نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا

گناه کار! محوریت داستان بازی همون چیزی هست که لو رفت! مبارزه با یه فرقه دینی شیطانی! این شخصیت منفی تو تصویر چه چهره خوفناکی داره! کلا چهره های تو تصویر آمریکایی اصیل هستن، خیلی خوبن.
پ.ن: ستینگ بازی متفاوت ترین گزینه ممکنه! حتی متفاوت تر از پرایمال! وسترن شدن بازی می تونست باعث تغییرات اساسی تو گیم پلی و حال و هوای بازی بشه اما این به درد فارکرای نمی خوره! چیزی که انتخاب کردند بهترین گزینه هست! اینکه سمت وسترن نرفتن یه خوبی دیگه داره اینه که دیگه نیازی نیست با RDR2 مقایسه بشه! راکستار الان یه خدا شده نمیشه باهاش رقابت کرد و باید ازش دور شد!

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوباره تکراره مکررات یک بدمن کپی از واس قیافش باز ته چهره اش فرقی با واس نداره کلا انگار ایده خاصی ندارن برای فارکرای بعد شماره ۳ که یک بدمن غول خلق کردن نمیتونن به راحتی از واس و اون تم دیوانگی بگذرن قراره هی بدمن دیوانه تو هر شماره اصلی تکرار بشه من که امیدی ندارم به این فارکرای ولی منتظر AC هستم

• Like
Reactions: FaRd!N

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این رو توی تاپیک FC5 گفتم اینجا هم میزارم به دلیل اهمیت داشتن این نسخه از خیلی لحاظها :

فمینیستن ، برا من مهم بود بعد شماره های مختلفو تقریبا یک شکل ، یه آنتاگونیست در سری داشته باشیم که شیوه ی بر پایی انقلاب جدیدش دقیقا از کتب مذهبی به شیوه ی دجال یا همون ضدمسیح برگرفته شده باشه ، اصلا به نسخه های قبلی کار نداشته باشید ، چون این شماره سعی داره روی فرقه های شیطانی و مناسکشون تمرکز کنه ، دستشون خیلی بازه برای ترکیب لحظات جنون آمیز !! . امیدوارم به این نسخه ، و بسیار علاقه مند به موضوعی که طرح شده .

• Like
Reactions: Hamid Payne

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
فکر کنم اینکه هنوز یک تصویر درست حسابی و کامل از شخصیت اصلیه AC نگرفتیم، تنها سورپرایز کنفرانس باشه:-"
گرچه فکر میکنم به زودی تیزری چیزی میدن:D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
من به شخصه خیلی با جو AC قبلی و لندن در زمان انقلاب صنعتی و اینا حال کردم :D البته غیر Cut-scene انتهای بازی از اون یارو هندیه :| ! ولی وقتی اسم یوبی مونترال و شاهکار Black Flag میاد دیگه صبر کردن سخت میشه .

بیصبرانه منتظریم لول

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
پارسال همین موقع ها، SC تو سکوت مطلق خبری بود. ما هم تا ثانیه آخر کنفرانس یوبی سافت امید داشتیم نمایش داشته باشه که نداشت. :(
امسالم دوباره به نزدیکی ها رسیدیم و هیچ، تاکید میکنم هیییچ خبری نیست که باعث میشه امسال مثل پارسال گول نخورم و الکی امیدوار نباشم :|

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
پارسال همین موقع ها، SC تو سکوت مطلق خبری بود. ما هم تا ثانیه آخر کنفرانس یوبی سافت امید داشتیم نمایش داشته باشه که نداشت. :(
امسالم دوباره به نزدیکی ها رسیدیم و هیچ، تاکید میکنم هیییچ خبری نیست که باعث میشه امسال مثل پارسال گول نخورم و الکی امیدوار نباشم :|
این لیک ها به جرات میگم 95% کنترل شده هستن! کنفرانس یوبی هم همیشه یه سورپرایز گنده داشته که هیچ کس ازش باخبر نبوده، تو کنفرانس امسال هم قطعا استراتژی چند ساله کنفرانس های یوبی تغییر نمیکنه بنابراین سورپرایز داریم و دیگه نوبتی هم باشه نوبت سم فیشره.
من 100% مطمئنم، یوبی تورنتو خیلی وقته خبری ازش نیست.
پ.ن: دوستان لطفا یه امضا درست کنید/پیدا کنید بزاریم کنار امضای بتزدا.

• Like
Reactions: armin_shadow

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این لیک ها به جرات میگم 95% کنترل شده هستن! کنفرانس یوبی هم همیشه یه سورپرایز گنده داشته که هیچ کس ازش باخبر نبوده، تو کنفرانس امسال هم قطعا استراتژی چند ساله کنفرانس های یوبی تغییر نمیکنه بنابراین سورپرایز داریم و دیگه نوبتی هم باشه نوبت سم فیشره.
من از این ناحیه پارسال ضربه بدی خوردم واسه همین نمیخوام امیدم رو بالا ببرم :D
معرفی شد که خب چه بهتر سورپرایز میشیم حالش هم بیشتره :D معرفی نشد هم حداقل ضد حال نمیخوریم :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
البته سال پیش سورپرایز Steep !! بود. زیاد امیدوار نباش :D
ستاد مبارزه با هایپ :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من از این ناحیه پارسال ضربه بدی خوردم واسه همین نمیخوام امیدم رو بالا ببرم :D
معرفی شد که خب چه بهتر سورپرایز میشیم حالش هم بیشتره :D معرفی نشد هم حداقل ضد حال نمیخوریم :D
Sc دیگه به تاریخ پیوست بهتره کلا امیدوار نباشی:| به عاقبت Hitman و دیگر ip هایی مثل theif پیوست یوبی هم الان بجز AC و Farcry که براشون کمپین افلاین داره و سود ده هستن بقیه بازی هاش کلا دیگه رفتن رو انلاین

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چند وقتی هست یک نکته ای به شدت ذهنم رو درگیر کرده بخش اصلی گیمپلی بازی AC به پارکور و به اصطلاح بالارفتن از ساختمان ها/محیطهای طبیعی مرتفع و غیره میپردازه. اگر خاطرتون باشه این گیمپلی تقریبا از زمان شاهزاده ایرانی شروع شد که در ادامه تبدیل به AC شد و در سالهای بعد شاهد Climbing مشابه تو بازیهایی مثل انچارتد و توم ریدر هم بودیم ولی نکته ای هست که به نظرم دیگه این سبک گیمپلی به شدت تکراری و خسته کننده شده. تقریبا ده دوازده سال هست تو بازیهای مختلف که تعدادشون هم هر روز بیشتر میشند (مثل shadow of mordor) شاهد یک الگو تکراری هستیم.

اخرین بازیی که تو این سبک انجام دادم و تمرکز زیادی روی این بخش داشت U4 بود که تقریبا نصف بازی شامل گردش تو محیط و climbing میشد. هدف اصلی سازنده این بود با گردش تو محیط و .. یک حس ماجراجویی به ما انتقال پیدا کنه که حقیقتا هم تاحدی موفق بود ولی بخش هایی که شامل بالا رفتن از در و دیوار بود واقعا دیگه یکجورایی برام ملال اور و تکراری شده بود. حالا تو انچارتد یک طناب اضافه کردند و یا توم ریدر یکی دوتا ایتم اضافی در کل فرقی نداره ماهیت climbing تو تمام بازیهای مشابه یکی هست و چالش خاصی نداره، دو نسخه اخیر AC هم که خلاقیت خاصی در این بخش بالا رفتند نداشتند بماند که همه بهش اشراف داریم. به شخصه امیدوارم کلا یک بازنگری خفنی تو این بخش بشه چون یقینا قابل حذف شدن از بازیهای اکشن ماجراجویی نیست ولی قابلیت هایی مثل stamina که چالش رو به این بخش اضافه کنه به نظرم میتونه مفید باشه و حداقل از این حالت تکراری که به سمت جهت A رو فشار بدیم در بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر