اینترنت فیبر نوری (تانوما)

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
قیمت سرویس ها بسیار ناجوانمردانه تنظیم شده
باید منتظر باشیم ببینیم شرکت های خصوصی چه میکنن.
با توجه به بازخورد هایی که مشترکین مخابرات قبلا داشتن حاظرم یک سال صبر کنم تا شرکت های خصوصی هم این امکان رو ارائه بدن.
ماهی 60 تومن آبونمان و ده تومن نمیدونم چیچی و مودم بالای سیصد و گیگی که رایگان نیست با این سرعت!!!:-q
من کاری به قیمت ندارم ولی مخابرات همیشه اوایل سرویساش رو خیلی خوب ساپورت میکنه و بعد از یه مدتی م.ر.نه توش:|:Gunner::|

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
حالا نمیدونم همچین چیزی هست یا نه اما نمیدونم چرا حس میکنم حالا حالا ها اینو نمیزارن شرکتای خصوصی بیارن...انحصاری کردنش که بتونن راحت یه بخور بخور اساسی کنن روش .. البته شاید اشتباه بگم اما حسم اینه
چون قبلا شنیده بودم تو این 2/3 سال حداقل فقط خود مخابرات این سرویسو میخواد بده
همینطور که این رفیقمون بالا نوشته دقیقا همینطوره .. مخابرات بعد یه مدت کلا براش مهم نیس ..زنگ بزنی پشتیبانیش بر داره یه بار کاملا متوجه میشی داستان چطوریاس ..از سطح درک و فهم اون طرف..یه بار ساعت 2 شب زنگ زدم بهشون دیدم داره با من دعوا میکنه
تو چرا الان زنگ زدی من خوابم بیاد..باور کنین واقعیتا..دیگه هیچی عذر خواهی کردم ازش که وقتشونو گرفتم.. در کل این خصوصی ها هر چر باشن رو اینجور مساعل بیخیال نیستن و جوابگو ان بیشترشون

• Like
Reactions: Cr3diT0r

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
حالا نمیدونم همچین چیزی هست یا نه اما نمیدونم چرا حس میکنم حالا حالا ها اینو نمیزارن شرکتای خصوصی بیارن...انحصاری کردنش که بتونن راحت یه بخور بخور اساسی کنن روش .. البته شاید اشتباه بگم اما حسم اینه
چون قبلا شنیده بودم تو این 2/3 سال حداقل فقط خود مخابرات این سرویسو میخواد بده
همینطور که این رفیقمون بالا نوشته دقیقا همینطوره .. مخابرات بعد یه مدت کلا براش مهم نیس ..زنگ بزنی پشتیبانیش بر داره یه بار کاملا متوجه میشی داستان چطوریاس ..از سطح درک و فهم اون طرف..یه بار ساعت 2 شب زنگ زدم بهشون دیدم داره با من دعوا میکنه
تو چرا الان زنگ زدی من خوابم بیاد..باور کنین واقعیتا..دیگه هیچی عذر خواهی کردم ازش که وقتشونو گرفتم.. در کل این خصوصی ها هر چر باشن رو اینجور مساعل بیخیال نیستن و جوابگو ان بیشترشون
میتونستی 195 شکایت کنی بابت این که توی تایم تنظیم شده پاسخگو نیستن
البته اگه گوشی شنوا باشه...

• Like
Reactions: aslirezahddd

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,588
الان یک فیلم با کیفیت درست حسابی بخوای دانلود کنی بین 10 تا 15 گیگ حجم داره.
بازیهای کامپیوتری رفتن روی 50 گیگ به بالا و آپدیتها هم زیر یک گیگ نیستند.
برنامه ها هم دائم در حال حجیمتر شدن هستند.
سایتها عادی هم که دایم شلوغتر و حجیمتر میشن.
اینترنتتون هم به رسیور و تبلت و... هم وصل باشه که باز خودش حجم میبره.
با این اوصاف حتما دانلود رایگان شبانه لازم هستش.
وبگردی که به قول دوستان با 512 هم میشه کرد اصل سرعت برای فیلم و شبکه دیدن و دانلود کردن هستش دیگه که اونم با حجم کم نمیشه ازش استفاده کرد.
الان با یکی از شرکتهای خصوصی که من نت دارم و دانلود شبانه داره شبی بین 12 تا 14 گیگ دانلود میده...

• Like
Reactions: Cr3diT0r

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
الان یک فیلم با کیفیت درست حسابی بخوای دانلود کنی بین 10 تا 15 گیگ حجم داره.
بازیهای کامپیوتری رفتن روی 50 گیگ به بالا و آپدیتها هم زیر یک گیگ نیستند.
برنامه ها هم دائم در حال حجیمتر شدن هستند.
سایتها عادی هم که دایم شلوغتر و حجیمتر میشن.
اینترنتتون هم به رسیور و تبلت و... هم وصل باشه که باز خودش حجم میبره.
با این اوصاف حتما دانلود رایگان شبانه لازم هستش.
وبگردی که به قول دوستان با 512 هم میشه کرد اصل سرعت برای فیلم و شبکه دیدن و دانلود کردن هستش دیگه که اونم با حجم کم نمیشه ازش استفاده کرد.
الان با یکی از شرکتهای خصوصی که من نت دارم و دانلود شبانه داره شبی بین 12 تا 14 گیگ دانلود میده...
چه شرکتی؟چه سرویسی؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دوستان درحال حاظر به غیر از اون دوستمون تو منطقه آزاد کسی دیگه ای تونسته سرویس بگیره ؟؟؟ ما سمت مرکز مخابراتی استقلال هستیم من رفتم مخابرات و برای کل ساختمون محل کارمون درخواست دادم نزدیک ۲۰ تا واحد گفتن فاصلتون تا پست مخابراتی زیاده از ۳۰۰متر بیشتر و شهرداری جواز حفاری نمیده ولی گفت در دستور کار قرار میدیم 8-| حالا خود اون طرفی که برای شرکت اومد بود گفت من برای سمت خونتون هم انجام دادم (لطیفی) اونجا پوشش میده ، هنوز خودم اقدام نکردم که ببینم سرویس میدن یا نه ! حالا اگه کَس دیگه ای داره استفاده میکنه بیاد تجربیاتش رو شیر کنه چون با این مصرف حجم ُ سرعت واقعا الان این بهترین گزینس !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من رفتم مخابرات محلمون ( لطیفی) با رییس مرکز صحبت کردم گفت امکان نصب برای زیر ۳۰ واحد وجود نداره !‌:flushed: گفتم خب اینجوری که هیچوقت هیچکس ازتون سرویس نمیگیره !‌منِ نوعی اگه ازتون سرویس نتونم بگیرم 4 نفر دیگم نتونن بگیرن اونوقت این روند همیجوری پیش میره گفت آخه صرف نمیکنه برامون تجهیزات برای تک واحد نصب کنم یا برای 5 تا ! گفتم بلاخره که باید تجهیزاته نصب بشه چه برای 1 نفر چه 30 نفر غیر از اینه ؟ گفت نه ! گفتم من اگه نتونم استفاده کنم باور نمیکنم شما سرویس 100مگ دارین و نمیتونم براتون تبلیغ کنم کسی هم استفاده نمیکنه چون دنبال درد سر نیست که 30تا واحد جور کنه چیزی که همه میگن ، اینا حرفه الکیه، گفت درسته گفت حالا چندنفر میتونین اوکی کنین ؟ گفتم حداکثر 5 واحد. گفت اگه 5 واحد اوکی شدن واحدی نزدیک 500 600 تومن هزینش هست اگه اوکی بودید بگید همکارام بیان برای نصب . چون نزدیک 300تومن پول مودمشه 300تومن هم کابل کشیش. حالا ما همسایه هامون ماهی 30 تومن دارن میدن همونم اعتراض دارن برم بهشون بگم 500 600 فک کنم سکته میکنن ولی خب شانسمو امتحان میکنم :tearsofjoy::tearsofjoy:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کسی مث من پیگیر هست یه همه بیخیال شدن ؟ :grin:

خود مخابرات گفته مودم روتر مخصوصش حدود 300تومنه میخوام ببینم کسی میدونه میشه ارزونتر گیر آورد یا نه ؟ ازین مبدلا بزنیم سرعت کند میشه ؟ :think:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad

خود مخابرات گفته مودم روتر مخصوصش حدود 300تومنه میخوام ببینم کسی میدونه میشه ارزونتر گیر آورد یا نه ؟ ازین مبدلا بزنیم سرعت کند میشه ؟ :think:
کلا تجهیزات فیبر گرون هست ! مبدل چی ؟!

• Like
Reactions: Ἁlireza

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,914
نام
محمد حسین

من میگم اگه تو کار دانلودی نمیصرفه
اما اگه تو کار بازی انلاینی شاید بصرفه به شرط دانلود کم کردن
چون معمولا adsl تایم رایگان داره اینا بجز یه سرویس که فک کنم دیدم رایگان ندارن و در صورت دانلود بالا هزینش زیاد میشه
مثلا من پارسال حدود 3 ترا دانلود زدم اگه بخوام اونجا اینکار رو کنم کهدیگه هیچی

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,853
نام
malek

مودمی که من دارم و مخابرات گفته بود ۳۰۰-۴۰۰ تومنه تو اینترنت ۳۵ دلار زدنش.یعنی آشغالترین.البته مودم لازم نیست ،یه روتر که ورودی فیبر داشته باشه کافیه.میکروتیک داره از این روترها

• Like

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من میگم اگه تو کار دانلودی نمیصرفه
اما اگه تو کار بازی انلاینی شاید بصرفه به شرط دانلود کم کردن
چون معمولا adsl تایم رایگان داره اینا بجز یه سرویس که فک کنم دیدم رایگان ندارن و در صورت دانلود بالا هزینش زیاد میشه
مثلا من پارسال حدود 3 ترا دانلود زدم اگه بخوام اونجا اینکار رو کنم کهدیگه هیچی
اتفاقا خیلی بصرفه هست برای من ، من الان پارس آنلاین دارم 2مگ و کل پهنای باند ساپورت شده از طرف خونمون 4مگ هست که وقتی سرویس رو روی 4مگ میذاریم کلا نویز میوفته روش و نمیشه استفاده کرد ماهی تقریبا 100 150 تومن داریم برای سرویس محدود 2مگ 20گیگ میدیم که با تعرفه های مخابرات و پهنای باندش خیلی بصرفه هست ! من یه سرویس الماس 1 بگیرم 100مگ پهنای باند دارم با 100گیگ ترافیک که خیلی خوبه با 110تومن ! حالا اون هزینه های اولیش بماند که 600 تومن میشه حدودا ولی به نظرم میارزه.
کلا تجهیزات فیبر گرون هست ! مبدل چی ؟!
مبدل کابل فیبرنوری به شبکه . تصمیم داشتم تبدیل کنم به شبکه و شبکه رو بزنم به روتر که مثکه نمیشه و باید از طرف مخابرات تو سیستمشون تعریف بشه
الان زنگ زدم به یه شرکتی که مودم و تجهیزات میفروشن گفت تجهیزات مخابرات هواوی هست و فعلا فقط باید از مودما و تجهیزات خودشون که هواوی هست استفاده کنین .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
مودمی که من دارم و مخابرات گفته بود ۳۰۰-۴۰۰ تومنه تو اینترنت ۳۵ دلار زدنش.یعنی آشغالترین.البته مودم لازم نیست ،یه روتر که ورودی فیبر داشته باشه کافیه.میکروتیک داره از این روترها
از خود مخابرات گرفتین ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر