Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
پتانسیل فیل شدن قشنگ داره هر چی گیم پلی نشون دادن از این محیط یکنواخت بوده که اتمسفر و طراحی جالبی نداره مکانیزم های ضربه زدن و.. بازی خیلی قدیمی به نظر میاد گرافیکش و طراحی دشمناش هیچکدوم در حد بالا نیست شاید این بازی مناسب اوایل نسل بود

• Like
Reactions: New Shredder

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

گیم پلی خدا رو شکر خیلی بهتر شده با معرفی قدرت های جدید تنوعش بالاتر رفته و سرعتی تر هم شده .....
پ.ن : ویدئو از همون باس فایتی هستش که از اولین گیم پلی بازی نشون دادن که به کلی مبارزه باهاش زیر و رو شده اگه میخواید اسپویل نشه براتون نگاهش نکنید

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دیگه داره به وضعیت اسپویل درمیاد تریلرها ، حداقل برا من
شخصا دیگه تریلر نمیبنم همون سه تا قدرتش هم بد اسپویلی بود برام

تاپیک برام تو وضعیت قرمز دراومد

• Like
Reactions: Grey Warden

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
خدا رو شکر هرچی بیشتر ازش تریلر میبینیم بیشتر متوجه میشم بازی اصالت خودشو حفظ کرده و سولزبورنیته نشده.=D>:x

• Like
Reactions: jhoobin

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
خدا رو شکر هرچی بیشتر ازش تریلر میبینیم بیشتر متوجه میشم بازی اصالت خودشو حفظ کرده و سولزبورنیته نشده.=D>:x
البته بازی در کنار حفظ اصالت خودش خیلی به سمت سولزبورن شدن حرکت کرده گیم پلی همچنان سرعتش بالاست نوع ضربه زدن هم مثل قبله ولی خیلی سخت تر شده و مبارزه با دشمنا متوسط قشنگ چالشی تر شده و قشنگ حس و حال سولزبورنی به ادم دست میده این گیم پلی جدید رو ببیند :

پ.ن : Hollow Force رو هم نشون میدن
پ.ن 2: اخرش ختم میشه به همون باس فایت گفتم اطلاع بدم

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
البته بازی در کنار حفظ اصالت خودش خیلی به سمت سولزبورن شدن حرکت کرده گیم پلی همچنان سرعتش بالاست نوع ضربه زدن هم مثل قبله ولی خیلی سخت تر شده و مبارزه با دشمنا متوسط قشنگ چالشی تر شده و قشنگ حس و حال سولزبورنی به ادم دست میده این گیم پلی جدید رو ببیند :

پ.ن : Hollow Force رو هم نشون میدن
پ.ن 2: اخرش ختم میشه به همون باس فایت گفتم اطلاع بدم
ممنون.با دیدن این گیم پلی خیلی به بازی امیدوار شدم.
کاملا درست میفرمایید،با اینکه بازی کاملا اصالت خودشو حفظ کرده و اینو میشه علاوه بر گیم پلی در طراحی محیطها،کارکترها و... هم دید،از بازی های میازاکی هم الهامتی گرفته ولی خدا رو شکر در این امر زیاده روی نکرده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: K I 1 1 E R

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دست کم از این خوشحالم که dmc5 اصلا طرف سولزبورن نرفته و کاملا به ریشه ها پایبنده یعنی وقتی gow بازی کردم بشخصه ناامید و فکر نکنم اصن بخوام برا ادامه هاش وقتی بزارم(حالا نیاین نپرین رو سر ادم شاهکاره که شاهکاره یه نفر خوشش نیامده و فقط داره میگه)B-(ds3 انچنان تغییری هم نکرده فقط کمبو های fury متفاوتن که خب یه عده خوششون نیومده خودمم با این همه تغییرات هنوز راضی نشدم البته تجربه کردنش بسیار متفاوته:D

• Like
Reactions: amir code

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر