Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
کلا بازیهایی که فکرشو نمیکردیم خوش درخشیدن ولی بازیهایی که معلوم بود عالی هستن ترکیدن.
هنوز در تعجبم یکی از کولاک ترین نمایشهای e3 یعنی مترو تاپیک نداره.حداقل من ندیدم

• Like
Reactions: ClaP TraP

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
جالبه کلا ملت همیشه یه بامبولی واسه نق زدن به کالاف دارن
خوب حق دارند شما وقتی مدرن 2 رو می بینی این کال اف ها جدید رو هم می بینی اون موقع هست که می بینی چه تفاوتی چه پسرفتی کال اف دیوتی داشته
واقعا گرافیک این بازی هیچ وقت پیشرفت نمیکنه من مدرن 1رو گرافیکش رو خیلی از اینها بالاتر میدونم هیچ چیزی جدیدی ارائه نمیده گرافیک همون گرافیک سال قبل داستان کال اف به شکل افتضاح خیلی پسرفت داشته یعنی این جای هیچگونه پیشرفتی برای بازی نگذاشتند تنها بازی رو میدن بیرون که براشون سود کنه دیگه هیچی براشون مهم نیست

• Like
Reactions: leon kennedy

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ویدیو های مولتیو می‌دیدم قضیه حضور زنا داد همرو درآورده!
خنده دارم بود وسط بزن و بکش فقط صدای جیغ و ناله زنا میومد طرفو آتیش زدن افتضاح شد وضعیت صدا اصلا:Dیکی از پستای یوتیوبم خیلی باحال بود طرف نوشته بود با این سروصدایی که اینا دارن وسط بازی کردن خانوادم فک می‌کنه یه چیز دیگه دارم نگاه می‌کنم مشکل بوجود میاد:))
خلاصه خواستین تو خلوت بازی کنین صدارو قطع کنین شر نشه=))

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
از تریلرهای بخش مولتی خیلی رازی هستم واقعا قشنگه.
اگر قرار بود بیس بازی عوض شه که دیگه اسم بازی رو call of duty نمیذاشتن.

• Like
Reactions: robb stark

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
ناموسا اینا نمیخوان انیمیشن های راه رفتن سربازا رو درست کنن این چه مسخره بازییه اخه
خنده دار راه میرن سربازا انگا ماله 10 ساله پیشه بازی
در کل cod همون cod ولی مپاش و تم جنگ جهانی مولتی پلیرش خیلی قشنگ بود

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
واقعا این چی داشت هیچ نبود
انگار تنه کاراکترهای سری های قبل لباس جنگ جهانی کنن و یه اسلحه بدن دستش
خو این رو PC به صورت MOD هم میتونست عرضه بشه

• Like
Reactions: WCW

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه تریلر 13 دقیقه ای از بخش مولتی دیدم با وجود این که بنظر بازیه جذابی میاد ولی نمیدونم چرا باهاش حال نکردم یعنی همش داشتم میگفتم کی این 13 دقیقه تموم میشه:D
از لیست خریدم که رفت کنار پولشو میذارم برا بازیا دیگه مخصوصا که تو اون ماه بازیا تاپ زیادی میاد که نمیدونم چطوری پولشون رو جور کنم:|
استار وارز دستینی اویل 2 ولفنشتاین جدید اساسین جدید:D خدا رحم کنه:D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
ادم به اینکه ستا استوديو رو این سری کار میکنن شک میکنه!
این 3 تا استودیو سوا از هم کار میکنن.هر استودیو یه بازی میسازه.3 تا استودیو باهم رو این عنوان کارنمیکنن.انفینیت که با رفتن اعضای اصلیش نابود شد.تریاکیها هم که بلندپروازی کردن با مخ اومدن زمین.این استودیو اولین بازیش ادونس بود که بهترین کالاف تو این نسله.من به این استودیو ایمان دارم اون دوتا که نابود شدن

JACK KELLAR

کاربر سایت
May 5, 2017
71
این 3 تا استودیو سوا از هم کار میکنن.هر استودیو یه بازی میسازه.3 تا استودیو باهم رو این عنوان کارنمیکنن.انفینیت که با رفتن اعضای اصلیش نابود شد.تریاکیها هم که بلندپروازی کردن با مخ اومدن زمین.این استودیو اولین بازیش ادونس بود که بهترین کالاف تو این نسله.من به این استودیو ایمان دارم اون دوتا که نابود شدن
میدونم منظورم اینه انگار همرو یه استوديو میسازه.

• Like
Reactions: amir code

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
گرافیک بازی اونطوری هم که قفل زدید روش بد نیست COD یکی از عنوان های برجسته بوده همیشه با همه نقاط ضعفش به نظرم میشه ازش لذت برد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر