دانلود بازی های پلی استیشن 4 همراه با آپدیت

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
جرا فقط بازیهای ps4 رو میزارید . چشامون خشک شد ببینیم یه بازیی که هم نسخه ps4 داره هم pc همزمان با هم بزارید. مثل همین hellblade

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
جرا فقط بازیهای ps4 رو میزارید . چشامون خشک شد ببینیم یه بازیی که هم نسخه ps4 داره هم pc همزمان با هم بزارید. مثل همین hellblade
اره، اگر امکانش هست نسخه PC این بازی رو هم بزارید لطفا، ممنون

لینک تورنت (magnet) یازی:
لینک

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369

شما درخواستش رو بزارید یا لینک تورنتیش رو من دانلود کنم قرار بدم چون من فقط رفتم یسریا رو که تو سایت بود نسخه FitGirl رو گرفتم تو سایت قرار دادم

چندتا هم هستا گرفتم ولی یکم تنبلی میکنم متنش رو آماده کنم درسته متنش کمه ولی خیلی اعصاب خورد کنه سعی میکنم تو این هفته همش رو بزارم با یه سری آموزشای فتوشاپ و ورزشی

• Like
Reactions: h0p3

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
شما درخواستش رو بزارید یا لینک تورنتیش رو من دانلود کنم قرار بدم چون من فقط رفتم یسریا رو که تو سایت بود نسخه FitGirl رو گرفتم تو سایت قرار دادم

چندتا هم هستا گرفتم ولی یکم تنبلی میکنم متنش رو آماده کنم درسته متنش کمه ولی خیلی اعصاب خورد کنه سعی میکنم تو این هفته همش رو بزارم با یه سری آموزشای فتوشاپ و ورزشی

سلام، اگر میشه این بازی رو هم بزارین، ممنون
لینک

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوست عزیز
چرا بعضی بازی ها لینکشو برداشتید و نوشتید لینک دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است
خب اگر بازی مشکل داره چرا لینک بازی تو سایت های دیگه ست حتی تو شاتل لندم هست اما بعضی بازی ها مثل ghost recon نیست و اینو نوشته؟

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
سلام دوست عزیز
چرا بعضی بازی ها لینکشو برداشتید و نوشتید لینک دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است
خب اگر بازی مشکل داره چرا لینک بازی تو سایت های دیگه ست حتی تو شاتل لندم هست اما بعضی بازی ها مثل ghost recon نیست و اینو نوشته؟

دیگه زور شانل از آسیاتک بیشتره به اونا گیر نمیدن به آسیاتک گیر میدن

دوستان فعلا دسترسیم به سرور قطع شده تا رفع مشکل نمیتونم هیچ بازی و آپدیتی دانلود کنم تو سایت قرار بدم هرموقع برطرف شد اطلاع میدم

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: nimaprince

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر