خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

گفتگو در '3DS' ایجاد شده توسط playstation1, ‏May 13, 2017.

1. کاربر سایت

آقا دمت گرم از راهنماییت .

alisantori این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

فدات داداش

3. کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام به برو بچز نینتندو
    آقا این 3DS بعد از سویچ کلا مرد دیگه درسته؟ من دیگه خیلی وقته اونجوری اخبار گیم رو دنبال نمی کنم ولی ظاهرا دیگه هیچ برنامه ای نینتندو براش نداره. لیست بازی هاش واقعا کمه و من فکر می کردم خیلی بازی دیگه هم واسه رفتن داره ولی الان دیدم کلا 20 تا بازی درست و درمون به زحمت توشون پیدا میشه که توی همونا هم ژانرهایی که ماها عموما دوست داریم کلا 10 تا بازی بیشتر نیست. حیف این کنسول .کاش نینتندو می تونست بیشتر خودش بازی بسازه چرا که فقط خودش می تونه به کنسولش ارزش بده بقیه که دوزار بازی هایی که روی پلتفرمهای نیتندو میدن ارزش نداره و همیشه جز ضعیف ترین بازی های این کنسول حساب میشن. حالا که فعلا به عشق زلدا آخریش هکش کردم و میخوام یه دل سیر زلدا بازی کنم ولی واقعا حیف چون کنسول واقعا خوبی بود

alisantori و hanif36 این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

اخه از عمر این کنسول ۷ ساله که میگذره ( خودش یه نسله) بعدشم اینکه سوییچ هرچند تو تبلیغات نینتندو یه کنسول خونگیه ولی در عمل کنسول دستیه . پس دیگه نینتندو تمرکزشو فقط میذاره رو سوییچ و نکته بعدی این که سخت افزار ۳ds به شدت ضعیفه و واقعا تو سال ۲۰۱۷ نینتندو کاریش نمیتونه بکنه تا مردم راضی بشن از بازیهایش(هرچند بازیای نینتندو گرافیک محور نیستن) و درضمن خانواده 3ds تا الان ۷۰ میلیون فروش داشته که همین باعث شده تا نینتندو از فروش 3ds رضایت داشته باشه. سوییچم فکنم ۷ میلیون فروش داشته که تا کریسمس احتمالا به ۹ میلیون برسه . پس به احتمال زیاد برای یه بازه ی ۶-۷ ساله نینتندو میخواد از سوییچ به عنوان کنسول دستی پشتیبانی کنه تا ۲۰۲۱ که سونی و مایکروسافت برن سراغ نسل ۹ که نینتندو هم تا اون موقع میتونه سوییچ رو به عنوان جایگزینی برای 3ds تو بازارها بفروش برسونه

alisantori, residen و Wander این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    محمد
    اون اوایل این circle pad pro رو خریدم واسه رزیدنت اویل ولی بعدش انگار هیچ بازیی باهاش کار نمی کنه الا 7-8 تا بازی . راهی واسش درست نشده که باقی بازی ها رو هم بشه باهاش رفت؟

alisantori این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

سلام داداش
    نه نمرده , همین سال 2017 نینتندو چنتا انحصاری جدید برای 3ds
    بازی yoshi woolly woarl و mario maker 3ds و Hey! Pikmin و Metroid: Samus Returns و ..............
    اینا فقط بازی ها بودن که سال 2017 اومدن

نینتندو رسما علام کرده ما تا 2018 و بعد از اون , 3ds ساپورت میکنیم و در کنار سوییچ این کنسول حمایت میکنیم و براش بازی تولید میکنیم

حرف ها مصاحبه و بیانه رسمی بخونی متوجه میشی انگار 3ds آخرین کنسول دستی نینتندو میتونه باشه
    اینم بخاطر سوییچ هست , البته خود 3ds خیلی قدیمی شده سال 2011 لانچ شده و سخت افزارش نسبت به زمان الان خیلی قدیمی شده

mondas این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

درسته 3ds عمر زیادی کرده و سال 2011 لانچ شده
    سخت افزارشم نگاه کنی در حد گوشی ها اندرویدی قدیمیه , اما هیچی از ارزش ها و قدرت و دوست داشتنی بودن 3ds م نمیکنه

با این بخش حرفت محالفم همین امثال بعد از 6 سال هنوز همش داره انحصاری جدید میده
    و طبق گفته نینتندو هنوز 3ds ساپورت میکنن قراره تا چند سال دیگه ساپورت بشه در کنار سوییچ

mondas و hanif36 این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

تو سری new یه آنالوگ دوم خیلی کوچیک و ضایع اضافه شده
    پس دیگه همه بازیا فکر کنم بشه بازی کرد با آنالوگت

9. کاربر سایت

10. کاربر سایت

این صفحه را به اشتراک بگذارید