در بازی های رایانه ای با چه کسانی می جنگیم؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
این نسخه برا من و امثال منی که سایلنت هیل ۱ عاشقشیم این نسخه یه back یه برگشت به جو و اتمسفر اون نسخه ۱ بود
البته هر کسی سلیقه ای داره هم نظرش محترم
بازی هم اگر اشتباه نکنم متاش ۷۹ شده بود پس بازی خوب و قابل قبولی بود
واقعا فکر می کنی مثلا من با سایلنت هیل یک خاطره ندارم!!!یه نگاه به نام کاربری من بکن متوجه میشی چرا میگم این بازی یه آشغال تموم عیار بود کجا این بازی جو و اتمسفر نسخه اول رو داشت با اون گند داستانی که زدند
متا بزار کنار متا اونقدر مسخره است که سایلنت هیل 4 که قطعا یکی از بهترین عناوین سایلنت هیل به حساب میاد با اون داستان شاهکارش متا کمتری از این بازی مسخره داره
این بازی به همراه هوم کامینگ و Downpour و این نسخه آخری لکه ننگی بر اسم سایلنت هیل هستند

• Like
Reactions: silent ops

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
واقعا فکر می کنی مثلا من با سایلنت هیل یک خاطره ندارم!!!یه نگاه به نام کاربری من بکن متوجه میشی چرا میگم این بازی یه آشغال تموم عیار بود کجا این بازی جو و اتمسفر نسخه اول رو داشت با اون گند داستانی که زدند
متا بزار کنار متا اونقدر مسخره است که سایلنت هیل 4 که قطعا یکی از بهترین عناوین سایلنت هیل به حساب میاد با اون داستان شاهکارش متا کمتری از این بازی مسخره داره
این بازی به همراه هوم کامینگ و Downpour و این نسخه آخری لکه ننگی بر اسم سایلنت هیل هستند

فقط 2 3 4

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
فقط 2 3 4
سایلنت هیل فقط چهار شماره اول واقعا یکی از یکی شاهکار تر بودند از موقعی که بازی رو از دست تیم سایلنت کشیدن بیرون هر روز این سری بیشتر افت می کرد تا اینکه کارش به اینجا کشیده

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

خوب گفتم این کاملا سلیقه ای هستش هر کسی سلیقه و نظری داره قرار نیست من از چیزی خوشم میاد یا خوشم نمیاد بقیه کلا مثل من فکر کنن
من این بازی قبول دارم و ازش راضیم و همون چیزی بود که میخواستم
همین تحمیل نظر خود به دیگرانه که متا زیر سوال برده میشه
همین نمرات رو کسایی دادن که به هر عنوانی حتی شاهکار ها سخت گیرانه قضاوت میکنن و نمره پایین میدن و این عنوان متا نهایش ۷۹ شده
من از این بازی لذت بردم شما لذت نبردی سلیقه متفاوت طبیعیه

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سایلنت هیل فقط چهار شماره اول واقعا یکی از یکی شاهکار تر بودند از موقعی که بازی رو از دست تیم سایلنت کشیدن بیرون هر روز این سری بیشتر افت می کرد تا اینکه کارش به اینجا کشیده

هنوز قسمت اتاق بیمارستان silent hill 4 یادم نرفته که یه کله بزرگ روبرو تو اتاق بود.. از ترس اون موقع شب خابم نبرد .
تو قسمت سیاه چالش خیلی ترسناک بود با اون دمو های زیباش..
وجدانی از ترس فقط 4

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
هنوز قسمت اتاق بیمارستان silent hill 4 یادم نرفته که یه کله بزرگ روبرو تو اتاق بود.. از ترس اون موقع شب خابم نبرد .
تو قسمت سیاه چالش خیلی ترسناک بود با اون دمو های زیباش..
وجدانی از ترس فقط 4

دقیقا اونجا رو یادمه ..البته من شب خوابیدم...یادمه سر یه جایی که اون عروسک رو باید از والتر سولیوان نمی گرفتیم من گرفتم و کلی الاف شدم بعد دوباره از اول رفتم....خدایی شماره 4 عالی بود ....البته من ریشه ها رو هم خیلی دوست دارم طوریکه 3 بار پشت سر هم روی ps2 تموم کردم دو بار روی psp .....

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
z0cy_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B4%DB%B2%DB%B5_%DB%B2%DB%B1%DB%B2%DB%B5%DB%B1%DB%B3.jpg

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سایلنت هیل 4 که معرکه بود ولی برای من هیچی سایلنت هیل 2 نمیشه هنوزم یادم نمیره وقتی سر هرمی رو برای اولین بار روبروی خودم تو اون راهرو دیدم چه استرس وحشتناکی داشتم اون اتمسفر اون رنگ قرمزی که تو اون لحظه برای سر هرمی استفاده کرده بودند و از همه مهم تر ابهت بی نظیرش واقعا بیاد ماندنی بود
سایلنت هیل 1 هم کم لحظه شوک آور نداشت هنوزم یاد عکس العملم سر مدرسه اونجایی که گربه از تو یه قفسه می پره بیرون می افتم خودم خندم میگیره:D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
سایلنت هیل 4 که معرکه بود ولی برای من هیچی سایلنت هیل 2 نمیشه هنوزم یادم نمیره وقتی سر هرمی رو برای اولین بار روبروی خودم تو اون راهرو دیدم چه استرس وحشتناکی داشتم اون اتمسفر اون رنگ قرمزی که تو اون لحظه برای سر هرمی استفاده کرده بودند و از همه مهم تر ابهت بی نظیرش واقعا بیاد ماندنی بود
سایلنت هیل 1 هم کم لحظه شوک آور نداشت هنوزم یاد عکس العملم سر مدرسه اونجایی که گربه از تو یه قفسه می پره بیرون می افتم خودم خندم میگیره:D

سایلنت 2. که جاش کنج دل..اونم زیبا بود..توبازی اگه دقت کرده
باشی رو ی دیوار تابلو شکل های ترسناک زیاد وجود داره..اگه خوب نگاه کنی میفهمی از روی شکل تابلوها که قرار به زودی اتفاقات ترسناکی برای همه نازل بشه.. اون قول سر مثلی خیلی تو اون تابلوها به چشم میخوره یعنی اتفاقات ترسناکی در راه...هیچوقت یادم نمیره قسمت هتل سایلنت 2 دنبال کلید برای اتاق های قفل بودی با او جو ترسناک..قسمت قایق سواریشم
بیاد ماندنی بود .. ودر اخر3 نباید دست کم بگیریم..

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بهترین بازی عمرم بدون هیچ شکی نمی دونم امکان داره دوباره لذتی شبیه این بازی نصیبم بشه یا نه رسما بی نظیر بود
فقط یه نکته این نسخه ps2 اصلا خوب نبود مافیا در اصل یه بازی انحضاری pc بود و اواسط 2002 اومد موفقیت بازی و تعریف و تمجید سایت های بزرگ مثل گیم اسپات و ign و فروش خوب باعث شد 2k هوس پول بیشتر به سرش بزنه و سال 2004 یه گروه دیگه که اصلا ربطی به بازی نداشتن ورداشتن بای رو برای xbox و ps2 ریبوت کردن این نسخه ریبوت شده خیلی بد بود و کلی مشکل داشت
سایلنت 2. که جاش کنج دل..اونم زیبا بود..توبازی اگه دقت کرده
باشی رو ی دیوار تابلو شکل های ترسناک زیاد وجود داره..اگه خوب نگاه کنی میفهمی از روی شکل تابلوها که قرار به زودی اتفاقات ترسناکی برای همه نازل بشه.. اون قول سر مثلی خیلی تو اون تابلوها به چشم میخوره یعنی اتفاقات ترسناکی در راه...هیچوقت یادم نمیره قسمت هتل سایلنت 2 دنبال کلید برای اتاق های قفل بودی با او جو ترسناک..قسمت قایق سواریشم
بیاد ماندنی بود .. ودر اخر3 نباید دست کم بگیریم..
به قول یکی از دوستان همین سایت سایلنت هیل 2 یه بازی نیست زندگی است نمی دونم چند بار سایلنت هیل 2 رو تموم کردم فکر کنم تعدادش از دستم در رفته هر چی بیشتر تو بازی پیش می رفتم بیشتر از جیمز متنفر می شدم چقدر شخصیت های این شماره بی نظیر بودن از خود جیمز بگیر تا آنجلا ادی لورا ماری و ماریا و خود حضرت سر هرمی
گفتی هتل و نابودم کردی وقتی بلاخره کلید رو پیدا و می کنیم و اون نوار ویدیویی رو می بینیم ... واویلا وقتی جیمز بعد از فهمیدن حقیقت اینبار دو تا سر هرمی رو می بینه که دارن ماریا رو سلاخی می کنند و دیگه طاقت نمیاره و به زانو می افته واقعا فراتر از شاهکاره
شماره سوم رو هم خیلی دوست داشتم ولی بین چهار شماره اصلی به نظرم کمترین چرخش داستانی رو داشت و یه مقدار ساده تر بود ولی ادامه زندگی هری و دخترش همیشه برام جذاب و بیادموندنی بود
به نظرم من سایلنت هیل ها به ترتیب اینطوری هستند
1-سایلنت هیل 2
2-سایلنت هیل (با اختلاف خیلی کم از دومی )
3-سایلنت هیل 4
4-سایلنت هیل 3
5-سایلنت هیل ریشه ها
بقیش هم بدرد نمی خوره

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
بهترین بازی عمرم بدون هیچ شکی نمی دونم امکان داره دوباره لذتی شبیه این بازی نصیبم بشه یا نه رسما بی نظیر بود
فقط یه نکته این نسخه ps2 اصلا خوب نبود مافیا در اصل یه بازی انحضاری pc بود و اواسط 2002 اومد موفقیت بازی و تعریف و تمجید سایت های بزرگ مثل گیم اسپات و ign و فروش خوب باعث شد 2k هوس پول بیشتر به سرش بزنه و سال 2004 یه گروه دیگه که اصلا ربطی به بازی نداشتن ورداشتن بای رو برای xbox و ps2 ریبوت کردن این نسخه ریبوت شده خیلی بد بود و کلی مشکل داشت

به قول یکی از دوستان همین سایت سایلنت هیل 2 یه بازی نیست زندگی است نمی دونم چند بار سایلنت هیل 2 رو تموم کردم فکر کنم تعدادش از دستم در رفته هر چی بیشتر تو بازی پیش می رفتم بیشتر از جیمز متنفر می شدم چقدر شخصیت های این شماره بی نظیر بودن از خود جیمز بگیر تا آنجلا ادی لورا ماری و ماریا و خود حضرت سر هرمی
گفتی هتل و نابودم کردی وقتی بلاخره کلید رو پیدا و می کنیم و اون نوار ویدیویی رو می بینیم ... واویلا وقتی جیمز بعد از فهمیدن حقیقت اینبار دو تا سر هرمی رو می بینه که دارن ماریا رو سلاخی می کنند و دیگه طاقت نمیاره و به زانو می افته واقعا فراتر از شاهکاره
شماره سوم رو هم خیلی دوست داشتم ولی بین چهار شماره اصلی به نظرم کمترین چرخش داستانی رو داشت و یه مقدار ساده تر بود ولی ادامه زندگی هری و دخترش همیشه برام جذاب و بیادموندنی بود
1-سایلنت هیل 2
3-سایلنت هیل 4
4-سایلنت هیل 3
5-سایلنت هیل ریشه ها
بقیش هم بدرد نمی خوره

شماره 3 که استادانه ساخته شده ..اتاق جسد ش هنوز یادم ..
قسمت شهربازیش که وجدانن ترسناک بود .میرفتی توخونه
مردها سایه هاشون رو دیوار میفتاد با تم اهنگ پیانو وحشت شو ۱۰۰ برابر میکرد...جالب تر از همه داستانشو با پایان های مختلف
تموم میکردی..هر بار تا آخرش میبردی یه درجه سخت باز میکرد
لباسهای جدید اسلحه های جدید وغیره...هرچی بگم کم یادش بخیر..هیچوقت تکرار نمیشه:|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

1-سایلنت هیل 2
3-سایلنت هیل 4
4-سایلنت هیل 3
5-سایلنت هیل ریشه ها
بقیش هم بدرد نمی خوره
ای بابا من نسخه ps2 دانلود کردم به متاش شک کردم ولی به حال مافیا بود:((~X(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر