دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام بخشید من از کجا باید بفهم ايدي بازي ویچر 3 که به صورت دیجیتال دارم با ایدی دیتا بازی که در سایت گذاشتی یکی هست

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
دوست عزیز فکر کنم اشتباه کردی به جای divintly originla sin 2 شماره یک ه این بازی رو گذاشتی لطفا شماره 2 شرو که لینکش رو در پیام خصوصی برات فرستادم قرار بده

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369

نسخه دموی بازی PES 2018 رو تست کردم فایده ای نداشتش با اکانت آمریکام وصل شدم ولی وقتی میخواستم برم داخل صفحه PES 2018 میگفت ریجن شما بن هستش بخاطر همین تو سایت نمیزارم

دوست عزیز فکر کنم اشتباه کردی به جای divintly originla sin 2 شماره یک ه این بازی رو گذاشتی لطفا شماره 2 شرو که لینکش رو در پیام خصوصی برات فرستادم قرار بده

بله میدونم اول نسخه یکیش رو گذاشتم بعدش نسخه دومش رو شاید یکی دوست داشت یکش ر وبازی کنه

سلام بخشید من از کجا باید بفهم ايدي بازي ویچر 3 که به صورت دیجیتال دارم با ایدی دیتا بازی که در سایت گذاشتی یکی هست

با مرورگر که بری داخل استور سونی بعدش بری داخل صفحه اون بازی که خریدی

اون بالا تو صفحه آدرس آخرش آیدی بازی رو زده که میتونی با آیدی سایت چک کنی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: shockwave

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
آقا کسی که اینترنت آسیاتک داره می‌تونه همیشه رایگان از آسیادی‌ال دانلود کنه؟ نیاز به اشتراک خاصی نیست؟
درود
باید بری از داخل پنل کاربری 1544 گزینه دانلود پلاس رو فعال کنی بعد میتونی هرچی خواستی از اسیا دی ال بگیری بدون کم شدن از حجمت

درود
FIFA 18 (Full Game) R1

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n.../f/UP0006-CUSA08038_00-FIFAFOOTBALL2018_0.pkg
داداش سریع بزار اینو
اولین باش :D

درود
دوستان گویا این ریجن 1 برزیل هست و ایدی دیتای امریکا این هستش
UP0006-CUSA08006_00-FIFAFOOTBALL2018
کسی لینک بازی رو گیر اورد بزاره همینجا

Last edited by a moderator:

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
درود
دوستان گویا این ریجن 1 برزیل هست و ایدی دیتای امریکا این هستش
UP0006-CUSA08006_00-FIFAFOOTBALL2018
کسی لینک بازی رو گیر اورد بزاره همینجا

این لینک هم شما داده بودید من همون ریجن 1 میزنم فقط لینک ریجن آمریکاش رو برام بفرستید چون جایی گیر نیاوردم الانم دیدم اون یکی فروم رو زده بودن فردا میادش لینکش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر