Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
سلام.اگر لابی کلا ایرانی باشه اصلا لگ نداره.ولی اگر خارجی باشه هم لگ داره هم تیرها دیر میخوره.سرورهاش مثل کادهای قبلیه و من و یا بگم هیچکس نشانه ای از سرور اختصاصی نمیبینه توش.
مولتی بازی قشنگ و سرگرم کنندست و تجربه لذت بخشیه.سینگل و زامبی هم عالی هستن.
در کل روی هم رفته بسیار عنوان خوش ساختی هست که به علت خسیس بازی و پول پرستی اکتیویژن به شدت با مشکلات سرور دسته پنجه نرم میکنه.من نمیدونم اینهمه زحمت برای ساخت بازی میکشن ولی وقتی کسی نمیتونه درست بازی کنه به خاطر سرورهای داغونش خب چه فایده ای داره !
اگر به سبک فضایی بتلفرونت2 علاقه داری اونو بگیر چون با خراب ترین اینترنت دنیا تجربه ی بی نظیری میده چون سرورهاش فوق العاده قدرتمندن
من مولتی پلیر cod رو بیشتر دوس دارم نسبت به بتل و بتلفرانت . ولی خب امسال نظرات بچه ها منو دلسرد کرد نسبت به این داستان

• Like
Reactions: all4u

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من مولتی پلیر cod رو بیشتر دوس دارم نسبت به بتل و بتلفرانت . ولی خب امسال نظرات بچه ها منو دلسرد کرد نسبت به این داستان
حتی فکرشم نکن که ذره ای مولتی cod بهتر از b1 هستش وقتی بتل بازی میکنم بعد میرم cod بزنم واقعا میفهمم cod شوخی ای بیش نیست مولتی واقعی جنگ واقعی در مقیاسهای خیلی بزرگتر از cod توی بتل انجام میشه وقتی cod رو بازی میکنم انگار مقیاس مپش به اندازه اتاقمه اصلا قدرت مانور ندارم موندم چطور میشه توی این مپهای تنگ و کوچیک اسنایپ زد واقعا بتل توی مولتی از همه بازیهای شوتر سرتره اینم بگم من codباز بودم اما از بتل 3 کم کم فهمیدم اشتباه میکردم cod رو بهترین مولتی میدونستم واقعا اکتیویژن چندین ساله همینطور به گند زدناش ادامه میده با اینکه میدونه فروششو میکنه از سرورهای داغونش گرفته تا گیم پلی خسته کنندش اینم بگم هنوزم جز بتل1 بتل4 هم هنوز بازی میکنم و واقعا بعد سالها هنوز معرکه و لذت بخشه

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
حتی فکرشم نکن که ذره ای مولتی cod بهتر از b1 هستش وقتی بتل بازی میکنم بعد میرم cod بزنم واقعا میفهمم cod شوخی ای بیش نیست مولتی واقعی جنگ واقعی در مقیاسهای خیلی بزرگتر از cod توی بتل انجام میشه وقتی cod رو بازی میکنم انگار مقیاس مپش به اندازه اتاقمه اصلا قدرت مانور ندارم موندم چطور میشه توی این مپهای تنگ و کوچیک اسنایپ زد واقعا بتل توی مولتی از همه بازیهای شوتر سرتره اینم بگم من codباز بودم اما از بتل 3 کم کم فهمیدم اشتباه میکردم cod رو بهترین مولتی میدونستم واقعا اکتیویژن چندین ساله همینطور به گند زدناش ادامه میده با اینکه میدونه فروششو میکنه از سرورهای داغونش گرفته تا گیم پلی خسته کنندش اینم بگم هنوزم جز بتل1 بتل4 هم هنوز بازی میکنم و واقعا بعد سالها هنوز معرکه و لذت بخشه
نظر شما قابل احترام ولی cod بیشتر سرعتی تا بخواد شبیه ساز یه جنگ واقعی باشه به نظرم جفتشو باید بازی کردو لذت برد

• Like
Reactions: amir_k2m

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
کاملا حرفت را قبول دارم بتل معرکه است حتی توی مولتی قشنگ حس واقعی بهت دست میده یکی از چیزهایی که کال اف به جز سرورش منو اذیت میکنه سریع بودن غیر طبیعی در مولتی هست درواقع این جنگ جهانی را که قبل از اینکه بیاد خریداری کردم به امید این بودم که مثل بتل و حتی بهتر باشه اینکه نمیره تو بازی بماند و وقتی رفتم همون کال اف قبلی را دیدم که وقت باید توش مثل بازی دیستنی و اورواچ سریع باشی و فقط فرق با نسخه قبل اینکه که از پرشهای مسخره و فضایی خبری نیست
واقعا یتل 4 و بتل 1 که هنوز دارن ملت توش بازی میکنن یک سروگردن از این کال اف بالاتره

• Like
Reactions: all4u and amir_k2m

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
کاملا حرفت را قبول دارم بتل معرکه است حتی توی مولتی قشنگ حس واقعی بهت دست میده یکی از چیزهایی که کال اف به جز سرورش منو اذیت میکنه سریع بودن غیر طبیعی در مولتی هست درواقع این جنگ جهانی را که قبل از اینکه بیاد خریداری کردم به امید این بودم که مثل بتل و حتی بهتر باشه اینکه نمیره تو بازی بماند و وقتی رفتم همون کال اف قبلی را دیدم که وقت باید توش مثل بازی دیستنی و اورواچ سریع باشی و فقط فرق با نسخه قبل اینکه که از پرشهای مسخره و فضایی خبری نیست
واقعا یتل 4 و بتل 1 که هنوز دارن ملت توش بازی میکنن یک سروگردن از این کال اف بالاتره
همون سریع بودنی که شما میگیو نداشته باشه که دیگه چه فرقی با بتل داره :D جفتشون شبیه به هم میشن بعد یکی مثل من بیام ببینم اسلحه ها تو کدوم خوش ساخت ترن برم بگیرم :/ یا مپاش قشنگ تره :| از همون اول این گیم پلی سریع تو کالاف بوده و هست

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سلام دوستان
من بتل1 بازی میکنم روی ps4 این چندوقت اخیر پینگم به شدت بالارفته:(
قبلن با سرورهای ایرلند بازی 160بودم(خوبم نبود!) الان بالای 200 که عملن نمیشه بازی کرد
پیگیری هم کردم از پار افلاین ولی بینتیجه
الان پینگم با کشور المان 140هست
خواستم ببینم راهی هست بفهمم سرورهای COD WW2 توی کدوم کشورن؟
الان مشکل پینگ و لتنسی دارید شما
که اگه اوکی باشه ماهم COD بگیرم(

اگه دوست داشتید هم توی گروه من جوین شید و اونجا تبادل نظر! کنیم واقعن کلافه شدم:(
PS4 Multiplayer Games

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام دوستان
من بتل1 بازی میکنم روی ps4 این چندوقت اخیر پینگم به شدت بالارفته:(
قبلن با سرورهای ایرلند بازی 160بودم(خوبم نبود!) الان بالای 200 که عملن نمیشه بازی کرد
پیگیری هم کردم از پار افلاین ولی بینتیجه
الان پینگم با کشور المان 140هست
خواستم ببینم راهی هست بفهمم سرورهای COD WW2 توی کدوم کشورن؟
الان مشکل پینگ و لتنسی دارید شما
که اگه اوکی باشه ماهم COD بگیرم(

اگه دوست داشتید هم توی گروه من جوین شید و اونجا تبادل نظر! کنیم واقعن کلافه شدم:(
PS4 Multiplayer Games
سلام.کال اف دیوتی فقط وقتی لابی ایرانی باشه مشکل نخواهید داشت وگرنه اگر خارجی باشه به شدت مشکلات پیش میاره.مد tdm هم اکثرا ایرانی هستن پس اگر مشکلی در مورد بازی با ایرانی جماعت ندارید بازی رو تهیه کنید چون اکثر ایرانی ها پرو هستن و رقابای سختین و همچنین بی ادب باید میوت کنید.سرور هلو میخواید با خارجی جماعت بازی کنید در حال حاظر فقط استاروارز بتلفرونت 2 سرورهاش عالی هستن جوری که انگار سرورها رو گذاشتن سر کوچتون.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام.کال اف دیوتی فقط وقتی لابی ایرانی باشه مشکل نخواهید داشت وگرنه اگر خارجی باشه به شدت مشکلات پیش میاره.مد tdm هم اکثرا ایرانی هستن پس اگر مشکلی در مورد بازی با ایرانی جماعت ندارید بازی رو تهیه کنید چون اکثر ایرانی ها پرو هستن و رقابای سختین و همچنین بی ادب باید میوت کنید.سرور هلو میخواید با خارجی جماعت بازی کنید در حال حاظر فقط استاروارز بتلفرونت 2 سرورهاش عالی هستن جوری که انگار سرورها رو گذاشتن سر کوچتون.
پس مشخص شد که چرا سرورهای b1 انقدر ضعیف شده واقعا این بتل فرانت انقدر ارزش داشت که بخاطرش از سرورهای b1 زدنو همه تمرکزشونو رو سرورهای بتل فرانت گذاشتن؟:Frown:البته من همیشه توی بتل 1 پینگم زیر 140 هست اما بازم قبل اومدن بتل فرانت بهتر بود

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
پس مشخص شد که چرا سرورهای b1 انقدر ضعیف شده واقعا این بتل فرانت انقدر ارزش داشت که بخاطرش از سرورهای b1 زدنو همه تمرکزشونو رو سرورهای بتل فرانت گذاشتن؟:Frown:البته من همیشه توی بتل 1 پینگم زیر 140 هست اما بازم قبل اومدن بتل فرانت بهتر بود
من مشکلی توی بتل 1 ندارم و مثل قبله برام:D اما حرفت رو قبلا یه بار کامل تجربه کردم.وقتی بتلفیلد هاردلاین عرضه شد به معنی واقعی کلمه سرورهای بتلفیلد 4 ضعیف شدن.اینگار سیاست ea هست وقتی بازی جدید عرضه میشه تمرکزش رو بزاره روی مانور دادن روش که فروشش بالا بره و تمام دنیا متقاعد شه با نت زغالی هم میتونن بازی رو تجربه کن.

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان من امروز همش مشکل داشتم اررور 5 رو میده برای انلاین کسی میدونه دلیلش چیه ؟
تنها راهی که من تونسم این ارور مسخره رو رد کنم استفاده از نت سیم کارتم بود هات اسپات بزن چند بار بزن یا با چیز پی ان گوشی هم بزن اوکی میشه خارجی ها هم شاکین از این موضوع

• Like
Reactions: all4u and maxlife

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
تنها راهی که من تونسم این ارور مسخره رو رد کنم استفاده از نت سیم کارتم بود هات اسپات بزن چند بار بزن یا با چیز پی ان گوشی هم بزن اوکی میشه خارجی ها هم شاکین از این موضوع
ممنون از جواب بازم نشد البته من از کاهش پینگم استفاده میکنم ولی فک میکنم موضوع فراتر از پینگ و باشه
توی BF1 یه بارم مشکل نداشتم تازه هیچ کاهش پینگ و ... استفاده نمیکردم ...

• Like
Reactions: all4u

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان این مشکل error code 5 رو چه طوری باید درستش کنم؟
با موبایل هم هات اسپات کردم و مودم هم با لن هم با وای فای وصل کردم اما درست نشد.

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان این مشکل error code 5 رو چه طوری باید درستش کنم؟
با موبایل هم هات اسپات کردم و مودم هم با لن هم با وای فای وصل کردم اما درست نشد.

قند شکن هم شیر کردی؟؟اگر اونم جواب نداد باید تا اپدیت بعدی صبر کنی ببینی چی میشه

• Like
Reactions: amir_k2m and MO021

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
قند شکن هم شیر کردی؟؟اگر اونم جواب نداد باید تا اپدیت بعدی صبر کنی ببینی چی میشه
نه این یه مورد رو انجام ندادم
چه طوری باید این کار رو انجام بدم؟

دستگاه رو به لپ تاپ وصل کنم و لپ تاپ هم نت وصل باشه و قند شکن هم در حال اجرا باشه حله؟
یا کار خاصی دیگه ای باید انجام بدم؟

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر