دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

hosein1993

کاربر سایت
Jan 4, 2018
11
سلام
مسئول گرامی چقدر پشتیبانی این بخش ضعیفه
کلی لینک براتون ارسال کردیم که هنوز یدونش رو هم قرار ندادین
تاکی باید بر کنیم؟

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
سلام
مسئول گرامی چقدر پشتیبانی این بخش ضعیفه
کلی لینک براتون ارسال کردیم که هنوز یدونش رو هم قرار ندادین
تاکی باید بر کنیم؟

اول اینکه شما کلا شنبه و یکشنبه 3 تا آپدیت درخواست دادید
دوم اینکه فقط شما نیستید که درخواست میدید
آپدیت جدید رو من تو سایت قرار میدم الان برید شاتل ببینیند پشتیبانی ای که انجام میده شبیه من هست یا نه

در ضمن باز هم میگم فقط درخواست شما نیست
اگه آپدیت باشه مشکلی نیست من الان بیست تا بازی جدید هم عکس آماده کردم هم متنش رو آماده کردم هم فشردشون کردم که بتونم یکجا قرار بدم
فقط هم بازی برای PS4 نیستش که هم برای Xbox One هستش هم برای PC

لطفا یکم صبور باشید من هم PS4 دارم ولی سر همین PS4 به شرکت شکایت کرده بودن که چرا فقط دارید بازی PS4 قرار میدید و من هم از ترس اینکه دوباره بهم گیر ندن مجبورم بازیهای PC هم آماده کنم که بصورت همزمان قرار بدم تا دوباره شکایتم رو نکنن بخاطر همین یکم زمان میبره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mgh2225 and Bigame

hosein1993

کاربر سایت
Jan 4, 2018
11
اول اینکه شما کلا شنبه و یکشنبه 3 تا آپدیت درخواست دادید
دوم اینکه فقط شما نیستید که درخواست میدید
آپدیت جدید رو من تو سایت قرار میدم الان برید شاتل ببینیند پشتیبانی ای که انجام میده شبیه من هست یا نه

در ضمن باز هم میگم فقط درخواست شما نیست
اگه آپدیت باشه مشکلی نیست من الان بیست تا بازی جدید هم عکس آماده کردم هم متنش رو آماده کردم هم فشردشون کردم که بتونم یکجا قرار بدم
فقط هم بازی برای PS4 نیستش که هم برای Xbox One هستش هم برای PC

لطفا یکم صبور باشید من هم PS4 دارم ولی سر همین PS4 به شرکت شکایت کرده بودن که چرا فقط دارید بازی PS4 قرار میدید و من هم از ترس اینکه دوباره بهم گیر ندن مجبورم بازیهای PC هم آماده کنم که بصورت همزمان قرار بدم تا دوباره شکایتم رو نکنن بخاطر همین یکم زمان میبره

سلام
دوست عزیز من 22 jan و 1 feb براتون لینک ارسال کردم.
با توجه به این مطالبی که عرض کردید فکر میکنم اینهمه کار برای یک نفر زیاد هست.و باعث تاخیر میشه.ماهم نهایت یکی دو روز میتونیم صبر کنیم.
درضمن من شاتل لند رو هم چک کردم.تمام اپدیتهایی که میخام اونا اپلود کردن.خودتون هم چک کنید.
من اصلا ادم غیر منطقی نیستم و اگه کمکی ازم بر میاد بگین انجام بدم.
بنده تو زمبنه ps4 و xbox one حرفه ای هستم و در ضمن نحوه اپلود دیتای xbox one که انجام میدین بی فایدس.چون با اپدیت جدید دیتا بدرد نمیخوره.اگه دیتای دو پارتی بذارین این مشکل حل میشه.با سپاس

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
سلام
دوست عزیز من 22 jan و 1 feb براتون لینک ارسال کردم.
با توجه به این مطالبی که عرض کردید فکر میکنم اینهمه کار برای یک نفر زیاد هست.و باعث تاخیر میشه.ماهم نهایت یکی دو روز میتونیم صبر کنیم.
درضمن من شاتل لند رو هم چک کردم.تمام اپدیتهایی که میخام اونا اپلود کردن.خودتون هم چک کنید.
من اصلا ادم غیر منطقی نیستم و اگه کمکی ازم بر میاد بگین انجام بدم.
بنده تو زمبنه ps4 و xbox one حرفه ای هستم و در ضمن نحوه اپلود دیتای xbox one که انجام میدین بی فایدس.چون با اپدیت جدید دیتا بدرد نمیخوره.اگه دیتای دو پارتی بذارین این مشکل حل میشه.با سپاس

اگه آپدیت بوده باشه که تا الان هرچی آپدیت برای PS4 اومده گذاشتم به جز این دو سه روز اخیر که دارم الان میزارم
اگه بازی جدید بوده باشه که گفتم بازی جدیدها رو باید آماده کنم که الان دارم قرار میدم
در ضمن رفیقم شاتل داره و خیلی دیر میگهقرار میدن یا درخواستها رو کم جواب میدن و بعید میدونم این حجم آپدیت PS4 که من قرار میدم رو قرار بدن

در مورد Xbox one هم یه بنده خدایی تو صفحه Xbox One گفتش که مشکلی از لحاظ آپدیتها نیستش فقط هنگام نصب روی Xbox اگر آپدیت جدیدی اومده باشه اون رو جداگونه از اینترنت دانلود میکنه و بقیش بصورت آفلاین ریخته میشه

و منظورتون از دیتای دو پارتی چی هستش رو من دیگه نمیدونم

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
SHADOW OF THE COLOSSUS R2 CUSA 08809
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...hreadId=0&serverIpAddr=192.168.1.7&r=00000003

Injustice 2 R2 Update 1.16 CUSA 05459
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA05459_00-INJUSTICE2000000-A0116-V0100_0.pkg

INSIDE R2 CUSA02754
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...hreadId=0&serverIpAddr=192.168.1.7&r=00000002

بی زحمت اینو تا شب قراربدین ریجن 1 رو گذاشتین ممنون میشم ریجن 2 اشم تا امشب بزارین

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: VISION484

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
اگه وایرلس اشتراکی هم داشته باشیم از آسیا دی ال دانلود کنیم بازم ترافیک کم نمیشه یا فقط این واسه adsl ها هستش ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر