دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
بچه ها لینکای نسخه دموی بازی Battleborn با نسخه اصلیش فرق داره. لینکای دمو زده CUSA01512 بعدش اینجا سرچ کردم یه سری لینک دیگه برای ریجن 1 بود زده بود CUSA04235. کسی خبر داره ؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
داداش منم اسیا تک هستم
حالا اگر بخوام اخرین اپدیت gta ریجن all رو مجانی دانلود کنم چکاری باید انجام بدم؟!
گفتین لینک بازی در صورت نبودن در سایت asiadl.ir
من سایتو زیر و رو کردم کلا نمیدونم کدوم بخشش شما لینک هارو قرار میدین!
یه راهنمایی کنید ممنون

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
درود
داداش منم اسیا تک هستم
حالا اگر بخوام اخرین اپدیت gta ریجن all رو مجانی دانلود کنم چکاری باید انجام بدم؟!
یه راهنمایی کنید ممنون
gta حذف شده از سایت دیگه هم قرار نمیگره

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
پس خسته نباشن

ساماندهی اجازه قرار گیری یازی رو نمیده و دستور داده حذف بشه از سایت مثل بازی call of duty infinite war

من آپدیت این بازی رو گذاشتم ولی حذفش کردن قبلا پرسیدم فردا تونستم باز میپرسم که آیا قرار دادن آپدیت بازی هم مشکل داره یا نه, اگه مشکل نداشت بهت میگم لینکش رو بدی تو سایت قرار بدم ولی فکر کنم آپدیتش هم ساماندهی ایراد میگیره

• Like
Reactions: voldmort

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
درود
داداش منم اسیا تک هستم
یه راهنمایی کنید ممنون

میتونی لینک دانلودت رو بدی برات بزارم تو سرور

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
ساماندهی اجازه قرار گیری یازی رو نمیده و دستور داده حذف بشه از سایت مثل بازی call of duty infinite war

من آپدیت این بازی رو گذاشتم ولی حذفش کردن قبلا پرسیدم فردا تونستم باز میپرسم که آیا قرار دادن آپدیت بازی هم مشکل داره یا نه, اگه مشکل نداشت بهت میگم لینکش رو بدی تو سایت قرار بدم ولی فکر کنم آپدیتش هم ساماندهی ایراد میگیره
gta باشه ولی call of duty دیگه چرا مشکل داره ؟؟؟ البته هنوز خودم بازی نکردمش ولی کنجکاوم واقعا بدونم.

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
gta باشه ولی call of duty دیگه چرا مشکل داره ؟؟؟ البته هنوز خودم بازی نکردمش ولی کنجکاوم واقعا بدونم.

والا منم نمیدونم Black OPs رو گیر ندادن بعدش اومدن اینی که تو فضا هستش رو گیر دادن البته به شاتل گیر ندادن ولی به آسیاتک گیر دادن

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
بچه ها اگه آپدیت ها تغییر کردش بهم لینکای جدید بدید چون اون سایت فعلا بسته هستش من نمیتونم بفهمم کدوم آپدیت تغییر کرده

سرعت دانلود هم پایین اومده فعلا الکی نزارم دانلود شه و جدید رو بزارم برای دانلود

ممنون

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369

call of duty با sniper رو گذاشتم فقط لینک تایتانت مشکل داشت نتونستم بزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟