ریمیک Final Fantasy VII و Kingdom Hearts III امسال عرضه نخواهد شد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
8mhy_screenshot_27.jpg

اگر واقع بین باشیم، در حالت خوش بینانه حتی حضور ریمیک Final Fantasy VII و Kingdom Hearts III در E3 2017 هم در هاله‌ای از ابهام است ولی برای آن دسته از افرادی که هنوز امیدوارند حداقل یکی از این عناوین را قبل از پایان سال تجربه کنند پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به این مدارک از Squar Enixx بیاندازند.

Screenshot_26-1024x718.jpg

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، هر دو عنوان FF VII و KH III در مدارک یاد شده حضور دارند ولی هیچ کدام از آن‌ها تاریخ عرضه دقیقی ندارد و فقط به «سال مالی ۲۰۱۸ و بعد از آن» اشاره شده است، بر خلاف عنوانی نظیر Dragon Quest XI که حداقل زیر لوگوی آن سال ۲۰۱۷ درج شده است. به عبارت دیگر باید منتظر دو عنوان یاد شده حداقل در سال ۲۰۱۸ باشید. این موضوع در مورد عنوان Avengers یا یک IP دیگر در دنیای Marvel نیز صدق می‌کند.

بقیه مدارک، در خصوص اهداف و استراتژی‌های این ناشر برای هرچه بیشتر در اختیار داشتن سهم در بازار بازی‌های ویدیویی است که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نومورا هم چند وقت پیش گفته بود این دوتا هنوز خیلی کار دارن و منتظرشون نباشید!
بعید میدونم هر دوتا هم 2018 بیان:-" یحتملش یکیش میره ته این نسل، اون یکی هم نسل بعد:| شانس نمیداریم:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نومورا قطعا هنرمند توانا و قابليه . ولي در مديريت يه ارزن هم نميشه روش حساب كرد.

من تعجبم از مسيولين اسكوار انيكسه كه هنوز بهش اعتماد ميكنم هيج دو سه تا كار رو يا هم ميدن دستش .

• Like
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
این تاخیر ها زمانی ارزش پیدا میکنه که با یه بازی ارزشمند و خاص طرف باشیم
وگرنه ۴ ۵ سال انتظار آخرش متا فوقش به زور و با ارفاق برسه ۸۰ تهش بشه یه بازی متوسط رو به خوب فایده ای نداره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
نومورا قطعا هنرمند توانا و قابليه . ولي در مديريت يه ارزن هم نميشه روش حساب كرد.

نزنید این حرفای عجیب غریبو! برنامه ریزی برای معرفی، اطلاع رسانی درباری بازی، تاریخ انتشار و ... همش با ناشر و تهیه کننده هست! نومورا وظیفش ساخت بازی هست و این پروسه هم زمان لازم خودش رو میبره. بقیش دیگه به خود SE ربط داره نه نومورا! وظیفه نومورا ساخت بازیه نه مارکتینگ!

برخلاف این تصور به شدت غلط که فکر میکنید این نومورا هست که تعیین میکنه چی بسازه، کی معرفی کنه، کی اطلاعات جدید بده بیرون و کی منتشرش کنه همه اینا وظایف خود SE هست و طبق تقویم و برنامه ریزی های مالی که دارن صورت میگیره. یعنی برنامه میریزن فولان سال چه بازی هایی منتشر بشه و طبق این تقویم یه ددلاینی برای ساخت بازی تعیین میشه. وظیفه کارگردان هم ساخت بازی تو این زمان مقرر هست.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
خیلی هم عالی. ببینیم میتونن با وسواس بی جا بلایی که سر ورسوس آوردن سر ریمیک هم بیارن یا نه.

مگه میدونی دارن چیکار میکنن؟:D

اینکه VII امسال نیاد اصلا دور از انتظار نیست. جوگیر نشید!:D VII یه بازی خیلی بزرگه. یعنی بخوایم مقایسه کنیم به اندازه کل گیم XV رو که بازی میکنی تازه میرسی به WM و بازی شروع میشه!! طبیعیه ساختش خیلی طول بکشه! اتفاقا همون بهتر که تف بزن بره نسازن و واقعا یه ریمیک خوب در بیارن. مشکل KHIII هم باز زود معرفی شدنش هست. بازی که قراره 2018 بیاد رو چه دلیلی هست تو E3 چنج سال قبلش معرفی کنن؟

• Like
Reactions: gamer1998y

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سال بعد میان مثل ورسز میگن بازی مولتی پلتفرمه =)) امیدوارم اینطور نشه البته vii هیچوقت انحصاری نبود چرا ریمیک که یه بازی اکشنه رو انحصاری معرفی کردن مگه با سونی همکاری چیزی دارن؟:-/

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تکنیکی از بنیان یه بازی جدیده حتی برا کسایی که VII رو بازی کردن . بازی رو از صفر تا صدش ساختن بازسازیش فقط اسمو داستانشه :D دمشون گرم . من که خیلی حال کردمو میکنم با دیدن بازیو کیتاسه ، اصلا نمایشش تکراری نمیشه واسم .

پ ن : زمان ساختشم برا همچین بازی ای طبیعیه

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خداییش کسی انتظار داشت که بازی امسال بیاد؟ :D

KH آخر 2018 هم بیاد من تعجب میکنم :D رسما هیچی از بازی نمیدونیم هنوز :| هر بار هم که چیزی نشون دادن از بازی تغییر کرده بود با تریلر قبلی و فقط نگران کننده بود :|

چقدر خوب میشد اگه کسایی که میگن مشکل نومورا نیست و مشکل SEئه سر مدیریت و زمان و . . . برا تاباتا هم میگفتن و فقط نچسبیده بودن به نومورا :D سر نومورا همه مشکلات میشه SE سر تاباتا همه مشکلات میشه خودش :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
خداییش کسی انتظار داشت که بازی امسال بیاد؟ :D

KH آخر 2018 هم بیاد من تعجب میکنم :D رسما هیچی از بازی نمیدونیم هنوز :| هر بار هم که چیزی نشون دادن از بازی تغییر کرده بود با تریلر قبلی و فقط نگران کننده بود :|

چقدر خوب میشد اگه کسایی که میگن مشکل نومورا نیست و مشکل SEئه سر مدیریت و زمان و . . . برا تاباتا هم میگفتن و فقط نچسبیده بودن به نومورا :D سر نومورا همه مشکلات میشه SE سر تاباتا همه مشکلات میشه خودش :D
تاباتا همون مردک اخ مخی نیس :Dکه هممونو تا لب چشمه آورد تشنه برگردوند :| ، چقدر گفتین تاباتا ایده پردازه دوس داره کارش یونیک باشه فلان باشه ، نومورا تک بعدی میبینه و یه تکونی به سری نداده ، تاباتا آب میخواسته بخوره از نومورا اجازه میگرفته ، حالا مستقله ایده هاش به پرواز در اومدن ، متاش خوب اصلا ، خود بازی اون چیزی نشد که آخراش بنظرم نمیومد بشه:D.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تاباتا همون مردک اخ مخی نیس :Dکه هممونو تا لب چشمه آورد تشنه برگردوند :| ، چقدر گفتین تاباتا ایده پردازه دوس داره کارش یونیک باشه فلان باشه ، نومورا تک بعدی میبینه و یه تکونی به سری نداده ، تاباتا آب میخواسته بخوره از نومورا اجازه میگرفته ، حالا مستقله ایده هاش به پرواز در اومدن ، متاش خوب اصلا ، خود بازی اون چیزی نشد که آخراش بنظرم نمیومد بشه:D.

خوبی؟ :D همه چیزایی که گفتی ساخته ذهن خودته و هیچکس اونارو نگفته :D

• Like
Reactions: gamer1998y

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
خوبی؟ :D همه چیزایی که گفتی ساخته ذهن خودته و هیچکس اونارو نگفته :D
منکر میشی:D ؟ تاپیک FF از همون ابتدا بودم اتفاقا مشتاق بودم چون حس میکردم بالاخره میتونم ff بازی کنم ، حالا درسته با سری آشنایی بهتری پیدا کردم ولی تاباتا رو خیلی بالا بردید آخرش با مخ هممون اومدیم پایین :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
منکر میشی:D ؟ تاپیک FF از همون ابتدا بودم اتفاقا مشتاق بودم چون حس میکردم بالاخره میتونم ff بازی کنم ، حالا درسته با سری آشنایی بهتری پیدا کردم ولی تاباتا رو خیلی بالا بردید آخرش با مخ هممون اومدیم پایین :D

تک تک چیزایی که گفتی رو برو پستارو بکش بیرون :D

اول از همه تاباتا بزرگ هست ولی اون چیزایی که گفتی کاملا ساخته ذهن خودت بود و کسی نگفت :D

فقط یه سریا که اطلاعی از کارایی که تاباتا داشته نداشتن باید میدونستن که طرف چیا ساخته و همینارو گفتیم

مشکل این بود که یه سری شروع کردن همه مشکلات رو سر تاباتا خورد کردن ولی وقتی نوبت نومورا میشه همه مشکلات رو سر SE خورد میکردن و من فقط میگم اگه مشکل رو یه جا از یه نفر میگیرین تو بقیه جاهای مشابه هم همون رو بگیرین و نسبت به فن بوی بودنتون تغییرش ندین :D

بازم میگم به جای حرف گذاشتن تو دهن بقیه و کلا یه جور دیگه جلوه دادن ماجرا برو پستارو بیار :D تعریف های معمولی نه عین اونایی که تو پست قبلیت گفتی رو بیارشون :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
تک تک چیزایی که گفتی رو برو پستارو بکش بیرون :D

اول از همه تاباتا بزرگ هست ولی اون چیزایی که گفتی کاملا ساخته ذهن خودت بود و کسی نگفت :D

فقط یه سریا که اطلاعی از کارایی که تاباتا داشته نداشتن باید میدونستن که طرف چیا ساخته و همینارو گفتیم

مشکل این بود که یه سری شروع کردن همه مشکلات رو سر تاباتا خورد کردن ولی وقتی نوبت نومورا میشه همه مشکلات رو سر SE خورد میکردن و من فقط میگم اگه مشکل رو یه جا از یه نفر میگیرین تو بقیه جاهای مشابه هم همون رو بگیرین و نسبت به فن بوی بودنتون تغییرش ندین :D

بازم میگم به جای حرف گذاشتن تو دهن بقیه و کلا یه جور دیگه جلوه دادن ماجرا برو پستارو بیار :D تعریف های معمولی نه عین اونایی که تو پست قبلیت گفتی رو بیارشون :D
فن من چیه :D ، کجا بودی پس اونموقعها !:-" ، ماکانو احسان یادشونه اونجا گفتم نه فنشم نه تا حالا شده بازی کنم ، الانم تو پست بالایی گفتم قسمت نشده بازی کنم ، بعد یادمه احسان بود فکر کنم گفت به دلیل مسائلی که نمیشه تو این تاپیک به زبون آورد بیاین تو اون تاپیک که دارم کاملش میکنم ، چون تحویل نمیگرفتن بچه ها تاپیک ff رو . اونجا به اطلاعاتم اضافه شد ، یادمه طرفدارای نومورا ردی میدادن بخاطر تغییر گیم پلی ، طرفدارای سیستم جدید هم از تغییرات دفاع میکردن و میگفتن بعد ۱۴ سری دیگه کسل کننده شده بود . ماجرا زیاد بود . جدا از اینها برای طرفداری از نومورا یا تاباتا نیومدم تو تاپیک ، فقط خاطرات شیرینو تلخ اون روزا یادم اومد . با اتفاقاتی که افتاد به نومورا ایمان آوردم :D همینو فقط خواستم بگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر