1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
  برای عضویت در کانال کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

Assassin's Creed Origins | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط armin_shadow, ‏May 23, 2017.

?

به نظر شما اینبار یوبیسافت می تواند به ریشه های Assassin پایبند بوده و عنوانی درخور این سری عرضه کند

 1. حتما

 2. احتمالا

 3. فکر نمی کنم

 4. اصلا

Results are only viewable after voting.
 1. armin_shadow

  armin_shadow A New Era Begins
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2006
  ارسال ها:
  2,903
  نام:
  آرمين
  [​IMG]
  Title: Assassin's Creed Origins
  Developer:
  Ubisoft Montreal
  Publisher: Ubisoft
  Director: Ashraf Ismail
  Release Date: October 27
  MetaScore: N/A

  MINIMUM CONFIGURATION
  OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  PROCESSOR: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz or equivalent
  VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  SYSTEM RAM: 6GB
  Resolution: 720p
  Video Preset: Lowest

  RECOMMENDED CONFIGURATION
  OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  PROCESSOR: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  SYSTEM RAM: 8GB
  Resolution: 1080p
  Video Preset: High


  پس از شایعات فراوان در مورد نسخه بعدی Assassin's Creed، بالاخره یوبیسافت در 16 May تایید کرد که نسخه جدید این سری در سال جاری منتشر می شود. رونمایی کامل از بازی در همایش E3 2017 صورت گرفت و مهر تاییدی بر همه شایعات بود. بازی در مصر باستان جریان داشته و وسعت آن بسیار زیاد شده است. المان های RPG زیادی به بازی راه پیدا کرده و مبارزات کاملا از نوع بنا شده اند. در این شماره از بازی به مسائل بنیادی فرقه اساسین ها پاسخ داده می شود، چرا از کلاه استفاده می شود، Hidden Blade چطور طراحی شد، Eagle Vision چگونه پدید آمد و ... . تیم اصلی سازنده بازی، همان تیم سازنده Black Flag است که به عقیده بسیاری، یکی از پخته ترین گیم پلی ها را در سری داشت. باید دید آیا این باز هم می توانند موفقیت خود را تکرار کنند یا خیر!
  به گفته سازنده این شماره مسیر کاملا جدیدی در سری است و آن را با شعار "A New Era Begins" معرفی کرده اند.


  [​IMG]

  • دوره زمانی بازی از 49 سال پیش از میلاد صورت می گیرد، در این دوره 3000 سال از تمدن مصر گذشته است و اهرام مصر زمان زیادی است که ساخته شده اند.
  • شخصیت اصلی بازی Ba'Yek نام دارد. وی متولد یکی از روستاهای مصر بوده ولی به دلایلی در کودکی از شهر خود دور می شود و در نمایش بازی شاهد بازگشت او به شهرش هستیم.
  • المان های RPG بسیازی در بازی گنجانده شده اند. از Loot تا ارتقا سلاح و لباس، توانایی های مختلف شخصیت اصلی و ... . باید دید آیا در زمینه پیشبرد داستانی نیز چنین المان هایی در بازی وجود دارند با خیر.
  • ماموریت های بازی در سراسر نقشه پخش شده اند. علاوه بر ماموریت های اصلی، ماموریت های فرعی زیادی نیز وجود داردن که با گشت گذار می توانید به آن ها برسید، حتی ممکن است در خلال انجام یک ماموریت، ماموریت دیگری پیدا کنید و به دنبال آن بروید.
  • Eagle Vision در بازی جای خود را به عقابی همراه به نام Senu داده است، با این عقاب شما می توانید مناطق مختلف را شناسایی کنید، اطلاعات افراد و دشمنان را استخراج کنید. حتی گفته شده با این عقاب بدون محدودیت می توانید کل نقشه بازی را بگردید و از مناظر آن لذت ببرید و با یک دکمه به پیش شخصیت اصلی برگردید.
  • در مورد بسیاری از المان هایی که به نوعی نماد سری هستند پاسخی داده خواهد شد. نحوه شکل گرفتن Hidden Blade، کلاه یا Hood مخصوص و چرایی استفاده از آن و ...
  • نقشه بازی این بار به جای تمرکز بر یک شهر بزرگ، بر کل کشور مصر تمرکز دارد. طبق شنیده ها وسعت این نقشه در حدود 3 برابر نقشه بازی Black Flag است و دیده شده که مقایسه هایی با Skyrim نیز شده اند.
  • Mini Map دیگر در بازی حضور نخواهد داشت و جای خود را به راداری مشابه با چیزی که در Skyrim دیده ایم داده است. دلیل این کار تشویق بیشتر بازیکن به گشت و گذار و کاووش در محیط می باشد.
  • Tombها به بازی بازگشته اند و حاوی داستان های خود می باشند.
  • مناطق بازی از شهر های بزرگ، روستا ها، کویر، قسمت های ساحلی و حتی شهر های زیر آب تشکیل شده اند. معابد زیر آب به نظر بسیار جذاب می آیند.
  • این بار به صورت آزادانه می توانید در زیر آب به گشت و گذار بپردازید. به دنبال Loot بگردید یا مسیر ورودی معبد ها را پیدا کنید.
  • علاوه بر پوشش گیاهی متنوع در بازی، جانوران و حیات وحش کاملی نیز در بازی وجود دارد، از شیر، اسب آبی، تمساح گرفته تا گربه و مرغ!
  • در این بازی می توانید از اسب، شتر و ارابه برای رفت و آمد استفاده کنید. هم چنین امکان جنگیدن از روی آن ها نیز وجود دارد.
  • شخصیت اصلی هم می تواند از سلاح های Melee استفاده کند و هم Range . امکان استفاده از آن بر روی اسب و شتر نیز وجود دارد. در کل سلاح های Melee به 8 دسته و سلاح های دور برد به 4 دسته مختلف تقسیم می شوند. شمشیر، تبر، نیزه و ... همگی در بازی حضور دارند.
  • مبارزات بازی مجددا از پایه ساخته شده اند. در سری های پیشین شاهد این بودیم که وقتی دکمه حمله را می فشردیم، شخصیت به صورت خودکار به سمت یک دشمن حمله می کرد، اما این بار همه چی عوض شده است. شما با فشردن دکمه حمله، سلاح خود را به حرکت در می آورید، و اگر فاصله شما تنظیم نباشد، شمشیر شما از میان هوا رد می شود.
  • هر سلاح روش مبارزه مخصوص به خود را دارد. وزن و سایز اسلحه شما در شیوه مبارزه شما و حرکات شما تاثیر گذارند. مثلا چرخاندن یک تبر بزرگ، باعث می شود هر دشمنی که در محدوده چرخش بوده صدمه ببیند.
  • برای اولین بار در سری شاهد استفاده از Shield هستیم!
  • Adrenaline Bar نیز در بازی وجود دارد و پس از تعداد معینی حمله پر شده، سپس با استفاده از آن می توانید طی یک حمله قوی دشمن را یکسره از پای در آورید.
  • سلاح های بازی قابلیت تخریب ندارند، اما همه ی آن ها قابل ارتقا هستند. هم چنین درجه بندی های کیفی مختلفی نیز دارند.
  • همچنان در بازی Synchronization و Leap of Faith وجود دارند.
  • اطلاعاتی در مورد زمان حال بازی هنوز داده نشده، اما گفته شده به حرف طرفداران گوش دادیم و به موقع در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
  • بازی شامل بخش Multiplayer نمی شود، اما یک سری قابلیت های Online برای آن در نظر گرفته شده که اطلاعاتی هنوز در دسترس نیست.
  • مبارزات گلادیاتوری در بازی وجود دارند که هم به صورت ماموریت در طی بازی با آن مواجه می شوید، هم به صورت ماموریت های جانبی!
  • Boss Fight های بسیاری در بازی وجود دارد که باز هم یا در ماموریت ها به آن بر می خورید و یا به صورت تصادفی. گفته شده Boss های متنوعی برای بازی ساخته شده که هر کدام متفاوت از دیگریست. نکته جالب این است که Boss ها خودشان را با شیوه مبارزه شما وفق می دهدن.
  • در قسمت Gladiator Arena، برای سلاح ها Loadout های از پیش تعیین شده وجود دارد، هم چنین می توانید از تله های محیطی به نفع خود استفاده کنید.
  • قابلیت بخشیدن Boss ها در قسمت گلادیاتور نیز وجود دارد. در مورد داستان اصلی هنوز تایید نشده است و این اطلاعات از ویدیو های پخش شده به دست آمده.
  • قابلیت های مخفی کاری در سری پیشرفت های زیادی داشته اند. همچنین قابلیت جابجا کردن جنازه نیز در بازی وجود دارد.
  • گویا علاوه بر معابد باستانی، باید با افسانه ها نیز روبرو شویم، در قسمتی از نمایش ماری بسیار بزرگ دیده می شود که شخصیت اصلی به مبارزه با آن رفته است!
  • قابلیت تغییر زمان در بازی وجود دارد. مثلا می توانید ساعت روز را به شب تغییر دهید. در این صورت دوربین به بالا می آید و منظره و تغییرات آن در ساعت های طی شده را با سرعت زیاد نشان می دهد.
  • NPC ها فعالیت روزانه خود را دارند و در ساعات مختلف کارهای متفاوتی انجام می دهند. به نوعی زندگی در بازی جریان دارد.

  اطلاعات منتشر شده از بازی بسیار جالب به نظر می آیند و اگر همه این ها به خوبی در کنار هم قرار بگیرند، شاهد شاهکاری در این سری خواهیم بود که می تواند بر ادامه سری و هم چنین سرنوشت سایر بازی های یوبیسافت تاثیر بگذارد.

  [​IMG]
  *** عکس های قرار گرفته کیفیت بالا و حجم زیادی دارند، لطفا موقع باز کردن لینک توجه کنید.


  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  #1 armin_shadow, ‏May 23, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Oct 5, 2017
  LiFE iS 5TrAnG3, pouria1995, Amin_Evil_Dead و 39 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,294
  Discovery Tour برای بازی تاریخ 20 فوریه منتشر میشه.
   
  bezad این نوشته را Like کرده است.
 3. saeedx

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 29, 2007
  ارسال ها:
  143
  نام:
  سعید
  اساتید محترم یه سوال دارم :
  چرا بعضی از دشمنان بازی بالای سرشون یه کله اسکلت نشون داده میشه و وقتی هم باهاشون درگیر میشی ، اصلأ از جونشون کم نمیشه و با یه ضربه هم آدم رو به ملکوت اعلی میفرستن ؟؟؟
  اینها همیشه اینجور هستن یا باید لول خودم رو بالا ببرم تا قابل شکست بشن ؟؟؟
  ---------------
  عذرخواهی میکنم ولی یه سوال دیگه هم دارم :
  بهترین روش مبارزه با این سربازانی که سوار اسب هستن چیه ؟؟؟ وقتی من پیاده هستم یه دفعه چندتا اسب سوار من رو محاصره میکنن و از همه طرف شروع به تیراندازی میکنن ... با گارد گرفتن توسط سپر هم نمیتونم از پسشون بربیام !
  چجوری میشه این سربازا رو سریع از اسب به پایین پرتاب کنیم ؟؟؟
   
  #407 saeedx, ‏Feb 14, 2018
  آخرین ویرایش: ‏Feb 14, 2018
 4. WTF?

  WTF? Certified Serpiente
  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 27, 2015
  ارسال ها:
  472
  نام:
  محمد
  اومدم یه ساید کوئست برم . با شتر و بار افتادیم تو آب:D

  [​IMG]
   
  saeedx این نوشته را Like کرده است.
 5. LiFE iS 5TrAnG3

  LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 22, 2011
  ارسال ها:
  8,703
  نام:
  ∂αнмα
  اینکه چیزی نیست از یـ صخره بلند رفتم پایین بعد اسب رو صدا زدم بیاد پشتم به صخره بود یهو دیدم ی چیز از اون بالا نقش بر زمین شد قشنگ افتاد جلوم تا دو ساعت داشتم میخندیدم به جنازه اسب بدبخت :D
   
  WTF? این نوشته را Like کرده است.
 6. LiFE iS 5TrAnG3

  LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 22, 2011
  ارسال ها:
  8,703
  نام:
  ∂αнмα
  اون کله اسکلت وقتی لولت پایین باشه میاد . تو مپ همیشه دقت کن عکس یـ سپر وقتی زوم نقشه را آخر میبری بالا وسط اون منظقه میاد نوشته مثلا 3-5 ینی از لول 3 تا 5 تو منطقه هایی که لولش بالاتر از لولت اصلا نرو تا میتونی هم لول خودت برو تا 1 یا دو لول پایین تر هم بری مشکلی نیست ولی خوب دشمنا سگ جونن و بازم پارت میکنن :D (رو درجه ی سختی هارد که اینجوره) برا مبارزه با اسب سوارها هم پیاده خیلی سخته واسه همین اولین اسب/ شتری که دیدی سوارش شو و شیلد کن و ترکیبی از تیرکمون و شمشیرت استفاده کن ترجیها هم واسه این کار از نیزه استفاده کنن چون بلنده و میتونی همزمان هم به چندتا دمیج بزنی مواقع استفاده از قدرت ویژش هم اگه وسط دشنما بزنی قشنگ همشون رو کتلت میکنه کلا نیزه خیلی خوبه تو بازی ....
   
  saeedx این نوشته را Like کرده است.
 7. soroush110

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 2, 2011
  ارسال ها:
  26
  دوستان جریان این Ancient Mechanism ها چی بود؟یکی میتونه توضیح بده
   
 8. mgh2225

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 30, 2017
  ارسال ها:
  662
  بقایای تمدن اولیه (first civilization) که نسل بشر از اونها من منشا گرفته
  همه رو که بری یه لباس خفن جایزه میده
   
  soroush110 این نوشته را Like کرده است.
 9. dishdish

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 7, 2007
  ارسال ها:
  355
  نام:
  امیرحسین لطف اللهی
  دوستان سلام اصولا من چیز زیادی از ایتم های بازی این چیزا سر در نمیارم فقط بازی میکنم با سختی بسیار زیاد مثلا لول 12 شدم تاره ابیلیتی پیدا کردم شمشیر عوض کردم لباس این چیزا خیلی دردم اومد~X(

  خب حالا سوال اصلی اینه کدوم از این چیز میزایی که بع عنوان لوت میگیرم میتونم بفروشم همشون به درد نخورن یا نه منظورم مثلا پوست کروکدیل این چیزاست یا اسب ابی پدر سوخته وحشی یا گنج ها

  بعد لباس هایی که هست قابلیت های خاصی داره ؟

  این ماموریت سنگ ها باید با ستاره میزون بشن اینا هم خیلی دردسر داره ؟ من یکیش پیدا کردم دیگه نیست #:-S
   
 10. LiFE iS 5TrAnG3

  LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 22, 2011
  ارسال ها:
  8,703
  نام:
  ∂αнмα
  چیزایی که لوت میکنی به غیر از مواد اولیه و صلاح ها (پوست حیوانات,چوب,اهن,برنز,نقره و ....) همه به دردنخورن و فقط واسه فروشن مثلا وقتی ی کروکودیل رو میکشی خود کروکودیل و با پوستش لوت میکنی با پوستش میتونی با سیستم کرفتینگ بازی تو بخش Gear خودت رو اپگرید کنی (بیشتر کردن تعداد قابل حمل تیر و بیشتر کردن دمیج از راه نزدیک و دورت و... ) خود کروکودیل رو هم میری میفروشی ! واسه فروش چیزهای غیر قابل استفاده هم اون پایین خودش نوشته دکمه V رو (یا Space مطمعن نیستم) نگه دار همه رو خودش میفروشه (تو بخش Sell) لباس ها هم همه جنبه ظاهری دارن اون سنگ ها رو هم به مرور زمان پیداشون میکنی فقط باید صبر به خرج بدی ! بیشتر به درد کسی میخوره که میخواد تمام محیط بازی رو بگرده و کلا تو لوت کردن وسواس داره (مثل خودم) صد درصد پیداشون میکنی ولی با 100 ساعت گیم پلی :D در کل میحط بازی خیلی بزرگه و کلی سوراخ سمبه واسه گشتن داره دیگه بستگی به خودت داره
   
  saeedx این نوشته را Like کرده است.
 11. dishdish

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 7, 2007
  ارسال ها:
  355
  نام:
  امیرحسین لطف اللهی
  خیالم راحت شد مرسی فقط ایا سلاح خاصی وجود داره ادم بخره قوی شه ؟ تاحالا هیچی نخریدم همه شمشیرا خودش داده به من بعد شمشیر این چیزا رو باید فروخت یا بینهایت میشه اسلحه جمع کرد حریفام خیلی قوی شدن اصلا نمیشه با بعضیاشون جنگید بدون اتیش تیرکمون سپرم هم اشغاله یه شاپ خوب نداره شاخ بخره ادم ؟
   
 12. LiFE iS 5TrAnG3

  LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 22, 2011
  ارسال ها:
  8,703
  نام:
  ∂αнмα
  خوب سلاح هات رو اپگیرد کن پیش فروشنده صلاح . تو هر لولی باشی وقتی اپگیرد کنی لول سلاحت هم هم لول خودت میشه میتونی با دشمنای هم لول خوت یا پایینتر مبارزه کنی . دشمنای لول بالاتر هم خوب به طبع سخت تر میشه باهاشون مبارزه کرد واسه همین تا میتونه با هم لول خودت مبارزه کن بعدشم اگه لول دشمنت خیلی بالاتر از تو باشه یک کله اسکت بالاسرش میاد به این معنی که نمیتونی باهاشون مبارزه کنی در کل مبارزات بازی بر پایه لول بندی داخل بازی بنا شده !
  پ.ن : چیز خیلی خوب میخوای بخری باید لوت باکس بخری که تخم مرغ شانسی در واقع 3000 تا هرکدوم پولشون ـه ایتمای Legendary بهت میده (از این زردا) ولی خوب گرونن ...
   
  saeedx این نوشته را Like کرده است.
 13. Sir Daniel

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 22, 2017
  ارسال ها:
  274
  بعد از 10 12 ساعت بازی کردن میتونم بگم ازش لذت بردم، طراحی گرافیکی بازی و محیطش واقعا زیباست به طوریکه خیلی کم Fast Travel میکنم
  نقشه هم واقعا بزرگه هر چند که بخش زیادیش بیابون برهوته!، مناطق شهری و معماری های ساختمونا هم با جزیئات خیلی خوبی ساخته شدن
  داستان بدک نیست اما مراحل فرعی خیلی جذاب نیست
  علاوه بر اینکه خیلی شبیه ویچر شده (البته قطعا توی حوضه داستان به گرد پاش نمیرسه) با فارکرای پرایمل هم مشترکات زیادی داره (مثلا اون جغده که اینجا جاشو داده به یه عقاب)
  در کل کسانی که بازی های اپن ورلد دوست دارن، ازین بازی لذت میبرن هر چند که در بحشای داستانی و جذابیت مراحل ضعف هایی هم داره
  اینم مثلا یه سلفی از بایک و سنو و مجسمه ابوالهول گرفتم :D
  پ.ن: بایک همیشه پا برهنه اس؟!
  20180215153156.jpg
   
  Amin_Evil_Dead, LiFE iS 5TrAnG3, kamyy و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 14. WTF?

  WTF? Certified Serpiente
  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 27, 2015
  ارسال ها:
  472
  نام:
  محمد
  این لباسی که انتخاب کردی پا برهنه ش میکنه.
   
  Sir Daniel این نوشته را Like کرده است.
 15. dishdish

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 7, 2007
  ارسال ها:
  355
  نام:
  امیرحسین لطف اللهی
  الان مشکل من اینه من لول مثلا 15 هست ولی تمام ماموریت هایی که دارم بالای 18 هست قرمز باید چیکار کنم ؟
   
 16. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,294
  ماموریت فرعی و بقیه Activity های بازی رو برید تا به لول مورد نظر برسید.