در بازی های رایانه ای با چه کسانی می جنگیم؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Call-of-Duty-3.png

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
ن
یاد یکش افتادم پر از باگ بود بازیش:-& مشن یکش سربازه رو میکشتی سیخ وایمی ایستاد =)) تو یه مشن دیگش میخواستم از ماشین پیاده شم در باز نمی شد :( اخریش که توش گیر کردم اصن رد نمی شد:ar!

نمیدونم تو شماره 2 بود یا 3اولش تو برف شروع میشد تمرین تیراندازی میکردی..

• Like
Reactions: ehsanservat

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ن

نمیدونم تو شماره 2 بود یا 3اولش تو برف شروع میشد تمرین تیراندازی میکردی..
احتمالن 2 بود چون من هم 1 و هم 3 بازی کردم (3 خیلی وقت پیش در حد یه مشن رفتم) 1 تمرین داشت اولش ولی تو خاک بود

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
از هر چیزی بگزریم از بازی زیبای xbox 360 condemned نمیتوان رد شد..داستان بازی..یک کاراگاه پلیس جنایی امریکا در گیر یک سری قتلهای زنجیرهای پشت سرهم میفتد..خود این اقای کاراگاه معتاد به مصرف الکل و قرصهای روان گردان است که باعث میشود..دنیا رو به شکلی دیگر ببیند.حالت پارانویال ..ودر همین حین او قادر است که جرم وجنایت ها رو حس کن .همون شمع پلیسی ..قتلها عمدتأ توسط عدهای شیطان پرست اتفاق میفتد ..که شامل صحنه های دلخراش زیادی میشود بریدن سر در اوردن قلب وغیره وباید شما این قتلها رو رد گیری کنید وقاتل اصلی رو پیدا کنید .تو بازی همه جور صلاحی وجود داره از تخته چوب بگیر تا داس ودیلم ساتور.خودم تنها بازی که اون موقع سال 2008 قبول داشتم تو سبک ترسناک همین بود/وجدانی ترسناک بود .. این بازی 2 شماره دار شرکت sega سال 2006 تا .2008
xbox _pc ps3
Condemned_Criminal_Origins.jpg images(5).jpeg images(6).jpeg

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باید برای بازی زیبا darkness 1 xbox 360 احترام قاعل باشیم ..
داستانش ماورایی تخیلی .خصوصیات کاراکتر اصلی بازی یعنی جکی او در کودکی 3 نشان مار شکل روی پشتش ایجاد شده..که به او دستور انجام هر کاری رو میدن.داستان بازی..این جوری سه تا دوست مافیا در هین حرکت در اتوبان پلیس ردیابیشون میکن در حین فرار با تیر اندازی
پلیس ماشینشون تصادف میکن .پس از برخورد به دیوار کاراکتر اصلی بازی یعنی جکی زنده میمون..اون دو دوستش میمیرن ..در حمین حال اصلأ خبر نداره که خودشم مرده..وارد دنیا ارواه ومردگان شده تا تقاز گناهایی که انجام داده رو بگیره ..بازی روالش به این صورت که باید دنبال قاتل زن خودش بگرد .جکی قابلیت زیادی داره درهین بازی افزوده میشه...چند تا شیطان کوچک با اون همرایی میکنن که کمک حال اون در دنیای ارواح هستند ....بازی مال اوایل سال 2006 فقط xbox ps3 اومد
View attachment 74329 View attachment 74330 View attachment 74331
فوق العاده بود صحنه قتل انا رو یادم نمیره قبلش چه فضاسازی کرده بودن با جک بشینی تلویزون باهاش ببینی حرفاش بزنه..

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
فوق العاده بود صحنه قتل انا رو یادم نمیره قبلش چه فضاسازی کرده بودن با جک بشینی تلویزون باهاش ببینی حرفاش بزنه..
فکر کنم تو بازی 10 تا کانال تلویزیونی داشت کارتون فیلم .وغیره
هنوزم تو فکرشم ..مخصوصأ قسمت لودینگ بازی با اون اهنگ زیباش..

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یکی از رزیدنت اویل هایی که باهاش حال کردم و ازش لذت بردم Resident Evil The Darkside Chronicles بود
سبک بازی ریل شوتر هست
بازی جالب و درگیر کننده ای بود , البته بگم خوب من از سبک ریل شوتر خوشم میاد خیلی ها شاید نپسندن این سبک
این بازی 8 سال پیش برای کنسول wii اومد که بازیش کردم
الان داشتم تو ویکی پدیا نگاه میکردم زده بود سال 2012 این بازی برای ps3 هم پورت شده psn

REDC_Cover.jpg

تریلر این بازی هم ممکنه براتون جالب باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر