظ قائمی
  سلام دوست عزیز میشه اسم اون ability رو بگین، احتمالا shift+f رو که منظورتون نیست؟ همون over power و یا overpower ultra؟ چون همچنین چیزی که شما میگین نداره به اون صورت بازی، یا اینکه من بد متوجه شدم.
   
 7. Saber

  Saber F.A.M.I.L.Y
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 16, 2009
  ارسال ها:
  3,550
  نام:
  صابر
  قسمت Kill Loot ! البت شاید من اشتباه میبینم ! اخه اپدیتشم ربطی به نصف کردن نداره !
  ولی انگار طرفو نصف میکنه :|
   
 8. dishdish

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 7, 2007
  ارسال ها:
  355
  نام:
  امیرحسین لطف اللهی
  اسلحه مخصوصش رو باید داشته باشی و بعدش وقتی شارژ میشه با shift +f میتونی اینکارو انجام بدی

  یه سری سرباز هست تو هر شهری فکر کنم یکی هست لولشون بالاست با ارم کله گاو نشونش داده اونو بکشی اسلحش میتونی بگیری ازش و اون قدرت استفاده کنی

  بازی به جایی رسیده اختلاف لول ماموریتت بالای 10 تا شده دیگه نمیشه رفت دوغ در حلاقمش
   
 9. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,294
  با توجه به نزدیک شدن به تاریخ عرضه Discovery Tour ، پوستر جالبی براش عرضه شده :

  [​IMG]
   
  bezad, kamyy و WTF? این نوشته را Like کرده اند.
 10. Sir Daniel

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 22, 2017
  ارسال ها:
  274
  بخش Main Story بازی رو تمام کردم، واقعا خوب بود، کلا اون بازه زمانی اتفاقات جالبی میوفته توصیه میکنم اگه علاقه مندید حتما سریال Rome ساخت شبکه HBO + فیلم Cleopatra 1963 با بازی الیزابت تیلور رو ببینید که وقایع اون زمان رو نمایش میدن و مشابهت های زیادی دارن از قیافه کاراکترها گرفته تا بعضی از کات سین ها مثل صحنه قتل سزار که خیلی مشابه سکانس هایی از سریال رم هستش، کلئوپاترا هم خیلی شبیه الیزابت تیلور بود
  در کل خیلی خوب داستان بازی توی اتفاقات اون زمان گنجونده شد و پایه ریزی فرقه اسسین ها و شکل گیری اون آرم ـشون هم جالب بود

  در ضمن با این قابلیت عکاسی بازی چقد عکسای با حالی میشه گرفت
  البته بعد از پریدن توی این صحنه بایک چند ثانیه بعد با مغز خورد زمین و مرحوم شد :D

  20180219232532-1.jpg
   
  ROONEY190, bezad, kamyy و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 11. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,294
  Discovery Tour بازی به همراه آپدیت 2.6 گیگابایتی عرضه شد :

  [​IMG]

   
  kamyy و armin_shadow این نوشته را Like کرده اند.
 12. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,294
  چند تا نکته که New Game + اضافه شده به بازی ، 3 تا Trials of Gods الان فعال هست و Challenge Community داره، Discovery Tour هم خیلی عالی هست و واقعا روش کار شده، و یکی از نکات مثبتش اینه که میتونید با هر شخصیتی Discovery رو برید و میتونید Reset هم بکنید.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

   
  Prince78, Augustus, kamyy و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 13. dishdish

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 7, 2007
  ارسال ها:
  355
  نام:
  امیرحسین لطف اللهی
  چرا اینقدر بازی طولانیه وقتی جنگ شروع شد سزار اینا رو به قدرت رسوندم فکر کردم دیگه اخرشه نگو الان 10 تا دیگه دشمن شخصی اضافه شده که :((

  این شمشیر اتیشیه عجب چیزیه :-"
   
 14. Argada

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 25, 2013
  ارسال ها:
  675
  نام:
  محمد رضا
  این بازی رو خوب ساختند اما محتوای بازی به نظرم می شد بیشتر باشه مثلا محیط بازی پویا و باز است اما محیطش کارایی خاصی نداره . کلا بازی های یوبی سافت در چند سال گذشته علی رغم طراحی خوب بازی هاش از یکنواختی و کمبود محتوا رنج می بره... مثلا بازی Red dead از محیط بازی نهایت استفاده رو کردند کلی مینی گیم با تنوع بالا در گیم پلی عرضه کردند. یوبی هم می تونه همین استفاده رو کنه ولی دریغ!
   
  mohsen2012, MoeinSS و kamyy این نوشته را Like کرده اند.
 15. kamyy

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 20, 2013
  ارسال ها:
  1,274
  نام:
  بنیامین
  کلا بازی های یوبی اکثرا بعد 3 4 ساعت بازی کسل کننده می شوند
   
  mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.
 16. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,294
  DLC بعدی بازی به نام Curse of the Pharaohs هم چند روز تاخیر خورد و در روز 13 March قرار شد عرضه بشه ، یک نمایش 30 دقیقه ای هم از این DLC میتونید ببینید (شاید خیلی کم حاوی اسپویلر خود DLC باشه نه داستان اصلی بازی)
  کیفیت 1080

  Download 30 Minutes of 4K Assassin's Creed Origins - The Curse of the Pharaohs DLC Gameplay1080p60fps.mp4
  کیفیت 720
  Download 30 Minutes of 4K Assassin's Creed Origins - The Curse of the Pharaohs DLC Gameplay720p.mp4
  خلاصه ویدئو بالا
  Download Assassin's Creed Origins Curse of the Pharaohs Gameplay and Details UbiBlog Ubisoft _5BUS_5D1080p.mp4
   
  armin_shadow این نوشته را Like کرده است.