در بازی های رایانه ای با چه کسانی می جنگیم؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فیلم همین بازی هست مال سال 2001 خیلی زیباست..اسمش سقوط بلک هاوک ..تازه دوبله زبان اصلی میتونی دانلود کنی
اخر هیجان..ارزش تماشا کردن داره

فیلمشو متاسفانه ندیدم
ولی فیلم نجات سرباز رایان دیدم :D

• Like
Reactions: silent ops

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
Silent_Hill_video_game_cover.png

یکی از بهترین بازی ها بود , ای کاش یه نسخه ریمستر یا ریمیک این بازی مساختن
بازی واقعا محشره و داستان عالی داره و تم ترس و تاریکی خوبی داره , اما چون جو تاریک و مه آلود بازی خیلی گسترده اس گرافیک کنسول ps1 جوابگو نبوده زیاد
دوست دارم این بازی رو دوباره بازی کنم ولی چه بهتر یه حداقل ریمستر بدن
از این بازی ها فن ها ریمیک میکنن اینا خوشم نمیاد خود کمپانی سازنده بده محشر میشه

37547-Silent_Hill_[NTSC-U]-2.jpg

QUOT
شا هکار ps1 با اون موزیک زیباش ...بازیشو اگه توجه کرده باشی میتونی چند جور پایان براش ایجاد کنی..تو خط داستانش ..
از ps1 تا ps2 همشون زیبا بودن از همشون ترسناک تر 4 بود..
Ps3 به بعد افتضاح..:((

• Like
Reactions: ehsanservat

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715

شا هکار ps1 با اون موزیک زیباش ...بازیشو اگه توجه کرده باشی میتونی چند جور پایان براش ایجاد کنی..تو خط داستانش ..
از ps1 تا ps2 همشون زیبا بودن از همشون ترسناک تر 4 بود..
Ps3 به بعد افتضاح..:((

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
خدایی silent hill 1 تو قسمت مدرسه چه جوع ترسناکی داشت باید دنبال اسید سیتریک میگشتی تا بریزی رو ی دست مرده تا باز
بشه لوح بگیر واسه برج.. یه قسمت داشت هیچ وقت یادم نمیره
از ترسش در کمد باز میکردی یه جسد اویزان توش بود.. .:o

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این نسخه Silent Hill: Shattered Memories بعد از سال ها تونست کمی به ریشه ها و نسخه 1 نزدیک بشه
بازی که خبری از اسلحه و ..... نبود فقط چراغ قوه و فرار
ترس ترس

این بازی برای 3 کنسول wii - ps2 - psp اومد

dgt3_download_(1).jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
این نسخه Silent Hill: Shattered Memories بعد از سال ها تونست کمی به ریشه ها و نسخه 1 نزدیک بشه
ترس ترس

dgt3_download_(1).jpg

به نظر خودم اینم افتضاح بود بازیش فقط معما داره هیچ ترسی نداره..silent hill origins. اخرین عنوان بود که خوب در اومد..

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به نظر خودم اینم افتضاح بود بازیش فقط معما داره هیچ ترسی نداره..silent hill origins. اخرین عنوان بود که خوب در اومد..

من از این نسخه خوشم اومد
شاید با داستانش و پایان ها متفاوتش ارتباط برقرار نکردی
بازگشت به ریشه بود عالی عمل نکرد اما از هیچی بهتر بود
بخصوص با wii که حس اینو میده واقعا چراغ قوه دستته

• Like

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
مقاله جالبی بود ولی مبارزه با شخصیت های رنگارنگ و گاها کله پوک بازی های پلتفورمر و کارتونی و همینطور ربات ها و فضایی ها رو کاش جدا اضافه می کردی ....البته میشه اونها رو زیر مجموعه موجودات عجیب الخلقه هم در نظر گرفت ولی در کل مقاله زیبایی بود....بسی لذت بردیم و خاطراتمان زنده گشت 8->...ممنون

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
من از این نسخه خوشم اومد
شاید با داستانش و پایان ها متفاوتش ارتباط برقرار نکردی
بازگشت به ریشه بود عالی عمل نکرد اما از هیچی بهتر بود
بخصوص با wii که حس اینو میده واقعا چراغ قوه دستته

واسه wii عالی

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مقاله جالبی بود ولی مبارزه با شخصیت های رنگارنگ و گاها کله پوک بازی های پلتفورمر و کارتونی و همینطور ربات ها و فضایی ها رو کاش اضافه می کردی ....البته میشه اونها رو زیر مجموعه موجودات عجیب الخلقه هم در نظر گرفت ولی در کل مقاله زیبایی بود....بسی لذت بردیم و خاطراتمان زنده گشت 8->...ممنون

فدات داداش ، ممنونم که مقاله کامل و با دقت خوندی
و رو مطلب فکر کردی و کم و کاستی هاشو درک کردی
خوب مطلبی که خودت فکر میکنی که باید اضافه شه بنویس بده تا به مقاله اضافه کنم
این مقاله من سال ها پیش نوشته بودم که داخل وبلاگ و چند فروم گذاشته بودم که البته بعد ها دیدم مقاله منو بدون ذکر نامی و .... تو نشریه و چند سایت منتشر کردن
بخاطر اینکه مقاله ام قدیم نوشتم کم و کاستی هایی داره خوشحال میشم در رفع مشکلات به من کمک کنید
البته مقاله درباره حالت کلی دسته بندی ها نوشته شده و زیر مجموعه ها و سبک ها تلفیقی و .... نپرداختم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
واسه wii عالی

از لحاظ گرافیکی نسخه wii بهتر از نسخه ps2 بود
مثل اون صحنه از بازی که تو خبابونی همه چی یخ میزنه منجمد میشه تیر برق ها خم میشن ، این صحنه و قسمتی که داری به پلی نزدیک میشی هر دو اگر نگاه کرده باشی تو ps2 محیط و چسمنداز کوچیکه اما مال wii بهتر و بزرگتره
اما تو نسخه wii استفاده از ویموت بد طراحی شده و باگ داره مثل همون جایی که سوار ماشین پلیسی میخوای پیاده شی اون قسمت اذیت میکرد یکمی

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ترس ترس

dgt3_download_(1).jpg
جز آشغال ترین سایلنت هیل هایی بود که تا حالا دیدم گند زدن به سایلنت هیل با این بازی ساختنشون

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
از لحاظ گرافیکی نسخه wii بهتر از نسخه ps2 بود
مثل اون صحنه از بازی که تو خبابونی همه چی یخ میزنه منجمد میشه تیر برق ها خم میشن ، این صحنه و قسمتی که داری به پلی نزدیک میشی هر دو اگر نگاه کرده باشی تو ps2 محیط و چسمنداز کوچیکه اما مال wii بهتر و بزرگتره
اما تو نسخه wii استفاده از ویموت بد طراحی شده و باگ داره مثل همون جایی که سوار ماشین پلیسی میخوای پیاده شی اون قسمت اذیت میکرد یکمی

احسان جان نظر شما قابل احترام...روps2 بازی خیلی اون حس وحشت به بازیکن نمیده تو wii خیلی گرافیکش خیره کننده است
مخصوصأ قسمت یخ زدن کف جاده خونه همه جا . معما های بازی
کلن یه نو آوری.. حتی رنگ پالتو wii که تن بازیکن فرق داره با ps2 کلأ زمین تا اسمان..کاشکی فقط انحصار wii بود..

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
جز آشغال ترین سایلنت هیل هایی بود که تا حالا دیدم گند زدن به سایلنت هیل با این بازی ساختنشون

این نسخه برا من و امثال منی که سایلنت هیل ۱ عاشقشیم این نسخه یه back یه برگشت به جو و اتمسفر اون نسخه ۱ بود
البته هر کسی سلیقه ای داره هم نظرش محترم
بازی هم اگر اشتباه نکنم متاش ۷۹ شده بود پس بازی خوب و قابل قبولی بود

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان نظر شما قابل احترام...روps2 بازی خیلی اون حس وحشت به بازیکن نمیده تو wii خیلی گرافیکش خیره کننده است
مخصوصأ قسمت یخ زدن کف جاده خونه همه جا . معما های بازی
کلن یه نو آوری.. حتی رنگ پالتو wii که تن بازیکن فرق داره با ps2 کلأ زمین تا اسمان..کاشکی فقط انحصار wii بود..

منم گفتم که از لحاظ گرافیکی نسخه wii خیلی بهتر از ps2 بود چون wii قدرتمندتر از ps2 ه
ولی خوب بعضی جاها کنترل بازی مشکل داره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر