Nintendo @E3 2017

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
e3-plans-656x656.jpg

نینتندو برنامه ی خودش را برای E3 2017 اعلام کرد . برای معرفی بازیهای 2017 و ... مراسمی دیجیتالی مشابه با Nintendo Direct به نام Nintendo Spotlight خواهد داشت که محوریت اصلی این مراسم حول super mario odyssey و بازیهای نینتندو سویچ که در 2017 عرضه میشوند می باشد اما به نظرم قطعا شاهد معرفی بازی یا بازیهای جدید هم هستیم .

920.gif

Nintendo Spotlight در تاریخ 23 خرداد ساعت هشت و نیم شب به وقت تهران پخش خواهد شد.

e9e8f3a6a4dca428df9f5f1b1829d52b.gif

جدای از این مراسم امسال مجددا شاهد Treehouse هم هستیم که در ان بازیساز ها و ... از یکسری بازیهای که معرفی شده نمایش گیم پلی پخش میکنند و در مورد آن صحبت میکنند . طبق گفته های نینتندو احتمال وجود لحظات غافل گیر کننده هم وجود دارد . Treehouse به مدت سه روز در تاریخ های مشخص بر گذار میشود. اما اولین آن بعد از اتمام Nintendo Spotlight شروع میشود.

مراسم های دیگری نظیر بر گذاری مسابقات Splatoon 2 و Arms هم وجود دارد.

20e812dbb0a61ae80622a1f4ab7d1d4f2ef75b9d_hq.gif

tumblr_ol68s7K3OX1r61mabo4_500.gif

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
امسال تنها اخباری که منتظرشون هستم از نینتندو هست، بازی ها و چیزهایی که توی E3 نشون میدن میتونه نظر خیلی ها رو نسبت به کنسول عوض کنه (هرچند که تا همین جا هم واقعا خوب عمل کردن).
از نظر بازی های انحصاری سال 2017 واقعا فوق العادست برای switch و حتی اگه بازی دیگه ای هم معرفی نشه برای امسال مشکل بزرگی نیست به نظرم. Zelda, Mario, Spaltoon, Arms, Xenoblade, Mario Kart همگی بازی های عالی هستن و اینطوری اسمشون رو کنار هم بخونیم و بگیم همشون با هم توی یکسال منتشر میشن یجورایی غیر قابل باور هست :D مخصوصا زلدا و ماریو، بزرگترین فرانچایز های نینتندو توی یکسال.
Splatoon هم با اینکه خودم نتونستم شماره اولش رو بازی کنم ولی با توجه به نسخه قبلیش (فروش و نظرات منتقد ها و گیمرها) و اطلاعاتی که تا الان ازش منتشر شده میره که تبدیل بشه به یکی از بهترین بازی های امسال. جدا از بخش Multiplayer بازی Campaign و Horde mode هم که برای بازی معرفی شدن واقعا عالی به نظر میرسن.

Monster Hunter XX هم برای سویچ معرفی شد و الان فقط میمونه خبر انتشارش توی غرب که منتظرش باشیم. یکی دیگه از موفقترین بازی ها روی 3DS، حتی اگه یه عده ناامید شده باشن چون بازی پورت 3DS هست ولی حتی همین هم کافیه تا خیلی ها که تا الان سویچ نخریده بودن کنسول رو بخرن، و از اون مهمتر این نشون میده که کپکام توجهش به سویچ جلب شده :D و به احتمال خیلی خیلی زیاد MH بعدی رو روی سویچ میبینیم.
باوجود Splatoon 2 و MH و ایتکه هر دوتاشونم توی تابستون منتشر میشن فکر کنم Switchـی توی ژاپن برای خرید پیدا نشه :D
تنها بازی انحصاری که الان سویچ برای 2017 لازم داره Smash Bros هست، حتی اگه شبیه MK8 یه پورت باشه هم مشکلی نیست، معرفیش line up بازی های انحصاری سویچ رو برای امسال کامل میکنه.

حود نینتندو گفته که تمرکز روی بازی هایی هست که امسال منتشر میشن و همونطور که گفتم امسال از نظر بازی های انحصاری کمبود نداره سویچ ولی سال های بعد...
Pikmin و Animal Crossing احتمال نمایششون بیشتره ولی من متروید میخوام :| :D مهم نیست متروید سه بعدی و ادامه پرایم باشه یا 2D، وقتشه که این فرانچایز برگرده :| حتی اگه یه تیزر تریلر نشون بدن هم کافیه :| متروید لطفا :|

3 بخش دیگه میمونه که توی کنفرانس میتونن نمایش داشته باشن.
1. Virtual Console و کلا خدمات آنلاین. وقتشه که نینتندو اینارو رسما رونمایی کنه. از نکات منفی سویچ موقع لانچ همین خدمات انلاینش بود که تا الان هم خبری ازشون نیست. معرفی GameCube VC میتونه ارزش کنسول رو 2-3 برابر کنه :D
2. 3rd party support از استدیو های غربی که برای من خیلی مهم نیست. میدونیم که بازی های AAA احتمالا روی سویچ منتشر نمیشن ولی بازی های سبک تر از ناشر های مختلف میتونه خیلی کمک کنه به سویچ. بجز South park هم بازی 3rd party خیلی خاصی نیستش که منتظر معرفیش برای سویچ باشم.
3. Indie Games که برای من خیلی خیلی مهم هست :D الان سویچ بهترین پلتفرم برای بازی های مستقل هست (قابل حمل بودن و ...) و تعداد بازی های مستقل که میخوام روی سویچ ببینمشون انقدر زیاده که نمیتونم لیستشون کنم :D ولی چندتا از بازیی هایی که میخوام برای سویچ معرفی بیشن Deaths Gambit, darkest Dungeon, Below هستن.

مورد دیگه ای که برای من خیلی مهم هست و احتمالا ازش توی E3 چیزی نمیبینیم بازی های 3rd party از استدیو های ژاپنی هست، موفقیت سویچ توی ژاپن تضمین شدست و الان فقط میمونه اینکه سازنده ها شروع کنن بازی ساختن برای سویچ. Atlus, SquarEnix, Level 5, Platinum, Capcom و....
در کل موفقیت سویچ تضمین شدست و از اینجا به بعد هرچیزی که برای کنسول معرفی بشه فقط به موفقیتش اضافه میکنه.

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
امسال تنها اخباری که منتظرشون هستم از نینتندو هست، بازی ها و چیزهایی که توی E3 نشون میدن میتونه نظر خیلی ها رو نسبت به کنسول عوض کنه (هرچند که تا همین جا هم واقعا خوب عمل کردن).
از نظر بازی های انحصاری سال 2017 واقعا فوق العادست برای switch و حتی اگه بازی دیگه ای هم معرفی نشه برای امسال مشکل بزرگی نیست به نظرم. Zelda, Mario, Spaltoon, Arms, Xenoblade, Mario Kart همگی بازی های عالی هستن و اینطوری اسمشون رو کنار هم بخونیم و بگیم همشون با هم توی یکسال منتشر میشن یجورایی غیر قابل باور هست :D مخصوصا زلدا و ماریو، بزرگترین فرانچایز های نینتندو توی یکسال.
Splatoon هم با اینکه خودم نتونستم شماره اولش رو بازی کنم ولی با توجه به نسخه قبلیش (فروش و نظرات منتقد ها و گیمرها) و اطلاعاتی که تا الان ازش منتشر شده میره که تبدیل بشه به یکی از بهترین بازی های امسال. جدا از بخش Multiplayer بازی Campaign و Horde mode هم که برای بازی معرفی شدن واقعا علای به نظر میرسن.

Monster Hunter XX هم برای سویچ معرفی شد و الان فقط میمونه خبر انتشارش توی غرب که منتظرش باشیم. یکی دیگه از موفقترین بازی ها روی 3DS، حتی اگه یه عده ناامید شده باشن چون بازی پورت 3DS هست ولی حتی همین هم کافیه تا خیلی ها که تا الان سویچ نخریده بودن کنسول رو بخرن، و از اون مهمتر این نشون میده که کپکام توجهش به سویچ جلب شده :D و به احتمال خیلی خیلی زیاد MH بعدی رو روی سویچ میبینیم.
باوجود Splatoon 2 و MH و ایتکه هر دوتاشونم توی تابستون منتشر میشن فکر کنم Switchـی توی ژاپن برای خرید پیدا نشه :D
تنها بازی انحصاری که الان سویچ برای 2017 لازم داره Smash Bros هست، حتی اگه شبیه MK8 یه پورت باشه هم مشکلی نیست، معرفیش line up بازی های انحصاری سویچ رو برای امسال کامل میکنه.

حود نینتندو گفته که تمرکز روی بازی هایی هست که امسال منتشر میشن و همونطور که گفتم امسال از نظر بازی های انحصاری کمبود نداره سویچ ولی سال های بعد...
Pikmin و Animal Crossing احتمال نمایششون بیشتره ولی من متروید میخوام :| :D مهم نیست متروید سه بعدی و ادامه پرایم باشه یا 2D، وقتشه که این فرانچایز برگرده :| حتی اگه یه تیزر تریلر نشون بدن هم کافیه :| متروید لطفا :|

3 بخش دیگه میمونه که توی کنفرانس میتونن نمایش داشته باشن.
1. Virtual Console و کلا خدمات آنلاین. وقتشه که نینتندو اینارو رسما رونمایی کنه. از نکات منفی سویچ موقع لانچ همین خدمات انلاینش بود که تا الان هم خبری ازشون نیست. معرفی GameCube VC میتونه ارزش کنسول رو 2-3 برابر کنه :D
2. 3rd party support از استدیو های غربی که برای من خیلی مهم نیست. میدونیم که برای های AAA احتمالا روی سویچ منتشر نمیشن ولی بازی های سبک تر از ناشر های مختلف میتونه خیلی کمک کنه به سویچ. بجز South park هم بازی 3rd party خیلی خاصی هم نیستش منتظر معرفیش برای سویچ باشم.
3. Indie Games که باری من خیلی خیلی مهم هست :D الان سویچ بهترین پلتفرم برای بازی های مستقل هست (قابل حمل بودن و ...) و تعداد بازی های مستقل که میخوام روی سویچ ببینمشون انقدر زیاده که نمیتونم لیستشون کنم :D ولی چندتا از بازیی هایی که میخوام برای سویچ معرفی بیشن Deaths Gambit, darkest Dungeon, Below هستن.

مورد دیگه ای که برای من خیلی مهم هست و احتمالا ازش توی E3 چیزی نمیبینیم بازی های 3rd party از استدیو های ژاپنی هست، موفقیت سویچ توی ژاپن تضمین شدست و الان فقط میمونه اینکه سایزنده ها شروع کنن بازی ساخت برای سویچ. Atlus, SquarEnix, Level 5, Platinum, Capcom و....
در کل موفقیت سویچ تضمین شدست و از اینجا به بعد هرچیزی که برای کنسول معرفی بشه فقط به موفقیتش اضافه میکنه.
کلا با نظرتون موافقم :)
البته من امیدوارم 3rd party مثل دوران Wii هم براش بیاد
حتی شده نسخه جمع و جور تر و یا کوچیکر یکسری بازیهای بزرگ بیاد به نطرم بد نیست
اللته مثلا اگه چیزی مثل NFS nitro Wii این تیپ ساپورت بشه هم جالبه به نطرم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Rumor: Nintendo increasing Switch production, targeting 18 million units by March 2018 - Nintendo Everything
Financial Times says Nintendo “is now targeting Switch hardware production of 18m units for the 12 months ending March 2018.” Nintendo previously set a forecast of ten million units for the current financial year.

For its part, Nintendo is denying an increase of Switch’s production “to that level”. Since its forecast has already been determined, it would be unlikely for the company to come out any say anything official to Financial Times.​

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Rumor: Nintendo increasing Switch production, targeting 18 million units by March 2018 - Nintendo Everything
Financial Times says Nintendo “is now targeting Switch hardware production of 18m units for the 12 months ending March 2018.” Nintendo previously set a forecast of ten million units for the current financial year.

For its part, Nintendo is denying an increase of Switch’s production “to that level”. Since its forecast has already been determined, it would be unlikely for the company to come out any say anything official to Financial Times.​

خوب قطع به یقین اگه این شایعه درست باشه قطعا نینتندو برنامه های بزرگی برای این کنسول (به خصوص بازیهای انحصاری منظورم هست) داره به نظرم
باید صبر کنیم و ببینیم
البته یه چیزی هم بگم همه بازیهای نینتندو در e3 امسال برای سویچ قاعدتا رونمایی نمیشه به نظرم
حتی امکانش هست به نظرم که یکسری ها رو در یک یا چند ویدیو دایرکت جداگانه و ... معرفی کنه تا پایان 2017

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بازی Anonymous;Code هم که ویژوال ناول جدید کمپانی 5pb و استدیو Chiyomaru هست ( سازنده های عناوین معروفی از جمله Steins;Gate ) برای سوئیچ هم تائید شد !
( قبل از این برای PS4 و PSVITA معرفی شده بود )
بازی هم قراره در سال 2017 عرضه بشه ! ( فعلا فقط برای ژاپن )
پ.ن :اگه نینتندو به همین روند ادامه بده و استدیو هایی که تا الان بازیاشون رو برای کنسولای نینتندو نمیدادن به سمت سوئیچ بکشه خیلی خوبه !
مخصوصا این سبک که تو بازار ژاپن پرطرفداره و تو غیر ژاپن هم طرفداراش روز به روز دارن بیشتر میشن !

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اصلن از این arms خوشم نیومد تعریف کردن گفتم چی باشه تریلرش هیچ چیز خاصی نداشت چهارتا دست فنری پرت میکردن:-s

یه توصیه کلی میکنم بازی کردن به خصوص در این نوع بازی ها با دیدن تریلر فرق داره . من به شخصه تجربه اش کردم ولی با دیدن تریلر گیم پلی هایپ نشدم خیلی . بر اساس تجربه ای که داشتم تقریبا خوشم اومده و به نظرم احتمال موفقیتش هستش
بزرگترین چیزی که احتمال میدم عیب بازی در لانچ باشه مشکل کمبود محتوا هستش به نظرم احتمالا . البته تمام آپدیت هایی که میگیرهبعد از لانچ گویا رایگان هستش

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اصلن از این arms خوشم نیومد تعریف کردن گفتم چی باشه تریلرش هیچ چیز خاصی نداشت چهارتا دست فنری پرت میکردن:-s

ببین این دست بازیا زمان لانچ برا معرفی و کاربرد گیم پد و توانایی ها کنسول میان کلا , مثل بازی wii play کنسول wii - یا wii sport کنسول wii -- یا warioware touched کنسول ds و .........
که بعد از مدتی این بازیا مجانی میشن , مثلا رو گیم پد اضافه میخری یه نسخه از بازی به صورت مجانی تو پکش هست

• Like
Reactions: jhoobin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر