Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
صداگذاد شخصیتش مشخص شده خود سازنده ها بندگان خدا گفتن بازی ما AAA حساب نمیشه چون بازی های AAA هزینه های نجومی صرف تبلیغاتشون میشه و متخصصان چندین سال پشتشون کار میکنن یکسری طرف ارها ریختن اینو با Gow مقایسه کردن البته بیشتر Gow های قدیمی

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
خیلی خیلی جنریک و ساده بود. به شدت نا امید شدم. این الان باس اصلی بود یا دشمن معمولی؟:-w
انگاری سختی بازی رو very easy بود، شاید بخاطر نمایش بازی حالت آسون انتخاب کردن.
اما کلا از اولین نمایش، بازی تا حالا هیچ چیز خاصی برا ارائه نداشته .
اگه ریلیز بشه و برعکس انتظار ما خیلی چیز خوبی ازآب در بیاد باید به یک سری چیزها شک کرد.
این نمایشهائی که من ازش میبینم هیچ رنگ و بوئی از 2 نسخه قبلی نداره، امیدوارم که اشتباه کرده باشم.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بلاخر کات سین \m/
@NINJѦ
لینک یوتیوب بده صدا با تصویر سینک نیست !
سینک ـــه که !

-------------
منم معتقدم رو easy بود ، ضربات خیلی ساده میزد کلی دمیج میگرفت
چندتا کمبو میزد قضیش فرق میکرد
طرف خیلی تازه کار بوده

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بحث درجه سختی نیست اصلا. طراحی هنری و مکانیزم این‌ باس هایی که نشون دادن خیلی بد کار شده. دیگه حالا دمیج بیشتر یا کمتر مهم نیست. این دوتا تو درجه سختی بالا عوض نمیشه. نسخه های قبل مخصوصا ۱ باس فایت های عالی داشت. این نسخه تا اینجا خیلی بد بوده.از دنیای بازی هم که هیچی نشون ندادن به جز چندتا تونل و زیر زمین. هرچه قدر اوایل امیدوار بودم الان به کل نا امید شدم.فقط بیان اون ادامه پایان ۱ رو نشون بدن که نزدیک ۸ ساله منتظریم:-w8-| یعنی ترول تر از داستان و اندینگ شماره ۲ نداریم8-|

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
انگاری سختی بازی رو very easy بود، شاید بخاطر نمایش بازی حالت آسون انتخاب کردن.
اما کلا از اولین نمایش، بازی تا حالا هیچ چیز خاصی برا ارائه نداشته .
اگه ریلیز بشه و برعکس انتظار ما خیلی چیز خوبی ازآب در بیاد باید به یک سری چیزها شک کرد.
این نمایشهائی که من ازش میبینم هیچ رنگ و بوئی از 2 نسخه قبلی نداره، امیدوارم که اشتباه کرده باشم.
یادته سر Crew چقدر ایراد گرفتی اینجوریه بعد crew 2 که تاره متاش بدترم شد بهتر نشد کلی تعریف کردی اینجا هم نباید منتظر منتقدها بود بلاخره واقعا بودجشون در حد سانتا مونیکا نیست که

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
بحث درجه سختی نیست اصلا. طراحی هنری و مکانیزم این‌ باس هایی که نشون دادن خیلی بد کار شده. دیگه حالا دمیج بیشتر یا کمتر مهم نیست. این دوتا تو درجه سختی بالا عوض نمیشه. نسخه های قبل مخصوصا ۱ باس فایت های عالی داشت. این نسخه تا اینجا خیلی بد بوده.از دنیای بازی هم که هیچی نشون ندادن به جز چندتا تونل و زیر زمین. هرچه قدر اوایل امیدوار بودم الان به کل نا امید شدم.فقط بیان اون ادامه پایان ۱ رو نشون بدن که نزدیک ۸ ساله منتظریم:-w8-| یعنی ترول تر از داستان و اندینگ شماره ۲ نداریم8-|
خدا وکیلی هنوز چیز از بازی نشون ندادن که اینجوری نسخه ی بازی رو میپیچونین مکانیز های بازی میتونه خیلی بیشتر از اینا باشه هیچ چیزی ازشون فعلا رو نکردن داستان هم که باز گفتن قرار عظیم باشه و پره از تویست های خفن که اندینگ شماره دوم هم شاملش میشه ولی ظاهرا هنوز بخش کات سین های بازی رو تموم نکردن که کمی نمایش بدن بببینم اوضاع از چه قرار من خودم انتظار دارم حداقل یـ تریلر بدن که کمی هایپ کنه ولی هنوز خبری ازش نیست متاسفانه ! به نظر باید صبر کنیم ببینم چی میشه من که خودم فک میکنم بازی تاخیر بخوره با این حال بازم من خوشبینم به بازی و به نظرم میتونه موفقیت نسخه های قبلی رو دوباره تکرار کنه ....

• Like
Reactions: Milad_HW and WCW

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
تریلرهای بازی خوب نیستن. حداقل توی اینا هیچ پیشرفت محسوسی نمیبینیم که بگیم wow این یه نسخه‌ی جدید توی نسل جدید هستش. سیستم کامبتش خوب به نظر نمیرسه. هیچی نشون نمیدن ندادن توی این همه گیم‌پلی. فینیشینگ موو هم نداشته یا من ندیدم! انیمیشن‌ها در حد انتظار پیشرفت نکردن. همه چیز اون حس تکراری بودن رو میده. این تریلری که به اصطلاح باس رو نشون میداد امیدوارم اشتباه کپشن خورده باشه چون اصن شبیه باس نیس، رسما یه مینی باس بود به شدت ساده و آسون. حتی اون اسکلی که داشت بازی میکردم زود ۲زاریش افتاد که با داج خیلی راحت میشه هیچ هیتی نخورد. نه مکانیزم خاصی داشت نه فازهای مختلف!
نکته‌ی بعدی که شدیدا توی ذوق میزنه HUD هستش. واقعا؟! بگن که قرار نیس همینجوری ساده بمونه انگار که من طراحیش کردم :D حداقل ۲نسخه قبلی توی این زمینه خیلی خوب بودن
در مورد ویدئوی ۱۱دقیقه‌ای مشاهده‌ی انمی‌های تکراری هم نظرب ندارم چون علاوه بر اینکه قابل توجیه هستش، هنوز چیزی از تنوع انمی‌ها نمیدونیم
به هرحال به عنوان کسی که عاشق ۲نسخه قبلی بوده امیدوارم بازی خیلیی بهتر ازین تریلرها باشه و البته ۶۰فریم هم باشه چون خیلی نیاز داره و داریم

موفق باشیم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
یادته سر Crew چقدر ایراد گرفتی اینجوریه بعد crew 2 که تاره متاش بدترم شد بهتر نشد کلی تعریف کردی اینجا هم نباید منتظر منتقدها بود بلاخره واقعا بودجشون در حد سانتا مونیکا نیست که
منم منتظر منتقد نیستم.
نه هنوزم میگم Crew 2 بازی خوبیه چون تجربش کردم، حداقل امتیازهای منفی بخاطر خرید درون برنامه ای هیچجوره تو کتم نمیره.
بازی ضعف داره، منم انتظار متا 80 به بالا نداشتم ازش اما اینجوری که کوبیده شد،به هیچ وجه درخورش نیست.
بچه هائی که الان دارن بازی میکنن میتونن شهادت بدن.
--------------
اما اون بازی نمایشهاش حداقل خوب بودن، DSIII از روز اول هر نمایشی که ازش بیرون میاد داره سیر نزولی طی میکنه.
نه یک باس فایت خوب، نه کمبو زدنی، گرافیکی که استایلش همین هست و خب حرفی نداریم.
نه تریلر داستانی، هیچی نداره،اون سری یکی از بچه ها حرف خوبی زد، انگاری یک کمپانی بخواد بازی خودش قبل ریلیز داغون کنه یا ضدتبلیغ کنه باید مثل THQ کار کنه.

حالا که زمان ریلیز مشخص شده،THQ باید ورق برگردونه و چندتا تریلر داستانی، همینطور هیجان انگیز پخش کنه که گیمرها جذب بشن.
والا با این نمایشهائی که تا الان اومده بیرون، همون طرفدارهای دوآتیشه هم هیچ انگیزه ای براشون نمونده.

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
انمیشن هاش که حالت های مختلفی پیدا میکنه اتیشی میشه مثل Gow As میزنه برای این سبک قرار نیست خیلی Doge و اصولا parry کردن کاربرد داشته باشه خیلی هم سریع هست طراحی محیطاش خوبه ولی خلوت زیادی و گرافیک فنیشم که خیلی داغونه حرفی توش نیست بای و انمی های تکراری فعلا کم نداشته ولی وقت دارن هنوز

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
صداگذاد شخصیتش مشخص شده خود سازنده ها بندگان خدا گفتن بازی ما AAA حساب نمیشه چون بازی های AAA هزینه های نجومی صرف تبلیغاتشون میشه و متخصصان چندین سال پشتشون کار میکنن یکسری طرف ارها ریختن اینو با Gow مقایسه کردن البته بیشتر Gow های قدیمی

اگر گفتند که بازی ما AAA نیست که خب قیمت بازی چرا 60 دلار هست؟ اگر بازی AA و یا به مفهوم جدید III هست که قیمت رو هم در حد همین اثار انتخاب کنند.

دیگه وقتی قیمت بازی شصت دلار هست، قطعا منتقدین و مخاطبین هم با بازیهای شصت دلاری در بازار هم مقایسه میکنند.

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اگر گفتند که بازی ما AAA نیست که خب قیمت بازی چرا 60 دلار هست؟ اگر بازی AA و یا به مفهوم جدید III هست که قیمت رو هم در حد همین اثار انتخاب کنند.

دیگه وقتی قیمت بازی شصت دلار هست، قطعا منتقدین و مخاطبین هم با بازیهای شصت دلاری در بازار هم مقایسه میکنند.
در حد AAA نیست دیگه الان فقط ملاک قیمت نیست برای AAA بودن این بازی واقعا بلاک باستر نیست در حد انچارتد یا Gow اونقدرم هزینه نبوده پشتش و تبلیغاتی هم نداشته انچنان نمیشه توقع خیلی بالایی داست از اینا اگه در حد قبلی ها کار کنن خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر