1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

Far Cry 5 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Hamid Payne, ‏May 16, 2017.

?

نظر شما در مورد ستینگ این قسمت؟

Poll closed ‏Jun 16, 2017.
  1. وسترن اسپاگتی

63.0%
  2. ادامه قسمت سوم یا عنوانی جدید با همان حال و هوا

37.0%
  1. Hamid Payne

کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا

دقایقی قبل و پیش از آغاز جدیدترین جلسه گزارش مالی یوبیسافت، پنجمین قسمت سری Far Cry معرفی شد.
    در حال حاضر جزئیاتی به صورت رسمی از این عنوان منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعات این تاپیک بروزرسانی خواهد شد.

آپدیت: انتشار 4 تیزر رسمی از سوی یوبیسافت جزئیاتی از بازی را فاش کرد.

1. اولین تریلر بازی منتشر شد. این تریلر را در این لینک [دانلود فایل Far-Cry-5-Announcement-Trailer] دریافت کنید.
    2. وقایع قسمت پنجم Far Cry در شهری خیالی در ایالت مونتانا به نام Hope County اتفاق می افتد.
    3. شخصیت اصلی یک معاون کلانتر است. بازیکنان می توانند او را شخصی سازی کنند.
    4. وظیفه این شخصیت مقابله با کودتای خشن یک فرقه دینی شبه نظامی افراط گرا است.
    5. نام این فرقه Eden's Gate است. آنها برای تصاحب Hope County کودتا کرده اند.
    6. Hope County محاصره شده بنابراین بازیکن در نقش معاون کلانتر باید بومی ها و نیروهای مقاوت را برای بازپس گیری شهر متحد سازد.
    7. انواع سلاح خودکار و سنگین و سلاح سرد در این قسمت وجود دارد.
    8. می توانید از حیواناتی مانند خرس یا گربه های وحشی بومی آمریکا را برای مقابله با دشمن استفاده کنید.
    9. انواع وسایل نقلیه آمریکایی و قایق وجود خواهد داشت.
    10. برای اولین بار در سری Far Cry امکان پرواز با هواپیما و نبردهای هوایی در قسمت پنجم وجود خواهد داشت.
    11. Hope County شامل مناطق منحصر به فردی شامل کوهستان ها، رودخانه ها، زمین های کشاوری و جنگل ها می شود.
    12. آپدیت: بازی تا 27 مارس 2018 (سه شنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۷) تاخیر خورد. بازی در ابتدا برای عرضه در تاریخ 2018 Feb 27 برابر با سه شنبه 08 اسفند 96 برنامه ریزی شده بود.
    سیستم مورد نیاز نهایی بازی اعلام شد:
    MINIMUM CONFIGURATION
    OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 *64-bit versions only
    PROCESSOR: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
    VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 *2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better
    SYSTEM RAM: 8GB
    Resolution: 720p
    Video Preset: Low

RECOMMENDED CONFIGURATION *60 FPS
    OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 *64-bit versions only
    PROCESSOR: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent
    VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD R9 290X *4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better
    SYSTEM RAM: 8GB
    Resolution: 1080p
    Video Preset: High

4K 30 FPS CONFIGURATION
    PROCESSOR: Intel Core i7-6700 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600X @ 3.6 GHz or equivalent
    VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1070 or AMD RX Vega 56 *8GB VRAM with Shader Model 5.0 or better
    SYSTEM RAM: 16GB
    Resolution: 2160p
    Video Preset: High

4K 60 FPS CONFIGURATION
    PROCESSOR: Intel Core i7-6700K @ 4.0 GHz or AMD Ryzen 7 1700X @ 3.4 GHz or equivalent
    VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1080 SLI or AMD RX Vega 56 CFX *8GB VRAM with Shader Model 5.0 or better
    SYSTEM RAM: 16GB
    Resolution: 2160p
    Video Preset: High/Ultra​

اطلاعات جدید:

• بازی یه لول ادیتور به نام Far Cry Arena داره و به بازیکن ها این اجازه رو میده که خودشون با استفاده از ابزار موجود که وسیع ترین کامل ترین تو کل عناوین قبلی سری هست و شامل 7000 آبجکت و حتی امکاناتی از Far Cry 4 (مثل یتی ها)، Far Cry Primal و همچنین Assassin’s Creed IV: Black Flag ،Assassin’s Creed Unity و Watch Dogs میشه، مراحلی رو طراحی کنند. این مراحل می تونند برای بخش تک نفره، بخش همکاری و بازیکن علیه بازیکن باشن.
    • Far Cry Arena همچنین دو حالت بازی منحصر به فرد به نام های Bounty Hunt و Journey هم داره. یوبی اعلام کرده که Far Cry Arena قلب بخش چندنفره PvP بازی هست.
    • بازی لوت باکس نداره اما مثل بیشتر بازی های یوبی پرداخت درون برنامه ای (micro-transactions) خواهد داشت.
    • پرداخت های درون برنامه ای محدود به آیتم های تزئينی و آیتم هایی هستند که با خریدشون بازیکن ها فقط تو وقتشون صرفه جویی کردن. به این معنا که مثلا بازیکن ها آیتم Silver Bar رو می تونند خودشون تو پایگاه های مکان های دیگه پیدا کنند و با اون اعتبار، سلاح، وسیله نقلیه، لباس و پوشت بخرن. همانطور که حدس زدید شما می تونید Silver Bar رو با پول واقعی در فروشگاه بازی تهیه کنید.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    • بازی از تکنولوژی امنیتی Denuvo anti-tamper استفاده میکنه. اینکه آیا در کنار این باز هم از VMProtect استفاده میشه یا نه مشخص نیست.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]
    • با تهیه Season Pass بازی به محتویات بالا دسترسی پیدا خواهید کرد. احتمالا امکان تهیه جداگانه هر کدوم هم وجود داشته باشه.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    این پست بروزرسانی می شود.

#1 Hamid Payne, ‏May 16, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Mar 11, 2018
    kamyy, A.YOU.L, Octienne و 21 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. majidred2011

majidred2011 < RED PHANTOM >
    کاربر سایت

نام:
    Majid
    یوبیسافت یک فرمول پول سازو گیر آورده که با اینکه مخالف زیاد داره اما چون فروش مورد نیازش رو میکنه و فن بیس خودشو داره بازم ادامش میده!
    الان منی که دارم بازی میکنم کامل قبول دارم بازی همون نسخه 3 و 4 ـه که یک سری مرحله و ... جدید بهش اضافه شده و مپ جدید داره و گرافیکش قوی تر شده اما خب دوس دارم بازی کنم، چون فارکرایو دوس دارم، فک کنم کل فروش بالاش سر همین باشه وگرنه رسما خلاقیت جدیدی که بازیش نداره هیچ یک سری چیزا رو هم حذف کرده:D

s.1 و A-L-I این نوشته را Like کرده اند.
  3. Annunaki ™

کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    بازی به اتمام رسید !
    یکی از بهترین سری های فارکرای .

این هم تصاویر لودینگ های بازی با کیفیت بالا
    که واقعا ایده قشنگی بود !

این عکس حاوی اسپویل تمام داستانه !

#137 Annunaki ™, ‏Apr 20, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Apr 20, 2018
    Ƥ.s.Y.c.H.o, amir72, Vahid-Khazayi و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. s.1

s.1
    کاربر سایت

دقیقا همین طوره گرافیک بازی هم همون far cry primal هست اگرم بخواهیم محیط ش با بازی انحصاری مشابه horizon ps4 مقایسه کنیم هیچ حرفی برای گفتن نداره. با تمام این حرف ها از شروع بازی خوشم اومد اما کسی که گیمر باشه نمی گه این نسخه بهترین سری فار کرای هست مخصوصا 1 pc باز قدیمی

Polaris, mondas و mohsen2012 این نوشته را Like کرده اند.
  5. rahyarpaul

کاربر سایت

حرفت درسته،و به خاطر همین شرکتها دو دسته میشن:
    1.یه سری همون فرمول موفق رو ادامه میدن میشن یوبی سافت ،که تا مدتی میشه ادامه داد ولی مثل اساسین یه جا صدا در میاد.اما چون که فارکرای سالیانه عرضه نمیشه این اتفاق براش دیر خواهد افتاد
    2.یه سری سازنده مولف از ترس این اتفاق کلا میرن که میرن،مثل والو که دیگه نساخت که نساخت
    پس یا اگه عاشق فارکرایی،باید با همین بسازی و گر نه یه دهه باید بشینی تا ببینی آیا به عمرت قد میده ببینی ته هاف لایف چی میشه

s.1 و majidred2011 این نوشته را Like کرده اند.
  6. Sir Daniel

کاربر سایت

شخصا کاملا قبول دارم که این نسخه بازی تقریبا یه کپی از شماره 3 و 4 هست و حالا اون گیم پلی تکراری آزاد کردن پست ها و ماموریت های تقریبا تکراری و مشابه
    اما مسئله اینجاس که الان چه نوآوری میشه تو این سری انحام داد که تا الان انجام نشده؟ چه تغییری توی گیم پلی بازی تو محدوده ژانرش که FPS هست میشه انجام داد تا بازی تکراری نشه؟ بخش داستانی رو کار ندارم منظورم گیم پلی بازی هست
    چون اصولا همه انتقاد میکنیم که کار بسیار راحتیم هست اما پیشنهاد شمایی که گیم پلی بازی رو نقد میکنی چی هست ؟!
    خودتو بذار جای سازنده بگو چه ایده هایی میزنی؟

A7A, Fifa 10, The Listener و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    واقعا تعجب میکنم از حرف بعضی از دوستان. اولا اگه توقع یه شاهکار از یه بازی که توی این 4 ساله سه شماره ازش اومده رو دارید که صد در صد اشتباه کردین و بدتر از اون دارید با یه IP کاملا جدید مثل Horizon مقایسه اش میکنید که دیگه بدتر. اگه واقعا هم دارید از یه PC باز قدیمی انتقاد میکنید و میگید گرافیکش در حد Primal هست که دیگه واقعا موندم چی بگم. موتور گرافیکی همونه ولی پرفومانس اش خیلی بهتره و گرافیکش هم خیلی بهتره. نور پردازی و بافت و تسکچر واقعا همونه؟؟؟؟؟؟ فروش بازی هم هیچ ربطی به فن فارکرای نداره وگرنه نمونه اش Primal و Far cry 4 که اصلا خوب نفروختن. این نسخه اش صد در صد از دو شماره ی قبلیش بهتره. سازنده هر کاری تا حالا میتونسته توی ایم فرنچایز کرده و شک دارم دوباره بخواد همین راه رو برای نسخه ی بعدیش پیش بره و اگه بره مسلما فروش نمیکنه. مثلا به حرف ملت گوش داده و آپگرید کردن وسیله ها با پوست حیوانات رو کاملا حذف کرده که خوبه. یکی از دلایل فروش اش هم میتونه Coop باشه. توی Twitch یا Discord خیلی ها رو میبینم که Coop میزنن. کلا انتقاد کردن کار راحتیه. شخصا از Assassin جدید خیلی انتقاد کردم ولی این پیشنهاد هم همه جا گفتم که Assassin رو میشه راحت با ماموریت های اصلی و فرعی بهتر و داستانی به مراتب جذاب تر نجات اش داد.

koorosh, ROONEY190, Ƥ.s.Y.c.H.o و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. kamyy

کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    نمی دونم منم با اینکه سیستمم بالا هستش ولی بعضی بازی ها مشکلات ریزی در اجرا دارند !! عجیبه ؟!!!

گرافیک آپدیت / ویندوز سالم

9. koorosh

کاربر سایت

نام:
    El Duderino
    هرچقد شماره ۴ بد بود این‌عالیه! اصلا همین که بازی خط داستانی مشخصی نداره و هر جور خواستی میتونی پیش بری و ۲ نفر میتونن تجربه های خییلی متفاوتی از چند ساعت اول بازیشون داشته‌ باشن نوآوری نیست؟
    منم با r9 200 srs اینقد پرفورمنس خوبی دارم میگیرم که باورم نمیشه :D رو oc تقریبا ۶۰ ثابته ultra high بعضی وقتا تا ۵۵ شاید بیاد پایین!

ROONEY190 و saphire این نوشته را Like کرده اند.
  10. kamyy

کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    بازیش مالی نیست ولی بازی نکنید چیزی هم از دست نداده اید

11. AminMoradiX

کاربر سایت

بازی کردم حدود ۲۰ دقیقه. همون گوست ریکان ه، فقط درون نداره، سینگل ه و اسمش فارکرای ه
    این یوبی کلا جمع کنه بره آدم نمیشه

12. Fifa 10

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    یعنی به نظر شما گوست ریکون از این بهتر بود؟ 20 دقیقه ی اولش که عالیه،چطور میگید افتضاحه؟

13. AminMoradiX

کاربر سایت

۲۰ دقیقه منظورم سه ساعته :)) آره اولش عاذی بود حال کردم اما دقیقا وقتی میری پیش داچ. همه چی میاد جلو چشم آدم... تو یه لحظه تمام تکرار ها
    برو آدم جمع کن برای انقلاب... libration per roma ... اساسین برادرهود
    وقتی مجروح میشی و چشتو وا میکنی و یکی درمانت کرده... فارکرای ۲
    وقتی میپری میری اولین برج مخابراتی رو باز کنی (خود بازی هم تیکه میندازه اینجا البته، میگه نترس من مجبورت نمیکنم همشونو آزاد کنی ولی میکنه جور دیگه)... فارکرای ۳
    اینکه بازی کوئست محور شده... اساسین اریجینز
    هر منطقه یه رئیس داره و تهش یه رئیس گنده داریم... گوست ریکان
    کل آب و هوا و منطقه هم باز گوست ریکان
    بماند همه تکرار های دیگه، واقعا بسه دیگه من تا حالا همه بازی های یوبی رو ۱۰۰ درصد کردم ولی این اواخر دیگه حالم به هم میخوره

msf, Paradise Lost, raya2 و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. armin_shadow

armin_shadow A New Era Begins
    ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    اینکه اصلا شخصیت راه میره، تکرار
    تفنگ دستش می گیره، تکرار
    شلیک می کنه و آدم می کشه، تکرار
    اصلا همین که بازی ـه، تکرار

چه خبره بابا، اینهمه تکرار نکن یوبی جان، یه بار بازی ساختی، بازم داری بازی می سازی؟! یعنی چی آخه!

ROONEY190, sajad-tnt, Sir Daniel و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. LORDofGaME

کاربر سایت

نام:
    Moein
    بازی بعد از 3 ساعت جوری تکراری و خسته کننده میشه که یا پاکش میکنین یا مثل من سعی میکنین سریع تمومش کنین و با اندینگش کلا ناامید میشید -__- کلا بازیا یوبیسافت هر جقدر میخوام بهشون هیت نورزم(!) نمیشه متاسفانه ، گوست ریکون و ac origins هم بعد از 4-5 ساعت بازی بیخیالشون شدم، کاش یوبیسافت اون وقتی که میذاره پای گرافیک و مپ بازی، بذاره روی لول دیزاین و طراحی مراحل که بازی اینقدر زود یکنواخت نشه. نمیدونم چه اصراریه همه بازیا میخوان اپن ورد بشن و غیرخطی، آخه مگه بازیِ خطی با یه داستان خوب چه ایرادی داره؟

Paradise Lost, raya2 و A.YOU.L این نوشته را Like کرده اند.
  16. AminMoradiX

کاربر سایت

یوبی سافت عزیز بکش بیرون از اوپن ورلد و نقشه بزرگ
    یه بازی خطی بساز اما تکراری نشه بعد دو ساعت
    بعضی دوستان زدن خودشونو به کوچه علی چپ قبول نمیکنن بازی های اخیر یوبی چقد حوصله سر بر شدن
    واچ داگز۲ گوست ریکان اساسین فارکرای
    همه اوپن ورلد دنیای بزرگ اما به شدت تکراری و خالی از خلاقیت

Paradise Lost و A.YOU.L این نوشته را Like کرده اند.