Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
کاش Co-op چهار نفره داشت.
2 نفره خیلی خوبه اما هیچی اون جو فوق العاده 4 نفره نمیشه.
الان مجبوریم انتخاب کنیم که با کی بریم، فکر کنم باید تو چند نوبت 2تا 2تا بازیو تموم کنیم:D

• Like
Reactions: playstation1

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
بنده فن سر سخت نسخه اخر گوست ریکان هستم و در مورد اون بازی هم از این نوع تریلرهای خوشگل تا دلت بخواد یوبیسافت داده بود ولی هیچکدومشون به واقعیت تبدیل نشدن.تریلرهاش هست میتونی بری ببینید.
پس در مورد این بازی هم همینه و اصلا این تریلر هیچ ربطی به گرافیک اصلی بازی که در E3 شاهد نمایش گیم پلیش خواهیم بود نداره
شما نه تنها رو تریلر های یوبی سافت نباید اعتماد کنی بلکه حتی رو نمایش بازیاش تو E3 نباید حساب باز کنی تا بازی ریلیز نشه من هیچکدوم از این تریلر های دروغ یوبی سافتو باور نمیکنم

• Like

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
وای هر دو بازی کاراکتر سیاه پوست دارن، چه کپی بزرگی! خدایی غیر از رنگ پوست و عینک هیچ شباهت دیگه ای با هم ندارن:|
خوشمره
فارکرای ۳ اگه بازی کرده بودی اینو نمیگفتی
دونفر توی عکس هردو طرف ما هستن
این فقط یه حدس بود
اگر اینا تو فروم گفته نشه پس کجا گفته بشه
خوشمزه بازیهاتو هم از این به بعد بذار تو دلت نترس عقده نمیشه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اطلاعاتش خوندم هیچ چیز هایپ کننده نداره برام و چیز جدید و نویی همون ادامه رو ۳-۴ هست
ولی از محیطش و اون تم روستایی خیلی خوشم اومد کلا حال کردم با محیطش شدید

• Like

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
اونوقت کسی نیست جلوی اینارو بگیره تو امریکا؟!

آمریکا به خودی خود کشور بزرگ و درن دشتی هست..
ایالتی مثل مونتانا با اون وسعت بیش از اندازه و موقعیت جغرافیاییه پرتش همین الان و در واقعیت هم، جولانگاه فعالیت های خلافکارانه مختلفی هست در زیر پوست آروم خودش.
ضمن اینکه چرا کسی نیس جلوشونو بگیره..؟ خود ما در نقش مامور پلیسیم دیگه :)

• Like

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
آمریکا به خودی خود کشور بزرگ و درن دشتی هست..
ایالتی مثل مونتانا با اون وسعت بیش از اندازه و موقعیت جغرافیاییه پرتش همین الان و در واقعیت هم، جولانگاه فعالیت های خلافکارانه مختلفی هست در زیر پوست آروم خودش.
ضمن اینکه چرا کسی نیس جلوشونو بگیره..؟ خود ما در نقش مامور پلیسیم دیگه :)
مامور پلیس چیه:D فکر کنم یه گروهی که خود مردم تشکیل دادن به نام مقاومت و دعوت میکنن به مقابله...
ولی از یک جهت مسخره ست. یگ ایالت از آمریکا به این وضعیت دچار بشه؟! ارتش و دولت بوقن؟:| شاید در یک ایالت فعالیت های خلافکارانه زیاد باشه ولی خب به این صورت نیست که تصرف بکنن و ...:|
امیدوارم توجیه قابل قبولی داشته باشه برا این موضوع

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
مامور پلیس چیه:D فکر کنم یه گروهی که خود مردم تشکیل دادن به نام مقاومت و دعوت میکنن به مقابله...
ولی از یک جهت مسخره ست. یگ ایالت از آمریکا به این وضعیت دچار بشه؟! ارتش و دولت بوقن؟:| شاید در یک ایالت فعالیت های خلافکارانه زیاد باشه ولی خب به این صورت نیست که تصرف بکنن و ...:|
امیدوارم توجیه قابل قبولی داشته باشه برا این موضوع

نه معاون کلانتر هستیم مثل اینکه، مقاومت هم که وجود داره و بهمون کمک میکنه مثل نسخه های قبل.

فکر کنم یه ایالت نیست، یه شهر کوچیک (یا دو سه تا شهر کوچیک) وسط دشت بیابون باشه.

توضیحش هم یا همینه که دورافتادس و وسایل ارتباطی رو قطع کردن و یا اینکه دولت سقوط کرده! :D یا اون ایالت درخواست استقلال داده و... فکر نکنم توضیحی بیشتر از این بتونن براش بدن، هرچند از یک توضیح منطقی تر و بهتر مسلما استقبال میکنیم.

• Like

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اونطور که من خوندم بازیکن بعنوان جانشین کلانتر به Hope County فرستاده میشه تا سید که رهبر فرقه مذهبی افراطی هست رو دستگیر کنه که در جریان این عملیات چند تا مامور امنیتی کشته میشن. تا قبل از این سید و گروهش زیر زیرکی کارهاشون رو انجام میدادن و یه جورایی یه کودتا مخفی رو از مدت ها قبل شروع کرده بودند اما بعد از کشته شدن مامورها تبدیل به یه کودتا خشن نظامی میشه.در مورد سید هم بگم که هدفش مذهبی هست و اعتقادهای افراطی و عجیبی داره.
Hope County هم محاصره شده و بازیکن برای مقابله با کودتا باید مردم بومی و گروه های مقاومت رو متحد کنه. یه جورایی مثل داعش هست دیگه چطور موصل رو گرفتند؟ اگر کسی متوجه میشد که نمی تونستند یه شهر بزرگ رو بگیرن.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
نه معاون کلانتر هستیم مثل اینکه، مقاومت هم که وجود داره و بهمون کمک میکنه مثل نسخه های قبل.

فکر کنم یه ایالت نیست، یه شهر کوچیک (یا دو سه تا شهر کوچیک) وسط دشت بیابون باشه.

توضیحش هم یا همینه که دورافتادس و وسایل ارتباطی رو قطع کردن و یا اینکه دولت سقوط کرده! :D یا اون ایالت درخواست استقلال داده و... فکر نکنم توضیحی بیشتر از این بتونن براش بدن، هرچند از یک توضیح منطقی تر و بهتر مسلما استقبال میکنیم.

همون حالا..
مونتانا که خودش ایالته. ایالت خیلی پهناوری هم هست در شمال غربی آمریکا واقع شده. اینکه استان خیالی Hope County یه بخش کوچیکی ازین ایالت رو شامل میشه شکی توش نیست.

منم از همون ابتدایی ترین لحظات فقط همین توجیه تو ذهنم جا گرفته.

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
این تصویر همون شام آخر عیسی مسیح نیست؟

3ixi_photo_2017-05-28_18-25-20.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر