Assassin's Creed Origins | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط armin_shadow, ‏May 23, 2017.

?

به نظر شما اینبار یوبیسافت می تواند به ریشه های Assassin پایبند بوده و عنوانی درخور این سری عرضه کند

 1. حتما

 2. احتمالا

 3. فکر نمی کنم

 4. اصلا

Results are only viewable after voting.
 1. armin_shadow

  armin_shadow A New Era Begins
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 18, 2006
  ارسال ها:
  2,377
  نام:
  آرمين
  [​IMG]
  Title: Assassin's Creed Origins
  Developer:
  Ubisoft Montreal
  Publisher: Ubisoft
  Director: Ashraf Ismail
  Release Date: October 27
  MetaScore: N/A

  MINIMUM CONFIGURATION
  OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  PROCESSOR: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz or equivalent
  VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  SYSTEM RAM: 6GB
  Resolution: 720p
  Video Preset: Lowest

  RECOMMENDED CONFIGURATION
  OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  PROCESSOR: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
  SYSTEM RAM: 8GB
  Resolution: 1080p
  Video Preset: High


  پس از شایعات فراوان در مورد نسخه بعدی Assassin's Creed، بالاخره یوبیسافت در 16 May تایید کرد که نسخه جدید این سری در سال جاری منتشر می شود. رونمایی کامل از بازی در همایش E3 2017 صورت گرفت و مهر تاییدی بر همه شایعات بود. بازی در مصر باستان جریان داشته و وسعت آن بسیار زیاد شده است. المان های RPG زیادی به بازی راه پیدا کرده و مبارزات کاملا از نوع بنا شده اند. در این شماره از بازی به مسائل بنیادی فرقه اساسین ها پاسخ داده می شود، چرا از کلاه استفاده می شود، Hidden Blade چطور طراحی شد، Eagle Vision چگونه پدید آمد و ... . تیم اصلی سازنده بازی، همان تیم سازنده Black Flag است که به عقیده بسیاری، یکی از پخته ترین گیم پلی ها را در سری داشت. باید دید آیا این باز هم می توانند موفقیت خود را تکرار کنند یا خیر!
  به گفته سازنده این شماره مسیر کاملا جدیدی در سری است و آن را با شعار "A New Era Begins" معرفی کرده اند.


  [​IMG]

  • دوره زمانی بازی از 49 سال پیش از میلاد صورت می گیرد، در این دوره 3000 سال از تمدن مصر گذشته است و اهرام مصر زمان زیادی است که ساخته شده اند.
  • شخصیت اصلی بازی Ba'Yek نام دارد. وی متولد یکی از روستاهای مصر بوده ولی به دلایلی در کودکی از شهر خود دور می شود و در نمایش بازی شاهد بازگشت او به شهرش هستیم.
  • المان های RPG بسیازی در بازی گنجانده شده اند. از Loot تا ارتقا سلاح و لباس، توانایی های مختلف شخصیت اصلی و ... . باید دید آیا در زمینه پیشبرد داستانی نیز چنین المان هایی در بازی وجود دارند با خیر.
  • ماموریت های بازی در سراسر نقشه پخش شده اند. علاوه بر ماموریت های اصلی، ماموریت های فرعی زیادی نیز وجود داردن که با گشت گذار می توانید به آن ها برسید، حتی ممکن است در خلال انجام یک ماموریت، ماموریت دیگری پیدا کنید و به دنبال آن بروید.
  • Eagle Vision در بازی جای خود را به عقابی همراه به نام Senu داده است، با این عقاب شما می توانید مناطق مختلف را شناسایی کنید، اطلاعات افراد و دشمنان را استخراج کنید. حتی گفته شده با این عقاب بدون محدودیت می توانید کل نقشه بازی را بگردید و از مناظر آن لذت ببرید و با یک دکمه به پیش شخصیت اصلی برگردید.
  • در مورد بسیاری از المان هایی که به نوعی نماد سری هستند پاسخی داده خواهد شد. نحوه شکل گرفتن Hidden Blade، کلاه یا Hood مخصوص و چرایی استفاده از آن و ...
  • نقشه بازی این بار به جای تمرکز بر یک شهر بزرگ، بر کل کشور مصر تمرکز دارد. طبق شنیده ها وسعت این نقشه در حدود 3 برابر نقشه بازی Black Flag است و دیده شده که مقایسه هایی با Skyrim نیز شده اند.
  • Mini Map دیگر در بازی حضور نخواهد داشت و جای خود را به راداری مشابه با چیزی که در Skyrim دیده ایم داده است. دلیل این کار تشویق بیشتر بازیکن به گشت و گذار و کاووش در محیط می باشد.
  • Tombها به بازی بازگشته اند و حاوی داستان های خود می باشند.
  • مناطق بازی از شهر های بزرگ، روستا ها، کویر، قسمت های ساحلی و حتی شهر های زیر آب تشکیل شده اند. معابد زیر آب به نظر بسیار جذاب می آیند.
  • این بار به صورت آزادانه می توانید در زیر آب به گشت و گذار بپردازید. به دنبال Loot بگردید یا مسیر ورودی معبد ها را پیدا کنید.
  • علاوه بر پوشش گیاهی متنوع در بازی، جانوران و حیات وحش کاملی نیز در بازی وجود دارد، از شیر، اسب آبی، تمساح گرفته تا گربه و مرغ!
  • در این بازی می توانید از اسب، شتر و ارابه برای رفت و آمد استفاده کنید. هم چنین امکان جنگیدن از روی آن ها نیز وجود دارد.
  • شخصیت اصلی هم می تواند از سلاح های Melee استفاده کند و هم Range . امکان استفاده از آن بر روی اسب و شتر نیز وجود دارد. در کل سلاح های Melee به 8 دسته و سلاح های دور برد به 4 دسته مختلف تقسیم می شوند. شمشیر، تبر، نیزه و ... همگی در بازی حضور دارند.
  • مبارزات بازی مجددا از پایه ساخته شده اند. در سری های پیشین شاهد این بودیم که وقتی دکمه حمله را می فشردیم، شخصیت به صورت خودکار به سمت یک دشمن حمله می کرد، اما این بار همه چی عوض شده است. شما با فشردن دکمه حمله، سلاح خود را به حرکت در می آورید، و اگر فاصله شما تنظیم نباشد، شمشیر شما از میان هوا رد می شود.
  • هر سلاح روش مبارزه مخصوص به خود را دارد. وزن و سایز اسلحه شما در شیوه مبارزه شما و حرکات شما تاثیر گذارند. مثلا چرخاندن یک تبر بزرگ، باعث می شود هر دشمنی که در محدوده چرخش بوده صدمه ببیند.
  • برای اولین بار در سری شاهد استفاده از Shield هستیم!
  • Adrenaline Bar نیز در بازی وجود دارد و پس از تعداد معینی حمله پر شده، سپس با استفاده از آن می توانید طی یک حمله قوی دشمن را یکسره از پای در آورید.
  • سلاح های بازی قابلیت تخریب ندارند، اما همه ی آن ها قابل ارتقا هستند. هم چنین درجه بندی های کیفی مختلفی نیز دارند.
  • همچنان در بازی Synchronization و Leap of Faith وجود دارند.
  • اطلاعاتی در مورد زمان حال بازی هنوز داده نشده، اما گفته شده به حرف طرفداران گوش دادیم و به موقع در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
  • بازی شامل بخش Multiplayer نمی شود، اما یک سری قابلیت های Online برای آن در نظر گرفته شده که اطلاعاتی هنوز در دسترس نیست.
  • مبارزات گلادیاتوری در بازی وجود دارند که هم به صورت ماموریت در طی بازی با آن مواجه می شوید، هم به صورت ماموریت های جانبی!
  • Boss Fight های بسیاری در بازی وجود دارد که باز هم یا در ماموریت ها به آن بر می خورید و یا به صورت تصادفی. گفته شده Boss های متنوعی برای بازی ساخته شده که هر کدام متفاوت از دیگریست. نکته جالب این است که Boss ها خودشان را با شیوه مبارزه شما وفق می دهدن.
  • در قسمت Gladiator Arena، برای سلاح ها Loadout های از پیش تعیین شده وجود دارد، هم چنین می توانید از تله های محیطی به نفع خود استفاده کنید.
  • قابلیت بخشیدن Boss ها در قسمت گلادیاتور نیز وجود دارد. در مورد داستان اصلی هنوز تایید نشده است و این اطلاعات از ویدیو های پخش شده به دست آمده.
  • قابلیت های مخفی کاری در سری پیشرفت های زیادی داشته اند. همچنین قابلیت جابجا کردن جنازه نیز در بازی وجود دارد.
  • گویا علاوه بر معابد باستانی، باید با افسانه ها نیز روبرو شویم، در قسمتی از نمایش ماری بسیار بزرگ دیده می شود که شخصیت اصلی به مبارزه با آن رفته است!
  • قابلیت تغییر زمان در بازی وجود دارد. مثلا می توانید ساعت روز را به شب تغییر دهید. در این صورت دوربین به بالا می آید و منظره و تغییرات آن در ساعت های طی شده را با سرعت زیاد نشان می دهد.
  • NPC ها فعالیت روزانه خود را دارند و در ساعات مختلف کارهای متفاوتی انجام می دهند. به نوعی زندگی در بازی جریان دارد.

  اطلاعات منتشر شده از بازی بسیار جالب به نظر می آیند و اگر همه این ها به خوبی در کنار هم قرار بگیرند، شاهد شاهکاری در این سری خواهیم بود که می تواند بر ادامه سری و هم چنین سرنوشت سایر بازی های یوبیسافت تاثیر بگذارد.

  [​IMG]
  *** عکس های قرار گرفته کیفیت بالا و حجم زیادی دارند، لطفا موقع باز کردن لینک توجه کنید.


  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  #1 armin_shadow, ‏May 23, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Oct 5, 2017
  Ƥ.s.Y.c.H.o, Fifa 10, m.a.t و 34 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. soroush110

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 2, 2011
  ارسال ها:
  23
  سلام
  دوستان به نظرتون ارزش داره بازی رو اریجینال بخرم؟؟؟
   
 3. HAMID-ROG

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 9, 2010
  ارسال ها:
  199
  نام:
  حمید رضا
  درود.
  دوستان من این بازیو از یکی از دوستانم به صورت اشتراکی گرفتم و بازی کردم و حدودا نصفه بازیو رفتم جلو. بنا به دلایلی اکانت دچار مشکل شد و مجبور شد یه اکانت دیگه بهم بده.
  من یه مشکلی پیدا کردم حالا متاسفانه . من اکانت جدید رو که بالا میارم هیچکدوم از سیو های اکانت قبلیو شناسایی نمیکنه.(هم آنلاین و آفلاین)
  من از سیو هام بکاپ هم دارم . راهی هست بتونم سیو هارو بشناسونم ؟ چون واقعا کلی از بازیو رفتم جلو و الان خیلی عذابه بخوام از اول شروع کنم...
   
 4. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,100
  بالاخره تو Community Challenge اخیر Sunslayer رو داد :

  [​IMG]
   
  Ps42014 این نوشته را Like کرده است.
 5. Ps42014

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 24, 2017
  ارسال ها:
  321
  سلام فکر نکنم سیو بازی اورجینال رو بشه از یه اکانت به اکانت دیگه انتقال داد، بنظرم همون طور در ps4 نمیشه روی بازی اورجینال PC هم امکان پذیر نیست
  حالا باز دوستانی که تجربه در بازی اورجینال PC دارن باید نظر قطعی رو بدن


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 6. bacheh mosbat

  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 3, 2005
  ارسال ها:
  3,968
  قسمت جوک قضیه این هست که کسانی که sunslayer را تو چلنج این هفته گرفتند, اسلحه این چلنج که Jackal staff هست را بهشون نداده. :D


  [​IMG]
   
 7. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,100
  دقیقا ، الان به من فقط SunSlayer رو داد، اینو دیگه نداد ، انشالله با Challenge بعدی اینو میده ، Reward اون موکول میشه به Challenge بعدیش!!!
  هیچ فرقیم از نظر ظاهری نداره با Was Scepter ، فقط گوشاشو طلایی کردن!!!
   
 8. linkorn90

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 3, 2010
  ارسال ها:
  387
  نام:
  ارش
  دوستان راجه به اکشن فیگور های اساسین اورجین هم میشه اینجا صحبت کرد؟
   
  #322 linkorn90, ‏Jan 13, 2018
  آخرین ویرایش: ‏Jan 13, 2018
 9. soroush110

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 2, 2011
  ارسال ها:
  23
  دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   
 10. Annunaki ™

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 14, 2014
  ارسال ها:
  2,175
  نام:
  رضا.آ
  بله صد در صد ارزش داره !

  بازی ورای تصوراتم ظاهر شد و واقعا روش کار شده و می تونه نامزد جایزه بهترین گرافیک سال هم بشه !

  [​IMG]

  اینم من و شتر اگزوتیکم اوایل شروع بازی همینجوری یهویی :))
  [​IMG]
   
  H^D^, Fifa 10, H.E.S و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 11. H.E.S

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 13, 2013
  ارسال ها:
  73
  شتره چه جالب شده..اسپورتیه!:)

  گرافیک این قویتره یا یونیتی؟
  ****
  بازی کرک نشده هنوز؟
  یه جایی گفتن یه کرکی اومده که فقط یک اتصال اینترنتی می خواد و دیگه بقیه ش کار میکنه درسته؟
   
  Annunaki ™ این نوشته را Like کرده است.
 12. Annunaki ™

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 14, 2014
  ارسال ها:
  2,175
  نام:
  رضا.آ
  اره شتر اسپورتِیجِ :))

  کرکی منتشر نشده اما کاملا ارزش خرید داره ،
  بازی واقعا چالش برانگیزه ، حتی وقتی که شما به lvl 40 رسیدید هنوز احتمال مردن تو مناطقی که lvl شون پایین تر از شماست وجود داره ،

  بهترین یا شایدم رو مخ ترین کوئست مربوط به کشتن 10 تا phylaks ها هست ، اگه اسمشو درست گفته باشم ، مخصوصا وقتی که شما lvl 24 ای و خیلی خوشحال میری سراغ ی phylake با lvl 40 و تو حرکت اول جرت میده :)) و تو تنها کاری که میکنی فحش و دری وری گفتن به تمام موجودات عالم هستیِ :))

  گرافیک ac origins کاملا هنری تر و تکنیکی تره ، باز تاب نور خورشید تو اب که رنگشو زرد مایل به سبز میکنه ، یا اون موج کوچیکی که موقع شنا کردن همیشه جلوی سر کرکتر هست ، یا نور پردازی که باعث زنده شدن محیط بازی شده ، تکون خوردن تمام درخت ها و اجزاش ، استفاده از پوشش گیاهی متنوع و رنگ بندی شاداب ،

  بازی فقط یک بار کرش کرد که برای ی بازی op در این حد و وسعت با این میزان کوئست واقعا فوق العادس ! گیم پلی روان به همراه ی skill tree تر و تمیز و بسیار کارآمد ، همه و همه در کنار هم ی بازی خوب رو ساخته ،
   
  Milad_HW, A-L-I و H.E.S این نوشته را Like کرده اند.
 13. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,100
  سخت ترین بخش بازی همون Elephant War ها هست ، Phylakes در مقابل اونا هیچی نیستند :D
   
  Annunaki ™ این نوشته را Like کرده است.
 14. ps4 only

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 7, 2015
  ارسال ها:
  809
  نام:
  علی جون
  با چ چیزی فریم و دما رو نشون میدی؟
   
 15. A-L-I

  A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 18, 2010
  ارسال ها:
  6,100
  MSI Afterburner
  RivaTuner Statistic Server
   
 16. Annunaki ™

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 14, 2014
  ارسال ها:
  2,175
  نام:
  رضا.آ
  ولم کن ترو خدا فحش میدما ! ~X(~X(~X(~X(:))
   
  A-L-I این نوشته را Like کرده است.