1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

قرار گیری لینکهای بازی های PS4 همراه با آپدیت در سایت asiadl.ir بصورت مستیم مخصوص اعضای آسیاتک

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط generous6680, ‏May 14, 2017.

1. کاربر سایت

اسیاتک هم گیگی ۱۰۰۰ میده

2. کاربر سایت

سلام. چه بازی هایی رو حذف کردن جدیدا مگه ؟

3. کاربر سایت

نام:
    محمد
    والا به من و بقیه که گیگی 3 هزار تومن میفروشه .

الان روی یک خط مخابرات 1 ساله 100 گیک سرعت 16 مگ حدود 110 اینا درمیاد

اینم فاکتور آسیاتک خدمت شما با همون سرعت.حالا حساب بفرمایید گیگی چند در میاد

55555555555.jpg

بنده بحث قیمتی الان ندارم بحث اینه این شرکت نباید وقتی حدود 5 برابر داره بیشتر پول میگیره حداقل 2 برابر بیشتر امکانات بده !!! نه اینکه همون قبلی ها رو هم حذف کنه

آخرین ویرایش: ‏Jul 6, 2017
  4. کاربر سایت

ظاهرا بنیاد بازیهای رایانه ای از طریق سایت فیلترینگ گیر داده بیشتر بازیایی که خودشون تایید کردن و گفتن حذف کنید

حالا من لیست بازیایی که بنیاد تائید کرده رو دادم به شرکت اونا باید با فیلترینگ و بنیاد صحبت کنن

حالا باید دید بنیاد چکار میکنه احتمالا آسیاتک باید کاری کنه تا بنیاد راضی شه

تا بنیاد راضی نشه اینا گیر میدن به بازیا

باز پیگیر هستم

والا من یکی بیشتر بخاطر اینکه حجم میخرم ولی برای ماه بعد نمیره از آسیاتک شاکی هستم اون سری سر یک گیگ درسته ارزشی نداره ولی یک گیگ هم برای حجمی یک گیگ هستش کلی شاکی شدم و زنگ زدم ولی میگن ما حجم رو انتقال نمیدیم اعصابم رو ریختن بهم

رفیقم شاتل داشت عید بهش 5000 گیگ دانلود رایگان دادن حدود 400 گیگ فقط بازی آنلاین بازی کردش من رو میگید یک حسرتی خوردم 5000 گیگ فقط 18000 هزار تومن توی 15 روز عید یعنی من بودم دو تا هارد 2 ترا میخریدم کلش رو با سریال و فیلم پر میکردم

بعد بی انصاف 1 گیگ حجم رو انتقال نمیده به ماه بعدش

فکر کنم ارزش افروده خورده بهت که اینطوری درومده همینجوریش یک گیگ میگیریم 3000 تومن 270 تومن هم ارزش افزوده میاد روش حالا نمیدونم 100 گیگ چطوری هستش خودتون حساب کنید این ارزش افزوده هم شده خوب چیزی برای کشیدن جنس هم از ما ارزش افزوده میگیرن هم مخابرات رو قبضا حالا نمیدونم این ارزش افزوده چرا هردوطرف از ما میگیرن سر اینترنت

احتمالا امروز VPS وصل میگم احتمالا اگه وصل شد فقط من اول آپدیت بازیا رو برای دانلود میزارم اونایی که درخواست دادن چون اونا واجب تر هستش بعدش Crash رو میزارم چون جدید هستش بعدش دوباره ولفنشتاین رو باید بزارم چون پاک شدش

فقط امیدوارم امروز وصل شه VPS

اگه شانس باشه و سرعت دانلود رو روی 8 مگ گذاشته باشن احتمالا تا جمعه اگه بشه همه رو قرار بدم ولی اگه دوباره روی 1 تا 2 مگ باشه فکر کنم یکم زمان ببره دانلودشون از سایت PLAYSTATION

Last edited by a moderator: ‏Jul 8, 2017
    dooste.man83 و m_nazary2001 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

هر موقع Vps وصل شد خواستی بزنی هوریزون رو نزن اپدیت جدید اومد هنوز لینک ندارم :(

6. کاربر سایت

سلام یکاری کن یه کانال تلگرام بساز هر لینکی بمیاد گیر میده بزار اونجا فعلا ملت بتونن استفاده کن حیفه

7. کاربر سایت

خوهاشا آپدیت130 horizon zero dawn ریجن 1 رو توی اولیت های اصلیتون بذارید!
    ممنونیم

8. کاربر سایت

سلام دوستان

VPS الان وصل شدش من اول آپدیتا رو قرار میدم چون واجب تر هستش بعدش بازی Crash و ولفنشتاین رو فقط ظاهرا باز این سایت آپدست برای PS4 خراب شده آپدیت جدید چیزی اومده بزارید ممنون حتی بازیایی که آپدیت لینکشون رو گذاشته بودید ولی آپدیت جدیدتر براش اومده

voldmort این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

10. کاربر سایت

سلام لینک تمام اپدیت ها که تو کانالم هست چرا استفاده نمی کنی

11. کاربر سایت

بیشتریشون ریجن دو هستن و اوناییکه اینجا لینک رو گذاشتن ریجن دارن فعلا واچ داگ و پی دی رو گرفتم از کانال یه سری هم بازی هستش که فعلا آپدیتایی که درخواست دادن و بازیا رو بگیرم بعدش میرم سراغ کانال اونایی که تو سایت نیست رو اضافه میکنم مخصوصا بازیا

12. کاربر سایت

سلام
    دوستان من اپدیت بازیهارو غیر از این سایت چجوری میتونم پیدا کنم؟
    سایت دیگه ای میشناسین مثل این باشه ؟
    بالا نمیاد این سایت
    www.orbismodding.com

13. کاربر سایت

نام:
    علی
  14. کاربر سایت

بچه ها همه آپدیتا و بازیا رو گرفتم ولی چهار تاش رو بیشتر نتونستم بزارم داخل سایت

آسیاتک دو روزه که قطعی وصلی داره برای من

ولی امروز دیگه خیلی قطع و وصل میشه فکر کنم برای شما هم همینطوره

بقیش رو فردا میزارم امیدوارم تا فردا مشکل رو حل کنن

15. کاربر سایت

درود
    داداش بازیهایی که اپدیتاشو میزاری اسماشو اینجا بگو تا بچه ها بدونن کدوم بازیها برزو رسانی شده
    این طوری یه ساعت باید داخل بازیها دنبال بگردن

این صفحه را به اشتراک بگذارید