نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
@Akiba
سی جی کجا بود برادر من :D تریلر از خود بازی بود :D
CG بودا! :-" یعنی به نظرم بعضی جاهاش CG بود، بعضی جاهاش خود بازی! :-"
هیچ جوره نمیتونم قبول کنم که کل تریلر از خود بازی بوده:D

به هر حال...دیگه بدتر،چرا CGتریلر نمیدن:| S&B و BG&E2 ، دوتا خفنش رو داشتن! AC نباید به رسم هر ساله یکی توی E3 داشته باشه؟ :((

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
خب مثل اینکه از اون مجری دوست نداشتنیه سالهای قبل خبری نبود و تایم کمی هم به جاست دنس اختصاص داده بودن
همین خودش پیشرفت بزرگیه...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
از اونجایی که ته دلم انتظار یه کنفرانس خیلی حوصله سر بر رو دارم می گیرم می خوابم، امیدوارم فردا پشیمون بشم از تصمیمم و با صحنه SC و Rayman و POP و BG&E2 تو فروم اخبار رو به رو بشم:))
پ.ن: گند بزنن این استکبار جهانی رو، اینم ساعته دارن؟ می زاشتید 6 عصر کنفرانسا رو خوب:D
خوب من یهو دیشب تصمیم گرفتم نخوابم:D و خداروشکر که نخوابیدم:D
چه قدر خوب بود کنفرانس:D جدا من اون BG&E2 رو به عنوان یه جوک کامل گفتم مطمئن بودم وجود نداره، ریمن هم همینطور، کی فکرشو می کرد دوتاشون معرفی بشن؟:))
وسط کنفرانس هم که تا یه چراغ سبز می دیدم بلند می شدم رو هوا منتظر SC بودم. اون بازی تورنتو رو که معرفی کردن لوگوشون که اومد ایست قلبی کردم یه لحظه ولی فیل شدم متاسفانه:( سر FC5 که دیگه مطمئنم قصدشون ترول کردن بود، کل چراغای سالنو سبز کردن نامردا:(
ولی کلا کنفرانس عالی بود، فار کرای 5 خیلی خوبه و اونقدر خرت و پرت اضافه کردن که تکراری نشه، AC که از ویچریزه شدنش استقبال کرده بودم و می کنم، BG&E2 هم که تنها سوپرایز خفن کل E3 امسال بود عملا، یوبیسافت هم با این کنفرانس به اندازه کافی پول در میاره که از ویوندی فرار کنه:D
از اونجایی که سونی همش انحصاری بود این با اختلاف زیاد بهترین کنفرانس سال واسه من:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: armin_shadow

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بهترین کنفرانس امسال بدون شک ماله یوبی بود
جالبه من اصلا خبر نداشتم که ساعته چنده یهو لینک نمایش زنده رو دیدم و زدم دیدم داره فارکرای 5 نشون میده .درون حین به کسی که کنارم بود گفتم مردشورشون رو ببرن که هر سال میگذره و هیچ خبری ازین BG&E2 نمیدن که یهو چند دیقه بعد BG&E2 رو نشون دادن!! به حدی شوکه شدم که باورم نمی شد واقعا BG&E2 ه بعدش جوری داد زدم که همه خونه از خواب بیدار شدن :D من کلا زیاد دیگه اخبار رو فرصت نمی کنم دنبال کنم حالا الانم خبر ندارم که اینا قبلا گرا داده بودن که میخوان نشون بدن یا نه ولی من کاملا اتفاقی کنفرانس رو آخراش رو دیدم و یهو یاده بازی افتادم و به شکل کاملا رویایی یوبی تریلر CG بازی رو گذاشت جلوم! البته بعدش که یه خرده فکر کردم یادم اومد که این سومین باره که شاید سره کار بریم با این تریلر های یوبی و بازم ممکنه بازی بره توی اغما! خیلی جالب بود انسل هم گریش گرفته بود از بس که شماره 2 این بازی کش و قوس پیدا کرد و ساختش طول کشید ولی امیدوارم این بار بازی بره توی مرحله ساخت و در نهایت فروش خوبی بکنه و دل طرفداراش که 15 سال منتظر موندن رو خوشحال کنه

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
هرقد بتزدا و EA جوک بود کنفرانسشون یوبی امسال خوب بود. ازشون بعید بود همچین کنفرانس خوبی :D فقط خیلی ابلهن که یه تیزر از سم فیشر نشون ندادن :-w
به شدت منتظر دانگریدهای فارکرای هستیم :D

• Like
Reactions: WTF?

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
یوبیسافت شدیدا به پول نیاز داره که از شر ویوندی خلاص بشه، فکر نکنم فعلا دانگرید و ... داشته باشن چون قطعا به فروششون ضربه می زنه و خیلی گرون تموم می شه واسشون:D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اول و آخر مراسم برای من از بقیه جاهاش جذاب تر بود تقریبا .
کلا جالب بود مراسم
خوب دوباره شایعه ی انحصاری زمانی (یک سال) بیاند جدید اومده و شخصی هم که شایعه کرده گویا چندین بار شایعاتش درست بوده . مثلا اسم بازی مشترک بین ربید و ماریو رو شایعه کرده بوده و تقریبا گفته بوده تریلر پخش میشه از همین بازی بیاند. احتمالا همین امشب مراسم نینتندو اعلام بشه انحصاری زمانی بودن این بازی

Rumor: Beyond Good and Evil 2 is a Timed Nintendo Switch Exclusive

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر