خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
مبارک باشه :)
کنسول همراه واقعی و لذت بخش این نسل ، به نظرم 3ds ـه
من 3ds ـو به تمام کنسول های همراه دیگه ترجیح میدم چون خیلی هاشون رو دارم .
ویتا با اومدن تبلت و موبایل های مدرن از رقبا جا موند ! ولی 3ds به همشون خندید و با افتخار جلو اومد !
همین رزیدنت اویل ریولیشن ، من قبلا با PS3 بازی کرده بودم ولی توی 3ds شاید باورتون نشه نزدیک به 1 ماه درگیرش بودم تا در آخر با زمان نزدیک به 80 ساعت بازی ( البته مجموع بازی مفید ) که در اون ثبت شده بود تونستم تمام موارد مخفی و مسابقه ها و اسلحه ها و خیلی چیزای دیگه رو پیدا و باز کنم ! اونم فقط روی 3ds حالشو داشتم وگرنه با کنسولای دیگه شاید فقط انجام و تمام کردن بازی اصلی برام جذابیت داشت .
مثال دیگه ـش همین ریولیشن 2 روی ویتا ، بد نبود ولی اصلا حال و هوای ریولیشن 1 با 3ds رو نداشت !
به طور کلی : 3ds ، کنسولی عالی

خیلی ممنونم :x
درسته 3ds موفقیت این نسل کنسول دستی برا خودش کرد که این از رقم فروش کلی کنسول و نرم افزاری کنسول میشه متوجه شد
البته نینتندو همیشه هر نسل تو کنسول ها دستی برا خودش کرده

اوه چقدر وقت گذاشتی برا رزیدنت اویل رولیشنز :D
البته رو 3ds بایدم بیشتر حال بده چون اول بازی انحصاری مخصوص 3ds بود + قابلیت 3d

البته از حقم نگذریم من 3ds خیلی دیر خریدم دیگه سال ۲۰۱۱ لانچ شده بوده الان دیگه باید،آخر نسلش باشه
یه سریا میگن 3ds آخرین کنسول دستی نینتندوه ، میگن دیگه نینتندو بخش کنسول خونگی و دستی ادغام کرده یه پلتفرم هیبریدی مثل switch اومده و ادامه همینه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rosgod and Pooya HL

Vmouse

کاربر سایت
May 2, 2017
22
منم تجره ی لذت بخشی داشتم با خرید اولین تری دی اس ام . رنگ سبز مشهور بود !
باهاش زندگی کردم . بازی هاش اون زمانی که تازه اومده بود وحشت ناک سخت پیدا میشد
و حال هم یک نیو اکس ال دارم فقدر به یاد گزشته

1 - من کنسول روشن نکردم , میخوام بدونم باید روشن کنم باتریش تموم شه بعد بزنم شارژ اولیه؟ ( مثل موبایل )
راستش رو بخوای یادم نیست نسل باتریش چی بود
چند ساعت باید شارژ اولیه شه؟
2- باتریش چند ساعت جواب میده؟
حدود 5 ساعت اگر اشتباه نکنم
3- این کد نینتندو کلاب به چه دردی میخوره؟
یک سرویسی بود که نینتندو جمعش کرد
4- اون کارت ها که تو بسته وکویم هستن برای چه کاری هستن؟
برای واقعیت افزوده هست
یک برنامه تو کنسول هست که که یک جعبس و دوتا چشم ازش زده بیرون بری تو اون میفهمی باید چیکار کنی
5- منبع راهنما فارسی برای هک کنسول هست ؟ اگر کنسول هک شد میشه به استورش دسترسی داشت و بازی مجانی دانلود کرد؟
تو خود بازی سنتر هستش منابع هک از دوستان کمک بگیری خیلی ها هک کردن
اگه میخوای هک کنی اپدیت نکن کنسول رو فعلا
و اینکه برای اجرای بازی های دی اس نیاز به هک و هزینه نداری (یعنی هک های خطر ناک) یک روش خیلی ساده داره
با بعضی از روش ها که برای ورژن های متفاوت هست میتونی به استور وصل شی ولی هک کنی روم هارو از نت دانلود کنی نیاز به هک نیست
6- در صورت هک شدن میشه آنلاین بازی کرد؟
من به شخصه هک نمیکنم کنسولم رو ولی اگه درست یادم باشه روم های مخصوص انلاین داشت و با گت وی میتونستی راحت انلاین بازی کنی
خطر همیشه هست ولی خوب خیلی کم
7- میشه از پاور بانک برا 3ds استفاده کرد؟ یه پاور بانک 2600 میلی آمپری دارم
تست نکردم

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
منم تجره ی لذت بخشی داشتم با خرید اولین تری دی اس ام . رنگ سبز مشهور بود !
باهاش زندگی کردم . بازی هاش اون زمانی که تازه اومده بود وحشت ناک سخت پیدا میشد
و حال هم یک نیو اکس ال دارم فقدر به یاد گزشته

1 - من کنسول روشن نکردم , میخوام بدونم باید روشن کنم باتریش تموم شه بعد بزنم شارژ اولیه؟ ( مثل موبایل )
راستش رو بخوای یادم نیست نسل باتریش چی بود
چند ساعت باید شارژ اولیه شه؟
2- باتریش چند ساعت جواب میده؟
حدود 5 ساعت اگر اشتباه نکنم
3- این کد نینتندو کلاب به چه دردی میخوره؟
یک سرویسی بود که نینتندو جمعش کرد
4- اون کارت ها که تو بسته وکویم هستن برای چه کاری هستن؟
برای واقعیت افزوده هست
یک برنامه تو کنسول هست که که یک جعبس و دوتا چشم ازش زده بیرون بری تو اون میفهمی باید چیکار کنی
5- منبع راهنما فارسی برای هک کنسول هست ؟ اگر کنسول هک شد میشه به استورش دسترسی داشت و بازی مجانی دانلود کرد؟
تو خود بازی سنتر هستش منابع هک از دوستان کمک بگیری خیلی ها هک کردن
اگه میخوای هک کنی اپدیت نکن کنسول رو فعلا
و اینکه برای اجرای بازی های دی اس نیاز به هک و هزینه نداری (یعنی هک های خطر ناک) یک روش خیلی ساده داره
با بعضی از روش ها که برای ورژن های متفاوت هست میتونی به استور وصل شی ولی هک کنی روم هارو از نت دانلود کنی نیاز به هک نیست
6- در صورت هک شدن میشه آنلاین بازی کرد؟
من به شخصه هک نمیکنم کنسولم رو ولی اگه درست یادم باشه روم های مخصوص انلاین داشت و با گت وی میتونستی راحت انلاین بازی کنی
خطر همیشه هست ولی خوب خیلی کم
7- میشه از پاور بانک برا 3ds استفاده کرد؟ یه پاور بانک 2600 میلی آمپری دارم
تست نکردم

اوه اوه سبزشو ندیدم حتما باید قشنگ باشه :love: عکس ds lite سبز دیدم خیلی نازو خوشگله :x

1- تو قسمت ساپورت نینتندو چیزی به چشمم نخورد درباره باتری
2- اینطور که متوجه شدم 5 تا 5 ساعت بازی در حالت عادیه - در حالت 3d باتری 3 تا 3.5 جواب میده
3- چه بد پس کدم بی ارزش شده
4- مرسی
5- آموزش هک تو بازی سنتر بده که همگی پاک شدن - یه منبع آموزش باشه خوبه چون خیلی ها تو همین تاپیک گفتن کپی خورش احتمال بریک داره
درباره اجرا بازیا ds که گفتی متوجه نشدم میشه کاملتر و راحتر بگی چون هیچی سر در نمیارم
6- چه خوب

مرسی عزیز که کامل راهنمایی و کمکم کردی >:D<

• Like
Reactions: rosgod

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
اوه اوه سبزشو ندیدم حتما باید قشنگ باشه :love: عکس ds lite سبز دیدم خیلی نازو خوشگله :x

1- تو قسمت ساپورت نینتندو چیزی به چشمم نخورد درباره باتری
2- اینطور که متوجه شدم 5 تا 5 ساعت بازی در حالت عادیه - در حالت 3d باتری 3 تا 3.5 جواب میده
3- چه بد پس کدم بی ارزش شده
4- مرسی
5- آموزش هک تو بازی سنتر بده که همگی پاک شدن - یه منبع آموزش باشه خوبه چون خیلی ها تو همین تاپیک گفتن کپی خورش احتمال بریک داره
درباره اجرا بازیا ds که گفتی متوجه نشدم میشه کاملتر و راحتر بگی چون هیچی سر در نمیارم
6- چه خوب

مرسی عزیز که کامل راهنمایی و کمکم کردی >:D<
سلام دوست عزیز
منابع فارسی که توی همین انجمن بود متاسفانه حذف شدن
بهترین راهنما و جامع ترین راهنما برای هک 3DS های زیر ورژن 11.2 این سایت هست:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
سلام دوست عزیز
منابع فارسی که توی همین انجمن بود متاسفانه حذف شدن
بهترین راهنما و جامع ترین راهنما برای هک 3DS های زیر ورژن 11.2 این سایت هست:

چه بد , آخه خیلی ها گفتن خطر بریک داره که متاسفانه پاک شدن تاپیک ها آموزش ها هک
دستت درد نکنه لینک دیدم اما سر در نیاوردم :D

میگم 3ds وای فایو داره درسته , خوب اگر من غیر از مودم adsl که دارم وای فایو داره
بخوام نت پر سرعت خط بسته فعال کنم با هات اسپات گوشی شیر کنم 3ds بهش وصل میشه؟ میشناسه؟

آخرین ویرایش:
  • Like

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
چه بد , آخه خیلی ها گفتن خطر بریک داره که متاسفانه پاک شدن تاپیک ها آموزش ها هک
دستت درد نکنه لینک دیدم اما سر در نیاوردم :D

میگم 3ds وای فایو داره درسته , خوب اگر من غیر از مودم adsl که دارم وای فایو داره
بخوام نت پر سرعت خط بسته فعال کنم با هات اسپات گوشی شیر کنم 3ds بهش وصل میشه؟ میشناسه؟
بله شناختن که می شناسه ولی Nat Type اینترنت شما به احتمال قوی 3 میشه و نیمشه آنلاین بازی کرد باهاش درست و حسابی
خطر بریک داره ولی من تا الان شاید 4-5 تا هک کردم مشکلی پیش نیومده
با اون لینکی که فرستادم قدم به قدم پیش برید مشکلی پیش نمیاد، اگر هم دوست ندارید خودتون انجام بدید، هستن افرادی که انجام میدن طرف همون شهرداری

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
تو دفترچه راهنما خود 3ds سه تا کادر مربوط به باتری پیدا کردم ( روی عکس ها کلیک کنید تا سایز اصلی نشون داده بشن )

صفحه 84 هم بود که آموزش تعویض باتری بود که مهم نبود

حالا یکی انگلیسش خوبه بیاد بگه اینجا چی نوشته؟ :D
چیز خاصی نیست همون چیزایی که درباره باطری توی همه دفترچه ها می نویسن

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بله شناختن که می شناسه ولی Nat Type اینترنت شما به احتمال قوی 3 میشه و نیمشه آنلاین بازی کرد باهاش درست و حسابی
خطر بریک داره ولی من تا الان شاید 4-5 تا هک کردم مشکلی پیش نیومده
با اون لینکی که فرستادم قدم به قدم پیش برید مشکلی پیش نمیاد، اگر هم دوست ندارید خودتون انجام بدید، هستن افرادی که انجام میدن طرف همون شهرداری

ااا چه بد , adsl من مخابرات قدیمیه از اون نامحدود هاست اما سرعتش کمه
اینجوری میگید خطر بریک داره خوب آدم میترسه :D از اون لینک که هیچی نفهمیدم >:D<

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر