Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب بازی رو تموم کردم میتونست خیلی هیجانی تر و احساسی تر بسته بشه پایان بازی ولی خوب راضیم تا همینجاش 8-> به شدت منتظر قدرت نمایی strife تو نسخه ی بعدی هستم ای کاش یـ زمانی برسه که این چهار تا سوار رو کنار هم ببینیم اون موقع موقع پشم ریزونی خواهد بود $-)
پ.ن : یکی بی زحمت در مورد صحنه Post-Credit بازی یـ توضیحی میده ؟!

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب بازی رو تموم کردم میتونست خیلی هیجانی تر و احساسی تر بسته بشه پایان بازی ولی خوب راضیم تا همینجاش 8-> به شدت منتظر قدرت نمایی strife تو نسخه ی بعدی هستم ای کاش یـ زمانی برسه که این چهار تا سوار رو کنار هم ببینیم اون موقع موقع پشم ریزونی خواهد بود $-)
پ.ن : یکی بی زحمت در مورد صحنه Post-Credit بازی یـ توضیحی میده ؟!
پشت تمامی این قضایای فاسد شدن شورای سوخته، لوسیفر هست ظاهرا و تمامی این اتفاقات رو اون مقدمه چینی کرده و مدیریت میکنه. توی شماره دوم هم یه صحنه ای مشابه همین بود که صدای جیغ زدن لیلیث میاد و نشون میده لوسیفر عصبانی شده از زنده شدن انسان ها و خراب شدن بخشی از نقشه-ش

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سوال
دوستان من بازی رو هنوز انجام ندادم فقط اون تیکه رو ک اسب فیوری میمرد رو دیدم،میخواستم ببینم کلا تا اخر بازی دیگه اسب نداره؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
انگیزم برای خریدش نصف شد خداییش،خیلی حرکت بدی بود برا من وجود اسب تو بازی خیلی مهم بود
اون چیزی که شما میخواستی با معماری و طراحی نقشه کوچیک و دارک سولزی بازی یـ چیز نشد بود بیشتر اونو نشون داد واسه پلات توئیست و پیشبرد داستان ...

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اون چیزی که شما میخواستی با معماری و طراحی نقشه کوچیک و دارک سولزی بازی یـ چیز نشد بود بیشتر اونو نشون داد واسه پلات توئیست و پیشبرد داستان ...
اره دقیقا،منم ی چند مرحله ای ک از بازی دیدم محیط ها نسبت ب نسخه های قبل کوچکتر و پوشیده بودن و انچنان محیط بزرگی نداشت،منتحا من فک کردم جلوتر محیطا بزرگ و باز میشن

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دیشب بازی را تموم کردم .تجربه فوق العاده ای بود.اصلا به متا بازی توجه نکنید بازی خیلی خوبه یکسری مشکلات فنی داره مثل افت فریم ریت لودینگ طولانی و کرش شدن بازی توی چند جا .اخرین باری که روی ps4 یه بازی کردم کرش کرد یادم نمیاد ولی تو این بازی 3 4 بار تا اخرش کرش کرد.
موسیقی داستان و باس فایت های بازی بی نظیر بود فقط ای کاش همون فرمول قدیمی را ادامه میدادن بازی را سولزبورن گونه نمیساختن

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
اره دقیقا،منم ی چند مرحله ای ک از بازی دیدم محیط ها نسبت ب نسخه های قبل کوچکتر و پوشیده بودن و انچنان محیط بزرگی نداشت،منتحا من فک کردم جلوتر محیطا بزرگ و باز میشن
اشتباه نکن دوست عزیز[-x درسته از اسب استفاده نمیکنه ولی برای گشت و گذار همچنان محیط ها و مپ ها بزرگن و ساعت ها برای 100 درصد کردن اون محیط زمان نیاز هست... بازی هم خیلی سخت هست حتی روی درجه ی آسان بازی پس اینم به زمان بازی اضافه میشه بخصوص اگر سخت بازی کنید که دیگه دست درد میگیرد از کمبو ها:D

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اشتباه نکن دوست عزیز[-x درسته از اسب استفاده نمیکنه ولی برای گشت و گذار همچنان محیط ها و مپ ها بزرگن و ساعت ها برای 100 درصد کردن اون محیط زمان نیاز هست... بازی هم خیلی سخت هست حتی روی درجه ی آسان بازی پس اینم به زمان بازی اضافه میشه بخصوص اگر سخت بازی کنید که دیگه دست درد میگیرد از کمبو ها:D
درسته من منظورم این بود ک محیظ بازی از نظر گستردگی مثل نسخه دوم نبود ک ادم مجبور باشه برای رفت و امد از اسب استفاده کنه،اما در کل محیط بازی پر جزئیات بود و برای گشت و گذار کافیه.

• Like
Reactions: gamer1998y

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
آقا بازی به شدت باگ داره روی Ps4 تازه من روی pro بازی میکنم..! انواع باگ کرش شدن بازی تا حالا 5 بر داشتم افت فریم، دیر لد شدن تکسچر ها!! آپدیت بازی هم 1.4 هست! من با گرفیک پایین بازی هم کنار میام ولی خداییش با باگ اونم انواعش دیگه کم کاری سازنده احساس میشه... بعد میگن چرا بازیش اینقدر کم فروخته... این نکات رعایت میشد با یک شاهکار طرف بودیم...
من از نسخه های دیگه مثل pc و x one خبر ندارم ولی روی Ps4 اصلا وضع خرابه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر