خطای too hot در پلی استیشن 4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا ما اومدیم خریدیم این مشکل واسش پیش اومد و واقعا دو ساعت هم نمیشد باهاش بازی کرد بردم ازم پس نگرفت که هیچ با یه قیمت پایین پیشنهاد داد گفت ازت بر میدارم .
1350خردیدمش گفت 800 ازت بر میدارم
اصلا مشخص بود مشکل داره یعنی چی دو ساعت بازی کنی بعد خاموش بشه تا وقتی سرد هم نشه نمیشد بازی کنی باهاش!
خلاضه ک بد شامسی ما بود ردش کردم رفت
با قیمتا الانم که نمیشه خرید
ممنون از راهنمایی هاتون
بايد ميرفتي شكايت ميكردي الانم دير نشده برو شكايت كن سه برابر ازش begir

Samad. Mmmm

عضو جدید
Jan 12, 2024
1
اقا سلام عرض شد یه سوال داشتم من یه ps4 pro دارم بازی سایبرپانکو من فتح کردم روش هیچ مشکلی نداشت امروز که اومدم بازی کنم یدفعه پیغام too hot اومد و کنسولم صدای فنش زیاد شد کنسولو خاموش کردم پنج دقیقه دیگه دوباره روشن کردم بازی کردم تقریبا یه ربع گذشت خموش شد کنسول دوتا بوق زد... تا الان هیچ وقت اینطوری نشده نمیدونم امروز چرا اینطوری شد ممنون میشم جواب بدین

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
اقا سلام عرض شد یه سوال داشتم من یه ps4 pro دارم بازی سایبرپانکو من فتح کردم روش هیچ مشکلی نداشت امروز که اومدم بازی کنم یدفعه پیغام too hot اومد و کنسولم صدای فنش زیاد شد کنسولو خاموش کردم پنج دقیقه دیگه دوباره روشن کردم بازی کردم تقریبا یه ربع گذشت خموش شد کنسول دوتا بوق زد... تا الان هیچ وقت اینطوری نشده نمیدونم امروز چرا اینطوری شد ممنون میشم جواب بدین
شما دستگاهت یا تهویه مناسب نداره یاباید سرویس بشه (خمیر سیلیکون عوض کنن)

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
255
این سه تا کارو با هم انجام بده
گرد گیری کن اول
دوم خمیر سیلیکون درجه یک بزن از این چینی های ارزون قیمت نزن
سوم بررسی کن فنش مشکل نداشته باشه و چرخش طبیعی داشته باشه

دستگاه رو هم جایی بزار که از ۴ طرف باز باشه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
اقا سلام عرض شد یه سوال داشتم من یه ps4 pro دارم بازی سایبرپانکو من فتح کردم روش هیچ مشکلی نداشت امروز که اومدم بازی کنم یدفعه پیغام too hot اومد و کنسولم صدای فنش زیاد کنسولو خاموش کردم پنج دقیقه دیگه دوباره روشن کردم بازی کردم تقریبا یه ربع گذشت خموش شد کنسول دوتا بوق زد... تا الان هیچ وقت اینطوری نشده نمیدونم امروز چرا اینطوری شد ممنون میشم جواب بدین

هممممم
فتح کردی ؟ 😶

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
سلام دوستان یه هفته میشه یه ps4 خریداری کردم که r2 slim 500 هستش دستگاه نو خریدم تا الان سه چهار بار وسط بازی ها این ارور میاد و دستگاه خاموش میشه
از صاحب فروشگاه پرسیدم میگه باید دستگاهتو وقتی اینجوری میشه از برق بکشی بعد یه ساعت بزنی خواستم از شما دوستانی که تجربه دارین در این ضمینه راهنماییم کنین ممنون میشم
سلام عزیز
ببین اگر میگی ۵۰۰ هست و صفر خریدی اول یه مسئله رو برات روشن کنم..خط تولید پی اس یک ترا الان بیشتر از ۲ ساله بسته شده و دیگه تو انبارای خود سونی هم ۵۰۰ صفر نیست و این دستگاه های ۵۰۰ تو بازار ریپک هستن
تو ایران هم اکثر ریپک ها مادربوردشون در بهترین حالت دست دومه چند سال استفاده شده هستن و یا در حالت بدش تعمیری
مشکل حرارتی با این اوصاف که شما توضیح دادی به هیچ عنوان طبیعی نیست..شرکته چند ملیتی نمیاد دستگاه بزنه که بعد دو ساعت ارور هات بده،شاید دماش بره بالای ۵۰ اما وقتی ارور هات میده یعنی رفته روی ۷۵ به بالا
این همه دستگاه تو گیم نت ها از صبح تا شب روشنه ارور هات نمیده🤔
یه عکس از پلمپ پشت دستگاه بفرستی میشه بهتر راهنماییت کرد

شما یا مشکل از gpu داری یا مشکل از خشک شدنه خمیر سیلیکون

اگر تعویض نمیکنه ، ببر یه سرویس و یه خمیر سیلیکونه مرغوب بزن انشاالله درست میشه و اگر نشد راهی نداره و مشکل سخت افزاری داره

من ۱۷ ساله کارم کنسول بازی هست و از این مدل دستگاهها زیاد سمتم اومده

دوستان من خودم به مشتریام پیشنهاد میکنم بسته به استفاده ، هر ۳-۴ سال حتما دستگاه رو فول سرویس کنن و خمیرشو تعویض کنن چون حرارت هم باعث خرابی gpu میشه و ریبال لازم میکنه و هم به هده هارد بد صدمه میزنه و هارد تعویض لازم میکنه

اما اگر بخواین بگین ارور هات اونم برای دستگاه صفر طبیعی هست باید بگم غیر ممکنه

فروشنده عزیزی که پیشنهاد میده هر دو ساعت دستگاه رو از برق بکشی باید بگم ایشون گردن گیرش خرابه،مگه مسخره یازیه😶این دیگه چه وضع استفاده از دستگاهه

شرمنده شاید با حرفام تو ذوقت بخوره اما واقعیته

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
سلام عزیز
ببین اگر میگی ۵۰۰ هست و صفر خریدی اول یه مسئله رو برات روشن کنم..خط تولید پی اس یک ترا الان بیشتر از ۲ ساله بسته شده و دیگه تو انبارای خود سونی هم ۵۰۰ صفر نیست و این دستگاه های ۵۰۰ تو بازار ریپک هستن
تو ایران هم اکثر ریپک ها مادربوردشون در بهترین حالت دست دومه چند سال استفاده شده هستن و یا در حالت بدش تعمیری
مشکل حرارتی با این اوصاف که شما توضیح دادی به هیچ عنوان طبیعی نیست..شرکته چند ملیتی نمیاد دستگاه بزنه که بعد دو ساعت ارور هات بده،شاید دماش بره بالای ۵۰ اما وقتی ارور هات میده یعنی رفته روی ۷۵ به بالا

اگر تعویض نمیکنه ، ببر یه سرویس و یه خمیر سیلیکونه مرغوب بزن انشاالله درست میشه و اگر نشد راهی نداره و مشکل سخت افزاری داره

دوستان من خودم به مشتریام پیشنهاد میکنم بسته به استفاده ، هر ۳-۴ سال حتما دستگاه رو فول سرویس کنن و خمیرشو تعویض کنن چون حرارت هم باعث خرابی gpu میشه و ریبال لازم میکنه و هم به هده هارد بد صدمه میزنه و هارد تعویض لازم میکنه

فروشنده عزیزی که پیشنهاد میده هر دو ساعت دستگاه رو از برق بکشی باید بگم ایشون گردن گیرش خرابه،مگه مسخره یازیه😶این دیگه چه وضع استفاده از دستگاهه

من یه ps4 pro کپی خور دارم ۷۲۱۶ هست تا حالا مشکلی نداشتم تو بازی تا و می‌دونم پلمپ هست حتی یکبار اومدم قاب باباشو در بیارم اینقدر سفت بود نشد
حالا چطور باید بفهمم خمیر لازمه یا نه؟ و هزینه این سرویس کامل چقدره ؟

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
من یه ps4 pro کپی خور دارم ۷۲۱۶ هست تا حالا مشکلی نداشتم تو بازی تا و می‌دونم پلمپ هست حتی یکبار اومدم قاب باباشو در بیارم اینقدر سفت بود نشد
حالا چطور باید بفهمم خمیر لازمه یا نه؟ و هزینه این سرویس کامل چقدره ؟

صدای فن مخصوصا تو بازی هایی مثل رد دد و کال اف مشخصه و دور فن میره روی لول ۳ ..هزیه سرویس به جنس خمیر و چگونگی سرویس بستگی داره از ۳۰۰ میگیرن تا ۱۵۰۰..یکی خمیر گریزلی میزنه یکی سرنگی هزار تونی . یکی کل دستگاه رو تکه تکه میکنه میشوره و دوباره میبنده یکی یه باد میگیره

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
سلام عزیز

به خودت بیا مرد
6 سال از اون قضیه گذشته:D

• Like
Reactions: deadkin and abi69

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر