Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا یوبی باگ که معروفه منم حسم اینه که عین 4 ش یا حتی primal بعد از 1 مدت می شه عین قرص خواب کلا این مانور انلاین یوبی دیگه داره خیلی داره ازاردهنده می شه splinter cell یا beyond یا prance چیزی عرضه کنن هر چند اگه اینان به فکر انلاین بیس کردن این سبک ها دارن می گردن.

• Like
Reactions: mikael1026

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
خوب دیدم دوستان توی بخش گرافیک بازی شک دارن گفتم با مستند توضیحاتی رو بدم از مستند منظورم عکس اف اسکرین از اجرای بازی روی تی وی خودم هست
اول اینکه من دارم روی کنسولPro میرم .فریم ریت عالیه و تکنیکای گرافیکی زیادی هم بازی داره و البته با اینکه فور کی نیتیو نیست اما فوق العاده زیباست .سایه ها نرم و بافتا با جزییات و عظمت بازی هم که مثال زدنی.

من درباره ی هر بازی نظر میدم در مورد hdr اون هم مینویسم چون به نظرم خیلی مهمه که همه بدونن چه قدر تفاوته
در حالت ساده و غیر hdr بازی تماما نور های زاید و سفید داره که نمیزاره از طبیعت نهایت لذت رو ببرید یه جورایی تمام جزییات بازی توی همدیگه اشباع شدن اما در حالت hdr طبیعت مخصوصا گل و گیاه و درخت و جنگل و خورشید فوق العاده طبیعی و زیباست در واقع وقتی دیجیتال فاندری میگه با واقعیت نزدیکه یکی از دلایلش همینhdr خوبشه.

گیم پلی هم همون فرمول لذت بخش سابقش هست بازی با بهینه تر شدن و گان پلی لذت بخش تر و اضافه شدن یه شریک که افلاین هم باشید در کنارتونه در انواع کلاسها.حتی به نظرم بازی در زمینه مخفی کاری هم پیشرفت خوبی داشته برید ویدیوهای مخفی کاری بازی رو توی یوتیوب ببینید حتما عالیه.

اسلحه ها و ماشین ها هم قیمت معقولی دارن و با ماموریت های فرعی و بخش ارکید کلی پول بهتون میرسه که همه شونو میتونید بخرید.
بخش ارکید هم سرگرم کنندس با مپهای جذاب برخی کاربرا که ساختن

توی بخش داستان هم به نظرم تا اینجا با نسخه سوم رقابت میکنه و یه سرگردن از نسخه چهارم توی این بخش بهتره
در کل فرمول بازی که همون فان بودنشه خیلی خوب پیشرفت کرده و همچنان لذت بخشه بدون تکراری شدن

Attachments

• IMG_20180404_093142_800.JPG
    IMG_20180404_093142_800.JPG
    374.8 KB · مشاهده: 80
  • IMG_20180404_093154_065.JPG
    IMG_20180404_093154_065.JPG
    252.9 KB · مشاهده: 81
  • IMG_20180404_093130_264.JPG
    IMG_20180404_093130_264.JPG
    471.2 KB · مشاهده: 80
  • IMG_20180404_093653.jpg
    IMG_20180404_093653.jpg
    311 KB · مشاهده: 72
آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
primal چون عصر حجر بود محیط هاش و دشمناش متنوع بودند و آدم می برد به دل تاریخ باحال بود و اسرار آمیز وگرنه نسخه های دیگر یوبی باگ کلا بعد از 4 5 ساعت ملال آور می شوند

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
خر همونه پالونش عوض شده !
فارکرای 2 ی ادم کاریزماتیک داشت !
فارکرای 3 باز ی ادم کاریزماتیک دیگه به اسم وز داشت !
فارکرای 4 بازم همین تِم کاریزما رو با اون پیرهن صورتیِ داشت !
فارکرای 5 هم باز همین کاریزما ی لعنتی رو با این فادِر گلاب دره ای داره !

چیه این سری نوع اوری داشته خدا داند !
به جرات می تونم بگم فقط لوکیشن ها !

تازه فارکرای 3 و 4 مولتی پلیر خوبی داشتن و دارن .
این که همونم نداره . برای ی کو آپ 60 دلار بدم خب گوست ریکن و خیلی بازیهای هم سبک و بهتر از این هست .

saeedbeler

کاربر سایت
Feb 20, 2015
30
خر همونه پالونش عوض شده !
فارکرای 2 ی ادم کاریزماتیک داشت !
فارکرای 3 باز ی ادم کاریزماتیک دیگه به اسم وز داشت !
فارکرای 4 بازم همین تِم کاریزما رو با اون پیرهن صورتیِ داشت !
فارکرای 5 هم باز همین کاریزما ی لعنتی رو با این فادِر گلاب دره ای داره !

چیه این سری نوع اوری داشته خدا داند !
به جرات می تونم بگم فقط لوکیشن ها !

تازه فارکرای 3 و 4 مولتی پلیر خوبی داشتن و دارن .
این که همونم نداره . برای ی کو آپ 60 دلار بدم خب گوست ریکن و خیلی بازیهای هم سبک و بهتر از این هست .
حاج رضا ایول .... کاملا موافقم .... ۱۵ ساله این سبک تکراری رو تو تمام بازی ها داریم بازی میکنیم ... من دیگه برام جذابیتی نداره ... تنوع و خلاقیت تنها چیزیه که یوبیسافت و EA و اکتیویژن هیچ بهره ای ازش نبردن .... یدونه دستینی ۲ بود که عالی دراومد که اونم با dlc آخرش نابودش کردن

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان تو ریجن جان اون قسمت Rye & Sons Avition رو رفتم و کمکش کردم اما بازم آیکونش هست و میری روش با رادیو کمک میخواد وقتی باز میرم پیشش هیچ خبری نیست و هیچکس اونجا نیست
نگرانم نکنه بازی به باگ خورده باشه و به فنا رفته باشم :|

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz
این ویدئو رو ببینید تا متوجه بشید که چی رو دارن تو سال 2018 به خوردمون میدن
مقایسه جزئیات فارکرای 2 با جزئیات نداشته فارکرای 5 هست
متاسفانه الان همه چسبیدن به 4k و فریم در حالی که این جزئیاتی که باید تو بازی باشه عملا به دست فراموشی سپرده شده
با قند شکن ببینید

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
بازیو تموم کردم....زیبا بود مخصوصا روی پرو....اول از داستان میگم که خوب کار شده بود ولی نه اونقدری که مثال زدنی باشه. شاید اصلا نمونش رو ندیدین ..چون اینجا انگیزه های مذهبی مطرحه....گرافیک خوب بود مخصوصا تکسچرها که عالیه و طراحی طبیعت هم عالی بود ولی بافت های بی کیفیت هم داشت. چند چیز عملا تو ذوق میزد..یکی نداشتن سایه های داینامیک بود و دیگری اینکه سایه خودتو با تابش نور نمیدیدی . این نشان از کم کاری یوبیسافته که بازی سال 2018 اینطوریه...گردش شب و روز بالانس نبود..تغییرات اب و هوا نداریم ... فیزیک بازی خیلی مطابق بازی های جدید نبود....همین الان یک ویدیو منتشر شده که فیزیک بازی فارکرای 2 به مراتب از پنج بهتره!....انیمیشن های برخورد تیر و کشته شدن دشمنان هم قدیمیه....یک سری باگ های ریز هم داشت که منو مجبور کرد دو باری بازیو از چکپوینت دوباره برم....ولی از حق نگذریم تغییر تحول ها در زمینه گیم پلی و تنوع دادن بهش بزرگترین نقطه مثبت بازی بود...داشتن همراه چه انسان و حیوان با ویژگی های مختلف بازیو لذتبخش کرده...پایان بازی هم متوسط بود....خودم دوست داشتم برای یک بار هم شده تو این بازی با این مقیاس مراحل معمایی و پازلی وجود داشت ولی خب یوبیسافت کلا با ساخت معما و چالش گویا قهره! چون اسسین اورجین هم نداشت. ...در کل ارزش بازی کردن قطعا داره و اگر اون مشکلات فیزیک و گرافیک رو نداشت بازی به مراتب بهتر میشد...امتیاز من به بازی 7.5 هست

• Like
Reactions: mohsen2012

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازیو تموم کردم....زیبا بود مخصوصا روی پرو....اول از داستان میگم که خوب کار شده بود ولی نه اونقدری که مثال زدنی باشه. شاید اصلا نمونش رو ندیدین ..چون اینجا انگیزه های مذهبی مطرحه....گرافیک خوب بود مخصوصا تکسچرها که عالیه و طراحی طبیعت هم عالی بود ولی بافت های بی کیفیت هم داشت. چند چیز عملا تو ذوق میزد..یکی نداشتن سایه های داینامیک بود و دیگری اینکه سایه خودتو با تابش نور نمیدیدی . این نشان از کم کاری یوبیسافته که بازی سال 2018 اینطوریه...گردش شب و روز بالانس نبود..تغییرات اب و هوا نداریم ... فیزیک بازی خیلی مطابق بازی های جدید نبود....همین الان یک ویدیو منتشر شده که فیزیک بازی فارکرای 2 به مراتب از پنج بهتره!....انیمیشن های برخورد تیر و کشته شدن دشمنان هم قدیمیه....یک سری باگ های ریز هم داشت که منو مجبور کرد دو باری بازیو از چکپوینت دوباره برم....ولی از حق نگذریم تغییر تحول ها در زمینه گیم پلی و تنوع دادن بهش بزرگترین نقطه مثبت بازی بود...داشتن همراه چه انسان و حیوان با ویژگی های مختلف بازیو لذتبخش کرده...پایان بازی هم متوسط بود....خودم دوست داشتم برای یک بار هم شده تو این بازی با این مقیاس مراحل معمایی و پازلی وجود داشت ولی خب یوبیسافت کلا با ساخت معما و چالش گویا قهره! چون اسسین اورجین هم نداشت. ...در کل ارزش بازی کردن قطعا داره و اگر اون مشکلات فیزیک و گرافیک رو نداشت بازی به مراتب بهتر میشد...امتیاز من به بازی 7.5 هست
گرافیک شبش چطوره چندتا عکس از شب بازی بزار داداش ببینیم غروب و صبح و . که نداره ؟

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
خب اینم پلات شد:D
Far_Cry_5_20180405031700.jpg

همیشه اول میومدم در باره بازی نظر خودمو میدادم این سری گفتم پلات بشه و صبر کنم یه پچی بیاد این باگ ها رو فیکس کنه که هرچی وایسادیم نیومده فعلا!

به کسایی که دنبال یه اکشن Open World همه جوره میگردن شدیدا پیشنهاد میکنم از دستش ندن! نسبت به نسخه های قبلی خب یک سری مشکلات داره و غیر قابل انکار هست اما خیلی سعی کردن که حس تکراری شدن رو توش کم کنن.

از نظر گرافیکی بخام بگم شخصا انتظار بیشتری ازش داشتم! چون گرافیک تو یه جا به قدری عالیه که دسته رو میزاری زمین و فقط اطرافتو نگاه میکنی ولی بعضی جا ها ام اشکالاتی داره و نمیشه ازش چشم پوشی کرد! به عنوان مثال این باگ افکت آب و نور پردازی بازی و سطح انعکاس اجسام و نور خورشید روی آب واقعا غیر قابل چشم پوشی هست! وقتی دوربین رو بالا پایین میکنی انعکاس اجسام دور دست روی آب چند لحظه غیب میشه!! دیگه ادم انتظار نداره تو سال 2018 باگ های سال های 2006 و 2007 رو ببینه که! در مورد HDR که روی پرو واقعا بازی رو زیبا تر میکنه. رنگ های بازی به شدت طبیعی میشن روی HDR و همه چیز واقع گرایانه تر میشه! افکت ذرات بازی و نور پردازی بازی خیلی خوبه از یک سری اشکلات بگذریم کاملا قابل قبول هست! Draw Distance ّازی وحشتناک بالاست! اوین بار با هواپیما برید تو ارتفاع بالا دقیقا معنی وحشتناک رو متوجه میشید از هر نظر عالیه! AA بازی ام که در سطح خیلی خوبی قرار گرفته و من کاملا راضی بودم.

اما از نظر گیم پلی باید بگم با عنوان خیلی خوبی طرف هستید! حداقل من مشکل خاصی درش ندیدم! استفاده از سلاح های دستی خیلی بیشتر شده و قابلیت های بیشتری ام دارن. روند ازاد کردن نقشه از دست خواهر و برادر های Father خوب از آب در اومده. مخصوصا ناجیه تحت کنترل Faith یا همون خواهرش که با کمک اون گیاه مخدر و توهم زا کلی آدم رو برده خودش کرده و با اسم Angel تو سرتاسر ناحیه Faith نگهبانی میدن و خیلی وقت ها تو دسته های 20 تایی بهتون حمله میکنن که تو نوع خودش جالب شده! من از شخصیت Faith خیلی بیشتر خوشم اومد و به نظرم دیالوگ هاش خیلی بهتر نوشته شده بودن حتی از father هم بهتر بود. در کل روند پیشبرد بازی به این نحو هست که شما باید ماموریت های مختلف رو برای نجات بازمانده ها از دست گروه تروریستی father و تمامی افرادش در تمام سطح نقشه بازی انجام بدید. کل محیط بازی به 3 قسمت تشکیل شده که هر کدوم از این قسمت ها توسط یکی از اعضای خانواده Father کنترل میشن. باید با نابودی تک تک تروریست ها و باز پس گرفتن مکان های گرفته شده و کمک به مردم بازمانده کم کم مناطق رو از کنترل اعضای خانواده father بگیرید و در نهایت با کشتن اعصای خاتواده کل ناحیه کنترل شده به دست افراد شما میوفته!

در مورد پایان بازی که چیزی نمیگم اما 3 تا پایان مختلف داره بازی که من هر 3 تا رو تجربه کردمو باید بگم به شدت غیر قابل پیش بینی بود یکیش! به نظرم پایان بازی کاملا بر خلاف نسخه های قبلی هست و تو سایت ها ام خوندم به مزاق خیلی ها خوش نیومده این پایان!

بخش جدیدی که اضافه شده و ندیدم کسی چیز خاصی دربارش بگه ماهگیری هست که فوق العادس! چهار نوع قلاب ماهیگیری وجود دارن که باید طی یک سری ماموریت های خاص به دستشون بیارین که حتی میتونید باهاش ماهی های چندین کیلویی ام به راحتی شکار کنید که خودم به شخصه خیلی از این بخش خوشم اومد. در کل بخش ماهیگیری عالی کار شده. بحث ماهیگیری شد تو بخش شکار حیوانات هم بازی چیزی واقعا کم نداره از نسخه های قبلی... همه نوع موجودی که فکرش رو بکنید برای شکار تو بازی هست. از خرس گرزیلی کنار آبشار ها تا عقاب نوک کوه ها قابل شکار هستن! مثل نسخه های قبل که چند حیوان مخصوص برای شکار هستن اینجا ام چندین حیوان افسانه ای برای شکار وجود دارن که میتونید شکار کنید و لذت بخش هم کار شده این قسمت ها! در مورد هوش مصنوعی دشمن ها هم باید بگم که کلا تغییر خاصی نکرده کسایی که به فرم بازی های یوبی عادت دارن که دیگه براشون فرقی نمیکنه! باید سوخت و ساخت! اما در مورد فیزیک بازی باید بگم فیزیک ماشین ها واقعا خوب کار شده. رانندگی عالیه و نقص خاصی توش ندیدم. اما خب بعضی جاها فیزیک بازی مشکل داره. مثلا گیر کردن ماشین لای کوه و سنگ و باگ های مختلف که احتمالا با آپدیت بعدی حل بشن! نکته خیلی بدی که تو این نسخه وجود داره عدم وجود تغییر تایم زمان بازی هست! واقعا غیر قابل فهم هست که چرا این قابلیت از بازی برداشته شده!

در مورد آپگرید ها باید بگم که کلا فرق کرده نسبت به نسخه های قبلی و این تفاوت جوری نیست که براتون مشکل ایجاد بکنه! چون سریع بهش عادت میکنین و محیط بازی هم بهتون کمک میکنه این اتفاق سریع تر بیوفته. آپگرید ها توسط Perk هایی که میگیرید قابل باز شدن هستن و دیگه مثل نسخه های قبلی برای آپگرید مثلا میزان حمل آیتم بیشتر نیاز نیست که فلان حیوان رو شکار کنید یا... فقط کافیه با Perk هایی که به دست میارید به راحتی آپگرید ها رو باز کنید و تمام! نحوه به دست اوردن Perk ها ام خیلی راحت هست از مامریت های جانبی گرفته تا چلنج ها و شکار حیوانات و کشتن دشمنان .... کلا هر چیزی تو بازی بهتون Perk میده و کمبودی احساس نمیشه!

در مورد وسعت محیط باید بگم محیط بازی فوق العاده وسیع هست! و بزرگتر از نسخه های قبلی هست! یوبی سافت هر چی از دستش در اومده برای به به تصویر کشیدن طبیعت آمریکا انجام داده. از لحاظ جزییات تک تک محیط های بازی پر از ماموریت های مختلف و خاص خودشون هستن! محیط بازی از جنگل های پر پشت تا مزارع عظیم گندم تا کوه های سر به فلک کشیده و آبشار های عظیم و دریاچه های مخصوص ماهیگیری و... گرفته تا محیط های روستایی کوچک و کارخانجات صنعتی رو تو دل خودش جا داده! کل محیط پر شده از ماموریت های و نکات مختلف! به عنوان مثال ماموریت های Prepper Stash که باید مسیر رسیدن به مخفیگاه یک نفر که یک سری نشانه ازش دارید رو پیدا کنید تا ماموریت های نیکسون که شامل مسابقات مختلف مثل ماشین سواری و پرواز و هوایپما و... و مامورتی های مختلف دیگه. از این لحاظ کمبودی داخل بازی حس نمیشه و کاملا راضی کننده هست. OutPost ها هم که دیگه تبدیل به نماد فارکرای شدن و بدون اونا کلا بازی اصلا نمیچسبه! هم به وفور داخل محیط بازی پخش شدن تا شما رو دوباره با لذت حمله بهشون و گرفتنشون مستفیض کنن! در کل از یک سری از نقص هایی که بهش اشاره کردم بگذریم با بازی خیلی خوبی طرف هستید! فقط یک نکته مهم هست که بازی یکمی طول میکشه تا همه امکانت خودش رو بهتون معرفی بکنه! اونم بزارید به پای محیط عظیمش و امکانت مختلفش! پس یکی دو ساعت اول رو اختصاص بدید تا به بازی عادت کنید بعد از اون بازی با شما راه میاد و به قول معروف پشیمونتون نمیکنه از اینکه 20 ساعت از عمرتون رو پاش بزارید!

حالا باید باز بگیم یوبیسافت این دفعه با شخصیت Father و برادر هاش و مخصوصا خواهر گرامیش Faith تونسته اون حس خاص از یک شخصیت سادیسمی و به شدت غیر قابل پیش بینی که مدام داره افکارتون رو به بازی میگیره رو دوباره تو این نسخه به ما تحویل بده؟

جواب 100 درصد بله هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر