خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

گفتگو در '3DS' ایجاد شده توسط playstation1, ‏May 13, 2017.

1. George Chapman

کاربر سایت

آقا دمت گرم از راهنماییت .

alisantori این نوشته را Like کرده است.
  2. Wander

کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام به برو بچز نینتندو
    آقا این 3DS بعد از سویچ کلا مرد دیگه درسته؟ من دیگه خیلی وقته اونجوری اخبار گیم رو دنبال نمی کنم ولی ظاهرا دیگه هیچ برنامه ای نینتندو براش نداره. لیست بازی هاش واقعا کمه و من فکر می کردم خیلی بازی دیگه هم واسه رفتن داره ولی الان دیدم کلا 20 تا بازی درست و درمون به زحمت توشون پیدا میشه که توی همونا هم ژانرهایی که ماها عموما دوست داریم کلا 10 تا بازی بیشتر نیست. حیف این کنسول .کاش نینتندو می تونست بیشتر خودش بازی بسازه چرا که فقط خودش می تونه به کنسولش ارزش بده بقیه که دوزار بازی هایی که روی پلتفرمهای نیتندو میدن ارزش نداره و همیشه جز ضعیف ترین بازی های این کنسول حساب میشن. حالا که فعلا به عشق زلدا آخریش هکش کردم و میخوام یه دل سیر زلدا بازی کنم ولی واقعا حیف چون کنسول واقعا خوبی بود

Elyas sun, alisantori و hanif36 این نوشته را Like کرده اند.
  3. hanif36

کاربر سایت

اخه از عمر این کنسول ۷ ساله که میگذره ( خودش یه نسله) بعدشم اینکه سوییچ هرچند تو تبلیغات نینتندو یه کنسول خونگیه ولی در عمل کنسول دستیه . پس دیگه نینتندو تمرکزشو فقط میذاره رو سوییچ و نکته بعدی این که سخت افزار ۳ds به شدت ضعیفه و واقعا تو سال ۲۰۱۷ نینتندو کاریش نمیتونه بکنه تا مردم راضی بشن از بازیهایش(هرچند بازیای نینتندو گرافیک محور نیستن) و درضمن خانواده 3ds تا الان ۷۰ میلیون فروش داشته که همین باعث شده تا نینتندو از فروش 3ds رضایت داشته باشه. سوییچم فکنم ۷ میلیون فروش داشته که تا کریسمس احتمالا به ۹ میلیون برسه . پس به احتمال زیاد برای یه بازه ی ۶-۷ ساله نینتندو میخواد از سوییچ به عنوان کنسول دستی پشتیبانی کنه تا ۲۰۲۱ که سونی و مایکروسافت برن سراغ نسل ۹ که نینتندو هم تا اون موقع میتونه سوییچ رو به عنوان جایگزینی برای 3ds تو بازارها بفروش برسونه

alisantori, residen و Wander این نوشته را Like کرده اند.
  4. Wander

کاربر سایت

نام:
    محمد
    اون اوایل این circle pad pro رو خریدم واسه رزیدنت اویل ولی بعدش انگار هیچ بازیی باهاش کار نمی کنه الا 7-8 تا بازی . راهی واسش درست نشده که باقی بازی ها رو هم بشه باهاش رفت؟

alisantori این نوشته را Like کرده است.
  5. mamaka

کاربر سایت

دوستان گرانقدر کسی می تونه قیمت روز 3ds xl و newرو اینجا بگه یا برام پ.خ کنه ؟ممنون میشم البته اگه امکان داشت یه فروشگاه هم برای خرید بفرمایید

6. hanif36

کاربر سایت

3ds xl که نوش نیس. new 3ds xl یک تومن. 2ds هم از ۷۰۰ تومن

mamaka این نوشته را Like کرده است.
  7. mamaka

کاربر سایت

داداش این 2ds قضیه اش چیه چه بازیهایی اجرا میکنه ؟؟همون بازیهای ds قدیمی ؟؟ببخشین زیاد سوال میپرسم آخه تا حالا کنسول نینتندو نداشتم

hanif36 این نوشته را Like کرده است.
  8. hanif36

کاربر سایت

همون 3ds هستش. فقط تصاویر رو به صورت دو بعدی نشون میده. همشون بازیای ds رو اجرا میکنن

mamaka این نوشته را Like کرده است.
  9. mamaka

کاربر سایت

یعنی قابلیت سه بعدی اش رو حذف کردن ؟ این رو کیفیت بازیها تاثیر نذاشته ؟

alisantori و hanif36 این نوشته را Like کرده اند.
  10. hanif36

کاربر سایت

بله حذف کردن. نه هیچ تاثیری نداره

alisantori و mamaka این نوشته را Like کرده اند.
  11. alisantori

کاربر سایت

12. Masoud Ghost

کاربر سایت

سلام. من یه بار برای خرید 3DS رفتم توپخونه، عملا هیچ‌کدوم نداشتن هیچ مدلی رو. حالا با این اوصاف جایی هست که بشه ازش لوازم جانبی کنسول رو تهیه کرد؟ مثلا کاور Circle Pad. اگه میشه از کاور دیگه‌ای به عنوان جایگزین براش استفاده کرد هم لطفا معرفی کنید.

che-jaleb این نوشته را Like کرده است.
  13. che-jaleb

کاربر سایت

نه نیست اصلا
    باید تو دیوار بگردی سایی که دستی لوازم کنسول آوردن خرید کنی
    لوازم جانبی