Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
دوستان به نظرتون سرورای cod iw چطوریه منظورم اینکه مثل ww2اینقدر داغونه یا بهتره خواهشا دوستانی که هردو رو تجربه کردن بگن ما که فعلا از ww2خیری ندیدیم لااقل اگه اون یکی بهتره بریم سراغ اون یکم سرگرم شیم[-(

• Like
Reactions: alisantori

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان به نظرتون سرورای cod iw چطوریه منظورم اینکه مثل ww2اینقدر داغونه یا بهتره خواهشا دوستانی که هردو رو تجربه کردن بگن ما که فعلا از ww2خیری ندیدیم لااقل اگه اون یکی بهتره بریم سراغ اون یکم سرگرم شیم[-(
iw که خوبه از همون روز عرضه خوب بوده تا الان الانم ww2 خوب شده

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
سرورای بازی خیلی بده واسه من که خیلی وقتا اصلا به سرور کانکت نمیشه
تو بازی هم فقط شانس بیارم ایرانی باشه وگرنه هیچ
قصد جسارت ندارم ولی شاید مشکل از شما باشه.
من که بازی میکنم ایرانی خارجی همه جوره، مشکلی نداره.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
قصد جسارت ندارم ولی شاید مشکل از شما باشه.
من که بازی میکنم ایرانی خارجی همه جوره، مشکلی نداره.
والا من تو بازیهای دیگه اصلا مشکل ندارم ولی اینو دیشب خریدم صبح خوب بود اما الان هرچی تلاش کردم کانکت نمیشد به سرور یا اینکه مچ پیدا نمیکرد

• Like

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
والا من تو بازیهای دیگه اصلا مشکل ندارم ولی اینو دیشب خریدم صبح خوب بود اما الان هرچی تلاش کردم کانکت نمیشد به سرور یا اینکه مچ پیدا نمیکرد
اگه پیدا نکرد برو تو آنلاین مثلث رو بزن به پلیر های اخیر یا ریسنت جوین شو، اینطوری اونایی که وصلن رو پیدا میکنه و از اون مچ به بعد دیگه مشکلی نداره.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
دیشب یه دست امتحانی زدم پیدا کرد پیش خودم گفتم حتما ISP خوبه دمش گرم (ISP من ایرانسله)
کار پیش اومد رفتم بیرون یه نیم ساعتی طول کشید برگشتم دیگه موقع وص شدن ارور می داد
دیگه بی خیال شدم

• Like

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستان بنده با ساپورت صحبت کردم جوابمم حتی سریع دادن
خلاصه بنده خدا با تاسف کامل گفت ما به سرورا وصل نمیشیم بعدش گفت من دسترسی ندارم وگرنه وصلت میکردم بعدش گفتم از سال دیگه کالافو نمیخرم :D دوباره معذرت خواهی کرد گفت تمام تلاشمو میکنم بازم دمش گرم :D

• Like

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
بازی خیلی باگ داره تو مولتی پلیر..... سالم ترین بخش بازی تیم دث مچ هست چرا آپدیت نمیدن مشکلات بر طرف شه! منظورم آبدیت کلی بازی هست نه آپدیت درون بازی!
ایرانی ها هم که اصلا 2XP بازی نمیکنن[-(

• Like

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
بازی خیلی باگ داره تو مولتی پلیر..... سالم ترین بخش بازی تیم دث مچ هست چرا آپدیت نمیدن مشکلات بر طرف شه! منظورم آبدیت کلی بازی هست نه آپدیت درون بازی!
ایرانی ها هم که اصلا 2XP بازی نمیکنن[-(
تنها باگی که من دیدم و تقریبا پنج تا بازی یه بار اتفاق می افته توی مود WAR هست که وقتی دور اول تموم میشه و تیم ها سوییچ میشن، HUD کلا ناپدید میشه حتی نمیشه دیویژن عوض کرد و باید بازی تو بکنی و دعا کنی بقیه هم خوب باشن تا پیروز شی.
غیر از این من باگ ندیدم.
این اسلحه ی BAR چی بوده دیگه! خیلی خفنه!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر