Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
برا من که مشکلی نداره، همیشه وصل میشه و راحت مولتی میزنم هم ایرانی هم خارجی
این tdm که دوستان میگن کلا چیه؟
پینگت چقده .؟ tdm همون team deathmatch هستش
ولی خیلی مسخرس بازی رو اوریجینال بخری ، پول پلاسم میدی و در کل نسبت به بقیه جاهای دنیا هزینه خیلی بیشتری میکنی ولی تجربه ای که از بازی میگیری خیلی دورتر از حالت ایده آله

• Like
Reactions: hrdpc1

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اقا من سیزن اینو از کجا بخرم لطفا راهنمای کنید راهی جز شارژ حساب psn دارم من ؟
چون فروشنده های اینجا فقط نسخه معمولی بازی رو دارن

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اقا من سیزن اینو از کجا بخرم لطفا راهنمای کنید راهی جز شارژ حساب psn دارم من ؟
چون فروشنده های اینجا فقط نسخه معمولی بازی رو دارن
اگه میگی نسخه دیلاکس توی بازار نیست خب تنها راهش همون استور هستش وگرنا فکر نکنم جور دیگه ای پیدا بشه:-?

• Like
Reactions: owj

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اصلا ربطی به اینترنت نداره. موضوع اینه که سرورها مشکل داره. درضمن اینکه میگیم سرور یه اصطلاحه. اصلا سرور نداره اکتیویژن. هاسته.
کاملا شانسیه جوین شدن.یه ساعتایی مثلا دوازده شب به بعد تیم ددمچ زیاده،اونم البته پر از ایرانیه بی ادب. خاستید بازی کنید حتما هدفون داشته باشید. هههههه خب ایرانیا بافرهنگن دیگه. از سه کلمه حرفشون باید بالاخره یه فحش و اصطلاح زشت هم توش باشه دیگه. مگه میشه حرف زد و فحش نداد!!!!
در کل بازی برای یوزراش ارزش قائل نیست. خریدن و نخریدنش سلیقه ایه.منکه اولین و آخرین کال آفی بود که خریدم.
میدونی مشکل پیدا نکردن نیست پیدا میکنه اونم بالای ۳۰تا اما مشکل راه ندادنه نمیدونم جریانش چیه توی این ۳۰ یا ۴۰تا سرور نمیذاره واردشیم:-??

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان سرچ میکنه ایرانی باشه سه سوت میاره همه موداشو نگران نباشین اصلا لگم نداره نباشه هم مثلا مپ کرنتان من میرم خدایش خارجی برام پیدا میکنه لگم نداشت اونجوریام نی فیلتر که نمیکنن بابا فقط سیستمش این جوریه که میگرده پلیر از کشور خودت اوکی کنه که پینگ خوب بهت بده اما من امروز تیم دت مچ و وار زدم اکانتایی دیدم کاملا خارجی الکس متیو اینا خارجی هم جدیدن داره میاره!!! به هر حال من هر هروز اعتراضمو راجب هدکوارتز و مچ مکینگ میکنم اینم بگم از عراق لبنان اییسسرااعییل یکی بهم پیام داد که برای مام هدکوارتز خالیه ! یکی از استرالیا بهم پیام داد گفت صبر کن منطقه ای دارن اوکی میکنن برای من دیروز اوکی شده به هر حال بازی محشره و فوق العادس رنک باز شده الان اب دستتونه بزارین زمین برین رنک عالیه :x

• Like
Reactions: AM!R

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
میدونی مشکل پیدا نکردن نیست پیدا میکنه اونم بالای ۳۰تا اما مشکل راه ندادنه نمیدونم جریانش چیه توی این ۳۰ یا ۴۰تا سرور نمیذاره واردشیم:-??
دلیلش پینگ بدت تو اون 30 40 تاست که نمیزاره وارد شی اگه پینگ بهتری داشته باشی وارد میشه
(واس من خارجی پیدا میکنه بدون مشکلی قطعا پینگ بد که نمیتونین وارد شین و فقط ایرانی پیدا میکنه .شاید یکی بگه من تو بتل و... مشکل ندارم :) درست نداری ولی کالاف هاستیه متاسفانه دلیلش همینه )

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
خوشم نیومد. جنگ جهانی دوم دیگه خیلی قدیمی شده. هیلتر 100 سال پیش مرد من حالا بیام امروز تو بازی باهاش بجنگم.
این جنگ جهانی دوم هم مثل دفاع مقدس دیگه هیچ جاذبه ای براش نمونده.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
خوشم نیومد. جنگ جهانی دوم دیگه خیلی قدیمی شده. هیلتر 100 سال پیش مرد من حالا بیام امروز تو بازی باهاش بجنگم.
این جنگ جهانی دوم هم مثل دفاع مقدس دیگه هیچ جاذبه ای براش نمونده.
ولی میزان فروش و تقاضای جهانی برغکس اینو میگه
هرچقدرم چرت و بدرد نخور باشه چون کالافه و جنگ جهانیه ملت میخرن

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دلیلش پینگ بدت تو اون 30 40 تاست که نمیزاره وارد شی اگه پینگ بهتری داشته باشی وارد میشه
(واس من خارجی پیدا میکنه بدون مشکلی قطعا پینگ بد که نمیتونین وارد شین و فقط ایرانی پیدا میکنه .شاید یکی بگه من تو بتل و... مشکل ندارم :) درست نداری ولی کالاف هاستیه متاسفانه دلیلش همینه )
واقعا ۹۸ هم پینگ بد واسه cod?:|دیگه پینگ از این بهتر از کجا بیاریم؟:|آخه من با همین پینک cod mwr میزنم مشکلی نداره cod iw میزنم مشکلی نداره چطور فقط توی ww2 مشکل دارم؟:|اونم فقط تو مود tdm؟:|

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر