Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
به این بازی حس فوق العاده ای دارم خیلی باحال میزنه خصوصا داستان و محیط بازی.
بعد از شماره سوم با چهار و پریمال اصلا حال نکردم

• Like
Reactions: ps34

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان بازی چون تو یه جایی اتفاق می افته که زیاد تاریخی نیست بنظرتون باز میتونه یکم رمز و راز تاریخی اینا داشته باشه!؟؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دوستان بازی چون تو یه جایی اتفاق می افته که زیاد تاریخی نیست بنظرتون باز میتونه یکم رمز و راز تاریخی اینا داشته باشه!؟؟

رمز و راز تاریخی رو به احتمال خیلی زیادی داره، همون فارکرای 3 از جنگ جهانی دوم استفاده کرد که زیاد قدیمی نیست، اینم میتونه از داخل همین 200 سال و یا نهایتا از تاریخ سرخ پوستیش یکی دو تا چیز خوب در بیاره! :D حالا من از تاریخ اون منطقه زیاد خبر ندارم اما احتمال میدم از جنگ داخلی استفاده کنن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این عکس از قسمت ماهیگیری :D:D

bgts_dsc00266_294039.jpg

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
همین امروز قردا که انجمن جمایت از حیوانات صداشون در بیاد که دارین از تولید مثل حیوانات استفاده ابزاری و تبلیغاتی میکنید.
اصلا شما باعث کاهش جمعیت حیوانات شدین و....
کلا چه اتفاقی تو دنیا افتاده که یه سازمان حمایت از حقوق فلان صداش در نیومده باشه؟
کم مونده فردا به مسائل شخصی آدم دخول کنن. گیم که سهله.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Mini-Map و Tower ها از این نسخه حذف شدن !

“We really wanted to focus on exploration with a sense of, ‘I’m not sure what to do or where to go’,” Holmes says. “The removal of the mini map was so you’re not staring at a little corner of your screen saying, ‘what’s new in the world?’ You’ve got to actually pay attention to the world and the art side is doing a good job of making sure there are good landmarks to orient yourself. That it becomes more [or] less the game guiding you on where to go, and more of you saying, ‘where do I want to go, what do I want to do today?’”​

Far Cry 5 towers and mini-maps removed; Ubisoft speaks up | PC Aficionado

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بلاگ یوبی مطلب جدیدی در مورد موزیک بازی گذاشته!
یه سری سرودهای مذهبی ساخته شده برای بازی که با عقاید دشمنان توی بازی همخونی داره و معادل شنتی های Black Flag هستن!

Far Cry 5 - How the cult's hymns shape the musical landscape of Hope County - UbiBlog UK - Ubisoft®

دانلود فایل Far-Cry-5-Nashville-choir-session

همچنین موسیقی بازی هم علاوه بر همخونی با روند بازی، بر اساس منطقه ای که هستید هم تغییر می کنه!

دانلود فایل Far-Cry-5-Exploring-the-Regional-Sound

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
یکی از ویژگی های خوب سری فارکرای اینه که هر قسمت داستان و کارکتر خودش رو داره و ادامه نسخه قبل نیست.
با این وجود بازی هیچوقت تکراری نمیشه برای پلیر...
گرافیک و موسیقی هم که همیشه شاهکار هست...

• Like
Reactions: ROONEY190

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
توی PGW نمایش کوتاهی از co-op بازی پخش شد و اطلاعات هم در موردش منتشر شد که البته قبلا فکر کنم اشاره کرده بودم بهشون.

• کل بازی به صورت co-op قابل بازی هست. از ماموریت های اصلی تا فعالیت های جانبی!
  • پیشروی داستان و المان های وابسته به اون فقط در دنیای میزبان دخیره می شه و مهمان بعد از جدا شدن از رفیقش، به دنیای خودش بر می گرده. مثلا شما به رفیقتون وصل می شید و با هم ماموریت 10ام رو انجام می دید، این ماموریت 10ام برای رفیقتون همیشه انجام شده هست، اما برای شما نه و باید توی بازی خودتون به صورت جدا انجامش بدید.
  • واحد پولی، اسلحه، امتیاز و سایر موارد مربوط به گیم پلی توی حالت co-op برای هر دو طرف دخیره می شه.
  • انتخاب ماموریت تنها توسط میزبان امکان پذیر هست
  • استفاده از یارای AI مثل Guns for Hire فقط توسط میزبان امکان پذیر هست.
  • حداکثر فاصله بین دو بازیکن تعریف شده، به این معنی که هرکس نمی تونه آزادانه برای خودش به یک سمتی بره! و در صورت زیاد شدن فاصله، به صورت خودکار یکی به مکان دیگری انتقال داده می شه.

موارد بالا یکم محدود کننده هستن، اما به نظرم خوبه! چون بیشتر کنترل رو در اختیار میزبانی قرار می ده که بازی توی دنیاش اتفاق می افته و از **** خوردن به بازیش جلوگیری می شه :D

یه موردی هم توی تریلر بود، گویا قابلیت کمپ زدن توی بازی هست، حالا نمی دونم و شاید اصلا اینا NPC باشن! ولی اگه باشه با اینکه چیز خاصی نیست، اما جالبه. کلا تعامل با محیط هرچه بیشتر باشه بهتره، حتی اگه ارزش گیم پلی ـی نداشته باشه.

l5x3_photo_2017-10-31_11-47-37.jpg

آخرین ویرایش:

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
فقط با نسخه ما قبل تاریخش خیلی حال کردم . متفاوت ترین نسخه بین سری بود و گرافیکش محشر بود .
والله من اصلا خوشم نیومد...
همه ی سری های فارکرای رو بازی کردم و عاشق این سری هستم، ولی حقیقت primal اصلا در حد و اندازه سری فارکرای نبود، میشه گفت فقط یک بازی فان و سرگرم‌کننده بدور از بدوش کشیدن اصلیت FC بود...

Sent from my Fly IQ4514 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر