Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,327
نام
مــاکــان
همین امروز قردا که انجمن جمایت از حیوانات صداشون در بیاد که دارین از تولید مثل حیوانات استفاده ابزاری و تبلیغاتی میکنید.
اصلا شما باعث کاهش جمعیت حیوانات شدین و....

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
همین امروز قردا که انجمن جمایت از حیوانات صداشون در بیاد که دارین از تولید مثل حیوانات استفاده ابزاری و تبلیغاتی میکنید.
اتفاقا یه سری دیگه فعلا صداشون در اومده که شما گفته بودین نمی تونین از مدل خانم ها استفاده کنین چون سخته، حالا میایین این چیزهارو برای حیوانات می سازین! در کل که شِیم آن یو یوبیسافت!:|

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا

اتفاقا یه سری دیگه فعلا صداشون در اومده که شما گفته بودین نمی تونین از مدل خانم ها استفاده کنین چون سخته، حالا میایین این چیزهارو برای حیوانات می سازین! در کل که شِیم آن یو یوبیسافت!:|
این بدبختا هر کاری کنن توش حرف هست. برای گوست ریکون سفیر امریکا تو بولیوی رو خواستن. احتمالا برای این قضایا هم یه دردسری براشون درست شد. اگه اشتباه نکنم حتی یه نفر یه طومار برای یوبی توی reddit نوشته بود.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
شماره 4 از نظر من خیلی قشنگ بود مخصوصا وقتی سوار ماشین میشدی اهنگ هندی پخش میکرد یاد داداش راجو می افتادی:Smoke:
فقط مشکله سریه 4 افکت خون بود که خیلی داغون بود که ظاهرا تو این سری برطرف شده

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
:))الان برای چی مثلا یوبی همچین کاری کرده:))
حالا بازم این مهم نسیت!چرا اصلا این رو اعلام کردن=))
مثلا میخوان بگن دنیای بازی بسیار واقع گرایانه شده هزار کار دیگه میتونستن بکنن البته فقط اون یک بخشش مقاله رو بخونید گفته حیوانات نقش مهمی داخل بازی دارن برای کمک کردن به افراد درگیری اوردن اسلحه و...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک گبم پلی جدید اومده Dan Hay هم روش صحبت میکنه خیلی انیمیشن های طبیعی و با کیفیتی داره واقعا عالیه این بخشش تو تیر زدن و افتادنشون رو زمین و درگیر شدن حیوانات باهاشون یا حتی افکت انفجارشم با کیفیته بر عکس AC orgins که انیمیشن هاش زیاد جالب نبود

آخرین ویرایش:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من بچه دومم آبان به دنیا میاد گفتم دیگه وقت بازی ندارم ps4 رو بفروشم حالا اومدم تو سایت میبینم کلی بازی قراره بیاد اونم از شهریور به بعد :wow: یکیش همین FC5 که عاشق سریش هستم...تصمیمو عوض کردم تربیتشو می سپرم دست مادرش

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
من بچه دومم آبان به دنیا میاد گفتم دیگه وقت بازی ندارم ps4 رو بفروشم حالا اومدم تو سایت میبینم کلی بازی قراره بیاد اونم از شهریور به بعد :wow: یکیش همین FC5 که عاشق سریش هستم...تصمیمو عوض کردم تربیتشو می سپرم دست مادرش
اتفاقا بچه رو از همین نوزادی بزار کناره خودت به گیم خوی بگیره:D اونم چه چیزی بهتر از فارکرای ، بعد دیگه 10 سالش شد یدفه میخواد بره میوه فروشی با کلاش میره میگه عمو 2 کیلو خیار میدی یا همینجا مغزتو بترکونم :D

• Like
Reactions: w.rooney

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
درود به شما با این روحیه واقعا ما الان بازی میکنیم بابامون با مادرمون میبینه میگه بچه ای مگه بلوغت افتاده اونور شما دیگه واقعا خسته نباشید داده دلت جوونه و روحیه ات:)>-

• Like

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
آقا پیشاپیش قدم نو رسیده مبارک کلی خوشحالمون کردی رفیق
نه تا وقتی آدم میتونه نباید گیم و کنار بزاره به نظر من

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر