Far Cry 5

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط NaRiiMaN, ‏May 16, 2017.

1. NaRiiMaN

کاربر فعال

نام:
    نریمان

Developer: Ubisoft Montreal
    Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
    Platforms: PS4 PC XB1
    Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

اطلاعات منتشر شده از بازی:

#1 NaRiiMaN, ‏May 16, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Feb 3, 2018
    R@OUF, Uchiha Itachi, Ƥ.s.Y.c.H.o و 46 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. The Listener

The Listener Take Me Home
    عضو تحریریه

نام:
    رایان
    خب منم بعد نزدیک به 40 ساعت بازی رو تموم کردم. (البته هنوز چند تا ساید کوئست و Prepper Stash موندن)
    در کل از بازی راضی بودم. به نظرم بهترین و لذت بخش ترین نسخه کل سری هستش. حداقل بین نسخه‌هایی که بازی کردم. :D گرافیک و راندمان بازی فوق‌العاده هست. گیم پلی هم مثل همیشه روون و لذت بخشه و نقص های نسخه های قبلی تا حد زیادی برطرف شدن. گشت و گذار توی Hope County بسیار حال میده. مخصوصا وقتی پشت یه ماشین Muscle میشینی و میزنی به جاده در حالی که داری به آهنگای رادیوی بازی گوش میدی. :D حتی فعالیت جانبی بازی مثل ماهی گیری هم به طرز عجیب آرام بخش و لذت بخشه.
    اما حیف که داستان بازی در بهترین حالت meh هست. اوج فاجعه هم پایان بازیه که به نظرم اگر بدترین اندینگ تاریخ گیم نباشه یکی از بدتریناس. :|
    واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم. از این که چطوری بعد از این که 20-30 ساعت دوستامونو نجات دادیم و outpost های cult رو گرفتیم و پایگاه هاشونو نابود کردیم چطوری انقدر ساده و سریع تک تک دوستامون نه تنها دستگیر بلکه شست و شوی مغزی شدن؟ یا این که بمب اتم (!) یهو از کجا پیداش شد؟ :| الان یعنی جوسف سید این همه مدت یه جوری بهشون دسترسی پیدا کرده و یهو تصمیم گرفته منفجرشون کنه؟ یا مثلا جنگ جهانی راه افتاده و خیلی یهویی 3 تا بمب اتم میفتن روی Hope County (تازه اگه اصلا در نظر نگیریم که چرا بین این همه جای مهم باید نه یه دونه، بلکه سه تا بمب اتم روی یه منطقه روستایی و خلوت منفجر بشن)؟ اونوقت اگه قرار بوده در نهایت این اتفاق بیفته پس اصلا چه فرقی بین 2 (3) اندینگ بازی وجود داره؟ :| اونوقت اگه یهو تصمیم بگیریم که همه چی رو ول کنیم بریم هیچ اتفاقی نمیفته و بمبا منفجر نمیشن؟ :| اونوقت جوسف چجور قدرتی داره که نه یه بار، بلکه دوبار تصادف شدید میکنه، خراش هم برنمیداره، میبرتت تو پناهگاه Dutch و خود طرف رو هم به راحتی میکشه؟ اندینگ دوم بازی هم که... بیخیال.
    من با پایان های بد و تاریک مشکل ندارم. به شرطی که نویسندگیش خوب باشه و مخاطب رو احمق فرض نکنه. انقدر این پایان یهویی و بی منطق هستش که تنها توجیهی که میتونم واسش پیدا کنم اینه که این قضایا همش توهم Bliss هست و اتفاق نیفتاده.

الان سوالی که پیش میاد اینه که با این اندینگ آیا قراره یه نسخه spin-off از فار کرای با حال و هوای آخرالزمانی ببینیم؟ :D

ولی با وجود همه اینا بازم بازی رو پیشنهاد میکنم. اگر از طرفدارای این سری هستین اصلا از دستش ندین.

blue lion, MOEIN MPM, trainer و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. king of north

کاربر سایت

نام:
    سهند
    رفقا برای co-op اد کنید

4. WCW

WCW
    کاربر سایت

نام:
    کثافت
    اگه از طرفداراش نباشیم چی ؟

5. A7A

A7A
    کاربر سایت

بازی تو جزئیات downgrade شده.نسبت به نسخه دوم یه مقایسه دیدم تو یوتیوب حالم بهم خورد.انگار همون فارکرای 3 رو داریم بازی میکنیم.
    تعامل مصنوعی با محیط.

mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.
  6. The Listener

The Listener Take Me Home
    عضو تحریریه

نام:
    رایان
    من شخصا هیج وقت با این سری خیلی حال نمیکردم ولی از این نسخه خوشم اومد. :D

WCW این نوشته را Like کرده است.
  7. reza_cowboy

کاربر سایت

نام:
    رضا
    داداش هیچ بازیو با فار کرای 2 مقایسه نکن چون اون خیلی پر جزئیات بود ولی لذتبخش بود؟؟؟ خیر
    مثل بازی نوار که بینظیر بود ولی آیا تو لذت دادن هم بینظیر بود؟؟؟بازم خیر.
    جزئیات و گرافیک و غیره شرط یه بازی زیبا و لذتبخش نیست چون اصل گیم بر اساس گیم پلی و تنوع مراحل و ریتم بازی هست

#366 reza_cowboy, ‏Apr 13, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Apr 13, 2018
    The Listener این نوشته را Like کرده است.
  8. ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت

نام:
    Meti-D.K
    اد کن meti7dk

9. WCW

WCW
    کاربر سایت

نام:
    کثافت
    یوبی سافت تیم هاش کلا استاد طراحی محیط و فضاسازی هستن واقعا محیط هایی که میسازن عالیه به شدت گیراس هم Assassins creed Orgins هم این Farcry 5 این بازی احتمالا میگیرم

10. Locker

کاربر سایت

این بازی آنلاینش چه طوره؟

11. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    مضخرفی بیش نیست اما coopعالی داره همه مولتی برا تروفی میرن

Locker این نوشته را Like کرده است.
  12. king of north

کاربر سایت

نام:
    سهند
    اتفاقا بر خلاف نظر دوستمون به نظرم مولتیش خیلی فانه و جالبه . خیلی من دوستش دارم

Locker این نوشته را Like کرده است.
  13. ps34

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    فوق اشغال.کلا فارکرای سینگل پلیر محور بوده،هست،خواهد بود

blue lion, mostafa682, Locker و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. Prince78

ناظم انجمن

نام:
    عارف
    فیلم Far Cry 5: Eden's Gate رو دیدین؟ نیم ساعته و اگر اشتباه نکنم وقایای قبل بازیو نشون میده. من هنوز دستم به بازی نرسیده و بعید میدونم به این زودیا بتونم تجربش کنم ولی خب با این فیلم خیلی حال کردم و همچنین هایپ شدم بازیو زودتر تجربه کنم...

#373 Prince78, ‏Apr 14, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Apr 14, 2018
    FUTURE و A-L-I این نوشته را Like کرده اند.
  15. perety

کاربر سایت

نام:
    فرشاد
    امروز نشستم پای بازی و چند تا میشن رفتم که رسیدم به میشنBring The Death Wish و بازی باگ شد=))
    الان نه ماشینی هست که برای تکمیل میشن برم بدمش و نه راهی برای خارج شدن از این میشن
    سرچ زدم خیلی ها این مشکل رو داشتن و فعلا هم که خبری از فیکس نیست
    خلاصه یوبی جان دمت گرم<:-P

16. ps34

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    نمیدونم کدوم ماموریت رو میگی؟همون که باید دوتا کامیون بری تحویل اون زنه بدی؟؟ اگر اونه چرا باو یکم بگرد هست ، خودم راحت بازی رو تموم کردم.
    در مورد خارج شدن از ماموریتم که خیلی راحته.چه توی این ماموریت چه هر ماموریت دیگه ای هر وقت خواستید خارج شید برید توی منو یه ماموریت دیگه انتخاب کنید راحت سویچ میشه به ماموریت جدید و ماموریت فعلیتونم تا هرکجا که رفتید save میشه

perety این نوشته را Like کرده است.